Kılıçdaroğlu 100 milletvekili ile Eylül ayında Sakarya'ya geliyor

CHP Grup Başkanvekili, Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun yaklaşık 100 milletvekiliyle birlikte 13 Eylül Salı günü, Sakarya’da olacağını duyurdu.

Karar çerçevesinde ilk grup toplantısını, 2 Ağustos Salı günü Ağrı’da gerçekleştireceklerini bildiren Özkoç, “Ağrı’ya yaklaşık 100 milletvekili ve Parti Meclisi üyelerimizle birlikte gideceğiz. Salı toplantılarımızın yanı sıra gittiğimiz illerde, CHP Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantılarımızı da yapacağız. Gideceğimiz illeri, bölgesel dağılımı dikkate alarak belirledik, Türkiye’nin her köşesindeyiz, toplantılarımız da ülkemizin dört bir köşesinde olacak. Bu çerçevede, Genel Başkanımız ve milletvekillerimiz, 13 Eylül Salı günü  Sakarya’ya gelecek, grup toplantımızı burada gerçekleştireceğiz” diye konuştu.

Hem Türkiye genelinde hem Sakarya’da çok iyi bir süreç yürüttüklerini; her evde, her sokakta, her köşede halkın yanında yer almaya çalıştıklarını anlatan Özkoç, “İnşallah bundan sonraki bayramı, iktidarda kutlayacağız. Hepimizin, her bir yurttaşımızın yüzünün güleceği bayramlarımız olacak” dedi.

CHP Sakarya İl Başkanlığı’ndaki bayramlaşmada, CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, ilçe başkanları ve çok sayıda partili katıldı. Özkoç ve parti yöneticileri, CHP  Adapazarı İlçe Başkanlığında düzenlenen bayramlaşma töreninde de partililerle bir araya geldi.

10 Tem 2022 - 18:15 - Siyaset