Sakaryaspor, Fenerbahçe ve Galatasaray ile hazırlık maçı yapacak!

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında çalışmalarını sürdüren Sakaryaspor'da yönetim bir taraftan ise Sakarya Atatürk Stadyumu'nda yapacağı hazırlık maçlarını organize ediyor. Yeşil-siyahlılar Fenerbahçe ve Galatasaray ile anlaşma sağladı.. İşte detaylar

Spor264.com.tr
TFF 1.Lig'e teknik direktörü İlker Püren ile sıkı bir şekilde hazırlanan  Sakaryaspor, Bolu/Abant'ta antrenmanlarını sürdürüyor. İlk hazırlık maçı sınavını Dinamo Auto karşısında veren Sakaryaspor'da programlarda netlik kazanmaya başladı.

Sakaryaspor taraftarının merak ettiği konulardan biri de   Sakarya Atatürk Stadyumu'dan hangi rakiplerle oynanacağı. Sakaryaspor yönetimi hazırlık maçları için Süper Lig takımlarından Fenerbahçe ve Galatasaray ile anlaşma sağladı.

FENERBAHÇE ve GALATASARAY İÇİN TARİH BELİRLENECEK
Yeşil-siyahlılar ilk olarak Fenerbahçe ile temasa geçerken tarihi belirlemek için görüşmelerini sürdürüyor. Fenerbahçe'nin 19 Temmuz'da Avrupa Kupası maçı oynayacak olması sebebiyle Sakaryaspor-Fenerbahçe maçının 20-27 Temmuz tarihleri arasında oynanması planlanıyor.


Sakaryalı spor duayeni Şansal Büyüka'nın da girişimleriyle birlikte Galatasaray'la da iletişime geçen Sakaryaspor yönetimi sarı-kırmızılıların teknik direktörü Okan Buruk'tan da onayı aldı. Sakaryaspor ile hazırlık maçı yapmaya sıcak bakan Galatasaray yönetimi yine tarih için Temmuz ayını belirledi.

Hem Fenerbahçe hem de Galatasaray maçlarını 20-27 Temmuz tarihlerinde oynamak isteyen Sakaryaspor yönetimi böylelikle hem önemli bir geliri kasasına koyacak. Sakaryaspor taraftarları ise Süper Lig devleri karşısında takımlarını izlemiş olacak.

SAKARYALILAR FUTBOLA DOYACAK!
Sakaryalı futbolseverlerin ise Temmuz ayında futbola doyacak gibi görünüyor. Fenerbahçe - Hull City karşılaşmasının Sakarya Atatürk Stadyumu'nda olması bir çok futbolseveri heyecanlandırırken, bu heyecan Sakaryaspor - Fenerbahçe ve Sakaryaspor - Galatasaray maçlarında doruk noktasına ulaşacak.

Aynı zamanda Şampiyonlar Ligi'nde Shakhter Soligorsk ile Maribor karşılaşması Sakarya'da oynanacak.

İşte Temmuz ayında Sakarya Atatürk Stadyumu'nda oynanması planlanan
10 Temmuz Pazar: Fenerbahçe - Hull City
13 Temmuz Çarşamba: Shakhter Soligorsk - Maribor
20-27 Temmuz: Sakaryaspor - Fenerbahçe
20-27 Temmuz: Sakaryaspor - Galatasaray

04 Tem 2022 - 20:00 - Spor