Karapürçekli muhtardan Başkan Yüce'ye teşekkür

Karapürçek ilçesi Yazılıgürgen Mahalle Muhtarı Tuncer Kara, yerel seçimler sonrası yapılan çalışmalardan memnun olduklarını belirterek, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce'ye teşekkür etti.

Büyütmek için resme tıklayın

Sakarya  Büyükşehir Belediyesinin 31 Mart yerel seçimleri sonrası ilçelerde başlattığı 'asfalt ve mezarlık Kaldırım içme suyu ve bir çok çalışmaları, tüm hızıyla devam ediyor.

Karapürçek ilçesinde muhtarlar, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce sayesinde hizmete kavuştuklarını ifade ederek, 'Başta sayın Başkanımız olmak üzere Büyükşehir yönetimine ve tüm ekiplere  teşekkür ediyoruz' dediler.


‘HEP YANINIZDA OLDUK’
Belediye olarak her zaman muhtarların yanında olduklarını ifade eden Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce , “Görevlerinizi daha iyi şartlarda yerine getirebilmeniz için, mahallelerimizin refah seviyesini yükseltmek için Yüreğir Belediyesi olarak hep yanınızda olduk. Projeler ürettik, birçoğunu hayata geçirdik. Bir yandan ihtiyaç olan mahallelerimizde yeni muhtarlık binaları yaparken bir kısmını da elden geçirdik, yeniledik. Bilgisayar, internet, yazıcı desteği sağladık. Amacımız insanımıza daha nitelikli hizmet vermenizi sağlamak. Birlikte yapacağımız daha çok işimiz var. Her bir mahallemizde izimiz olsun istiyoruz. İnşallah bu hizmetleri el birliği ile yapacağız, mahallelerimizin eksiklerini gidermek için var gücümüzle çalışacağız” şeklinde konuştu.

‘ZOR AMA KUTSAL BİR GÖREV’
Başkan Yüce , “Yerel yönetimlerde bizim, elimiz, ayağımız, gören gözümüz, duyan kulağımız ve aynı zamanda sesimizsiniz. Birlikte zor ama kutsal bir görev ifa ediyoruz. Öyle ki mahallemizde aç ve açıkta biri varken yardımcı olmak için çaba harcamak büyük bir vebal olarak omuzlarımızda duruyor. Sadece bize ulaşan ve sıkıntısına çözüm arayan hemşehrilerimizin değil ulaşamayanların da sıkıntılarını biz onlara ulaşarak çözüm arayacağız inşallah. Bunu birlikte yapacağız” dedi.

28 Haz 2022 - 00:07 - Siyaset