Kuzuluk’ta MHP’ye yüksek katılım

Akyazı’nın büyük Mahallelerinden olan Topçusırtı ve Orta Mahalleden Milliyetçi Hareket Partisine yüksek katılım gerçekleşti.

Haber albümü için resme tıklayın

Akyazı Milliyetçi Hareket partisinin yeni İlçe başkanı Soyhan Sofuoğlu ve Yönetimi devraldıkları görevlerinin ardından İlçe genelinde hızlı bir çalışma yaparak son günlerde isimlerinden söz ettirir oldu. Mahalle ziyaretlerine önem veren Teşkilat 2 buçuk ayda yaklaşık 30 Mahalleyi ziyaret ederek hem kendilerini tanıttılar hem de vatandaşların sorunlarını dinledi.

ÇALIŞMALRINA HIZ VEREN MHP’YE KATILIMLAR BAŞLADI

Soyhan Sofuoğlu ve yönetiminin çalışmaları sonrası partiye katılımlarda hızlanmaya başladı. Akyazı İlçe teşkilat binasına gelen bir çok  vatandaş MHP’ye üye oldular.

İlçe başkanı Soyhan Sofuoğlu, Yönetim Kurulu üyesi ve 2. Bölge başkanı Davut Kaya ve Mahallesi temsilcisi Selahattin Demiralay’ın da hazır bulunduğu üye kayıt çalışmasında Kuzuluk Mahallesinde yaklaşık 50 kişi MHP’ye üye oldu. Üyelerin bir çoğunun genç kesimden olduğu belirtildi.

Sofuoğlu yaptığı açıklamada “ Partimize üye olan arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Üye başvurusu çalışmamızda aramıza katılan tüm vatandaşlarımıza partimize hoş geldiniz diyorum” dedi.

26 Haz 2022 - 18:37 - Siyaset