Olgunlar Turnuvası'nda son dakisa gelişme

Üç yıllık aranın ardından bu sezon bir kez daha yapılması planlanan Olgunlar Turnuvası için son dakika gelişmesi yaşandı.

Büyütmek için resme tıklayın

Hem virüs salgını, hem de yıllarca turnuvaya ev sahipliği yapan Ticaret Meslek Lisesinin yıkılması sebebiyle iki dönemdir düzenlenemeyen Olgunlar Turnuvası, bu yıl kaldığı yerden devam ediyor.

Bu sezon 32’ncisi düzenlenecek Olgunlar Futbol Turnuvası,  Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün himayesinde gerçekleştirilmesi planlanıyordu. Hatta turnuvanın yeri ise Sakarya Atatürk Stadyumu'nun yanında yer alan halı saha olarak belirlenmişti. Halı saha için Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yetkilileri hummalı bir çalışma sürdürürken, portatif tribünlerde yerleştirilmişti.

Artık turnuvanın başlamasına sayılı günler kala Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nün bu organizasyondan çekildiği öğrenildi. Turnuvanın hiç bir bölümünde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü sorumluluk yada inisiyatif almayacak. Bu son dakika gelişmesi sonrasında turnuvanın hangi şartlar altında yapılacağı merak konusu oldu..

Spor264.com.tr

13 Haz 2022 - 15:50 - Spor