Soğuk Pınar Mobilya’nın yeni şubesi dualarla açıldı

Akyazı’da uzun yıllar hizmet veren Soğuk Pınar Mobilya Şehit Furkan Çelik Caddesindeki yeni şubesi belediye başkan yardımcıları Mehmet Öztürk,Ali Özer ve İlçe Müftüsü Kamil Özcan Demir’in katılımlarıyla dualarla açıldı.

+35
Haber albümü için resme tıklayın

Akyazı’da uzun yıllar Mobilya ve Halı sektöründe hizmet veren Soğuk Pınar Mobilya her geçen gün büyümeye devam ediyor.

Soğuk Pınar Mobilya Şehit Furkan Çelik Caddesindeki (Pazar yolu) yeni şubesi belediye başkan yardımcıları Mehmet Öztürk,Ali Özer ve İlçe Müftüsü  Kamil Özcan Demir,Sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve çok sayıda davetlilerin katılımlarıyla hizmete açıldı.

Açılışta konuşan Akyazı Belediye başkan yardımcısı Mehmet Öztürk yeni işletmelerin açılması şehrin büyümesinin bir göstergesidir, İlçemiz her geçen gün yeni işletmeleriyle büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Bu günde burada Soğuk Pınar Mobilya’nın 2. Şubesini açmak için toplandık, Hayırlı bereketli olsun dedi.

Soğuk Pınar Mobilya işletmecisi Okan Soğuk pınar işletme olarak uzun yıllar ilçemize hizmet vermekteyiz inşallah bu 2. Şubemizde hizmetlerimize devam etmek istiyoruz bu özel günümüzde buraya gelerek bizleri onurlandıran Belediye başkan yardımcılarımız,Mehmet Öztürk,Ali Özer ve İlçe Müftüsü  Kamil Özcan Demir’e,Oda başkanlarımız ,müşterilerimize ve dostlarımıza teşekkür ediyoruz dedi.

Soğuk Pınar Mobilya

Merkez Ada Caddesi (Karakol karşısı)

Şube Şehit Furkan Caddesi (Pazaryolu)

Tel:0 507 790 06 22

08 Haz 2022 - 17:07 - Ekonomi