Karapürçek’te Futbol turnuvası başladı

Karapürçek Kaymakamlığı himayesinde, İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğünün koordinesi ile yeni yapılan İlçe Futbol Sahasında 10 futbol takımının katılımıyla Geleneksel Futbol Turnuvası gerçekleştiriliyor.

+2
Haber albümü için resme tıklayın

Dün yapılan Karapürçek kaymakamlık futbol turnuvası açılışa ilçe kaymakamı Gökhan İçin, Belediye başkanı Orhan Yıldırım, İlçe gençlik ve Spor müdürü Bülent Hikmet, Daire amirleri spor kulüplerinin temsilcileri ve vatandaşlar katıldı

Bu gün saat 16.00’da Cumhuriyet Mahallesi-Kızılbayır Mahallesi, Saat 18.00’de ise Mecidiye Mahallesi-Çeşmebaşı Mahallesi karşı karşıya gelecek.

Turnuva hakkında konuşan Karapürçek Kaymakamı Gökay İçen; “Turnuvayı düzenlememizin amacı, genç kardeşlerimizle tanışıp kardeşlik bağının daha çok pekişmesidir. Aydınlık bir geleceğin inşa edilmesi, toplumsal duyarlılığa sahip, zihinsel ve bedensel anlamda sağlıklı bir gençliğin yetişmesi adına sosyal ve kültürel çalışmalar kapsamında İlçe Kaymakamlığı olarak her türlü faaliyetleri desteklemekteyiz. Bu kapsamda da Kaymakamlığımız himayelerinde gerçekleşen bu turnuvada ter döken tüm sporcuları tebrik eder, başarılarının devam ederim.” dedi.

05 Haz 2022 - 11:22 - Spor