Sakaryaspor'un Arjantinlilere ilgisi sürüyor

Sakaryaspor'un gündeminde yer alan iki Arjantinli isim Brian Farioli ve Matías Pisano için temaslar devam ediyor. Sakaryaspor kulüp başkanı Cumhur Genç, Tv264 ekranlarından yaptığı açıklamada ilgilerinin devam ettiğini ifade etti.


Sakaryaspor'un transfer gündeminde yer alan iki kanat oyuncusu Brian Farioli ve Matías Pisano için Sakaryaspor kulüp başkanı konuştu. Arjantin Premier Lig'i takımlarından Club Atletico Colon forması giyen 24 yaşındaki Brian Farioli ve Club Atlético Aldosivi'den 30 yaşındaki sağ kanat Matías Pisano'ya ilgilerinin devam ettiğini ifade eden başkan Genç, ilerleyen günlerde futbolcuları canlı izlemek için ekip gidebileceğini ifade etti.

Cumhur Genç yaptığı açıklamada, "Arjantin ligi devam ediyor. Bizimde ilgimiz devam ediyor. Hocalarımız izliyor. Arjantin'de çok iyi bir Sakaryasporlu dostumuz iki oyuncuyu izliyor. Gerekirse iki hocamız ve yöneticimizde giderek izleyecek. Yabancı konusunda acele etmek istemiyoruz. Yanlış bir hamle yapmaktan korkuyoruz." ifadelerini kullandı. 

Spor264.com.tr

26 May 2022 - 17:46 - Asayiş