• BIST 121.475
  • Altın 294,762
  • Dolar 5,8926
  • Euro 6,5369
  • Sakarya : 3 °C

Amatör kümede haftanın programı

Amatör kümede haftanın programı
Cumartesi ve Pazar günleri oynanacak olan Sakarya Süper ve 1 Amatör lig programı, İşte ilk yarını son haftasının maçları.

 

 

Süper lig Akyazı temsilcimiz As Akyazı Spor kendi saha ve seyircisi önünde Arifiye Spor’u konuk edecek.

 

As Akyazı Spor devre öncesi bu haftayı kayıpsız kapatma istiyor. As Akyazı Spor bazı Futbolcuları ile yollarını ayırırken transfer hazırlıklarına da başladı.

 

1.Amatör ligi A gurubunda ise Lider Alaağaç Spor Karaman suni Çim stadında Limandere Spor ile oynayacak. Alaağaç Spor’un tek sıkıntısı sakatlıklar ve çeşitli nedenlerle ilk 11’de çektiği sıkıntılar .Alaağaç Spor liderliğini devam ettirebilmesi için her şartta ilk yarının son maçı olan Limandere Spor maçını da kazanması gerekiyor.

Alaağaç Spor Limandere Spor maçını atlattıktan sonra devre arası yapmayı planladığı Transferler ve Vatani görevinden dönecek olan Futbolcularıyla eksiklerini tamamlayıp 2.yarıya güçlü bir şekilde girmek istiyor.

 

 

 

SÜPER AMATÖR   A GRUBU  11 HAFTA  MAÇ PROĞMI

 

08-12-2019  PAZAR

 

Söğütlüspor — Harmanlıkspor

 

Söğütlü Saat:14:00

 

Yeşilyurtbeldespor — Çaybaşıbekirpaşaspor

 

Karaman Suni Çim           Saat:14:00

 

Karasuspor — Kocaalisahilspor

 

Karasu Suni        Saat:14:00

 

Kışlaçayspor — Sakaryakırkpınarspor

 

Kışlaçay                  Saat:14:00

SÜPER AMATÖR   B GRUBU  11 HAFTA  MAÇ PROĞMI

 

07-12-2019 CUARTESİ

 

Hendekdereköyspor — Kocaalispor

 

Hacıkışla              Saat:14:00

 

Asakyazıspor — Arifiyespor

 

Akyazı Suni         Saat:14:00

 

Geyvespor — Erenlerspor

 

Geyve  Saat:14:00

 

Kazımiyespor — Karapürçekspor

 

Kazımiye             Saat:14:00

 

Serdivanspor — Karasuaziziyespor

 

Ekrem Karaberber Tesisleri  Saat:14:00

 

1.AMATÖR A GRUBU –

 

07, 12,2019 CUMARTESİ

 

Kocatöngelspor — Yenialandüzüspor

 

Erenler Atatürk Saat 20:00

 

Yeşillergençlikspor — Hızırtepeözenspor

 

Hendek Suni      Saat 15:00

 

Limanderespor — Alaağaçspor

 

Karaman Suni Çim  Saat 20:00

 

Esentepegölspor — Fırtınagençlerbirliği

 

Ekrem Karaberber Tesisleri        Saat 18:00

 

Akartepespor — Küçücekbeldespor

 

Söğütlü Saat 14:00

 

Taraklıspor — Akyazıakınspor

 

Taraklı   Saat 14:00

 

1.AMATÖR B GRUBU

 

07 ,12,2019 CUMARTESİ

 

Hendekboğazspor — Kızılcıkspor

 

Hendek Suni      Saat 13:00

 

Ozanlargücüspor — Büyükyanıkspor

 

Karaman Suni Çim           Saat 18:00

 

Sakaryatekspor — Akyazıçınarlıkgençlikspor

 

Erenler Atatürk ,Saat 16:00

 

Hanlıköyspor — Hacımercanspor

 

Hanlı Sahası        Saat 14:00

 

Hayreddinspor — Akyazıspor

 

Erenler Atatürk Saat 18:00

 

Olymtourharunustaspor — Akyazıgücüspor

 

Kuzuluk Suni      Saat 15:00

 

1.AMATÖR C GRUBU

 

08,12,2019 PAZAR

 

Akovabarışspor — Sakaryashçekspor

 

Akova Sahası     Saat 15:00

 

Hendekyenimahallespor — Taşkısığıspor

 

Hendek Suni      Saat 15:00

 

Kaynarcaspor — Yuvalakspor

 

Kaynarca Suni   Saat 13:00

 

Aşağıkirazcaspor — Ferizli2011spor

 

Arifiye Belediye Kompleksi         Saat 15:00

 

Yağcılarspor — Kuzulukspor

 

Akyazı Suni         Saat 14:00

 

1.AMATÖR D GRUBU

 

08,12,2019  PAZAR

 

Harbişspor — Yuvalıderespor

 

Erenler Atatürk Saat 16:00

 

Turnalıtelligölspor — Hacıkışlaspor

 

Kaynarca Suni   Saat 15:00

 

Kazımpaşabirlikspor — Altınderespor

 

Kazımpaşa          Saat 14:00

 

Akçayspor — Sakaryacaddesispor

 

Hacımercan Suni              Saat 14:00

 

Garajlartaçspor — Taşburunspor

 

Erenler Atatürk Saat 18:00

 

Bu haber toplam 362 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Akyazı | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0264 418 10 04 | Faks : 0264 418 10 04 | Haber Yazılımı: CM Bilişim