• BIST 99.835
  • Altın 243,334
  • Dolar 5,7445
  • Euro 6,4830
  • Sakarya : 8 °C

Amatör kümede haftanın programı

Amatör kümede haftanın programı
Sakarya Süper ve 1.Amatör lig maçları oynanacak statlar ve maç saatleri

SÜPER AMATÖR MAÇLARI

09-03-2019  CUMARESİ

Asakyazıspor — Hendekdereköyspor

Akyazı Suni         Saat:14:00

 

Geyvespor — Harmanlıkspor

Geyve  Saat:14:00

 

Sakaryatüvasaşspor — Karasuyalıspor

Erenler Atatürk Saat:14:00

 

Söğütlüspor — Sapancagençlikspor

Söğütlü Saat:14:00

 

10-09-2019  PAZAR

Erenlerspor — Arifiyespor

Erenler Atatürk Saat:14:00

 

Olymtourharunustaspor — Adapazarıspor

Kuzuluk Suni      Saat:14:00

 

Akovabarışspor — Karasugüvenspor

Akova Sahası     Saat:14:00

 

Kışlaçayspor — Kocaalispor

Kışlaçay                 Saat:14:00

 

Arifiyekalaycıspor — Pamukova1968spor

Arifiyekalaycı Suni           Saat:14:00

 

1.        AMATÖR MAÇLARI

 

09-10-2019  CUMARTESİ

 

Karasuaziziyespor — Pazarköyeğitimspor

 

Karasu Suni        Saat:16:00

 

Fırtınagençlerbirliğispor — Sakaryatekspor

 

Akyazı Suni         Saat:18:00

 

Akyazıspor — Çaykışlaspor

 

Akyazı Suni         Saat:20:00 –

 

Serdivanesentepegölspor — Kazımiyespor

 

Ekrem Karaberber Tesisleri        Saat:19:00

 

Kocatöngelspor — Hacımercanspor

 

Karaman Suni Çim           Saat:19:00

 

10-09-2019 PAZARA

 

Yenialandüzüspor — Sakaryacaddesispor

 

Karaman Suni Çim           Saat:16:00

 

Hacıkışlaspor — Küçücekbeldespor

 

Hendek Suni      Saat:16:00

 

Hanlıköyspor — Taşburunspor

 

Hanlı Sahası        Saat:16:00

 

Karapürçekspor — Akyazıçınarlıkgençlikspor

 

Akyazı Suni         Saat:16:00

 

Çamlıcabeldespor — 54futbolkulübü

 

Çamlıca Saat:16:00

 

Şeyhvarmazspor — Geyvebayatspor

 

Mekece               Saat:16:00

 

Kazımpaşabirlikspor — Kaynarcaspor

 

1.AMATÖR KÜME 19 HAFTANIN TOPLUSONUÇLAARI

Kazımpaşa          Saat:16:00

 

Akçayspor — Rasimpaşaspor

 

Arifiyekalaycı Suni           Saat:16:00

 

Garajlartaçspor — Altınderespor

 

Erenler Atatürk Saat:16:00

 

Taraklıspor — Akyazıgücüspor

 

Taraklı   Saat:16:00

 

Limanderespor — Hızırtepeözenspor

 

Ferizli Suni          Saat:16:00

 

Karaaptilerakınspor — Kuzulukspor

 

Karaaptiler         Saat:14:00

 

Sapancakurtköyspor — Akartepespor

 

Kurtköy               Saat:14:00

 

Hayrettinspor — Taşkısığıspor

 

Mekece               Saat:14:00

 

Hendekboğazspor — Yuvalıderespor

 

Hendek Suni      Saat:14:00

 

Hendekgençlikspor — Ferizlikaradenizspor

 

Hendek Suni      Saat:12:00

 

Çaybaşıbekirpaşaspor — Akyazıakınspor

 

Emirler Saat:14:00

 

 

 

Bu haber toplam 534 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Akyazı | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0264 418 10 04 | Faks : 0264 418 10 04 | Haber Yazılımı: CM Bilişim