• BIST 94.783
  • Altın 246,169
  • Dolar 5,9346
  • Euro 6,6205
  • Sakarya : 20 °C

Amatör kümede haftanın programı

Amatör kümede haftanın programı
Sakarya Süper Amatör ve 1. Amatör Lig'de 5. hafta karşılaşmalarının oynanacağı sahalar ve saatler şu şekilde...

SPOR264.COM:-

 

SÜPER AMATÖR


A GRUBU

 

27.10.2018 CUMARTESİ

GEYVESPOR — SAKARYATÜVASAŞSPOR (Geyve) saat 14.00
ASAKYAZISPOR — HARBİŞSPOR (Akyazı Suni) saat 14.00
HENDEKDEREKÖYSPOR — AŞAĞIKİRAZCASPOR (Hendek Suni) saat 14.00
HARMANLIKSPOR — SAPANCAGENÇLİKSPOR (Karaman Suni Çim) saat 14.00
KARASUYALISPOR — ALAAĞAÇSPOR (Karasu Suni) saat 13.00
KOCAALİSAHİLSPOR — SÖĞÜTLÜSPOR (Kocaali Suni)

 

B GRUBU

 

27.10.2018 CUMARTESİ

KARASUGÜVENSPOR — PAMUKOVA1968SPOR (Karasu Suni) saat 15.30

 

28.10.2018 PAZAR

HARUNUSTASPOR — AKOVABARIŞSPOR (Akyazı Suni) saat 14.00
ERENLERSPOR — KIŞLAÇAYSPOR (Arifiye Kalaycı Suni) saat 14.00
ARİFİYESPOR — ARİFİYEKALAYCISPOR (Arifiye Belediye Kompleksi) saat 14.00
ADAPAZARISPOR — SAKARYAKIRKPINARSPOR (Karaman Suni Çim)
KOCAALİSPOR — FERİZLİSPOR (Kocaali Suni) saat 14.00

 

1. AMATÖR

 

A GRUBU

 

27.10.2018 PAZAR

SAKARYACADDESİSPOR — ÇAMLICABELDESPOR (Arifiye Kalaycı Suni) saat 15.00
AKYAZIÇINARLIKGENÇLİKSPOR — ŞEYHVARMAZSPOR (Emirler) saat 15.00
KÜÇÜCEKBELDESPOR — GEYVEBAYATSPOR (Arifiye Kalaycı Suni) saat 17.00
YENİALANDÜZÜSPOR — KARAPÜRÇEKSPOR (Karaman Suni Çim) saat 18.00
TAŞBURUNSPOR — KARASUKÜLTÜRGENÇLİKSPOR (Akyazı Suni) saat 19.00
HACIKIŞLASPOR — HANLIKÖYSPOR (Karaman Suni Çim) saat 20.00

 

B GRUBU

 

28.10.2018 PAZAR

AKÇAYSPOR — SİNANOĞLUSPOR (Kırkpınar) saat 15.00
KAZIMPAŞABİRLİKSPOR — GARAJLARTAÇSPOR (Kazımpaşa) saat 15.00
KAYNARCASPOR — TARAKLISPOR (Kaynarca Suni) saat 14.00
RASİMPAŞASPOR — HIZIRTEPEÖZENSPOR (Hendek Suni) saat 15.30
YEŞİLYURTBELDESPOR — AKYAZIGÜCÜSPOR (Hendek Suni) saat 13.00
ALTINDERESPOR — LİMANDERESPOR (Akyazı Suni) saat 16.00

 

C GRUBU

 

28.10.2018 PAZAR

KARAAPTİLERAKINSPOR — HENDEKBOĞAZSPOR (Karaaptiler) saat 15.00
SAPANCAKURTKÖYSPOR — HAYRETTİNSPOR (Kurtköy) saat 14.00
KUZULUKSPOR — HENDEKGENÇLİKSPOR (Kuzuluk Suni) saat 13.00
AKARTEPESPOR — AKYAZIAKINSPOR (Söğütlü) saat 15.00
TAŞKISIĞISPOR — FERİZLİKARADENİZSPOR (Taşkısığı) saat 15.00
YUVALIDERESPOR — ÇAYBAŞIBEKİRPAŞASPOR (Yuvalıdere) saat 15.00

 

D GRUBU

 

26.10.2018 CUMA

ÇAYKIŞLASPOR — KAZIMİYESPOR (Arifiye Kalaycı Suni) saat 20.00

 

28.10.2018 PAZAR

FIRTINAGENÇLERBİRLİĞİSPOR — AKYAZISPOR (Akyazı Suni) saat 20.00
KARASUAZİZİYESPOR — KEREMALİSPOR (Akyazı Suni) saat 18.00
PAZARKÖYEĞİTİMSPOR — SERDİVANESENTEPEGÖLSPOR (Kuzuluk Suni) saat 15.30
SAKARYATEKSPOR — HACIMERCANSPOR (Karaman Suni Çim) saat 16.00

Bu haber toplam 500 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Ortalık karıştı15 Nisan 2019 Pazartesi 12:47
  • Sakaryaspor-Bodrumspor Özeti: 2-115 Nisan 2019 Pazartesi 11:16
  • Sakaryaspor güç bela ama rakiplerimiz puan kaybetti14 Nisan 2019 Pazar 17:45
  • 90+2 de yıkıldık.1-211 Nisan 2019 Perşembe 11:26
  • Akyazılı Judoculardan 3 Bronz madalya08 Nisan 2019 Pazartesi 14:21
  • Liderin takılmaya niyeti yok08 Nisan 2019 Pazartesi 13:27
  • A.Kalaycıspor: 0 As Akyazıspor: 108 Nisan 2019 Pazartesi 10:31
  • Oynanan maçlar nefesleri kesti08 Nisan 2019 Pazartesi 10:24
  • Akyazılı Görkem Kick Boks’ta Avrupa İkincisi oldu08 Nisan 2019 Pazartesi 09:54
  • Kaptan Ferhat ile 3-1! MAÇ SONA ERDİ03 Nisan 2019 Çarşamba 15:47
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Akyazı | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0264 418 10 04 | Faks : 0264 418 10 04 | Haber Yazılımı: CM Bilişim