• BIST 108.489
  • Altın 151,139
  • Dolar 3,6704
  • Euro 4,3242
  • Sakarya : 20 °C

Yüz tanıma sistemi

Yüz tanıma sistemi
Personel takibi konusunda daima kaliteli ürünler almanıza yardımcı olan ve bu noktada da hizmet şartlarını

 

 

Personel takibi konusunda daima kaliteli ürünler almanıza yardımcı olan ve bu noktada da hizmet şartlarını hep bir adım ön plana çıkartan www.perkotek.com ailesi, günden güne yaygınlaşan ürün türlerinin tamamını da denetleme şansları vermektedir. Bu aşamada düşünüldüğü zaman artık siz de kalite odaklı bir ürün farklılığı görme şanslarına erişin. Türkiye standartlarında lider olan ürünlerle beraber siz de 50,000’E kadar personeli direkt olarak kontrol altında tutabilirsiniz. Yüz tanıma sistemi bu nedenden dolayı herkes tarafından popüler görülmüş ve üstünlüğünü elden bırakmamış bir hizmet anlayışı sıralamaktan da geri kalmamaktadır. Kaliteli bir ürünü direkt olarak tespit etmek ve hizmeti çok daha ileri noktalara taşımak açısından hemen web sitemize girişinizi yapın.

Üye takip alanında da tercih edilebilir!

 

Sadece personel takibi değil, aynı zamanda spor salonları ve yüzme havuzu gibi aktivite alanlarında personel takip sistemi olarak tercih edilebilir. Bu nedenden dolayı siz de kaliteli bir ürün türünü denetlemek ve değerlendirmek amacıyla beraber web adresimize girişinizi yapabilirsiniz. yaygınlığını koruyan ürün türlerini ışık hızında sunan Perkotek, tamamen doğru bir hizmet akışı sağlama dahilinde de sizlere yardımcı olmaktan geri kalmamaktadır. En üstün ürün türlerini tek tuşla tercih etmek açısından da Kartlı geçiş sistemi ürünlerini araştırabilirsiniz. Bu ürün türleri direkt olarak personel takibini sağlayan ve kolaylaştıran bir aşama sıralamaktadır. Zira var olan bu hizmet çeşidi ile beraber artık üstün bir ortam zemini yaratmak ve tamamen hitabı kolay olan bir ürün alternatifi satın almak bakımından da hemen web sitemize giriş yapmayı ihmal etmeyin. Bu tarz bir ürün tercihi artık bir tık kadar uzağınızda yer almaktadır.

 

Personel takibi veya diğer tüm aşamalarda kitlelerin sıralı geçişler yapması ve sistem üzerinden kayıtlı tutulması büyük önem taşımaktadır. İşte tam da bu sebepten dolayı Perkotek ailesi sizlere bolca alternatif sunmayı ihmal etmediği gibi, bu alanda da lider ürün türlerinin tamamını satın almanıza dair bir çalışma ortamı hazırlamaktadır. Sizler de kaliteli bir ürün çeşidi satın alarak hizmeti hep bir adım ön plana çıkartmaktan geri kalmayın. Turnike sistemi ürünleri direkt olarak bu ürünlerin bağlanabilmesi açısından önem teşkil eden bir üründür. Kaliteli bir hizmet ağı oluşturmak bakımından çalışan ve sizleri hep bir adım ön plana çıkartan sitemiz, alanında da lider konumunu herhangi bir şekilde kaybetmiyor ve hizmet ağlarını da bu aşamada ön planlara çıkartma hususunda öncü adımlar atıyor. Bu sayede dilediğiniz ürünü siz de uygun fiyatlandırmalardan tercih edebilirsiniz.

 

Bu haber toplam 1330 defa okunmuştur
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Akyazı | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0264 418 10 04 | Faks : 0264 418 10 04 | Haber Yazılımı: CM Bilişim