• BIST 90.182
  • Altın 147,216
  • Dolar 3,6478
  • Euro 3,9515
  • Sakarya : -2 °C

Süper ve 1. Amatör Küme Haftanın Programı

Süper ve 1. Amatör Küme Haftanın Programı
Süper Amatör Lig B Grubu 4. hafta mücadelesinde AS Akyazıspor, sahasında Harmanlıkspor'u konuk edecek. 1. Amatör kümede mücadele eden diğer takımlarımızın haftalık programı ise şöyle:

Süper Amatör B Grubu 4. hafta mücadelesinde As Akyazıspor evinde Harmanlıkspor ile karşılaşacak. saat 15.00'da başlayacak maç Akyazı Atatürk Stadında oynanacak.

Süper Amatör B Grubu 4. Hafta Programı şöyle:4.hafta

Tarih ve SaatSaha1.Takım2.Takım
19-10-2013 15:00SapancaSAPANCAGENÇLİKSPORFERİZLİSPOR
19-10-2013 16:00Erenler Suni ÇimSAKARYATEKSPORKAZIMİYESPOR
19-10-2013 14:00Erenler Suni ÇimSAKARYAKUYUDİBİSPORKOCAALİSPOR
19-10-2013 15:00PamukovaPAMUKOVASPORYENİHENDEKSPOR
19-10-2013 12:00Erenler Suni ÇimERENLERSPORHARBİŞSPOR
19-10-2013 15:00AkyazıASAKYAZISPORHARMANLIKSPOR

1. Amatör A Grubu 4. Hafta Programı4.hafta

Tarih ve SaatSaha1.Takım2.Takım
19-10-2013 13:00TaşburunAKYAZISPORARİFİYEDOĞANSPOR
19-10-2013 15:00TaşburunKUZULUKSPORAKÇAYSPOR
20-10-2013 13:00YuvalıdereLİMANDERESPORKUYUDİBİBARBAROSSPOR
19-10-2013 14:30MekeceŞEYHVARMAZSPORFIRTINAGENÇLERBİRLİĞİSPOR
20-10-2013 13:00HacıkışlaYEŞİLYURTBELDESPORBAYATSPOR
20-10-2013 14:30TaşkısığıTAŞKISIĞISPORÇAMLICABELDESPOR

1. Amatör B Grubu 4. Hafta Programı

Tarih ve SaatSaha1.Takım2.Takım
19-10-2013 13:00ErdoğduALAAĞAÇSPORHANLIKÖYSPOR
20-10-2013 15:00PazarköyPAZARKÖYEĞİTİMSPORALİFUATPAŞASPOR
19-10-2013 19:00Karaman Suni ÇimHIZIRTEPEÖZENKOCAALİSAHİLSPOR
19-10-2013 15:00Arifiye Suni ÇimNURİOSMANİYESPORHENDEKAKOVASPOR
20-10-2013 13:00Arifiye Suni ÇimSAPANCAAKADEMİSPORKARASUKÜLTÜRGENÇLİKVESPOR
20-10-2013 16:00Erenler Suni ÇimSARICALARSPORACIELMALIKSPOR

a

1. Amatör C Grubu 4. Hafta Programı

Tarih ve SaatSaha1.Takım2.Takım
20-10-2013 14:00Erenler Suni ÇimYILDIRIMSPORAŞAĞIKİRAZCASPOR
19-10-2013 17:00Karaman Suni ÇimYENİALANDÜZÜSPORKARASUAZİZİYESPOR
20-10-2013 15:00Arifiye Suni ÇimKIŞLAÇAYSPORGEYVESPOR
19-10-2013 14:30HacıkışlaHENDEKDEREKÖYSPORSAHİLKARADENİZGENÇLİKSPOR
20-10-2013 15:00Taşlık EğitimESKİBEDİLSPORBUDAKLARSPOR
20-10-2013 15:00AltındereALTINDERESPORFERİZLİKARADENİZSPOR

1. Amatör D Grubu 4. Hafta Programı

Tarih ve SaatSaha1.Takım2.Takım
20-10-2013 15:00YuvalıdereYUVALIDERESPORBÜYÜKDEREŞAHİNSPOR
20-10-2013 13:00PazarköyYAĞCILARSPORKARAÇAMSPOR
20-10-2013 14:30GeyveTARAKLISPORKUZULUKERSOYSPOR
20-10-2013 14:30SöğütlüSÖĞÜTLÜKALESPORKARAPÜRÇEKSPOR
19-10-2013 15:00ErdoğduAKYAZIGÜCÜSPORÇAYKIŞLASPOR
20-10-2013 13:00AltındereAKYAZIÇINARLIKGENÇLİKSPORHENDEKGENÇLİKSPOR

 


Bu haber toplam 853 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Akyazı | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0264 418 10 04 | Faks : 0264 418 10 04 | Haber Yazılımı: CM Bilişim