• BIST 105.201
  • Altın 146,875
  • Dolar 3,4732
  • Euro 4,1693
  • Sakarya : 34 °C

Süper ve 1. Amatör Küme 11. Hafta Programı

Süper ve 1. Amatör Küme 11. Hafta Programı
Süper ve 1. Amatör Küme 11. Hafta programı açıklandı.

Süper Amatör 11. Hafta Programı

A GRUBU   
Tarih ve SaatSaha1.Takım2.Takım
 BayPAMUKOVA G.GBay
07.12.2013 13:30TaşburunTAŞBURUNSPORSÖĞÜTLÜSPOR
07.12.2013 13:30KaraaptilerKARAAPTİLERAKINKIRKPINARSPOR
07.12.2013 13:30HacıkışlaHACIKIŞLASPORKURTKÖYSPOR
07.12.2013 12:30Erenler SuniGARAJLARTAÇDEMİRSPOR
07.12.2013 13:30EmirlerBEKİRPAŞASPORİLÖZELİDARESİ
07.12.2013 12:30Erenler ÇimSAKARYASPORKALAYCISPOR
B GRUBU   
Tarih ve SaatSaha1.Takım2.Takım
08.12.2013 13:30PamukovaPAMUKOVASPORHARBİŞSPOR
08.12.2013 13:30HendekYENİHENDEKSPORHARMANLIK
08.12.2013 13:30Kocaali SuniKOCAALİSPORKAZIMİYESPOR
08.12.2013 13:30SapancaSAPANCAGENÇLİKASAKYAZISPOR
08.12.2013 16:00Erenler SuniSAKARYATEKSPORERENLERSPOR
08.12.2013 18:00Erenler SuniKUYUDİBİSPORFERİZLİSPOR

 

1.Amatör Küme 11.Hafta programı

A GRUBU   
Tarih ve SaatSaha1.Takım2.Takım
07.12.2013 13:30ErdoğduFIRTINA G.BBAYATSPOR
08.12.2013 13:00Karaman SuniKUYUDİBİBARBAROSARİFİYEDOĞAN
07.12.2013 13:30YuvalıdereLİMANDERESPORAKÇAYSPOR
07.12.2013 13:30MekeceŞEYHVARMAZSPORÇAMLICABELDE
08.12.2013 13:30HacıkışlaYEŞİLYURTBELDEKUZULUKSPOR
07.12.2013 13:30TaşkısığıTAŞKISIĞISPORAKYAZISPOR
B GRUBU   
Tarih ve SaatSaha1.Takım2.Takım
08.12.2013 20:00Erenler SuniSARICALARSPORALAAĞAÇSPOR
08.12.2013 13:30Arifiye SuniNURİOSMANİYEACIELMALIKSPOR
07.12.2013 13:30SapancaSAPANCAAKADEMİPAZARKÖYEĞİTİM
08.12.2013 17:00Karaman SuniHIZIRTEPEÖZENALİFUATPAŞA
08.12.2013 15:30Kocaali SuniKOCAALİSAHİLHANLIKÖYSPOR
08.12.2013 13:30AkovaHENDEKAKOVAKARASUKÜLTÜR
C GRUBU   
Tarih ve SaatSaha1.Takım2.Takım
08.12.2013 13:30GeyveGEYVESPORKARASUAZİZİYE
07.12.2013 15:00Kocaali SuniSAHİLKARADENİZFERİZLİKARADENİZ
07.12.2013 11:30HacıkışlaHENDEKDEREKÖYBUDAKLARSPOR
07.12.2013 17:30Erenler SuniKIŞLAÇAYSPORAŞAĞIKİRAZCA
08.12.2013 15:00Karaman SuniYENİALANDÜZÜESKİBEDİLSPOR
07.12.2013 19:30Erenler SuniYILDIRIMSPORALTINDERESPOR
D GRUBU   
Tarih ve SaatSaha1.Takım2.Takım
08.12.2013 13:30YuvalıdereYUVALIDEREÇINARLIKGENÇLİK
08.12.2013 13:30AltındereYAĞCILARSPORAKYAZIGÜCÜSPOR
07.12.2013 13:30AlifuatpaşaTARAKLISPORBÜYÜKDEREŞAHİN
07.12.2013 13:30SöğütlüSÖĞÜTLÜKALEÇAYKIŞLASPOR
07.12.2013 15:30Erenler SuniKARAPÜRÇEKHENDEKGENÇLİK
07.12.2013 17:00Kocaali SuniKUZULUKERSOYKARAÇAMSPOR
    

 


Bu haber toplam 919 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Hacettepe maçı Olimpiyat Stadı'nda oynanacak!14 Eylül 2017 Perşembe 13:53
  • Sizden çok şey mi istiyoruz!14 Eylül 2017 Perşembe 11:42
  • Akyazı'nın Emekli Güreşçilerine Milli Görev13 Eylül 2017 Çarşamba 13:27
  • Sakaryaspor - Hacettepe maçı yeni stadyumda!12 Eylül 2017 Salı 17:01
  • Çınarlık Gençlikspor Sezona Hazır11 Eylül 2017 Pazartesi 17:35
  • Akyazı güçlü Serdar Pazarköy’le anlaştı11 Eylül 2017 Pazartesi 12:30
  • Sakaryaspor-Bugsaşspor maç özeti11 Eylül 2017 Pazartesi 09:51
  • Maç sonrası bu görüntüler kaydedildi11 Eylül 2017 Pazartesi 09:50
  • Sakaryaspor Ankara'dan 1 puanla dönüyor: 1-110 Eylül 2017 Pazar 20:08
  • Alaağaç rahat kazandı. As Akyazı 1 Alaağaç 410 Eylül 2017 Pazar 19:59
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Akyazı | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0264 418 10 04 | Faks : 0264 418 10 04 | Haber Yazılımı: CM Bilişim