• BIST 83.067
  • Altın 146,530
  • Dolar 3,7912
  • Euro 4,0490
  • Sakarya : -3 °C

Süper ve 1. Amatör Küme 11. Hafta Programı

Süper ve 1. Amatör Küme 11. Hafta Programı
Süper ve 1. Amatör Küme 11. Hafta programı açıklandı.

Süper Amatör 11. Hafta Programı

A GRUBU   
Tarih ve SaatSaha1.Takım2.Takım
 BayPAMUKOVA G.GBay
07.12.2013 13:30TaşburunTAŞBURUNSPORSÖĞÜTLÜSPOR
07.12.2013 13:30KaraaptilerKARAAPTİLERAKINKIRKPINARSPOR
07.12.2013 13:30HacıkışlaHACIKIŞLASPORKURTKÖYSPOR
07.12.2013 12:30Erenler SuniGARAJLARTAÇDEMİRSPOR
07.12.2013 13:30EmirlerBEKİRPAŞASPORİLÖZELİDARESİ
07.12.2013 12:30Erenler ÇimSAKARYASPORKALAYCISPOR
B GRUBU   
Tarih ve SaatSaha1.Takım2.Takım
08.12.2013 13:30PamukovaPAMUKOVASPORHARBİŞSPOR
08.12.2013 13:30HendekYENİHENDEKSPORHARMANLIK
08.12.2013 13:30Kocaali SuniKOCAALİSPORKAZIMİYESPOR
08.12.2013 13:30SapancaSAPANCAGENÇLİKASAKYAZISPOR
08.12.2013 16:00Erenler SuniSAKARYATEKSPORERENLERSPOR
08.12.2013 18:00Erenler SuniKUYUDİBİSPORFERİZLİSPOR

 

1.Amatör Küme 11.Hafta programı

A GRUBU   
Tarih ve SaatSaha1.Takım2.Takım
07.12.2013 13:30ErdoğduFIRTINA G.BBAYATSPOR
08.12.2013 13:00Karaman SuniKUYUDİBİBARBAROSARİFİYEDOĞAN
07.12.2013 13:30YuvalıdereLİMANDERESPORAKÇAYSPOR
07.12.2013 13:30MekeceŞEYHVARMAZSPORÇAMLICABELDE
08.12.2013 13:30HacıkışlaYEŞİLYURTBELDEKUZULUKSPOR
07.12.2013 13:30TaşkısığıTAŞKISIĞISPORAKYAZISPOR
B GRUBU   
Tarih ve SaatSaha1.Takım2.Takım
08.12.2013 20:00Erenler SuniSARICALARSPORALAAĞAÇSPOR
08.12.2013 13:30Arifiye SuniNURİOSMANİYEACIELMALIKSPOR
07.12.2013 13:30SapancaSAPANCAAKADEMİPAZARKÖYEĞİTİM
08.12.2013 17:00Karaman SuniHIZIRTEPEÖZENALİFUATPAŞA
08.12.2013 15:30Kocaali SuniKOCAALİSAHİLHANLIKÖYSPOR
08.12.2013 13:30AkovaHENDEKAKOVAKARASUKÜLTÜR
C GRUBU   
Tarih ve SaatSaha1.Takım2.Takım
08.12.2013 13:30GeyveGEYVESPORKARASUAZİZİYE
07.12.2013 15:00Kocaali SuniSAHİLKARADENİZFERİZLİKARADENİZ
07.12.2013 11:30HacıkışlaHENDEKDEREKÖYBUDAKLARSPOR
07.12.2013 17:30Erenler SuniKIŞLAÇAYSPORAŞAĞIKİRAZCA
08.12.2013 15:00Karaman SuniYENİALANDÜZÜESKİBEDİLSPOR
07.12.2013 19:30Erenler SuniYILDIRIMSPORALTINDERESPOR
D GRUBU   
Tarih ve SaatSaha1.Takım2.Takım
08.12.2013 13:30YuvalıdereYUVALIDEREÇINARLIKGENÇLİK
08.12.2013 13:30AltındereYAĞCILARSPORAKYAZIGÜCÜSPOR
07.12.2013 13:30AlifuatpaşaTARAKLISPORBÜYÜKDEREŞAHİN
07.12.2013 13:30SöğütlüSÖĞÜTLÜKALEÇAYKIŞLASPOR
07.12.2013 15:30Erenler SuniKARAPÜRÇEKHENDEKGENÇLİK
07.12.2013 17:00Kocaali SuniKUZULUKERSOYKARAÇAMSPOR
    

 


Bu haber toplam 804 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Akyazı | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0264 418 10 04 | Faks : 0264 418 10 04 | Haber Yazılımı: CM Bilişim