• BIST 82.477
  • Altın 147,865
  • Dolar 3,7883
  • Euro 4,0490
  • Sakarya : 8 °C

Süper ve 1. Amatör 4. Hafta Programları

Süper ve 1. Amatör 4. Hafta Programları
Sakarya Süper Amatör Ligde 4. haftanın müsabaka programı ve 1. Amatör Küme de 4. haftanın müsabaka programı açıklandı
Sakarya Süper Amatör Ligde 4. haftanın müsabaka programı ve 1. Amatör Küme de 4. haftanın müsabaka programı açıklandı


SÜPER AMATÖR KÜME A GRUBU
Tarih ve Saat Saha 1.Takım 2.Takım
03.11.2012 14:00 S. Kurtköy KUZULUKSPOR SAPANCAKURTKÖY
03.11.2012 14:00 Pamukova PAMUKOVASPOR ERENLERSPOR
03.11.2012 14:00 Karasu KARASUAZİZİYE ŞEKERSPOR
03.11.2012 14:00 Kırkpınar KOCAALİSAHİL KIRKPINARSPOR
03.11.2012 14:00 Hendek SERDİVANSPOR YENİHENDEKSPOR
03.11.2012 14:00 Karaman Suni İLÖZELİDARESİ HARMANLIKSPOR

SÜPER AMATÖR KÜME B GRUBU
Tarih ve Saat Saha 1.Takım 2.Takım
04.11.2012 15:30 Erenler Suni GARAJLARTAÇSPOR NURİOSMANİYE
04.11.2012 14:00 Hacıkışla HACIKIŞLASPOR SÖĞÜTLÜSPOR
04.11.2012 14:00 Sapanca SAPANCAGENÇLİK BEKİRPAŞABELDE
04.11.2012 17:30 Erenler Suni DEMİRSPOR TEKSPOR
04.11.2012 14:00 Karaman Suni HENDEKGENÇLİK YILDIRIMSPOR
04.11.2012 14:00 Erenler Çim HARBİŞSPOR KARASUSPOR

1.AMATÖR KÜME A GRUBU
Tarih ve Saat Saha 1.Takım 2.Takım
04.11.2012 14:00 Ferizli FERİZLİKARADENİZ YEŞİLYURTBELDE
04.11.2012 14:00 Söğütlü SÖĞÜTLÜKALESPOR KUYUMCULUSPOR
04.11.2012 14:00 Yuvalıdere ÇINARLIKGENÇLİK KARAAPTİLERAKIN
04.11.2012 14:00 Kışlaçay KIŞLAÇAYSPOR KARAPÜRÇEKSPOR
04.11.2012 14:00 Taşburun ALAAĞAÇSPOR HIZIRTEPEÖZEN
04.11.2012 14:00 Arifiye Suni BÜYÜKDEREŞAHİN OZANLARGÜCÜ

1.AMATÖR KÜME B GRUBU
Tarih ve Saat Saha 1.Takım 2.Takım
03.11.2012 14:00 Taşkısığı TAŞKISIĞISPOR ARİFİYEDOĞANSPOR
03.11.2012 14:00 Yuvalıdere YUVALIDERESPOR FERİZLİSPOR
04.11.2012 14:00 Akova HENDEKBOĞAZ ÇAYKIŞLASPOR
03.11.2012 14:00 Akova AKOVASPOR AKYAZIGÜCÜSPOR
04.11.2012 14:00 Pamukova PAM.GENÇLERGÜCÜ ALİFUATPAŞASPOR
04.11.2012 12:00 Taşburun KÜÇÜCEKBELDE KARAÇAMSPOR

1.AMATÖR KÜME C GRUBU
Tarih ve Saat Saha 1.Takım 2.Takım
04.11.2012 14:00 Kaynarca KAYNARCASPOR ALTINDERESPOR
03.11.2012 14:00 Küçük Karasu SAHİLKARADENİZ LİMANDERESPOR
03.11.2012 16:00 Erenler Suni ÇAMLICABELDE TARAKLISPOR
Saha Yok KALAYCISPOR HACIMERCANSPOR
04.11.2012 14:00 S. Kurtköy AKÇAYSPOR FEVZİYESPOR
04.11.2012 14:00 Pazarköy PAZARKÖYEĞİTİM AKYAZISPOR

1.AMATÖR KÜME D GRUBU
Tarih ve Saat Saha 1.Takım 2.Takım
03.11.2012 14:00 Erdoğdu ESKİBEDİLSPOR KUZULUKERSOY
03.11.2012 14:00 Hacıkışla HENDEKDEREKÖY KUYUDİBİBARBAROS
04.11.2012 14:00 Karaaptiler AŞAĞIKİRAZCA HANLIBELDESPOR
03.11.2012 14:00 Arifiye Suni SAPANCAAKADEMİ TAŞLIKİDMANYURDU
03.11.2012 14:00 Kazımiye KAZIMİYESPOR MEKECESPOR
03.11.2012 14:00 Bayat BAYATSPOR TAŞBURUNSPOR


Bu haber toplam 553 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Sakaryaspor'dan naklen yayın kararı14 Ocak 2017 Cumartesi 18:23
  • Alaağaç Spor’lu Adem Altun bir koltukta 4 Karpuz taşıyor14 Ocak 2017 Cumartesi 13:33
  • İmamlar’ da Şampiyon Akyazı Merkez13 Ocak 2017 Cuma 13:05
  • Amatör Lig'de Haftanın Programı12 Ocak 2017 Perşembe 13:57
  • Sakaryaspor-Elazığspor:0-109 Ocak 2017 Pazartesi 19:49
  • As Akyazı Yükseliş Trendini sürdürecek07 Ocak 2017 Cumartesi 11:19
  • Amatör Lig maçları ertelendi07 Ocak 2017 Cumartesi 10:25
  • Sakaryaspor Antalya kampına golle başladı 4-005 Ocak 2017 Perşembe 17:31
  • Toçoğlu'ndan Transfer Müjdesi05 Ocak 2017 Perşembe 16:59
  • Süper Amatör'de ikinci yarı başlıyor04 Ocak 2017 Çarşamba 14:29
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Akyazı | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0264 418 10 04 | Faks : 0264 418 10 04 | Haber Yazılımı: CM Bilişim