• BIST 105.324
  • Altın 146,596
  • Dolar 3,4727
  • Euro 4,1687
  • Sakarya : 14 °C

SSK Prim Gün Dökümü

SSK Prim Gün Dökümü
E Devlet SGK Borç sorgulama, ssk prim gün dökümü sorgulama hizmetleri ile vatandaşlarımız sgk ile ilgili birçok bilgiye çok kısa süre içerisinde ulaşabilmektedirler.

 

E Devlet SGK Borç sorgulama, ssk prim gün dökümü sorgulama hizmetleri ile vatandaşlarımız sgk ile ilgili birçok bilgiye çok kısa süre içerisinde ulaşabilmektedirler. SSK prim gün sayısı öğrenme işleminde asıl amaç çalışanların sosyal güvenlik Prim sistemindeki kayıtlı gün sayılarının ne kadar olduğunu öğrenmeleri ve bu yönü ile çalışanların sorgulama hizmetlerini yapmalarıdır. E devlet sgk sorgulama işleminde çalışanlar sisteme kendi sigortalılık bilgilerini doğru bir şekilde girdikleri zaman tüm detaylara bu şekilde ayrıntılı bir biçimde ulaşabilmektedirler. SSK prim sorgulama ekranının e devlet üzerinden gerçekleştirilebilmesi için öncelikle çalışanların ptt üzerinden şifre almaları gerekmektedir. Bu şifre ile sisteme giriş yapılmakta ve bilgiler hızlı bir şekilde öğrenilebilmektedir. SSK prim sorgulama ekranı üzerinden emeklilik prim gün sayısı gibi bilgiler de bulunmaktadır. Sorgulama ekranı üzerinden nitelikli bilgiler elde edebilmek için bilgi girişinin doğru olmasına özellikle dikkat etmeniz gerekiyor.

E DEVLET SGK SORGULAMA

 

SGK sorgulama ile bağlantılı olan bir diğer önemli konuda yine borç sorgulama hizmetleri ile birlikte değerlendirilen sgk borç sorgulama ekranıdır. E devlet üzerinden şifreli veya bankaların e devlet otomatik giriş sistemi  üzerinden şifresiz olarak gerçekleştirilen bu hizmetlerde asıl önemli olan sağlıklı bir şekilde bilgi girişinin sisteme entegre edilebilmesinin sağlanmasıdır. Sosyal güvenlik Primlerini elden yatıran vatandaşlarımız belli dönemlerde borç yatırmamaları durumunda bu sistemde yani ekran üzerinden prim borçlarının olduğu görülmektedir. E devlet SGK borç sorgulama yapılarak borç ile ilgili bilgiler kısa süre içerisinde öğrenilebilmektedir. Kaynak linkleri kullanarak e devlet sistemi üzerinden bağkur borç sorgulama ve ssk ile ilgili ayrıntılara ulaşabilirsiniz. Sorgulama işlemleri esnasında sorun yaşanması durumunda kaynak linklerden uzmanlarımıza sorular sorarak çalışma hayatına dönük olarak bilgiler elde edebilirsiniz.

Bu haber toplam 1375 defa okunmuştur
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Akyazı | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0264 418 10 04 | Faks : 0264 418 10 04 | Haber Yazılımı: CM Bilişim