• BIST 83.067
  • Altın 147,029
  • Dolar 3,7912
  • Euro 4,0490
  • Sakarya : 3 °C

Spor Şenlikleri Ödül Töreni Yapıldı

Spor Şenlikleri Ödül Töreni Yapıldı
Akyazı Belediyesi tarafından hem Sosyal hem de Kültürel etkinlikler kapsamında gerçekleştirilen ve ilçe genelindeki tüm okullardan yoğun ilgi ve katılım gören Spor, Sanat, Sosyal, Bilim ve Kültür Şenliklerinin tüm müsabakalarının ödül töreni 03 Haziran 20

Spor Şenlikleri Ödül törenine Akyazı Kaymakamı Kamuran Mustafa Ballı, Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan, Akyazı İlçe Emniyet Müdürü Murat Bal, Ak Parti İlçe Başkanı Feyzi Bora,  Akyazı İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Özdemir, Akyazı Belediye Başkan yardımcıları Mehmet Çakmak ve Mustafa Tonyalı, Akyazı Akbelde A.Ş. Genel Müdürü Nail Kahveci, Akyazı Belediyesi Yazı işleri Müdürü Kevser Ateş, Kültür sosyal İşler Müdürü Derya Aksima Yazıcı,  Zabıta müdürü Emrullah Demirci, Muhtarlık İşleri Müdürü Orhan Benli, İnsan kaynakları ve Eğitim Müdürü Selda Aksima Yazıcı, Özel Kalem Müdürü Samiye Kafadar, Spor İşleri Müdürü Şenol Çakmak, Spor işleri Koordinatörü Sait Okur, Akyazı Belediyesi Meclis Üyelerinden Çetin Sarı, Mahmut Baykan, Sait Beşir, Tuncer Akbayrak, Emrullah Kut, Akşemseddin İmam hatip ortaokulu müdürü Serhan Yaşar, Cumhuriyet Ortaokulu beden eğitim öğretmeni Mustafa Başak, Paris Ortaokulu Müdürü Mehmet Emin Albayrak, Paris Ortaokulu beden eğitim öğretmeni Şenyurt Keçili ve Ercan Kahraman çok sayıda vatandaş ve basın mensubu katıldı.

 

Akyazı Belediye Başkanı tarafından ödüllendirilen yarışmacılara, tüm üçüncülere Flash Bellek, tüm ikincilere ipod mp3 kulaklıklı ve birincilere küçük altın verildi.

 

 

Şenliklerin ödül töreninde konuşma yapan Akyazı  Belediye Başkanı Hasan Akcan “Bu yıl geçtiğimiz yıllara oranla çok daha güzel bir spor şenlikleri ve etkinlikleri yaptık. Bir çok yavrumuzu sporla tanıştırdık, sporu sevdirdik okullarımızdan oldukça fazla katılım sağladık. Her yıl geçtiğimiz yıllarda olduğundan daha da fazla katılım sağlanıyor. İnşallah gelecek yıl okullarımızdan daha da fazla katılım bekliyorum”dedi

 

Akyazı Stadında yapılan ödül töreninde kategorilere göre dereceye giren ve ödül alan öğrencilerin listesi şöyle ;

 

AKYAZI BELEDİYESİ SPOR ŞENLİKLERİ SONUÇLARI ve ÖDÜL LİSTESİ

Badminton Turnuvası

 

Minik Kızlar
Zülal Pekez – Paris Ortaokulu
Zeynep Aksoy - Paris Ortaokulu
Beren Keskin - Paris Ortaokulu

Minik Erkekler
Cihan Can Aydın - Paris İlkokulu
Alper Mircioğlu - Paris İlkokulu
Ömer Asaf Akçay - Taşburun İlkokulu

Küçük Kızlar
Şeydanur Biçer - Paris Ortaokulu
Hira Tercan - Paris Ortaokulu
Aybüke Sare Bak - Paris Ortaokulu

Küçük Erkekler
Abdullah Koçak - Paris Ortaokulu
Yavuz Tütüncü - Paris Ortaokulu
Alp Güner - Paris Ortaokulu

Yıldız Kızlar
Betül Mert - Paris Ortaokulu
Işıl Gökkaya - Paris Ortaokulu
Zehra Tütüncü - Paris Ortaokulu

Yıldız Erkekler
Ensar Berk Çilingir - Paris Ortaokulu
Hüseyin Akif Koç - Paris Ortaokulu
Şaha Güvenman - Paris Ortaokulu

Genç Kızlar
Sevilay Yılmaz – Kız Meslek Lisesi
Zeynep Kaya - Kız Meslek Lisesi
Esra Er - Kız Meslek Lisesi

Genç Erkekler
Gökhan Şahin Anadolu Lisesi

Hz. Muhammed (S.A.V) ‘in Hayatı Siyeri Nebi Yarışması Sonuçları

Ortaokullar
1-Akyazı İmam Hatip Ortaokulu         Esra Kocakuzu      72 Doğru
2- Akyazı İmam Hatip Ortaokulu       Şeyma Nur Keskin  71 Doğru
2-Paris Ortaokulu                                  Sümeyye Yıldız        71 Doğru 
3- Akyazı İmam Hatip Ortaokulu       Züleyha Tarhanacı  68 Doğru

Liseler

1-Eyüp Genç Fen Lisesi                           Hacer Batman            86 Doğru
2-Konuralp Anadolu Lisesi                     Arif Emre Yanar          85 Doğru
3-Akyazı Anadolu İmam Hatip Lisesi    Vesile Karaca              84 Doğru

En Güzel Kuran-ı Kerim Okuma Yarışması Sonuçları

Kız Ortaokullar Arası Sonuçlar

Nazan Uçar
Zehra Nur İlhan
Ülkü Önlütürk

Erkek Ortaokullar Arası Sonuçlar
Selman Bıyık
Muhammet Mustafa Bilgiç Ve Fatih Altuntaş
Muhammet Haşim Bilge

Liseler Arası Sonuçlar

Beytullah Taşçı
M. Enes Kaya Ve Salih Altıntaş
İlkay Tınas

Masa Tenisi Olimpiyatları Sonuç Listesi
Masa Tenisi Minik Kızlar Ferdi

1-Yağmur Patla
2-Betül Sena Kopya
3-Fatmanur Candaş

Masa Tenisi Küçük Kızlar Ferdi

1-Irmak Biçer
2- Rabia Boğaz
3- Miraç Akgün

Masa Tenisi Küçük Erkekler Ferdi
1-Mümincan Gülcan - Paris Ortaokulu
2- Ensar Ayaz – Paris Ortaokulu
3- Muhammet Haşim Bilge – Akyazı İmam Hatip Ortaokulu

 

Masa Tenisi Yıldız Kız Ferdi
1-Sümenye Berk – Cumhuriyet Ortaokulu
2-Melike Karagöz – Cumhuriyet Ortaokulu
3-Elanur Gül – Küçücek Ortaokulu


 

Masa Tenisi Yıldız Erkek Ferdi
1-Abdulhamit Başak Cumhuriyet Ortaokulu
2-Yüksel Ayaz – Paris Ortaokulu
3-Ahmet Enes – Paris Ortaokulu

 

Masa Tenisi Genç Kız Ferdi

1-Merve Hacıyüpoğlu – Şehit Yüzbaşı Anadolu Lisesi
2-Sümenye Ekrem – Ahi Evran Anadolu Lisesi
3-Hilal Hikmet – Akyazı Anadolu Lisesi

 

Masa Tenisi Genç Erkek Ferdi
1-Musa Canbakan – Şehit Yüzbaşı Anadolu Lisesi
2-Bilal Bora – Konuralp Anadolu Lisesi
3-Oğuzhan Erkan Şehit Yüzbaşı Anadolu Lisesi

 

Matematik Olimpiyatları Sonuçları
Bireysel

1-Muhammet Hamdemir - Madaoğlu Ortaokulu (71.5 Puan)
2-Yasin Şekerci - Madanoğlu Ortaokulu ( 66 Puan)
3-Muhammet Kadir Çıtlak - Paris Ortaokulu (49.5 Puan)

 

Şiir Yazma Yarışması Sonuçları
İlkokullar
1-Zeynep Menteşe M.Akif Ersoy İlköğretim Okulu
2-Melike Bulut Alaağaç İlköğretim Okulu
3-Feyza Cebecioğlu M.Akif Ersoy İlköğretim Okulu

Ortaokul
1-Nisanur Ünal Madanoğlu Ortaokulu
2-Sevilay İnce Alaağaç Ortaokulu.
3-Faruk Emre Akdağ İmamhatip Ortaokulu

Liseler
1-Beyzanur Akbaş Akyazı Eyyüp Genç Fen Lisesi
2.üçüncüğe layık Eser Bulunamadı.

Öykü Yarışması Sonuçları
İlkokullar
1-Öznur Kordalı - M.Akif Ersoy İlköğretim Okulu
2-Hamdiye Nigar Zengin - M.Akif Ersoy İlköğretim Okulu
3-Zehra Yıldırım - Alaağaç İlköğretim Okulu

 

Ortaokular
1-Zuhal Türeyen - Şehit Ahmet Çondul Ortaokulu
2-Bilal Bodur – İmam Hatip Ortaokulu
3-Eren Yazıcı - Alaağaç Ortaokulu

 

Resim Yarışması Sonuçları
İlkokular
1-Hamdiye Nigar Zengin M.Akif Ersoy İlköğretim Okulu
2-Sudenur Arslan Makif Ersoy İlköğretim Okulu
3-Gülseren Gül Alaağaç İlköğretim Okulu
 

Ortaokullar
1-Zehranur Gül İnönü Ortaokulu
2-Ebrar Yenisoy İnönü Ortaokulu
3-Beyza Kınay İmamhatip Ortaokulu

 

Liseler
1- Eslem Elif Balta - Nilüfer Mes.Tek.An. Lisesi
2.3.’Lüğe Layık Eser Bulunamadı.

Fotoğraf Yarışması Sonuçları
1-İpek Tuğba Sözen - Nilüfer Mes.Tek.An. Lisesi
2-Oğuzhan Başar - İmamhatip Lisesi
3-Hanife Kaymaz - Dokucun Lisesi
 

Kısa Film Yarışması Sonuçları

1-Bilge Maçol - İmamhatip Ortaokulu
2- Ezgi Melda Özdağ - Paris Ortaokulu
3-Emirhan Dumlu - Paris Ortaokulu

 

Atletizm Sonuçları
60 Metre Küçük Kızlar

Şeydanur Biçer – Paris İlkokulu
Ayşegül Yazgan – Mehmet Soykan İlkokulu
Sevdanur Kızıldağ – Peris İlkokulu

60 Metre Erkekler

Abdullah Ayar – Paris İlkokulu
Eren Yavuz Yılmaz – Atatürk İlkokulu
Merthan Hacıeyüpoğlu Madonoğlu İlkokulu

100 Metre Yıldız Kızlar
Buse Yıldırım – İnönü Ortaokulu
Meliha İlayda – Atatürk Ortaokulu
Elif Sevde Nur – Mehmet Soykan Ortaokulu

100 Metre Yıldız Erkekler
Hamza Balık - Akyazı İmamhatip Ortaokulu
Mustafa Becit - Akyazı İmamhatip Ortaokulu
Burhan Erdem - Akyazı İmamhatip Ortaokulu

100 Metre Genç Kızlar

Sultan Furuncuoğlu – Konuralp Lisesi
Melike Bilgin – Şehit Yüzbaşı Lisesi
Sinem Aşan – Şehit Yüzbaşı Lisesi

100 Metre Genç Erkekler
Alper Özeren – Şehit Yüzbaşı Lisesi
Sercan Dertli – Şehit Yüzbaşı Lisesi
Tayyip Bora – Akyazı Anadolu Lisesi

1000 Metre Yıldız Kızlar

Zehra Sayılı – Atatürk Ortaokulu
Halime Durmuş - Atatürk Ortaokulu
Zeynep Avcı - Atatürk Ortaokulu

1000 Metre Yıldız Erkekler
Ensar Berkı Çilingir – Paris Ortaokulu 
Ahmet Can Dertli – Atatürk Ortaokulu
Serdar Eker – Mehmet Soykan Ortaokulu

1200 Metre Genç Kızlar 
Binnur Aydoğdu – Şehit Yüzbaşı Lisesi
Şevval Kaba - Şehit Yüzbaşı Lisesi
Sultan Furuncuoğlu – Konuralp Anadolu Lisesi

1200 Metre Genç Erkekler
Oğuz Selim Sandıkçıoğlu – Akyazı Anadolu Lisesi
Eyüp Ensar Kurt - Şehit Yüzbaşı Lisesi
Serdar Battal Şehit Yüzbaşı Lisesi

 

Karete Sonuçları
Erkekler
G1-        

1-Muhammet Enes Kurt
2-Muhammet Raşit Öncü
3-Hasan Afvan Aydoğdu

G2- 
1-Hasan Efe Aktaş
2-Salih Kopal
3-Mahmut Ensar Kurt

G3-        
1-İbrahim Ekinci
2-Burak Can Öztürk
3-Murat Kenan Özen

G4- 
1-Buğra Kılıçkeser
2-Oğuzhan Ekinci
3-Ahmet Hikmet

Karete Kızlar
G1-        
1-Saliha Yarımbaş
2-Sukeyna Yolcu
3-Sevdanur Kurt

G2-        
1-Zeynep Birinci
2-Esrakocakuzu
3-Sena Coşkun

G3-        
1-Enise Özdemir
2-Şeymanur Ateş
3-Beyza Kınay

G4-        
1-Nur Karasavuran
2-Mervenur Yıldız
3-Zühre Balcı

G5-        
1-Ahsen Ebrar Takı
2-Gülfer Güvendi
3-Büşra Betül Kınay

Satranç Turnuvası Sonuçları
Minikler                             
1- Mert Özefe
2-Gülcan Cemre
3-Akif Hüseyin Koç

Küçükler
1- Abdülbaki Akova
2-Emin Samet Fil
3-Mustafa Mücahit Çiçek

 

Yıldızlar
1-Bünyamin Akova
2-Gürkan Keleş
3-Meryem Sude Kaya

Bilek Güreşi Sonuçları

Sağ Kol 50 Kg-   
1- Erkut Yazıcı - Şehit Yüzbaşı
2-Muhammet Ali Akşit – Dokurcun

55 Kg                     
1-Eray Aygün – Akyazı M.T.A.L
2-Melikşah Akay – Şehit Yüzbaşı                                                                                                            
3-Mahmut Güdek – Akyazı Anadolu Lisesi

60 Kg     
1-Osman Altmışdört – Şehit Yüzbaşı                                                                                     
2-Sinan Aşan – Akyazı Anadolu Lisesi                                                                                   
3-Emir Kaan – Akyazı İmam Hatip Lisesi

65 Kg                     
1-Nuralem Yılmaz – Şehit Yüzbaşı Lisesi                                                                               
2-Cengizhan Kurt – Şehit Yüzbaşı Lisesi                                                                
3-Ensar Ömürlü – Akyazı İmamhatip Lisesi

70 Kg     
1-Serdar Temel – Dokurcun Çpl                                                                                                              
2-Ahmet Salih Erdem – Şehit Yüzbaşı Lisesi                                                                       
3-Muharrem Can – İşmont Lisesi

75 Kg                     
1-Fatih Bayrak – Şehit Yüzbaşı Lisesi
2-Onur Furuncu - Şehit Yüzbaşı Lisesi                                    
3-Ali Burak Atmaca – Akyazı İmamhatip Lisesi

80 Kg                     
1- Ertuğ Bektaş – Akyazı Başarı Lisesi
2-Numan Üzümcü - Şehit Yüzbaşı Lisesi
3 Mertcan Güngör – Akyazı İmam Hatip Lisesi

80+ Kg  
1-Alihan Mert Yılmaz –Akyazı İmam Hatip Lisesi                                               
2-Emirhan Yaşmak - Akyazı İmam Hatip Lisesi
3-Emre Dalkılıç – Şehit Yüzbaşı Lisesi

Sol Kol 50 Kg                     
1- Muhammet Ali Akşit- Dokurun Çpl                                                                                   
2-Erkut Yazıcı – Şehit Yüzbaşı Lisesi

55 Kg                     
1-Eray Aygün – Akyazı Mtal
2-Melikşah Akay – Şehit Yüzbaşı Lisesi
3-Faruk Özkul – Dokurcun Çpl

60 Kg                     
1-Osman Altmışdört – Şehit Yüzbaşı Lisesi                                                                         
2-Ali Osman Çelik – Şehit Yüzbaşı Lisesi                                                               
3-Soner Aydın – Akyazı D.L

65 Kg                    

1-Cengizhan Kurt – Şehit Yüzbaşı Lisesi                                                                
2-Yusuf Kahraman – İşmont                                                                                                     
3-Hüseyin Canbakan - Şehit Yüzbaşı Lisesi

70 Kg                     
1-Serdar Temel – Dokurcun Çpl                                                                                                              
2-Muharrem Can – İşmont                                                                                                                       
3-Ahmet Salih Erdem - Şehit Yüzbaşı Lisesi

75 Kg                     
1- Fatih Bayrak - Şehit Yüzbaşı Lisesi                                                                                     
2-Orhan Kırlak – Akyazı Mtal                                                                                                    
3-Ali Burak Atmaca – Akyazı İmam Hatip Lisesi

80 Kg
1- Ertuğ Bektaş – Akyazı Başarı Lisesi
2-Numan Üzümcü - Şehit Yüzbaşı Lisesi                                                               
3-Mertcan Güngör – Akyazı İmam Hatip Lisesi

80+ Kg  
1-Alihan Mert Yılmaz –Akyazı İmam Hatip Lisesi
2-Emre Dalkılıç – Şehit Yüzbaşı Lisesi
3-Üveys Güneş – Akyazı Mtal

Judo Sonuçları
20 Kg Erkek        
1-Yiğitcan Önlütürk                                                                                                                                      
2-Umut Bildik                                                                                                                                                
3-Hamza Karaca

28 Kg Erkek        
1-Emrehan Doğan                                                                                                                                        
2-Alperen Doğan
3-Eyüp Güler

28 Kg Erkek
1- Kadir Doğan
2-Murat Güler
3-Ege Bağdem

30 Kg Erkek        
1-Emre Tekin
2-Ahmet Baştan
3-Atalay Tarık

50 Kg Erkek        
1-Recep Öztürk
2-Emirhan Hayırlı
3-Yiğit Mert Sarı

36 Kg Kızlar
1-Sıla Tekir 
2-Zeynep Serra Üstün 
3-Kevser Eylül Kurt

40 Kg Kızlar        
1-Sude Tekir 
2-Irmak Kahveci 
3-Hazal Dertli

48 Kg Kızlar        
1-Esra Badem    
2-Nazlı Şahin      
3-Gülden Doğan

57 Kg Kızlar        
1-Elif Sude Kaplan                                                                                                                                        
2-Nur Karsavuran

Haber:Hacı İbrahim Aydın

d6100630bc459379147eced162cd57c2.jpg 4be35671c5561fc2b4543a86f57a3b2e.jpg 27d6abbea34218af8c88ed05982ce2a6.jpg 9f042cc39728b607b60a91c0ff106961.jpg dfa8d6c22cfd1ab5ffb8e4f03579a18d.jpg 0836b818844e76f7c39114b54987a3da.jpg bcec10bdea789a584e2e263846426092.jpg 82770b73abf414a5ef60baf0e7d514ae.jpg 194a0cb900f80c973f2e7aa2d5051511.jpg 27d21089e10400eb6b9aa8408f70dac1.jpg 12a7739ba90be327aa68fbb1ef9cf866.jpg dbfe92a0a7c5b96481f5bb10be77d88f.jpg 45e76b05007435d105a27e29c80a6a23.jpg a0674aa3254be9e3b0fbaa190f69c1a5.jpg 2d10e059f8551d6c8823d21cbeb77eff.jpg 2df9839df1dbb8ae9e27376adf11f29c.jpg 9907e061c420ad7b52f25da23fa60f23.jpg 70d8d5c4d15a4b05ba80adc5244b23dc.jpg a643e9ca90548b2da756a5ab707fbc1e.jpg 62982b33b94b18a6fcfb3f60b724a804.jpg 9882d6209e239a73223eb73b66f2b2f6.jpg 60b4b8449d52dbda193c430988a8ad21.jpg 331eb8f2b4b4aec03e75282220168b7f.jpg 1709f0b43e5e82b02e556b51ae217e88.jpg fda6a69fd4bfa137b555dcc90e50af64.jpg 535aa111166cce1a4897062ddc0f9056.jpg 972c610f55919ac94cd6614cba9aecb9.jpg

Bu haber toplam 808 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Sakaryaspor'dan naklen yayın kararı14 Ocak 2017 Cumartesi 18:23
  • Alaağaç Spor’lu Adem Altun bir koltukta 4 Karpuz taşıyor14 Ocak 2017 Cumartesi 13:33
  • İmamlar’ da Şampiyon Akyazı Merkez13 Ocak 2017 Cuma 13:05
  • Amatör Lig'de Haftanın Programı12 Ocak 2017 Perşembe 13:57
  • Sakaryaspor-Elazığspor:0-109 Ocak 2017 Pazartesi 19:49
  • As Akyazı Yükseliş Trendini sürdürecek07 Ocak 2017 Cumartesi 11:19
  • Amatör Lig maçları ertelendi07 Ocak 2017 Cumartesi 10:25
  • Sakaryaspor Antalya kampına golle başladı 4-005 Ocak 2017 Perşembe 17:31
  • Toçoğlu'ndan Transfer Müjdesi05 Ocak 2017 Perşembe 16:59
  • Süper Amatör'de ikinci yarı başlıyor04 Ocak 2017 Çarşamba 14:29
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Akyazı | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0264 418 10 04 | Faks : 0264 418 10 04 | Haber Yazılımı: CM Bilişim