• BIST 106.736
  • Altın 141,095
  • Dolar 3,5210
  • Euro 4,0955
  • Sakarya : 20 °C

Sakarya Amatör Futbolda haftanın Programı

Sakarya Amatör Futbolda haftanın Programı
Sakarya Amatör Futbolda haftanın maç Programı

Sakarya Amatör Futbolda haftanın Programı

7 Kasım 2014 Cuma

Karaman Sentetik Saha 20:00 Yeni Alandüzü-Nuriosmaniye

Erenler Sentetik Saha 19:00 Hendek Dereköy-Taraklıspor

Erenler Sentetik Saha 21:00 Yeşiller Gençlik-K.Kültür Gnç

8 Kasım 2014 Cumartesi

Hendek Atatürk Stadı 13:30 Yeni Hendekspor-Erenlerspor

Sapanca Atatürk Stadı 13:30 Sapanca Akademi-Söğütlüspor

‪Hanlıköy Sahası 13:30 Hanlıköyspor-Taşburunspor

Karasu Sentetik Saha 13:30 Sahil Karadeniz-Demirspor

Erenler Sentetik Saha 14:00 Harmanlıkspor-Kırkpınarspor

Erenler Sentetik Saha 16:00 Yıldırımspor-Hacımercanspor

Erenler Sentetik Saha 18:00 Akçayspor-Taşkısığıspor

‪#Karaman Sentetik Saha 18:00 Yeşilyurrt B.-Hızırtepe Özen

‪Hendek Akova Sahası 13:30 Hendek Boğaz-Cihadiyespor

Kuzuluk Sentetik Saha 13:30 As Kuzuluk-Büyükdere Şahin

‪Akyazı Erdoğdu Sahası 13:30 Akyazıgücüspor-Sarıcalarspor

‪Geyve Bayat sahası 13:30 Bayatspor-Kaynarcaspor

‪Ferizli Stadı 13:30 Ferizli Karadeniz-Çamlıca Bld.

‪Altındere Sahası 13:30 Harunustaspor-Kuzulukspor

9 Kasım 2014 Pazar

Arifiye Sentetik Saha 13:30 Arifiye Kalaycı- Bolu Kıbrısçık

‪Karasu Sentetik Saha 13:30 Karasuspor-Avcılar Bld.

‪Hacıkışla Sahası 13:30 Hacıkışla-Yenikent Fırat

‪Pamukova Atatürk Stadı 13:30 Pamukova G.G.-Ferizlispor

‪Erenler Sentetik Saha 16:00 Kuyudibi-Adapazarıspor

Erenler Sentetik Saha 18:00 Kızılkaya-Yuvalıderespor

Kocaali Sentetik Saha 16:30 Kocaalispor-Arifiyespor

‪Kocaali Sentetik Saha 18:30 Karasu Aziziye-Sapanca G.

Geyve Atatürk Stadı 13:30 Geyvespor-Kocaali Sahil

Kuzuluk Sentetik Saha 11:00 Alaağaçspor-Tekspor

‪Kuzuluk Sentetik Saha 13:30 Akyazıspor-Çaykışlaspor

Akyazı Altındere sahası 11:00 Çınarlık G.-Karaaptiler Akın

 Altındere sahası 13:30 Altınderespor-Pamukovaspor

Hendek Akova sahası 13:30 Hendek Akova-Kışlaçayspor

Hendek Atatürk Stadı 13:30 Hendek Gençlik-Limandere

‎Karapürçek sahası 13:30 Karapürçekspor-Karaçamspor

‪Karaaptiler Sahası 13:30 Aşağı Kirazcaspor-Harbişspor

Akyazı Pazarköy Sahası 13:30 Pazarköy E. –Ç.Bekirpaşa

‪‎Sapanca Kurtköy Sahası 13:30 Sapanca Kurtköy-As Arifiye

Bu haber toplam 1241 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Sakaryaspor'un 2.Lig'deki rakipleri belli oldu10 Temmuz 2017 Pazartesi 15:48
  • Güreşte Kupaların En Büyüğü Akyazı’nın07 Temmuz 2017 Cuma 10:24
  • Yeni stadyumda can sıkan manzara!05 Temmuz 2017 Çarşamba 10:40
  • Akyazılı Serhat Baştan Tokat spora gidiyor28 Haziran 2017 Çarşamba 16:59
  • Sakaryaspor transfer yasağı ile karşı karşıya23 Haziran 2017 Cuma 03:29
  • Sakaryaspor'da gençler gözden çıkarıldı22 Haziran 2017 Perşembe 14:09
  • Yeni Statta koltuk montajı başladı21 Haziran 2017 Çarşamba 16:17
  • Akyazı Spor Camiası İftarda Buluştu19 Haziran 2017 Pazartesi 16:07
  • Sakaryaspor'da imza haftası19 Haziran 2017 Pazartesi 14:12
  • Harunusta Spor’dan muhteşem kupa töreni19 Haziran 2017 Pazartesi 12:19
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Akyazı | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0264 418 10 04 | Faks : 0264 418 10 04 | Haber Yazılımı: CM Bilişim