• BIST 109.156
  • Altın 153,298
  • Dolar 3,8173
  • Euro 4,5053
  • Sakarya : 1 °C

Olgunlarda Protek Gol oldu yağdı 7-1

Olgunlarda Protek Gol oldu yağdı 7-1
26. kez düzenlenen Olgunlar Futbol Turnuvası'nda 4. akşamın maçları da oynandı, Akyazı Protek Mühendislik Tostçu Baba Sapakspor'u 7-1 maglup etti

26. Olgunlar Futbol Turnuvası dördüncü akşam maçları

Kayarlar Grup: 4-Sanayispor: 0

Hakem: Muhammed Ömür

Kayarlar Grup: Ender Özdemir, Cemil Kocacık, Münir Uçar, Sebahattin Kıyak, Aydın Kurucu, Latif Yan, Feridun Adıyaman, Ali Fuat Eren, Yavuz Güven Şahin, Kenan Çetinkaya

Antrenör: Muammer Alataş

Sanayispor: Zihni Altın, Mustafa Yıldırım, Mehmet İşlek, Ahmet Oktar, Adem Yıldırım, Feridun Çelik, İsmail Uzekmek, Edip Dokumacı, İbrahim Çalışkan, Sinan Sert, Aykut Kobaş, Mustafa Özpilavcı

Antrenör: Menderes Çil

Goller: Dk.6-26-50 Sebahattin Kıyak, Dk.14 Kenan Çetinkaya (Kayarlar Grup)

---

Uzman Kimya: 1-Tok Kardeşler,TG Yapı: 4

Hakem: Veysel Karani Özkan

Uzman Kimya: Engin Özgör, Turgut Özkocacık, Serdar Eliyok, Serkan Yaralı, Emrah Toylar, Ahmet Öz, Hasan Mavi, Bülent İrdem, Ferdi Tüfekçi, Yasin Siner

Antrenör: Ayhan Aydemir

Tok Kardeşler,TG Yapı: Mürsel Yüksel, Fevzi Uzel, Melih Türk, Abdullah Şirin, Çetin Akpınar, Cihan Yıldız, Selçuk Gürel, Haluk Yılmaz, Abdurrahman Çağaltay, Recep Yıldız, Servet İlter

Antrenör: Erdoğan Talay

Goller: Dk.10-12 Abdurrahman Çağaltay, Dk.35 Çetin Akpınar, Dk.47 Recep Yıldız (Tok Kardeşler,TG Yapı), Dk.48 Ferdi Tüfekçi (Uzman Kimya)

---

Tostçu Baba Sapakspor: 1-Protek Mühendislik: 7

Hakem: Zeynel Abidin Erdoğan

Tostçu Baba Sapakspor: Rasim Aksu, Arif Aksu, Şenol Yıldız, Kamil Yüksel, Salih Orta, Paşa Şahin, Burhan Seçkin, Aydın Alkan, Fuat Karadağ, Adnan Birdal, Erdal Göler, Celal Şahin, Hikmet İnekçioğlu

Antrenör: Aydın Alkan

Protek Mühendislik: Ömer Dere, Ünal Yüksel, Muammer Hikmet, Murat Çavdar, Nihat İçyüz, Taşkın Orsavaş, Rahmi Aktürk, Fahrettin Berk, İlker Kar, Metin Kılıç, Cüneyt Badem, Abdülbasir Osmanoğlu, Rıza Rençber

Antrenör: Serdar Gürkan

Goller: Dk.9-12-20-41 Fahrettin Berk, Dk.19 Muammer Hikmet, Dk.30 Rahmi Aktürk, Dk.44 Taşkın Orsavaş (Protek Mühendislik), Dk.42 Şenol Yıldız (Tostçu Baba Sapakspor)

---

Hakemler Derneği: 3-Turport Denizcilik İstanbul: 4

Hakem: Ozan Zımba

Hakemler Derneği: Özkan Kaval, Bülent Keskin, Hasan Kösemen, Özgür Ömez, Süleyman Demirci, Engin Bıyık, Oğuzhan Şenler, Asım Dorak, Ahmet Öztürk, Arif Sucuoğlu

Antrenör: Orhan Çoban

Turport Denizcilik İstanbul: Güngör İçer, Burak Çankaya, Erdal Narin, Murat Balaban (K.Kart), Ensar Hacımustafaoğlu (K.Kart), Erol Kapusuz, Uğur Keskin

Antrenör: Bülent Kasım

Goller: Dk.10-15 Erol Kapusuz, Dk.30 Murat Balaban, Dk.43 Ensar Hacımustafaoğlu (Turport Denizcilik İstanbul), Dk.39 Engin Bıyık, Dk.40 Oğuzhan Şenler, Dk.47 (Pen.) Özgür Ömez (Hakemler Derneği)

Kırmızı Kartlar: Dk.48 Murat Balaban, Dk.50 Ensar Hacımustafaoğlu (Turport Denizcilik İstanbul)

---

26ncı Olgunlar Futbol Turnuvası İlk Tur Fikstürü

31 Mayıs Cumartesi

Saat 21.00 Faydalı Kuyumculuk,Kaşif Dergisi-Emrah Unlu Mamulleri,Doğan Halı Yıkama (Genç Olgunlar)

Saat 22.00 Şöhret Yatak Gün İnşaat Coşkunspor-STC Duş (Olgunlar)

Saat 23.00 Ertaş Harita-İmparator Turizm (Genç Olgunlar)

1 Haziran Pazar

Saat 20.00 Gökhan Korkmaz Yapı Dünyası-Göçmen Börekçisi (Genç Olgunlar)

Saat 21.00 Bosna Pırıldar Market-Kaynarca Alkışlar Beton (Olgunlar)

Saat 22.00 Aktaş Süpermarket,Beyaz Fırın-Eski Reji (Genç Olgunlar)

Saat 23.00 Çiftçi Kardeşler Kasabı-Merkez Ceyhan Oto (Olgunlar)

2 Haziran Pazartesi

Saat 20.00 Hacı Arif Lokantası-Simge Eşarp (Olgunlar)

Saat 21.00 Tarım Kredi-Sanayispor (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 22.00 Suev İnşaat-Paksan Kireç (Genç Olgunlar)

Saat 23.00 Ceytem-Orkar Lojistik (Olgunlar)

3 Haziran Salı

Saat 20.00 Sakarya İz Reklam,Toy Aydınlatma-Umpa Gıda (Genç Olgunlar)

Saat 21.00 Milli Eğitim-Hun İlaçlama (Olgunlar)

Saat 22.00 Çapa Eşarp-Katı Pazaryeri-Özel Alüminyum (Genç Olgunlar)

Saat 23.00 Kayarlar Grup-Akyazıspor (Tecrübeli Olgunlar)

4 Haziran Çarşamba

Saat 20.00 Modern Kuyumculuk,Turyap-Şöhret Yatak Gün İnşaat Coşkunspor (Olgunlar)

Saat 21.00 Modern Kuyumculuk,Dem-Ak Harita-Hakemler Derneği (Genç Olgunlar)

Saat 22.00 Tostçu Baba Sapakspor-Dem-Ak Harita (Olgunlar)

Saat 23.00 Emrah Unlu Mamulleri,Doğan Halı Yıkama-Tok Kardeşler TG Yapı (Genç Olgunlar)

5 Haziran Perşembe

Saat 20.00 Turport Denizcilik İstanbul-Faydalı Kuyumculuk,Kaşif Dergisi (Genç Olgunlar)

Saat 21.00 STC Duş-Bosna Pırıldar Market (Olgunlar)

Saat 22.00 AFS Teknik-Gökhan Korkmaz Yapı Dünyası (Genç Olgunlar)

Saat 23.00 Kaynarca Alkışlar Beton-Protek Mühendislik (Olgunlar)

6 Haziran Cuma

Saat 20.00 Akyazıspor-Sanayispor (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 21.00 Eski Reji-Ertaş Harita (Genç Olgunlar)

Saat 22.00 Simge Eşarp-Hun İlaçlama (Olgunlar)

Saat 23.00 Göçmen Börekçisi-Aktaş Süpermarket,Beyaz Fırın (Genç Olgunlar)

7 Haziran Cumartesi

Saat 20.00 Milli Eğitim-Sakarya İz Reklam,Toy Aydınlatma (Genç Olgunlar)

Saat 21.00 Merkez Ceyhan Oto-Hacı Arif Lokantası (Olgunlar)

Saat 22.00 Özel Alüminyum-Suev İnşaat (Genç Olgunlar)

Saat 23.00 Kayarlar Grup-Tarım Kredi (Tecrübeli Olgunlar)

8 Haziran Pazar

Saat 20.00 Orkar Lojistik-Çiftçi Kardeşler Kasabı (Olgunlar)

Saat 21.00 Umpa Gıda-Çapa Eşarp Katlı Pazaryeri (Olgunlar)

Saat 22.00 Ceytem-Milli Eğitim (Olgunlar)

Saat 23.00 Uzman Kimya-Emrah Unlu Mamulleri,Doğan Halı Yıkama (Genç Olgunlar)

9 Haziran Pazartesi

Saat 20.00 Faydalı Kuyumculuk,Kaşif Dergisi-Modern Kuyumculuk,Dem-Ak Harita (Genç Olgunlar)

Saat 21.00 Dem-Ak Harita-Protek Mühendislik (Olgunlar)

Saat 22.00 Tok Kardeşler TG Yapı-Turport Denizcilik İstanbul (Genç Olgunlar)

Saat 23.00 Şöhret Yatak Gün İnşaat Coşkunspor-Tostçu Baba Sapakspor (Olgunlar)

10 Haziran Salı

Saat 20.00 Bosna Pırıldar Market-Modern Kuyumculuk,Turyap (Olgunlar)

Saat 21.00 İmparator Turizm-Eski Reji (Genç Olgunlar)

Saat 22.00 Akyazıspor-Tarım Kredi (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 23.00 Aktaş Süpermarket,Beyaz Fırın-AFS Teknik (Genç Olgunlar)

11 Haziran Çarşamba

Saat 20.00 STC Duş-Kaynarca Alkışlar Beton (Olgunlar)

Saat 21.00 Sanayispor-Kayarlar Grup (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 22.00 Ertaş Harita-Göçmen Börekçisi (Genç Olgunlar)

Saat 23.00 Çiftçi Kardeşler Kasabı-Ceytem (Olgunlar)

12 Haziran Perşembe

Regaip Kandili münasebetiyle maç yoktur.

13 Haziran Cuma

Saat 20.00 Paksan Kireç-Özel Alüminyum (Genç Olgunlar)

Saat 21.00 Hacı Arif Lokantası-Orkar Lojistik (Olgunlar)

Saat 22.00 Çapa Eşarp Katlı Pazaryeri-Milli Eğitim (Genç Olgunlar)

Saat 23.00 Hun İlaçlama-Merkez Ceyhan Oto (Olgunlar)

14 Haziran Cumartesi

Saat 20.00 Milli Eğitim-Simge Eşarp (Olgunlar)

Saat 21.00 Suev İnşaat-Umpa Gıda (Genç Olgunlar)

Saat 22.00 Modern Kuyumculuk,Turyap-STC Duş (Olgunlar)

Saat 23.00 Hakemler Derneği-Faydalı Kuyumculuk,Kaşif Dergisi (Genç Olgunlar)

15 Haziran Pazar

Saat 20.00 Turport Denizcilik İstanbul-Uzman Kimya (Genç Olgunlar)

Saat 21.00 Tostçu Baba Sapakspor-Bosna Pırıldar Market (Olgunlar)

Saat 22.00 Modern Kuyumculuk,Dem-Ak Harita-Tok Kardeşler TG Yapı (Genç Olgunlar)

Saat 23.00 Tarım Kredi-Sanayispor (Tecrübeli Olgunlar)

16 Haziran Pazartesi

Saat 20.00 Kayarlar Grup-Akyazıspor (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 21.00 Gökhan Korkmaz Yapı Dünyası-Aktaş Süpermarket,Beyaz Fırın (Genç Olgunlar)

Saat 22.00 Protek Mühendislik-Şöhret Yatak Gün İnşaat Coşkunspor (Olgunlar)

Saat 23.00 Göçmen Börekçisi-İmparator Turizm (Genç Olgunlar)

17 Haziran Salı

Saat 20.00 AFS Teknik-Ertaş Harita (Genç Olgunlar)

Saat 21.00 Kaynarca Alkışlar Beton-Dem-Ak Harita (Olgunlar)

Saat 22.00 Sakarya İz Reklam,Toy Aydınlatma-Çapa Eşarp Katlı Pazaryeri (Genç Olgunlar)

Saat 23.00 Merkez Ceyhan Oto-Simge Eşarp (Olgunlar)

18 Haziran Çarşamba

Saat 20.00 Orkar Lojistik-Hun İlaçlama (Olgunlar)

Saat 21.00 Umpa Gıda-Paksan Kireç (Genç Olgunlar)

Saat 22.00 Ceytem-Hacı Arif Lokantası (Olgunlar)

Saat 23.00 Milli Eğitim-Suev İnşaat (Genç Olgunlar)

19 Haziran Perşembe

Saat 20.00 Emrah Unlu Mamulleri,Doğan Halı Yıkama-Turport Denizcilik İstanbul (Genç Olgunlar)

Saat 21.00 Akyazıspor-Sanayispor (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 22.00 Milli Eğitim-Çiftçi Kardeşler Kasabı (Olgunlar)

Saat 23.00 Tok Kardeşler TG Yapı-Hakemler Derneği (Genç Olgunlar)

20 Haziran Cuma

Saat 20.00 Uzman Kimya-Modern Kuyumculuk,Dem-Ak Harita (Genç Olgunlar)

Saat 21.00 Şöhret Yatak Gün İnşaat Coşkunspor-Dem-Ak Harita (Olgunlar)

Saat 22.00 Kayarlar Grup-Tarım Kredi (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 23.00 Bosna Pırıldar Market-Protek Mühendislik (Olgunlar)

21 Haziran Cumartesi

Saat 20.00 STC Duş-Tostçu Baba Sapakspor (Olgunlar)

Saat 21.00 Eski Reji-Göçmen Börekçisi (Genç Olgunlar)

Saat 22.00 Kaynarca Alkışlar Beton-Modern Kuyumculuk,Turyap (Olgunlar)

Saat 23.00 Ertaş Harita-Gökhan Korkmaz Yapı Dünyası (Genç Olgunlar)

22 Haziran Pazar

Saat 20.00 İmparator Turizm-AFS Teknik (Genç Olgunlar)

Saat 21.00 Hacı Arif Lokantası-Çiftçi Kardeşler Kasabı (Olgunlar)

Saat 22.00 Özel Alüminyum-Umpa Gıda (Genç Olgunlar)

Saat 23.00 Hun İlaçlama-Ceytem (Olgunlar)

23 Haziran Pazartesi

Saat 20.00 Suev İnşaat-Sakarya İz Reklam,Toy Aydınlatma (Genç Olgunlar)

Saat 21.00 Simge Eşarp-Orkar Lojistik (Olgunlar)

Saat 22.00 Paksan Kireç-Milli Eğitim (Genç Olgunlar)

Saat 23.00 Merkez Ceyhan Oto-Milli Eğitim (Olgunlar)

24 Haziran Salı

Saat 20.00 Tostçu Baba Sapakspor-Modern Kuyumculuk,Turyap (Olgunlar)

Saat 21.00 Faydalı Kuyumculuk,Kaşif Dergisi-Tok Kardeşler TG Yapı (Genç Olgunlar)

Saat 22.00 Protek Mühendislik-STC Duş (Olgunlar)

Saat 23.00 Modern Kuyumculuk,Dem-Ak Harita-Emrah Unlu Mamulleri,Doğan Halı Yıkama (Genç Olgunlar)

25 Haziran Çarşamba

Saat 20.00 Hakemler Derneği-Uzman Kimya (Genç Olgunlar)

Saat 21.00 Dem-Ak Harita-Bosna Pırıldar Market (Olgunlar)

Saat 22.00 Aktaş Süpermarket,Beyaz Fırın-Ertaş Harita (Genç Olgunlar)

Saat 23.00 Şöhret Yatak Gün İnşaat Coşkunspor-Kaynarca Alkışlar Beton (Olgunlar)

26 Haziran Perşembe

Saat 20.00 AFS Teknik-Eski Reji (Genç Olgunlar)

Saat 21.00 Çiftçi Kardeşler Kasabı-Hun İlaçlama (Olgunlar)

Saat 22.00 Gökhan Korkmaz Yapı Dünyası-İmparator Turizm (Genç Olgunlar)

Saat 23.00 Çapa Eşarp Katlı Pazaryeri-Suev İnşaat (Genç Olgunlar)

27 Haziran Cuma

Saat 20.00 Milli Eğitim-Özel Alüminyum (Genç Olgunlar)

Saat 21.00 Orkar Lojistik-Merkez Ceyhan Oto (Olgunlar)

Saat 22.00 Sakarya İz Reklam,Toy Aydınlatma-Paksan Kireç (Genç Olgunlar)

Saat 23.00 Ceytem-Simge Eşarp (Olgunlar)

28 Haziran Cumartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Milli Eğitim-Hacı Arif Lokantası (Olgunlar

Saat 00.30 Turport Denizcilik İstanbul-Modern Kuyumculuk,Dem-Ak Harita (Genç Olgunlar)

29 Haziran Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Uzman Kimya-Faydalı Kuyumculuk,Kaşif Dergisi (Genç Olgunlar)

Saat 00.30 Modern Kuyumculuk,Turyap-Protek Mühendislik (Olgunlar)

30 Haziran Pazartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Bosna Pırıldar Market-Şöhret Yatak Gün İnşaat Coşkunspor (Olgunlar)

Saat 00.30 Emrah Unlu Mamulleri,Doğan Halı Yıkama-Hakemler Derneği (Genç Olgunlar)

1 Temmuz Salı (Ramazan)

Saat 23.30 Göçmen Börekçisi-AFS Teknik (Genç Olgunlar)

Saat 00.30 STC Duş-Dem-Ak Harita (Olgunlar)

2 Temmuz Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Kaynarca Alkışlar Beton-Tostçu Baba Sapakspor (Olgunlar)

Saat 00.30 İmparator Turizm-Aktaş Süpermarket,Beyaz Fırın (Genç Olgunlar)

NOT: Üst Grup Maçları 4 Temmuz Cuma gününden itibaren oynanacaktır.

 

 
Bu haber toplam 1291 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Kamil Özdağ "Çok Mutluyum" dedi09 Aralık 2017 Cumartesi 16:20
  • Amatör liglerde haftanın programı09 Aralık 2017 Cumartesi 12:26
  • Akyazı'lı Genç muhabir antrenmanı anlatırken08 Aralık 2017 Cuma 14:47
  • Adem Altun’dan basın mensuplarına ziyaret06 Aralık 2017 Çarşamba 15:07
  • Badminton’da Akyazı Rüzgarı.. Koç Türkiye ikincisi oldu!06 Aralık 2017 Çarşamba 11:10
  • Ameliyat olan Kaptan sezonu kapattı.05 Aralık 2017 Salı 11:29
  • Alaağaçspor deplasmanda mağlup! 2-104 Aralık 2017 Pazartesi 10:41
  • Sakaryaspor'un Niğde galibiyetinin geniş özeti...03 Aralık 2017 Pazar 23:16
  • Pazarköy Eğitim Spor 2 Hacımercan Spor 003 Aralık 2017 Pazar 17:23
  • Sakaryaspor'dan gol yağmuru: 5-103 Aralık 2017 Pazar 14:55
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Akyazı | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0264 418 10 04 | Faks : 0264 418 10 04 | Haber Yazılımı: CM Bilişim