• BIST 97.713
  • Altın 145,018
  • Dolar 3,5685
  • Euro 3,9995
  • Sakarya : 16 °C

Olgunlarda Protek Gol oldu yağdı 7-1

Olgunlarda Protek Gol oldu yağdı 7-1
26. kez düzenlenen Olgunlar Futbol Turnuvası'nda 4. akşamın maçları da oynandı, Akyazı Protek Mühendislik Tostçu Baba Sapakspor'u 7-1 maglup etti

26. Olgunlar Futbol Turnuvası dördüncü akşam maçları

Kayarlar Grup: 4-Sanayispor: 0

Hakem: Muhammed Ömür

Kayarlar Grup: Ender Özdemir, Cemil Kocacık, Münir Uçar, Sebahattin Kıyak, Aydın Kurucu, Latif Yan, Feridun Adıyaman, Ali Fuat Eren, Yavuz Güven Şahin, Kenan Çetinkaya

Antrenör: Muammer Alataş

Sanayispor: Zihni Altın, Mustafa Yıldırım, Mehmet İşlek, Ahmet Oktar, Adem Yıldırım, Feridun Çelik, İsmail Uzekmek, Edip Dokumacı, İbrahim Çalışkan, Sinan Sert, Aykut Kobaş, Mustafa Özpilavcı

Antrenör: Menderes Çil

Goller: Dk.6-26-50 Sebahattin Kıyak, Dk.14 Kenan Çetinkaya (Kayarlar Grup)

---

Uzman Kimya: 1-Tok Kardeşler,TG Yapı: 4

Hakem: Veysel Karani Özkan

Uzman Kimya: Engin Özgör, Turgut Özkocacık, Serdar Eliyok, Serkan Yaralı, Emrah Toylar, Ahmet Öz, Hasan Mavi, Bülent İrdem, Ferdi Tüfekçi, Yasin Siner

Antrenör: Ayhan Aydemir

Tok Kardeşler,TG Yapı: Mürsel Yüksel, Fevzi Uzel, Melih Türk, Abdullah Şirin, Çetin Akpınar, Cihan Yıldız, Selçuk Gürel, Haluk Yılmaz, Abdurrahman Çağaltay, Recep Yıldız, Servet İlter

Antrenör: Erdoğan Talay

Goller: Dk.10-12 Abdurrahman Çağaltay, Dk.35 Çetin Akpınar, Dk.47 Recep Yıldız (Tok Kardeşler,TG Yapı), Dk.48 Ferdi Tüfekçi (Uzman Kimya)

---

Tostçu Baba Sapakspor: 1-Protek Mühendislik: 7

Hakem: Zeynel Abidin Erdoğan

Tostçu Baba Sapakspor: Rasim Aksu, Arif Aksu, Şenol Yıldız, Kamil Yüksel, Salih Orta, Paşa Şahin, Burhan Seçkin, Aydın Alkan, Fuat Karadağ, Adnan Birdal, Erdal Göler, Celal Şahin, Hikmet İnekçioğlu

Antrenör: Aydın Alkan

Protek Mühendislik: Ömer Dere, Ünal Yüksel, Muammer Hikmet, Murat Çavdar, Nihat İçyüz, Taşkın Orsavaş, Rahmi Aktürk, Fahrettin Berk, İlker Kar, Metin Kılıç, Cüneyt Badem, Abdülbasir Osmanoğlu, Rıza Rençber

Antrenör: Serdar Gürkan

Goller: Dk.9-12-20-41 Fahrettin Berk, Dk.19 Muammer Hikmet, Dk.30 Rahmi Aktürk, Dk.44 Taşkın Orsavaş (Protek Mühendislik), Dk.42 Şenol Yıldız (Tostçu Baba Sapakspor)

---

Hakemler Derneği: 3-Turport Denizcilik İstanbul: 4

Hakem: Ozan Zımba

Hakemler Derneği: Özkan Kaval, Bülent Keskin, Hasan Kösemen, Özgür Ömez, Süleyman Demirci, Engin Bıyık, Oğuzhan Şenler, Asım Dorak, Ahmet Öztürk, Arif Sucuoğlu

Antrenör: Orhan Çoban

Turport Denizcilik İstanbul: Güngör İçer, Burak Çankaya, Erdal Narin, Murat Balaban (K.Kart), Ensar Hacımustafaoğlu (K.Kart), Erol Kapusuz, Uğur Keskin

Antrenör: Bülent Kasım

Goller: Dk.10-15 Erol Kapusuz, Dk.30 Murat Balaban, Dk.43 Ensar Hacımustafaoğlu (Turport Denizcilik İstanbul), Dk.39 Engin Bıyık, Dk.40 Oğuzhan Şenler, Dk.47 (Pen.) Özgür Ömez (Hakemler Derneği)

Kırmızı Kartlar: Dk.48 Murat Balaban, Dk.50 Ensar Hacımustafaoğlu (Turport Denizcilik İstanbul)

---

26ncı Olgunlar Futbol Turnuvası İlk Tur Fikstürü

31 Mayıs Cumartesi

Saat 21.00 Faydalı Kuyumculuk,Kaşif Dergisi-Emrah Unlu Mamulleri,Doğan Halı Yıkama (Genç Olgunlar)

Saat 22.00 Şöhret Yatak Gün İnşaat Coşkunspor-STC Duş (Olgunlar)

Saat 23.00 Ertaş Harita-İmparator Turizm (Genç Olgunlar)

1 Haziran Pazar

Saat 20.00 Gökhan Korkmaz Yapı Dünyası-Göçmen Börekçisi (Genç Olgunlar)

Saat 21.00 Bosna Pırıldar Market-Kaynarca Alkışlar Beton (Olgunlar)

Saat 22.00 Aktaş Süpermarket,Beyaz Fırın-Eski Reji (Genç Olgunlar)

Saat 23.00 Çiftçi Kardeşler Kasabı-Merkez Ceyhan Oto (Olgunlar)

2 Haziran Pazartesi

Saat 20.00 Hacı Arif Lokantası-Simge Eşarp (Olgunlar)

Saat 21.00 Tarım Kredi-Sanayispor (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 22.00 Suev İnşaat-Paksan Kireç (Genç Olgunlar)

Saat 23.00 Ceytem-Orkar Lojistik (Olgunlar)

3 Haziran Salı

Saat 20.00 Sakarya İz Reklam,Toy Aydınlatma-Umpa Gıda (Genç Olgunlar)

Saat 21.00 Milli Eğitim-Hun İlaçlama (Olgunlar)

Saat 22.00 Çapa Eşarp-Katı Pazaryeri-Özel Alüminyum (Genç Olgunlar)

Saat 23.00 Kayarlar Grup-Akyazıspor (Tecrübeli Olgunlar)

4 Haziran Çarşamba

Saat 20.00 Modern Kuyumculuk,Turyap-Şöhret Yatak Gün İnşaat Coşkunspor (Olgunlar)

Saat 21.00 Modern Kuyumculuk,Dem-Ak Harita-Hakemler Derneği (Genç Olgunlar)

Saat 22.00 Tostçu Baba Sapakspor-Dem-Ak Harita (Olgunlar)

Saat 23.00 Emrah Unlu Mamulleri,Doğan Halı Yıkama-Tok Kardeşler TG Yapı (Genç Olgunlar)

5 Haziran Perşembe

Saat 20.00 Turport Denizcilik İstanbul-Faydalı Kuyumculuk,Kaşif Dergisi (Genç Olgunlar)

Saat 21.00 STC Duş-Bosna Pırıldar Market (Olgunlar)

Saat 22.00 AFS Teknik-Gökhan Korkmaz Yapı Dünyası (Genç Olgunlar)

Saat 23.00 Kaynarca Alkışlar Beton-Protek Mühendislik (Olgunlar)

6 Haziran Cuma

Saat 20.00 Akyazıspor-Sanayispor (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 21.00 Eski Reji-Ertaş Harita (Genç Olgunlar)

Saat 22.00 Simge Eşarp-Hun İlaçlama (Olgunlar)

Saat 23.00 Göçmen Börekçisi-Aktaş Süpermarket,Beyaz Fırın (Genç Olgunlar)

7 Haziran Cumartesi

Saat 20.00 Milli Eğitim-Sakarya İz Reklam,Toy Aydınlatma (Genç Olgunlar)

Saat 21.00 Merkez Ceyhan Oto-Hacı Arif Lokantası (Olgunlar)

Saat 22.00 Özel Alüminyum-Suev İnşaat (Genç Olgunlar)

Saat 23.00 Kayarlar Grup-Tarım Kredi (Tecrübeli Olgunlar)

8 Haziran Pazar

Saat 20.00 Orkar Lojistik-Çiftçi Kardeşler Kasabı (Olgunlar)

Saat 21.00 Umpa Gıda-Çapa Eşarp Katlı Pazaryeri (Olgunlar)

Saat 22.00 Ceytem-Milli Eğitim (Olgunlar)

Saat 23.00 Uzman Kimya-Emrah Unlu Mamulleri,Doğan Halı Yıkama (Genç Olgunlar)

9 Haziran Pazartesi

Saat 20.00 Faydalı Kuyumculuk,Kaşif Dergisi-Modern Kuyumculuk,Dem-Ak Harita (Genç Olgunlar)

Saat 21.00 Dem-Ak Harita-Protek Mühendislik (Olgunlar)

Saat 22.00 Tok Kardeşler TG Yapı-Turport Denizcilik İstanbul (Genç Olgunlar)

Saat 23.00 Şöhret Yatak Gün İnşaat Coşkunspor-Tostçu Baba Sapakspor (Olgunlar)

10 Haziran Salı

Saat 20.00 Bosna Pırıldar Market-Modern Kuyumculuk,Turyap (Olgunlar)

Saat 21.00 İmparator Turizm-Eski Reji (Genç Olgunlar)

Saat 22.00 Akyazıspor-Tarım Kredi (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 23.00 Aktaş Süpermarket,Beyaz Fırın-AFS Teknik (Genç Olgunlar)

11 Haziran Çarşamba

Saat 20.00 STC Duş-Kaynarca Alkışlar Beton (Olgunlar)

Saat 21.00 Sanayispor-Kayarlar Grup (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 22.00 Ertaş Harita-Göçmen Börekçisi (Genç Olgunlar)

Saat 23.00 Çiftçi Kardeşler Kasabı-Ceytem (Olgunlar)

12 Haziran Perşembe

Regaip Kandili münasebetiyle maç yoktur.

13 Haziran Cuma

Saat 20.00 Paksan Kireç-Özel Alüminyum (Genç Olgunlar)

Saat 21.00 Hacı Arif Lokantası-Orkar Lojistik (Olgunlar)

Saat 22.00 Çapa Eşarp Katlı Pazaryeri-Milli Eğitim (Genç Olgunlar)

Saat 23.00 Hun İlaçlama-Merkez Ceyhan Oto (Olgunlar)

14 Haziran Cumartesi

Saat 20.00 Milli Eğitim-Simge Eşarp (Olgunlar)

Saat 21.00 Suev İnşaat-Umpa Gıda (Genç Olgunlar)

Saat 22.00 Modern Kuyumculuk,Turyap-STC Duş (Olgunlar)

Saat 23.00 Hakemler Derneği-Faydalı Kuyumculuk,Kaşif Dergisi (Genç Olgunlar)

15 Haziran Pazar

Saat 20.00 Turport Denizcilik İstanbul-Uzman Kimya (Genç Olgunlar)

Saat 21.00 Tostçu Baba Sapakspor-Bosna Pırıldar Market (Olgunlar)

Saat 22.00 Modern Kuyumculuk,Dem-Ak Harita-Tok Kardeşler TG Yapı (Genç Olgunlar)

Saat 23.00 Tarım Kredi-Sanayispor (Tecrübeli Olgunlar)

16 Haziran Pazartesi

Saat 20.00 Kayarlar Grup-Akyazıspor (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 21.00 Gökhan Korkmaz Yapı Dünyası-Aktaş Süpermarket,Beyaz Fırın (Genç Olgunlar)

Saat 22.00 Protek Mühendislik-Şöhret Yatak Gün İnşaat Coşkunspor (Olgunlar)

Saat 23.00 Göçmen Börekçisi-İmparator Turizm (Genç Olgunlar)

17 Haziran Salı

Saat 20.00 AFS Teknik-Ertaş Harita (Genç Olgunlar)

Saat 21.00 Kaynarca Alkışlar Beton-Dem-Ak Harita (Olgunlar)

Saat 22.00 Sakarya İz Reklam,Toy Aydınlatma-Çapa Eşarp Katlı Pazaryeri (Genç Olgunlar)

Saat 23.00 Merkez Ceyhan Oto-Simge Eşarp (Olgunlar)

18 Haziran Çarşamba

Saat 20.00 Orkar Lojistik-Hun İlaçlama (Olgunlar)

Saat 21.00 Umpa Gıda-Paksan Kireç (Genç Olgunlar)

Saat 22.00 Ceytem-Hacı Arif Lokantası (Olgunlar)

Saat 23.00 Milli Eğitim-Suev İnşaat (Genç Olgunlar)

19 Haziran Perşembe

Saat 20.00 Emrah Unlu Mamulleri,Doğan Halı Yıkama-Turport Denizcilik İstanbul (Genç Olgunlar)

Saat 21.00 Akyazıspor-Sanayispor (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 22.00 Milli Eğitim-Çiftçi Kardeşler Kasabı (Olgunlar)

Saat 23.00 Tok Kardeşler TG Yapı-Hakemler Derneği (Genç Olgunlar)

20 Haziran Cuma

Saat 20.00 Uzman Kimya-Modern Kuyumculuk,Dem-Ak Harita (Genç Olgunlar)

Saat 21.00 Şöhret Yatak Gün İnşaat Coşkunspor-Dem-Ak Harita (Olgunlar)

Saat 22.00 Kayarlar Grup-Tarım Kredi (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 23.00 Bosna Pırıldar Market-Protek Mühendislik (Olgunlar)

21 Haziran Cumartesi

Saat 20.00 STC Duş-Tostçu Baba Sapakspor (Olgunlar)

Saat 21.00 Eski Reji-Göçmen Börekçisi (Genç Olgunlar)

Saat 22.00 Kaynarca Alkışlar Beton-Modern Kuyumculuk,Turyap (Olgunlar)

Saat 23.00 Ertaş Harita-Gökhan Korkmaz Yapı Dünyası (Genç Olgunlar)

22 Haziran Pazar

Saat 20.00 İmparator Turizm-AFS Teknik (Genç Olgunlar)

Saat 21.00 Hacı Arif Lokantası-Çiftçi Kardeşler Kasabı (Olgunlar)

Saat 22.00 Özel Alüminyum-Umpa Gıda (Genç Olgunlar)

Saat 23.00 Hun İlaçlama-Ceytem (Olgunlar)

23 Haziran Pazartesi

Saat 20.00 Suev İnşaat-Sakarya İz Reklam,Toy Aydınlatma (Genç Olgunlar)

Saat 21.00 Simge Eşarp-Orkar Lojistik (Olgunlar)

Saat 22.00 Paksan Kireç-Milli Eğitim (Genç Olgunlar)

Saat 23.00 Merkez Ceyhan Oto-Milli Eğitim (Olgunlar)

24 Haziran Salı

Saat 20.00 Tostçu Baba Sapakspor-Modern Kuyumculuk,Turyap (Olgunlar)

Saat 21.00 Faydalı Kuyumculuk,Kaşif Dergisi-Tok Kardeşler TG Yapı (Genç Olgunlar)

Saat 22.00 Protek Mühendislik-STC Duş (Olgunlar)

Saat 23.00 Modern Kuyumculuk,Dem-Ak Harita-Emrah Unlu Mamulleri,Doğan Halı Yıkama (Genç Olgunlar)

25 Haziran Çarşamba

Saat 20.00 Hakemler Derneği-Uzman Kimya (Genç Olgunlar)

Saat 21.00 Dem-Ak Harita-Bosna Pırıldar Market (Olgunlar)

Saat 22.00 Aktaş Süpermarket,Beyaz Fırın-Ertaş Harita (Genç Olgunlar)

Saat 23.00 Şöhret Yatak Gün İnşaat Coşkunspor-Kaynarca Alkışlar Beton (Olgunlar)

26 Haziran Perşembe

Saat 20.00 AFS Teknik-Eski Reji (Genç Olgunlar)

Saat 21.00 Çiftçi Kardeşler Kasabı-Hun İlaçlama (Olgunlar)

Saat 22.00 Gökhan Korkmaz Yapı Dünyası-İmparator Turizm (Genç Olgunlar)

Saat 23.00 Çapa Eşarp Katlı Pazaryeri-Suev İnşaat (Genç Olgunlar)

27 Haziran Cuma

Saat 20.00 Milli Eğitim-Özel Alüminyum (Genç Olgunlar)

Saat 21.00 Orkar Lojistik-Merkez Ceyhan Oto (Olgunlar)

Saat 22.00 Sakarya İz Reklam,Toy Aydınlatma-Paksan Kireç (Genç Olgunlar)

Saat 23.00 Ceytem-Simge Eşarp (Olgunlar)

28 Haziran Cumartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Milli Eğitim-Hacı Arif Lokantası (Olgunlar

Saat 00.30 Turport Denizcilik İstanbul-Modern Kuyumculuk,Dem-Ak Harita (Genç Olgunlar)

29 Haziran Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Uzman Kimya-Faydalı Kuyumculuk,Kaşif Dergisi (Genç Olgunlar)

Saat 00.30 Modern Kuyumculuk,Turyap-Protek Mühendislik (Olgunlar)

30 Haziran Pazartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Bosna Pırıldar Market-Şöhret Yatak Gün İnşaat Coşkunspor (Olgunlar)

Saat 00.30 Emrah Unlu Mamulleri,Doğan Halı Yıkama-Hakemler Derneği (Genç Olgunlar)

1 Temmuz Salı (Ramazan)

Saat 23.30 Göçmen Börekçisi-AFS Teknik (Genç Olgunlar)

Saat 00.30 STC Duş-Dem-Ak Harita (Olgunlar)

2 Temmuz Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Kaynarca Alkışlar Beton-Tostçu Baba Sapakspor (Olgunlar)

Saat 00.30 İmparator Turizm-Aktaş Süpermarket,Beyaz Fırın (Genç Olgunlar)

NOT: Üst Grup Maçları 4 Temmuz Cuma gününden itibaren oynanacaktır.

 

 
Bu haber toplam 1170 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Akyazı | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0264 418 10 04 | Faks : 0264 418 10 04 | Haber Yazılımı: CM Bilişim