• BIST 97.533
  • Altın 145,781
  • Dolar 3,5801
  • Euro 4,0019
  • Sakarya : 16 °C

Olgunlar'da ilk tur maçları sona erdi

Olgunlar'da ilk tur maçları sona erdi
Bu yıl 28'ncisi düzenlenen Olgunlar Futbol Turnuvası 32. akşamında ilk tur maçları tamamlandı. Heyecan ikinci tur maçlarıyla devam edecek

Genç Olgunlar Kategorisinde İkinci Tura (Çeyrek Final) yükselen takımlar
A Grubu
1-İz Reklam&İmparator Turizm
2-Emre Demircioğlu İnşaat
3-Akın Koç Un Fabrikaları
B Grubu
1-Turyap&Aydınlı Ticaret
2-Akyazı ANC Mobilya
3-Merkez Oto
C Grubu
1-Toy Aydınlatma
2-Ertaş Harita&ÇağrıDekorasyon
3-Hendek Cadde Market
D Grubu
1-Sapanca 1837
2-Seyyidoğulları Kuruyemiş
3-Kahve Dükkanı
NOT: Bu grubu üçüncü sırada bitiren Domin Spor Malzemeleri, 2nci tur maçlarına çıkamayacağını yazılı olarak bildirmiştir. Bu nedenle, söz konusu ekibin yerine, grup dördüncüsü Kahve Dükkanı ikinci tura dahil edilmiştir.
---
Genç Olgunlar Kategorisinde İkinci Tur (Çeyrek Final) Grupları
1nci Grup
1-(A1) İz Reklam&İmparator Turizm
2-(B2) Akyazı ANC Mobilya
3-(C3) Hendek Cadde Market
2nci Grup
1-(B1) Turyap&Aydınlı Ticaret
2-(C2) Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon
3-(D3) Kahve Dükkanı
3ncü Grup
1-(C1) Toy Aydınlatma
2-(D2) Seyyidoğulları Kuruyemiş
3-(A3) Akın Koç Un Fabrikaları
4ncü Grup
1-(D1) Sapanca 1837
2-(A2) Emre Demircioğlu İnşaat
3-(B3) Merkez Oto
---
Olgunlar Kategorisinde İkinci Tura (Çeyrek Final) yükselen takımlar
A Grubu
1-Akyazı Dostlar
2-Gebze Master
3-FAMEC Raylı Sistemler
B Grubu
1-Gazi Metal Karasuspor
2-Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu
3-Bosna Pırıldar Market&Er Yapı
C Grubu
1-Suev İnşaat
2-Detay Harita İnşaat
3-Oto Aydeniz
---
Olgunlar Kategorisinde İkinci Tur (Çeyrek Final) Grupları
1nci Grup
1-(A1) Akyazı Dostlar
2-(B2) Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu
3-(C3) Oto Aydeniz
2nci Grup
1-(B1) Gazi Metal Karasuspor
2-(C2) Detay Harita İnşaat
3-(A3) FAMEC Raylı Sistemler
3ncü Grup
1-?C1) Suev İnşaat
2-(A2) Gebze Master
3-(B3) Bosna Pırıldar Market&Er Yapı
---
Tecrübeli Olgunlar Kategorisinde Yarı Finale Yükselen Takımlar
1-Remax Hür
2-Çiftçi Kardeşler
3-Kayarlar Grup
4-Doğukan Tekstil
---
Turnuvanın Programı
19 Ağustos Cuma
Saat 20.00 İz Reklam&İmparator Turizm-Hendek Cadde Market (Gençler)
Saat 21.00 Turyap&Aydınlı Ticaret-Kahve Dükkanı (Gençler)
Saat 22.00 Toy Aydınlatma-Akın Koç Un Fabrikaları (Gençler)
Saat 23.00 Sapanca 1837-Merkez Oto
20 Ağustos Cumartesi
Saat 20.00 Akyazı Dostlar-Oto Aydeniz (Olgunlar)
Saat 21.00 Gazi Metal Karasuspor-FAMEC Raylı Sistemler (Olgunlar)
Saat 22.00 Suev İnşaat-Bosna Pırıldar Market&Er Yapı (Olgunlar)
21 Ağustos Pazar
Saat 20.00 Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon ile Turyap&Aydınlı Ticaret-Kahve Dükkanı Maçının Mağlubu (Gençler)
Saat 21.00 Seyyidoğulları Kuruyemiş ile Toy Aydınlatma-Akın Koç Un Fabrikaları Maçının Mağlubu (Gençler)
Saat 22.00 Emre Demircioğlu İnşaat ile Sapanca 1837-Merkez Oto Maçının Mağlubu (Gençler)
Saat 23.00 Akyazı ANC Mobilya ile İz Reklam&İmparator Turizm-Hendek Cadde Market Maçının Mağlubu (Gençler)
22 Ağustos Pazartesi
Saat 20.00 Detay Harita İnşaat ile Gazi Metal Karasuspor-FAMEC Raylı Sistemler Maçının Mağlubu (Olgunlar)
Saat 21.00 Gebze Master ile Suev İnşaat-Bosna Pırıldar Market&Er Yapı Maçının Mağlubu (Olgunlar)
Saat 22.00 Remax Hür-Doğukan Tekstil (Tecrübeli Olgunlar)
Saat 23.00 Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu ile Akyazı Dostlar-Oto Aydeniz Maçının Mağlubu (Olgunlar)
23 Ağustos Salı
Saat 20.00 Seyyidoğulları Kuruyemiş ile Toy Aydınlatma-Akın Koç Un Fabrikaları Maçının Galibi (Gençler)
Saat 21.00 Emre Demircioğlu İnşaat ile Sapanca 1837-Merkez Oto Maçının Galibi (gençler)
Saat 22.00 Akyazı ANC Mobilya ile İz Reklam&İmparator Turizm-Hendek Cadde Market Maçının Galibi (Gençler)
Saat 23.00 Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon ile Turyap&Aydınlı Ticaret-Kahve Dükkanı Maçının Galibi (Gençler)
24 Ağustos Çarşamba
Saat 20.00 Gebze Master ile Suev İnşaat-Bosna Pırıldar Market&Er Yapı Maçının Galibi (Olgunlar)
Saat 21.00 Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu ile Akyazı Dostlar-Oto Aydeniz Maçının Galibi (Olgunlar)
Saat 22.00 Çiftçi Kardeşler-Kayarlar Grup (Tecrübeli Olgunlar)
Saat 23.00 Detay Harita İnşaat ile Gazi Metal Karasuspor-FAMEC Raylı Sistemler Maçının Galibi (Olgunlar)
---

Bu haber toplam 358 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Akyazı | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0264 418 10 04 | Faks : 0264 418 10 04 | Haber Yazılımı: CM Bilişim