• BIST 89.270
  • Altın 146,921
  • Dolar 3,6543
  • Euro 3,9297
  • Sakarya : 1 °C

Olgunlar'da ikinci gün sonuçları!

Olgunlar'da ikinci gün sonuçları!
Bu yıl 28.'si düzenlenen Olgunlar Turnuvası'nda 2. gün maçları oynandı. İşte sonuçlar

2nci Akşam Maçları

Milli Eğitim: 5-Kocaali Murat Duman Emlak: 2

Hakem: Özgür Ömez

Milli Eğitim: İsa Aydınlı, Murat Kantarcı, Serkan Pamuklar, Meriç Akkaya, Atilla Çolak, Fatih Tiflis, Salim Yüksel, Murat Gürtürk. Adem Aslan, Ali Tokgünaydın

Antrenör: İlhan Sütlü

Kocaali Murat Emlak: Özgür Tarım. Volkan Zehir, Yasin Emecan, İlyas Bayraktar, Uğur Tarakçı, Barış Turgut, Naim Akça, Erkan Durgut

Antrenör: Beyler Gökçe

Goller: Dk.21 Uğur Tarakçı, Dk.22 Barış Turgut (Kocaali Murat Duman Emlak), Dk.25-25+1-45-48 Serdar Pamuklar, Dk.24 Ali Tokgünaydın (Milli Eğitim)

Sarı Kart: Dk.34 Özgür Tarım (Kocaali Murat Duman Emlak)

 

---

Adaçağ İnşaat&Coşkunspor: 5-Akyazıspor: 2

Hakem: Özgür Ömez

Adaçağ İnşaat&Coşkunspor: Adem Beşli, Mehmet Özbilgin, Nejat Eroğlu, İmdat Kum, Ferdi Taşkın, Erol Tolga, Tamer Arancı, Şehmuz Aluş, Bülent Tuğcu, Savaş Kılınç, Asım Dorak

Antrenör: Emre Uludere

Akyazıspor: Nuri Çelik, Habil Demirtaş, Hasan Akcan, Nail Kahveci, Ahmet Kahveci, Dursun Kılıç, Yılmaz Yavuz, Ömer Uluköylü, Adnan Rençber, Sedat Kardeş

Antrenör: Habil Demirtaş

Goller: Dk.12-13-39 Tamer Arancı, Dk.17 Asım Dorak, Dk.38 Nejat Eroğlu (Adaçağ İnşaat&Coşkunspor), Dk.49 Sedat Kardeş, Dk.50 Dursun Kılıç (Akyazıspor)

Sarı Kart: Dk.14 Nail Kahveci (Akyazıspor)

 

---

Akyazı Alaağaç Yumurta: 2-Akyazı Dostlar: 4

Hakem: Gökhan Tezgel

Akyazı Alaağaç Yumurta:Yaşar Kumaş, Bülent Dönmez, Süleyman Gençoğlu, Yener Dönmez, Alim Gül, Soydan Kap, İrfan Dinçer, Ali Can, Aydın Birincioğlu, İbrahim Bostan, Ali Dertli, Mustafa Aydın, Ahmet Yalçın, Tugay Yıldırım

Antrenör: Yılmaz Dertli

Akyazı Dostlar: Ömer Dere, Murat Çavdar, Ayhan Özcan, Muammer Hikmet, Erkan Canbakan, Sadullah Yılmaz, Mustafa Sağlam, Ali Nail Durmuş, Hüseyin Kalyoncu, Mustafa Yavuz, Şener Berk, Serkan Kopya

Antrenör: Yok

Goller: Dk.9 Süleyman Gençoğlu (K.Kalesine), Dk.12 Murat Çavdar, Dk.25 Serkan Kopya, Dk.37 Şener Berk (Akyazı Alaağaç Yumurta), Dk.38 Ali Can, Dk.44 Bülent Dönmez (Akyazı Alaağaç Yumurta)

Sarı Kart: Dk.45Ali Nail Durmuş (Akyazı Dostlar)

 

---

YILKO Grafik&Sakarya İz Reklam: 2-FAMEC Raylı Sistemler: 6

Hakem: Engin Bıçak

YILKO Grafik&Sakarya İz Reklam: Metin Bayram, Ahmet Demir, İsmail Acar, Naim Çınar, Özcan Sönmez, Nail Kurt, Yılmaz Demir, Erkan Çetin, Fuat Karadağ, İlhan Gülşen

Antrenör: Murat Çiçek

FAMEC Raylı Sistemler: Metin Akpınar, Ahmet Öksüz, İdris Kaymak, Şükrü Kara. Aydın Güzel, Soner Çalışkan, Çetin Karabulut, Selahattin Arslan, Serkan Kunduz, Faruk Sarman, Hakan Ergünoğlu, Özkan Kaval

Antrenör: Ömer Karadirim

Goller: Dk.7 Selahattin Arslan, Dk.9 Aydın Güzel, Dk.13-49 Şükrü Kara, Dk.34 Serkan Kunduz, Dk.42 Hakan Ergünoğlu (FAMEC Raylı Sistemler), Dk.26 İsmail Acar, Dk.46 (Pen.) Özcan Sönmez (YILKO Grafik&Sakarya İz Reklam)

Sarı Kart: Dk.14 Ahmet Demir (YILKO Grafik&Sakarya İz Reklam)

 

---

SAFAMDER: 2-Turyap Aydınlı Ticaret: 12

Hakem: Engin Bıçak

SAFAMDER: Bahattin Çakar, Ahmet Aydın, Ergün Özgür, Hakan Deniz, Bülent Kılınç, Davut Yeşil, Engin İmamoğlu, Serdar Eliyok, Ekrem Aslan, Hüseyin Akdemirci

Antrenör: Yok

Turyap Aydınlı Ticaret: Fatih Kosovalı, Ceyhun Azgı, Serhat Sütlü, Cengiz Reis, Güven Avcı, Fatih Sarı, Bora Marangoz, Ömer Gündostu, Hasan Tunçel

Antrenör: Turan Varkan

Goller: Dk.9 Ömer Gündostu, Dk.11-13-29 Fatih Sarı, Dk.20-34-38 Cengiz Reis, Dk.22 Güven Avcı. Dk.24 Ceyhun Azgı, Dk.26-34 Hasan Tunçel, Dk.32 Bora Marangoz (Turyap Aydınlı Ticaret), Dk.40-42 Engin İmamoğlu (SAFAMDER)

---

 

Turnuva Programı

 

15 Temmuz Cuma

Saat 19.30 Akın Koç Un Fabrikaları-Altınhan AVM (Gençler)

Saat 20.30 Umut Oto-Suev İnşaat (Olgunlar)

Saat 21.30 Akyazı ANC Mobilya-Bosna Er Yapı (Gençler)

Saat 22.30 Kayarlar Grup-REMAX Hür (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 23.30 Karasu Doğalgaz&Mermer-Gebze Master (Olgunlar)

 

16 Temmuz Cumartesi

Saat 19.30 Yıldız Yemek-Doğukan Tekstil (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 20.30 Uzman Kimya-Merkez Oto (Genç Olgunlar)

Saat 21.30 Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu-Suev İnşaat&Düzce Hacı Alibey (Olgunlar)

Saat 22.30 Kahve Dükkanı-Seyyidoğulları Kuruyemiş (Gençler)

Saat 23.30 Süel yapı&Beyaz Köşk-Karasuspor (Olgunlar)

 

17 Temmuz Pazar

Saat 19.30 Lider Renault-Sevgi Polikliniği (Gençler)

Saat 20.30 Başak Traktör-Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon (Gençler)

Saat 21.30 Ada Çit Sistemleri-Domin Spor Malzemeleri A.Ş. (Gençler)

Saat 22.30 Akyazıspor-Detay Harita İnşaat (Olgunlar)

Saat 23.30 Sapanca 1837 Mido Botanik-Kaynarca Ali Yoldaş Kuruyemiş (Gençler)

Bu haber toplam 511 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Akyazı | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0264 418 10 04 | Faks : 0264 418 10 04 | Haber Yazılımı: CM Bilişim