• BIST 82.363
  • Altın 147,033
  • Dolar 3,7764
  • Euro 4,0385
  • Sakarya : 6 °C

Olgunlar'da bol gollü bir akşam!

Olgunlar'da bol gollü bir akşam!
Şehirde 27. kez düzenlenen ve yakından takip edilen Olgunlar Turnuvası'nda 12. akşam maçları oynandı. İşte sonuçlar

Kayalar Tarım Sakarya 27nci Olgunlar Futbol Turnuvası


On ikinci Akşam Maçları

Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk: 11-Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları: 4
Hakem: Engin Bıçak

Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk: Şener Dönmez, Tuna Koçoğlu, Fatih Sarı, Ceyhun Erdem Azgı, Cengiz Reis, Haydar Koç, Yasin Çelik, Ömer Gündostu, Talip Toprak, Bora Marangoz, Hasan Tuncel
Antrenör: İrfan Şimşek

Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları: Özhan Pehlivan, Ramazan Daş, Okan Öz, Tansu Okan, Kenan Güneş, Ayhan Oyan, Hüseyin Akın, Gürsel Canıtez

Antrenör: Resul Ersöz

Goller: Dk.5 Okan Öz, Dk.19 Kenan Güneş, Dk.33 Hüseyin Akın, Dk.40 Tansu Okan (Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları), Dk.10-14-34-36 Yasin Çelik, Dk.20-26-45 Hasan Tuncel, Dk.22 Ceyhun Erdem Azgı, Dk.25-38 Ömer Gündostu Dk.44 Bora Marangoz (Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk)
---
Entosan İlaçlama: 5-Hun İlaçlama: 4

Hakem: Yunus Aytekin Atabek

Entosan İlaçlama: Hüseyin Bayrak, Adil Yazıcı, Salih Yüksek, Metin Kılıç, Mesut Yıldırır, Ümit Karabaş, Fuat Karadağ, Ahmet Uçar, Burhan Kıral, Celal Uçar
Antrenör: Hüseyin Karamehmetoğlu

Hun İlaçlama: Selçuk Başyazıcı, Ahmet Hun, Erkan Çetin, Teyfik Öztürk, Mustafa Deverenli, Hüseyin Polat, Atilla Başyazıcı, Bülent Bulut, Yılmaz Karaaslan
Antrenör: Serkan Altunsoy

Goller: Dk.5 Bülent Bulut, Dk.20-25-47 Erkan Çetin (Hun İlaçlama), Dk.7 Ahmet Uçar, Dk.15-16 Burhan Kıral, Dk.26-44 Ümit Karabaş (Entosan İlaçlama)
---
Kayar Sucuk: 4-Sessan Makine: 4

Hakem: Zeynel Abidin Erdoğan

Kayar Sucuk: Erdal Ar, Mustafa Ay, Özay Akgün, Fatih Nogay, İlker Ergün, Fikret Vala, Hasan Özder, Hakan Tosun, Berk Canbulat

Antrenör: Abdullah Kestane

Sessan Makine: Behçet Al, Selami Demir, Cemil Şahin, Fevzi Uzel, Murat Özen, Yakup Başdan, Selçuk Gürel, Recep Yıldız

Antrenör: Murtaza Ordu

Goller: Dk.9-14-19 Recep Yıldız, Dk.50+1 Murat Özden (Sessan Makine), Dk.22-45 Berk Canbulat, Dk.27-40 Fikret Vala (Kayar Sucuk)
---
İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk: 15 -Santaş İnşaat: 4

Hakem: Tayfun Topuzayak

İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk: Zafer Sönmez, Hakan Varnalı, Hasan Kol, Serdar Göçerler, Yusuf Gergin, Zeki Taş, Sedat Memiş, Şenol Çetin, Kürşad Kaan Habalı, Serdar Özbay
Antrenör: Ceyhun Sarı

Santaş İnşaat: Özgür Akpınar, Alper Günaydın, Özgür Ömez, Gürcan Alkan, Tolga Şahin, Engin Bıyık

Antrenör: Blerim Mula

Goller: Dk.2-20-33 Özgür Ömez, Dk.9 Alper Günaydın (Santaş İnşaat), Dk.3-35 Hakan Varnalı, Dk.5-44 Sedat Memiş, Dk.10-32 Hasan Kol, Dk.12-14-18 Zeki Taş, Dk.24 Şenol Çetin, Dk.26-30 Yusuf Gergin, Dk.37-39-43 Kürşad Kaan Habalı (İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk)
---

Mahsa İnşaat: 3-Gebze Marmara Gazetesi: 0 (Hükmen)
---
Turnuva Programı

13 Haziran 2015 Cumartesi

Saat 19.30 Akyazıspor-Famec Raylı Sistemleri
Saat 20.30 Suev İnşaat-Cumhur Çelik&Adayıldız Makine
Saat 21.30 Dem-Ak Harita-İmren Ciğercisi

Saat 22.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Sakarya İz Reklam
Saat 23.30 Aydın Gıda-Adaçağ İnşaat&Coşkunspor
14 Haziran 2015 Pazar

Saat 19.30 Merkez Oto-Ata Metal&Simitçiii

Saat 20.30 TÜVASAŞ-Osman Halil Madencilik

Saat 21.30 Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı-1837 Sapanca Mercan İnşaat
Saat 22.30 NTK Yapı-Tarım Kredi

Saat 23.30 Umpa Gıda-Eski Reji
15 Haziran 2015 Pazartesi

Saat 19.30 Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret-Bosna Pırıldar&Adapey
Saat 20.30 Kocaali Aktaşspor-Seyyidoğulları Kuruyemiş

Saat 21.30 Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikası-İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk
Saat 22.30 Milli Eğitim-Alkan İç Giyim&Katlı Pazar

Saat 23.30 İdes Elektronik-Sessan Makine
16 Haziran 2015 Salı

Saat 19.30 Santaş İnşaat-Sporpoint
Saat 20.30 Yıldız Yemek-Aydın Gıda
Saat 21.30 Kocaeli Mastırlar-Kuzey Yıldızı
Saat 22.30 Cumhur Çelik&Adayıldız Makine-Düzce Rafting
Saat 23.30 Sakarya İz Reklam-Merkez Oto

17 Haziran 2015 Çarşamba

Saat 19.30 Entosan İlaçlama-Kocaali Demir Emlak
Saat 20.30 Kayar Sucuk-Bu Yapı&Hamarat Kuyumculuk
Saat 21.30 Osman Halil Madencilik-Akyazıspor
Saat 22.30 Eski Reji-Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı
Saat 23.30 İmren Ciğercisi-Mahsa İnşaat

Bu haber toplam 543 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Sakaryaspor'dan naklen yayın kararı14 Ocak 2017 Cumartesi 18:23
  • Alaağaç Spor’lu Adem Altun bir koltukta 4 Karpuz taşıyor14 Ocak 2017 Cumartesi 13:33
  • İmamlar’ da Şampiyon Akyazı Merkez13 Ocak 2017 Cuma 13:05
  • Amatör Lig'de Haftanın Programı12 Ocak 2017 Perşembe 13:57
  • Sakaryaspor-Elazığspor:0-109 Ocak 2017 Pazartesi 19:49
  • As Akyazı Yükseliş Trendini sürdürecek07 Ocak 2017 Cumartesi 11:19
  • Amatör Lig maçları ertelendi07 Ocak 2017 Cumartesi 10:25
  • Sakaryaspor Antalya kampına golle başladı 4-005 Ocak 2017 Perşembe 17:31
  • Toçoğlu'ndan Transfer Müjdesi05 Ocak 2017 Perşembe 16:59
  • Süper Amatör'de ikinci yarı başlıyor04 Ocak 2017 Çarşamba 14:29
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Akyazı | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0264 418 10 04 | Faks : 0264 418 10 04 | Haber Yazılımı: CM Bilişim