• BIST 84.208
  • Altın 147,160
  • Dolar 3,7746
  • Euro 4,0581
  • Sakarya : 5 °C

Olgunlar'da 50. akşam sonuçları!

Olgunlar'da 50. akşam sonuçları!
Bu yıl 27.'si düzenlenen ve futbolseverler tarafından ilgiyle takip edilen Olgunlar Turnuvası'nda 50. akşam maçları da geride kaldı. İşte sonuçlar

Kayalar Tarım Sakarya 27nci Olgunlar Futbol Turnuvası

Ellinci Akşam Maçları

 

Dem-Ak Harita: 4-Suev İnşaat: 9

Hakemler: Engin Bıçak, Zeynel Abidin Erdoğan, Barış Görgün

Dem-Ak Harita: Güngör İçer, İsmail Acar, Erdal İnce, Nail Kurt, Yakup Vergül, Seçkin Günay, Yılmaz Demir, Özcan Sönmez, Ahmet Öksüz

Antrenör: İrfan Arkan

Suev İnşaat: Tuncay Pamuklar, Kemal Güven, Güngör Açıkgöz, Selçuk Başak, Şükrü Güneş, Turgut Okan, Cavit Salpat, İrfan Şimşek, Musa Kahraman, Ahmet Uçar, Adem Tandoğan

Antrenör: Ayhan Yeniay

Goller: Dk.2 Ahmet Uçar, Dk.9-20-35-39-42 Cavit Salpat, Dk.29 Musa Kahraman, Dk.41 İrfan Şimşek, Dk.46 Adem Tandoğan (Suev İnşaat), Dk.38 İsmail Acar, Dk.44 Yılmaz Demir, Dk.48-50 Nail Kurt (Dem-Ak Harita)

---

İmren Ciğercisi: 6-Bosna Pırıldar Adapey: 5 (Penaltılar)

Hakemler: Uğur Garan, Barış Görgün, Zeynel Abidin Erdoğan

İmren Ciğercisi: Ekrem Taşdemir, Şaban Çolak, Erol Çağlın, Yusuf Örengül, Fevzi Küçük, Hasan Altuntaş, Fahri Denli, Vedat Tapan, Yusuf Yazıcı, Tuncay Gülay, Fevzi Açıkgöz, Sinan Kahraman

Antrenör: Akif Arslan

Bosna Pırıldar Adapey: Ferruh Bayram, Mustafa Çabuk, Erdem Baykan Erdoğan Talay, Cevat Koç (K.Kart), Çetin Tunçat, İbrahim Engin Yakut, Metin Söyler

Antrenör: Asım Dorak

Goller: Dk.10 Cevat Koç, Dk.22 Mustafa Çabuk (Bosna Pırıldar Adapey), Dk.14 Yusuf Yazıcı, Dk.47 (Pen.) Sinan Kahraman (İmren Ciğercisi)

PenaltılarBosna Pırıldar Adapey: İbrahim Engin Yakut (Kaleci çıkardı), Erdoğan Talay (Direkten döndü), Çetin Tunçat (Gol), Erdem Baykan (Gol), Ferruh Bayram (Gol). İmren Ciğercisi: Sinan Kahraman (Kaleci çıkardı), Hasan Altuntaş (Gol), Yusuf Örengül (Gol), Yusuf Yazıcı (Gol), Fevzi Küçük (Gol)

Kırmızı Kart: Dk.50 Cevat Koç (Bosna Pırıldar Adapey)

---

Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret: 5-FAMEC Raylı Sistemler: 4 (Penaltılar)

Hakemler: Hüseyin Kaçar, Bahadır İleri, Furkan Kocayıldız

Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret: Mustafa Arslan, Cihan Şen, Erdoğan Özcan, Salih Baş, Sedat Pınar, Cengiz Kuybulu, Cengiz Yazıcı, Yavuz Öztürk

Antrenör: Mustafa Öztürk

FAMEC Raylı Sistemler: Metin Akpınar, Serkan Kunduz, Hakan Ergünoğlu, Şaban Soner Çalışkan, Yusuf Diril, Selahattin Arslan, Şükrü Kara, İdris Kaymak, Çetin Karabulut, Aydın Güzel, Şemsettin Ege

Antrenör: Ömer Karadirim

Goller: Dk.12 Selahattin Arslan, Dk.13 Şükrü Kara (FAMEC Raylı Sistemler), Dk.24 Sedat Pınar, Dk.33 Erdoğan Özcan (Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret)

PenaltılarDüzce Kurtsuyu Koç Ticaret: Erdoğan Özcan (Gol), Cengiz Yazıcı (Gol), Cengiz Kuybulu (Kaleci çıkardı), Cihan Şen (Gol). FAMEC Raylı Sistemler: Şemsettin Ege (Gol), Yusuf Diril (Aut), Şükrü Kara (Gol), Çetin Karabulut (Aut), Metin Akpınar (Kaleci çıkardı)

---

Akyazıspor: 3-Kocaali Demir Emlak: 2

Hakemler: Levent Gümüşdere, Furkan Kocayıldız, Bahadır İleri

Akyazıspor: Ünal Yüksel, Serdar Gürkan, Hasan Sabri Yılmaz, Nadir Orsavaş, Taşkın Orsavaş, Yusuf Demirbaş, Sadettin Dağlı, Nihat İçyüz, Murat Alan

Antrenör: Celal Çevik

Kocaali Demir Emlak: Fatih Özaltun, Selim Demir, Yaşar Kanber, Hasan Yılmaz Koç, Temel Tarım, Beyler Gökçe, Ejder İkiz, İrfan Gökçe, Varol Keleş

Antrenör: Uğur Tarakçı

Goller: Dk.9 Temel Tarım, Dk.14 Hasan Yılmaz Koç (Kocaali Demir Emlak), Dk.27-31 Murat Alan, Dk.37 Taşkın Orsavaş (Akyazıspor)

---

Turnuva Programı

27 Temmuz 2015 Pazartesi (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.00 (A1-En iyi 1nci 3ncü) Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk-İdes Elektronik

Saat 21.00 (B1-En iyi 2nci 3ncü) Umpa Gıda-1837 Sapanca Mercan İnşaat

Saat 22.00 (C1-A2) Merkez Oto-İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk

Saat 23.00 (B2-C2) Suev İnşaat-Kocaali Aktaşspor

28 Temmuz 2015 Salı (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi-Yarı Final)

Saat 20.00 (1-4) TÜVASAŞ-Tarım Kredi

Saat 21.00 (2-3) NTK Yapı-Osman Halil Madencilik

29 Temmuz 2015 Çarşamba (Yarı Final)

Saat 20.00 Olgunlar Kategorisi (Suev İnşaat-Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret)

Saat 21.00 Genç Olgunlar Kategorisi (A1-En iyi 1nci 3ncü Maçının Galibi ile C1-A2 Maçının Galibi)

Saat 22.00 Olgunlar Kategorisi (İmren Ciğercisi ile Akyazıspor)

Saat 23.00 Genç Olgunlar Kategorisi (B1-En iyi 2nci 3ncü Maçının Galibi ile B2-C2 Maçının Galibi)

30 Temmuz 2015 Perşembe

Bir gün izin olduğu için maç yapılmayacaktır.

31 Temmuz 2015 Cuma

Saat 20.00 Tecrübeli Olgunlar Kategorisi 3ncülük Maçı.

Saat 21.00 Olgunlar Kategorisi 3ncülük Maçı.

Saat 22.00 Genç Olgunlar Kategorisi 3ncülük Maçı.

01 Ağustos 2015 Cumartesi

Saat 19.30 Tecrübeli Olgunlar Kategorisi Şampiyonluk Maçı.

Saat 20.30 Olgunlar Kategorisi Şampiyonluk Maçı.

Saat 21.30 Genç Olgunlar Kategorisi Şampiyonluk Maçı.

KUPA TÖRENİ

 

Bu haber toplam 490 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Akyazı | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0264 418 10 04 | Faks : 0264 418 10 04 | Haber Yazılımı: CM Bilişim