• BIST 89.764
  • Altın 145,477
  • Dolar 3,6255
  • Euro 3,9111
  • Sakarya : 6 °C

Olgunlar'da 49. akşam sonuçları!

Olgunlar'da 49. akşam sonuçları!
Bu yıl 27. kez düzenlenen ve futbolseverler tarafından yakından takip edilen Olgunlar Turnuvası'nda 49. akşam mücadeleleri de oynandı. İşte sonuçlar

Kayalar Tarım Sakarya 27nci Olgunlar Futbol Turnuvası

Kırk dokuzuncu Akşam Maçları

 

Yıldız Yemek: 4-Tarım Kredi: 6

Hakem: Tayfun Güz

Yıldız Yemek: Muhammed Yazar, Mithat Başar, Bülent Uyarım, Hasan Yıldız, Hüseyin Başar, Cemal Çavuşlar, Aydın Tarım, Hasan Memiş, Güven Bektaş, Ramazan Göçer

Antrenör: Recep Yılmaz

Tarım Kredi: Erdoğan Kara, Asım Dorak, Ömer Akdeniz, Sinan Kahraman (K.Kart), Abdullah Şentürk, İbrahim Ceylan, Rıdvan İzgi, İsa Müslim

Antrenör: Ömer Diler

Goller: Dk.6 İbrahim Ceylan, Dk.35 Asım Dorak, Dk.36-47-49 Abdullah Şentürk, Dk.46 Ömer Akdeniz (Tarım Kredi), Dk.15 Bülent Uyarım, Dk.21-45 Hüseyin Başar, Dk.28 (Pen.) Güven Bektaş (Yıldız Yemek)

Kırmızı Kart: Dk.29 Sinan Kahraman (Tarım Kredi)

---

Akyazıspor: 7-Mahsa İnşaat: 5

Hakem: Bahadır İleri

Akyazıspor: Ünal Yüksel, Serdar Gürkan, Hasan Sabri Yılmaz, Nadir Orsavaş, Rahmi Aktürk, Taşkın Orsavaş, Yusuf Demirbaş, Sadettin Dağlı, Nihat İçyüz, Murat Alan

Antrenör: Celal Çevik

Mahsa İnşaat: Sebahattin Ege, İlhami Akkaya, Derya Mehmet Sökmenberk, Orhan Sert, Doğan Yüksel, Ali Alyüz, Erdoğan Yavuz, Levent Berber

Antrenör: Muammer Alataş

Goller: Dk.3-46 Taşkın Orsavaş, Dk.17-23 Sadettin Dağlı, Dk.32-33 Yusuf Demirbaş, Dk.50 Rahmi Aktürk (Akyazıspor), Dk.4-24 Erdoğan Yavuz, Dk.7-11-28 Derya Mehmet Sökmenberk (Mahsa İnşaat)

---

Merkez Oto: 9-Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak: 1

Hakem: Zeynel Abidin Erdoğan

Merkez Oto: Veysel Beşik, Bülent Belat, Osman Gümüştaş, Aydın Şahin, Kazım Turgut, Gökhan Yıldız, Yasin Yılmaz

Antrenör: Kamil Tantaoğlu

Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak: Erdem Koç, Özcan Bulut, Ayhan Muşmuloğlu, Birol Karga, Kadir Kerim, Recep Koşar (K.Kart), İlyas Asan, Hasan Ali Yamak

Antrenör: Yakup Aynacı

Goller: Dk.5-24-25-35-43 Gökhan Yıldız, Dk.6-17 Bülent Belat, Dk.33 Osman Gümüştaş, Dk.47 Kazım Turgut (Merkez Oto), Dk.20 Ayhan Muşmuloğlu (Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak)

Kırmızı Kart: Dk.45 Recep Koşar (Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak)

---

Aydın Gıda: 0-Akyazıspor: 3 (Hükmen)

NOT: Saat 22.30?da başlaması gereken bu karşılaşma Aydın Gıda Takımının sahaya çıkmaması nedeniyle iptal olmuştur. Müsabaka, Akyazıspor?un 3-0 Hükmen Galibiyeti şeklinde tescil edilmiştir.

---

Alkan İç Giyim&Katlı Pazar: 6-Ata Metal Simitçiii: 4

Hakem: Uğur Garan

Alkan İç Giyim&Katlı Pazar: Ersin Giray, Aydın Alkan, Kadir Mestanlı, Sezai Çapa, Cemil Kopsalı, Erol Özbahçeli, Önder Batmacı, Fatih Şen

Antrenör: Mustafa Agah Şen

Ata Metal Simitçiii: Taner Karaoğlan, Cem Korkmaz, Erol Ekşi, Selçuk Delikara, Aytaç Akın, Süleyman Yahin, Kerim Ekşi, Hakan Yılmaz

Antrenör: İbrahim Koşutan

Goller: Dk.4 Kadir Mestanlı, Dk.15 Cemil Kopsalı, Dk.25-40 Önder Batmacı, Dk.46 Aydın Alkan, Dk.50 Sezai Çapa (Alkan İç Giyim&Katlı Pazar), Dk.9 Kerim Ekşi, Dk.26 Aytaç Akın, Dk.28 Cem Korkmaz, Dk.30 Hakan Yılmaz (Ata Metal Simitçiii)

---

NOT: Bu müsabakalar ile birlikte ilk tur sona ermiş olup, elemeli ikinci tur heyecanı, 26 Temmuz Pazar akşamı başlayacaktır. Kesinleşmiş program aşağıdadır.

---

Turnuva Programı

25 Temmuz 2015 Cumartesi

Final Grubu müsabakaları öncesi bir günlük izin olduğu için maç yapılmayacaktır.

26 Temmuz 2015 Pazar (Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.00 (A1-B4) Suev İnşaat-Dem-Ak Harita

Saat 21.00 (B1-A4) İmren Ciğercisi-Bosna Pırıldar Adapey

Saat 22.00 (A2-B3) Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret-FAMEC Raylı Sistemler

Saat 23.00 (B2-A3) Akyazıspor-Kocaali Demir Emlak

27 Temmuz 2015 Pazartesi (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.00 (A1-En iyi 1nci 3ncü) Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk-İdes Elektronik

Saat 21.00 (B1-En iyi 2nci 3ncü) Umpa Gıda-1837 Sapanca Mercan İnşaat

Saat 22.00 (C1-A2) Merkez Oto-İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk

Saat 23.00 (B2-C2) Suev İnşaat-Kocaali Aktaşspor

28 Temmuz 2015 Salı (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi-Yarı Final)

Saat 20.00 (1-4) TÜVASAŞ-Tarım Kredi

Saat 21.00 (2-3) NTK Yapı-Osman Halil Madencilik

29 Temmuz 2015 Çarşamba (Yarı Final)

Saat 20.00 Olgunlar Kategorisi (A1-B4 Maçının Galibi ile A2-B3 Maçının Galibi)

Saat 21.00 Genç Olgunlar Kategorisi (A1-En iyi 1nci 3ncü Maçının Galibi ile C1-A2 Maçının Galibi)

Saat 22.00 Olgunlar Kategorisi (B1-A4 Maçının Galibi)

Saat 23.00 Genç Olgunlar Kategorisi (B1-En iyi 2nci 3ncü Maçının Galibi ile B2-C2 Maçının Galibi)

30 Temmuz 2015 Perşembe

Bir gün izin olduğu için maç yapılmayacaktır.

31 Temmuz 2015 Cuma

Saat 20.00 Tecrübeli Olgunlar Kategorisi 3ncülük Maçı.

Saat 21.00 Olgunlar Kategorisi 3ncülük Maçı.

Saat 22.00 Genç Olgunlar Kategorisi 3ncülük Maçı.

01 Ağustos 2015 Cumartesi

Saat 19.30 Tecrübeli Olgunlar Kategorisi Şampiyonluk Maçı.

Saat 20.30 Olgunlar Kategorisi Şampiyonluk Maçı.

Saat 21.30 Genç Olgunlar Kategorisi Şampiyonluk Maçı.

KUPA TÖRENİ

Bu haber toplam 525 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Akyazı | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0264 418 10 04 | Faks : 0264 418 10 04 | Haber Yazılımı: CM Bilişim