• BIST 108.489
  • Altın 151,185
  • Dolar 3,6704
  • Euro 4,3242
  • Sakarya : 5 °C

Olgunlar'da 47. akşam sonuçları!

Olgunlar'da 47. akşam sonuçları!
Bu yıl 27.'si düzenlenen ve futbolseverler tarafından yakından takip edilen Olgunlar Turnuvası'nda 47. akşam da geride kaldı. İşte sonuçlar

Kayalar Tarım Sakarya 27nci Olgunlar Futbol Turnuvası

 

 

 

NTK Yapı: 2-TÜVASAŞ: 4

 

Hakem: Engin Bıçak

NTK Yapı: Ender Özdemir, Latif Yan, Münür Uçar, Sebahattin Kıyak, Adnan Öztürk, Cemil Kocacık, Güngör Öztürk, Recai Yan, Hüseyin Çoban, Yavuz Şahin

Antrenör: Muammer Alataş

TÜVASAŞ: İrfan Arkan, Recai Eker, Hüseyin Toç, İbrahim Topçu, Aydın Kurucu, İbrahim Kunduracı, Mevlüt Akbaş, Gökhan Millet, Kenan Çetinkaya, Engin Özdemir

Antrenör: Murat Çiçek

Goller: Dk.3-20 Aydın Kurucu, Dk.11 Hüseyin Toç, Dk.40 Recai Eker (TÜVASAŞ), Dk.7 (Pen.) Hüseyin Çoban, Dk.45 Sebahattin Kıyak (NTK Yapı)

---

Kuzey Yıldızı: 7-Entosav İlaçlama: 10

Hakem: Mustafa Aldemir

Kuzey Yıldızı: Mustafa Yılmaz, Köksal Ok, Şaban Kara, Sezai Arık, Mustafa Zaimoğlu, Kazım Çakır, Yusuf Baki, Şerafettin Beyaz

Antrenör: Kenan Tiryaki

Entosav İlaçlama: Mesut Özkan, Mesut Yıldırır, Mustafa Şenol, Fuat Karadağ, Ahmet Uçar, Burhan Kıral, Celal Uçar, Sedat Kuçin

Antrenör: Hüseyin Karamehmetoğlu

Goller: Dk.4-13-18 Burhan Kıral, Dk.20-38 Celal Uçar, Dk.25-27-31-35 Ahmet Uçar, Dk.37 Mustafa Şenol (Entosav İlaçlama), Dk.7-19-33- Sezai Arık, Dk.14-30-46 Yusuf Baki, Dk.43 Şerafettin Beyaz (Kuzey Yıldızı)

---

Suev İnşaat: 6-Düzce Rafting: 5

Hakem: Zeki Erdem Şen

Suev İnşaat: Haldun Erbirlik, Ayhan Yeniay, Hakan Özlü, Tuncay Budakin, İlhan Var, Mesut Saka

Antrenör: Sezgin Başak

Düzce Rafting: Önder Gökdemir, Engin Akyıldız, Yiğit Ayav, Murat Balaban, Eser Balaban, Tamer Yüksel, Yusuf Açıkyörük

Antrenör: Hakan Turan

Goller: Dk.5-29-38-49 Murat Balaban, Dk.42 Yusuf Açıkyörük (Düzce Rafting), Dk.11 Tuncay Budakin, Dk.34-43-50 İlhan Var, Dk.35 Hakan Özlü, Dk.36 Mesut Saka (Suev İnşaat)

---

Kocaeli Mastırlar: 0-Hun İlaçlama: 3 (Hükmen)

NOT: Saat 22.30?da başlaması gereken bu karşılaşma, Kocaeli Mastırlar Takımının sahaya çıkmaması nedeniyle iptal olmuştur. Müsabaka, Hun İlaçlama Takımının 3-0 Hükmen Galibiyeti şeklinde tescil edilmiştir.

---

Eski Reji: 6-Cumhurçelik&Adayıldız Makine: 7

Hakem: Zeynel Abidin Erdoğan

Eski Reji: Erdem Azap, Tarık Kurnazca, Recep Gürses, Orhan Bulama, Tolga Güreş, Ömer Örçün, Murat İyem

Antrenör: Nuri Akkaş

Cumhurçelik&Adayıldız Makine: Metin Kaya, Özcan Tanıl, Nihat Aktaş, Hakan Sezvan, Berat Ferik, Akan Mıhçı, Engin Vatan, Nadir Kurt, Sinan Balcı

Antrenör: Mehmet Emin Dertli

Goller: Dk.6-14-22 Hakan Sezvan, Dk.19-36 Engin Vatan, Dk.30 Özcan Tanıl, Dk.39 Nadir Kurt (Cumhurçelik&Adayıldız Makine), Dk.15-25-35-46 Orhan Bulama, Dk.40 Ömer Örçün, Dk.47 Tolga Güreş (Eski Reji)

---

Turnuva Programı

23 Temmuz 2015 Perşembe

Saat 19.30 Sakarya İz Reklam-Seyyidoğulları Kuruyemiş

Saat 20.30 Adaçağ İnşaat&Coşkunspor-Osman Halil Madencilik

Saat 21.30 Kocaali Demir Emlak-Bosna Pırıldar Adapey

Saat 22.30 Milli Eğitim-Kocaali Aktaşspor

Saat 23.30 İmren Ciğercisi-FAMEC Raylı Sistemler

24 Temmuz 2015 Cuma

Saat 19.30 Tarım Kredi-Yıldız Yemek

Saat 20.30 Mahsa İnşaat-Akyazıspor

Saat 21.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Merkez Oto

Saat 22.30 Aydın Gıda-Akyazıspor

Saat 23.30 Alkan İç Giyim&Katlı Pazar-Ata Metal Simitçiii

25 Temmuz 2015 Cumartesi

Final Grubu müsabakaları öncesi bir günlük izin olduğu için maç yapılmayacaktır.

---

Bu haber toplam 685 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Akyazı | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0264 418 10 04 | Faks : 0264 418 10 04 | Haber Yazılımı: CM Bilişim