• BIST 97.291
  • Altın 144,193
  • Dolar 3,5593
  • Euro 3,9955
  • Sakarya : 19 °C

Olgunlar'da 46. akşam sonuçları!

Olgunlar'da 46. akşam sonuçları!
Bu yıl 27.'si düzenlenen ve şehirdeki futbolseverler tarafından yakından takip edilen Olgunlar Turnuvası'nda 46. akşam da geride kaldı. İşte sonuçlar
 

Kayalar Tarım Sakarya 27nci Olgunlar Futbol Turnuvası

Kırk altıncı Akşam Maçları

 

1837 Sapanca Mercan İnşaat: 7-Ertaş Harita: 6

Hakem: Arif Sucuoğlu

1837 Sapanca Mercan İnşaat: Hüseyin Fındıkçı, Ünal Ozan Alemdar, Efkan Akarlar, Emrah Çetiner, Cem Başar, Savaş Başar, Celal Yavaş, Serkan Koçak

Antrenör: Buğra Cebeci

Ertaş Harita: Engin İrdem, Servet Duman, Yusuf Yıldırım, Osman Sağır, Metin Aydınlı, Birol Yavuz (K.Kart), Fatih Faruşoğlu

Antrenör: Eyüp Berk

Goller: Dk.5-11-50-50+1 Emrah Çetiner, Dk.17 Efkan Akarlar, Dk.23 Celal Yavaş, Dk.35 Cem Başar (1837 Sapanca Mercan İnşaat), Dk.9 (Pen.)-13-20 (Pen.) Fatih Faruşoğlu, Dk.30 Osman Sağır, Dk.33-49 Metin Aydınlı (Ertaş Harita)

Kırmızı Kart: Dk.40 Birol Yavuz (Ertaş Harita)

---

Santaş İnşaat: 4-Kayar Sucuk: 11

Hakem: Hasan Uzel

Santaş İnşaat: Tolga Şahin, Oğuz Bora, Gürcan Alkan, Devrim Dede, Orhan Tok, Engin Bıyık, Serhat Yaşa

Antrenör: Blerim Mula

Kayar Sucuk: Barış Çalışkan, Mustafa Ay, Özay Akgün, Fatih Nogay, Hasan Özder, Hakan Tosun, Berk Canbulat

Antrenör: Abdullah Kestane

Goller: Dk.1-11-32-33-37 Özay Akgün, Dk.15-30-38-50 Berk Canbulat, Dk.20-39 Mustafa Ay (Kayar Sucuk), Dk.4 Gürcan Alkan, Dk.6 Devrim Dede, Dk.7 Oğuz Bora, Dk.36 Tolga Şahin (Santaş İnşaat)

---

Umpa Gıda: 9-Kaynarca-Kandıra Beton&Nuvos Yapı İnşaat: 9 (3-0 Hükmen)

Hakem: Zeynel Abidin Erdoğan

Umpa Gıda: Uğur Beler, Ünal Dağhan, Engin Kan, Fatih Kanbur, Cemalettin Parlak, Mehmet Gümüştaş, Zülküf Turan, Engin Uğurkan

Antrenör: Yusuf Yıldız

Kaynarca-Kandıra Beton&Nuvos Yapı İnşaat: Hakan Uslu, İsmail Yazgan, Fatih Şaşmaz, Tayfun Özbay, Hüseyin Arslan, Mehmet Sınmaz, Ertugan Özkan, Hüseyin Koca, Adem Altıntaş

Antrenör: Ahmet Altay

Goller: Dk.9 Ertugan Özkan, Dk.23-31-50 İsmail Yazgan, Dk.27 Tayfun Özbay, Dk.29-30 Hüseyin Arslan, Dk.34 (Pen.) Adem Altıntaş, Dk.50+2 Mehmet Sınmaz (Kaynarca-Kandıra Beton&Nuvos Yapı İnşaat), Dk.11-38-45 Cemalettin Parlak, Dk.15-16-50+3 Mehmet Gümüştaş, Dk.18 Engin Kan, Dk.26 Engin Uğurkan, Dk.32 Fatih Kanbur (Umpa Gıda)

---

NOT: 9-9 biten bu karşılaşma sonrası gerçekleşen itiraz üzerine yapılan incelemede, Kaynarca-Kandıra Beton&Nuvos Yapı İnşaat Takımının sahte oyuncu oynattığı belirlenmiştir. Bu doğrultuda, karşılaşma, Umpa GıdaTakımının 3-0 Hükmen Galibiyeti şeklinde tescil edilmiştir.

---

Suev İnşaat: 4-Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret: 4

Hakem: Engin Bıçak

Suev İnşaat: Selçuk Başak, Güngör Açıkgöz, Şükrü Güneş, Turgut Okan, Cavit Salpat, İrfan Şimşek, Musa Kahraman, Murat Tunçlar, Adem Tandoğan

Antrenör: Ayhan Yeniay

Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret: Mustafa Arslan, Nedim Akbulut, Cihan Şen, Erdoğan Özcan, Bahattin Kurt, Cengiz Kuybulu, Cengiz Yazıcı, Yavuz Öztürk

Antrenör: Mustafa Öztürk

Goller: Dk.4 Güngör Açıkgöz, Dk.9 Cavit Salpat, Dk.14 Turgut Okan, Dk.34 Adem Tandoğan (Suev İnşaat), Dk.18 Erdoğan Özcan, Dk.42 Cihan Şen, Dk.45 Cengiz Yazıcı Dk.48 Cengiz Kuybulu (Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret)

---

Sessan Makine: 3-Sporpoint: 8

Hakem: Uğur Garan

Sessan Makine: Behçet Al, Selami Demir, Recep Yıldız, Cihan Yıldız, Murat Özen, Fevzi Uzel, Yakup Başdan, Selçuk Gürel

Antrenör: Murtaza Ordu

Sporpoint: İrfan Çelik, Davut Arslan, Nihat Aşık, Ali Said Tekin, Ali Akardaş, Cumhur Öçal, Kadir Demir, Birol Bal, Muharrem Suel, Musa Avcı

Antrenör: Arif Hasekioğlu

Goller: Dk.12 Davut Arslan, Dk.30-31-45 Muharrem Suel, Dk.36 Cumhur Öçal, Dk.38-41-49 Kadir Demir (Sporpoint), Dk.37 Murat Özen, Dk.48 Recep Yıldız, Dk.49 Cihan Yıldız (Sessan Makine)

---

Turnuva Programı

22 Temmuz 2015 Çarşamba

Saat 19.30 NTK Yapı-TÜVASAŞ

Saat 20.30 Entosav İlaçlama-Kuzey Yıldızı

Saat 21.30 Suev İnşaat-Düzce Rafting

Saat 22.30 Kocaeli Mastırlar-Hun İlaçlama

Saat 23.30 Cumhur Çelik&Adayıldız Makine-Eski Reji

23 Temmuz 2015 Perşembe

Saat 19.30 Sakarya İz Reklam-Seyyidoğulları Kuruyemiş

Saat 20.30 Adaçağ İnşaat&Coşkunspor-Osman Halil Madencilik

Saat 21.30 Kocaali Demir Emlak-Bosna Pırıldar Adapey

Saat 22.30 Milli Eğitim-Kocaali Aktaşspor

Saat 23.30 İmren Ciğercisi-FAMEC Raylı Sistemler

24 Temmuz 2015 Cuma

Saat 19.30 Tarım Kredi-Yıldız Yemek

Saat 20.30 Mahsa İnşaat-Akyazıspor

Saat 21.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Merkez Oto

Saat 22.30 Aydın Gıda-Akyazıspor

Saat 23.30 Alkan İç Giyim&Katlı Pazar-Ata Metal Simitçiii

25 Temmuz 2015 Cumartesi

Final Grubu müsabakaları öncesi bir günlük izin olduğu için maç yapılmayacaktır.

---

Bu haber toplam 510 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Şampiyonluk yolunda Tatangalar hiç yalnız bırakmadı16 Mayıs 2017 Salı 17:39
  • Toçoğlu: Daha işimiz bitmedi16 Mayıs 2017 Salı 13:13
  • Ferhat ve Talha'dan bomba video15 Mayıs 2017 Pazartesi 17:15
  • 'Nihayet bu ligden kurtulduk'15 Mayıs 2017 Pazartesi 16:34
  • İsmail Gürses'den anlamlı şarkı15 Mayıs 2017 Pazartesi 16:31
  • Sakaryaspor Diyarbekirspor final maçı özeti15 Mayıs 2017 Pazartesi 14:51
  • Kickboks’ta Dünya Şampiyonu Akyazılı Sercan Oldu15 Mayıs 2017 Pazartesi 14:41
  • 2.LİG YOLUNDA(15) Meğer ne kadar da çok özlemişiz15 Mayıs 2017 Pazartesi 10:39
  • Rüya gerçek oldu! Sakaryaspor kupayı kaldırdı14 Mayıs 2017 Pazar 18:39
  • Sakaryaspor 2. Lig'e yükseldi14 Mayıs 2017 Pazar 17:59
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Akyazı | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0264 418 10 04 | Faks : 0264 418 10 04 | Haber Yazılımı: CM Bilişim