• BIST 83.067
  • Altın 146,530
  • Dolar 3,7912
  • Euro 4,0490
  • Sakarya : -3 °C

Olgunlar'da 37. akşam sonuçları!

Olgunlar'da 37. akşam sonuçları!
Adapazarı'nda bu yıl 27.'si düzenlenen ve şehirdeki futbolseverler tarafından büyük ilgiyle takip edilen Olgunlar Turnuvası'nda 37. akşam da geride kaldı. İşte sonuçlar

Kayalar Tarım Sakarya 27nci Olgunlar Futbol Turnuvası

Otuz yedinci Akşam Maçları

 

1837 Sapanca Mercan İnşaat: 6-Eski Reji: 2

Hakem: Engin Bıçak

1837 Sapanca Mercan İnşaat: Hüseyin Fındıkçı, Erhan Kuran, Ünal Ozan Alemdar, Efkan Akarlar, Emrah Çetiner, Cem Başar, Savaş Başar, Ogün Kara, Celal Yavaş, Serkan Koçak, Erhan Tanta

Antrenör: Buğra Cebeci

Eski Reji: Erdem Azap, Tarık Kurnazca, Recep Gürses, Özkan Özdemir, Orhan Bulama, Tolga Güreş, Ömer Örçün, Murat İyem, Serkan Çelik

Antrenör: Nuri Akkaş

Goller: Dk.3-37 Celal Yavaş, Dk.7-15 Emrah Çetiner, Dk.18 Efkan Akarlar, Dk.49 Cem Başar (1837 Sapanca Mercan İnşaat), Dk.5-48 Orhan Bulama (Eski Reji)

---

TÜVASAŞ: 3-Aydın Gıda: 1 (3-0 Hükmen)

Hakem: Erdi Öz

TÜVASAŞ: İrfan Arkan, Mehmet Ali Çalışkan, Hüseyin Toç, İbrahim Topçu, Aydın Kurucu, Gökhan Millet, Engin Özdemir, Kenan Çetinkaya, Mevlüt Akbaş

Antrenör: Murat Çiçek

Aydın Gıda: Habil Demirtaş, Bülent Dönmez, İrfan Dinçer, Ömer Uluköylü, Ali Paşa Fazlıoğlu, Şener Berk, Celal Çevik, Zihni Demirbaş

Antrenör: Şener Berk

Goller: Dk.11 Şener Berk (Aydın Gıda), Dk.15 Mehmet Ali Çalışkan, Dk.16-22 Aydın Kurucu (TÜVASAŞ)

---

NOT: Normal süresi, TÜVASAŞ Takımının 3-1 üstünlüğü ile sona eren bu karşılaşma sonrası yapılan itirazın ardından gerekli inceleme gerçekleştirilmiştir. Buna göre Aydın Gıda Takımının, kırmızı kart cezalıları Ali Paşa Fazlıoğlu ileCelal Çevik ve Akyazıspor Takımının futbolcusu Şener Berk?i oynattığı tespit edilmiştir. Bu doğrultuda, karşılaşmanın, TÜVASAŞ Takımının 3-0 Hükmen galibiyeti şeklinde tescil edilmesine karar verilmiştir. Disiplin kuruluna sevk edilen söz konusu oyuncular ile ilgili karar daha sonra açıklanacaktır. Bilginize.

---

Turnuva Programı

8 Temmuz 2015 Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Umpa Gıda-Cumhur Çelik&Adayıldız Makine

Saat 00.30 Ertaş Harita-Suev İnşaat

9 Temmuz 2015 Perşembe (Ramazan)

Saat 23.30 Düzce Rafting-Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı İnşaat

Saat 00.30 Bosna Pırıldar Adapey-Hun İlaçlama

10 Temmuz 2015 Cuma (Ramazan)

Saat 23.30 Kuzey Yıldızı-Kocaali Demir Emlak

Saat 00.30 Merkez Oto-Milli Eğitim

11 Temmuz 2015 Cumartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Osman Halil Madencilik-NTK Yapı

Saat 00.30 Kocaali Aktaşspor-Sakarya İz Reklam

12 Temmuz 2015 Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Seyyidoğulları Kuruyemiş-Alkan İç Giyim&Katlı Pazar

Saat 00.30 Akyazıspor-Dem-Ak Harita

13 Temmuz 2015 Pazartesi (Ramazan)

Kadir gecesi münasebetiyle maç yapılmayacaktır.

14 Temmuz 2015 Salı (Ramazan)

Saat 23.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Ata Metal Simitçiii

Saat 00.30 Kaynarca Birand Beton-Mahsa İnşaat

15 Temmuz 2015 Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Akyazıspor-Tarım Kredi

Saat 00.30 İdes Elektronik-Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları

16 Temmuz 2015 Perşembe (Ramazan)

Arife günü olması nedeniyle maç yapılmayacaktır.

17 Temmuz 2015 Cuma

Ramazan Bayramı münasebetiyle maç yapılmayacaktır.

18 Temmuz 2015 Cumartesi

Ramazan Bayramı münasebetiyle maç yapılmayacaktır.

19 Temmuz 2015 Pazar

Ramazan Bayramı münasebetiyle maç yapılmayacaktır.

20 Temmuz 2015 Pazartesi

Saat 20.00 Yıldız Yemek-Adaçağ İnşaat&Coşkunspor

Saat 21.00 Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk-İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk

21 Temmuz Salı

Saat 19.30 1837 Sapanca Mercan İnşaat-Ertaş Harita

Saat 20.30 Santaş İnşaat-Kayar Sucuk

Saat 21.30 Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı İnşaat-Umpa Gıda

Saat 22.30 Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret-Suev İnşaat

Saat 23.30 Sporpoint-Sessan Makine

22 Temmuz 2015 Çarşamba

Saat 19.30 NTK Yapı-TÜVASAŞ

Saat 20.30 Entosav İlaçlama-Kuzey Yıldızı

Saat 21.30 Suev İnşaat-Düzce Rafting

Saat 22.30 Kocaeli Mastırlar-Hun İlaçlama

Saat 23.30 Cumhur Çelik&Adayıldız Makine-Eski Reji

23 Temmuz 2015 Perşembe

Saat 19.30 Sakarya İz Reklam-Seyyidoğulları Kuruyemiş

Saat 20.30 Adaçağ İnşaat&Coşkunspor-Osman Halil Madencilik

Saat 21.30 Kocaali Demir Emlak-Bosna Pırıldar Adapey

Saat 22.30 Milli Eğitim-Kocaali Aktaşspor

Saat 23.30 İmren Ciğercisi-FAMEC Raylı Sistemler

24 Temmuz 2015 Cuma

Saat 19.30 Tarım Kredi-Yıldız Yemek

Saat 20.30 Mahsa İnşaat-Akyazıspor

Saat 21.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Merkez Oto

Saat 22.30 Aydın Gıda-Akyazıspor

Saat 23.30 Alkan İç Giyim&Katlı Pazar-Ata Metal Simitçiii

25 Temmuz 2015 Cumartesi

Final Grubu müsabakaları öncesi bir günlük izin olduğu için maç yapılmayacaktır.

---

Bu haber toplam 483 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Akyazı | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0264 418 10 04 | Faks : 0264 418 10 04 | Haber Yazılımı: CM Bilişim