• BIST 82.300
  • Altın 148,344
  • Dolar 3,8298
  • Euro 4,0711
  • Sakarya : 5 °C

Olgunlar'da 36. akşam sonuçları

Olgunlar'da 36. akşam sonuçları
Şehirde bu yıl 27.'si düzenlenen Olgunlar Turnuvası'nda 36. akşam da geride kaldı. İşte sonuçlar

Kayalar Tarım Sakarya 27nci Olgunlar Futbol Turnuvası

Otuz altıncı Akşam Maçları

 

Entosav İlaçlama: 2-Suev İnşaat: 3

Hakem: Özgür Ömez

Entosav İlaçlama: Mesut Özkan, Adil Yazıcı (K.Kart), Salih Yüksek, Metin Kılıç, Mesut Yıldırır, Mustafa Şenol, Ümit Karabaş, Fuat Karadağ, Ahmet Uçar, Burhan Kıral (K.Kart)

Antrenör: Hüseyin Karamehmetoğlu

Suev İnşaat: Selçuk Başak, Kemal Güven, Güngör Açıkgöz, Aykut Okan, Şükrü Güneş, Turgut Okan, Cavit Salpat, İrfan Şimşek, Musa Kahraman, Adem Tandoğan, Murat Tunçlar

Antrenör: Ayhan Yeniay

Goller: Dk.11-26 Burhan Kıral (Entosav İlaçlama), Dk.14 Aykut Okan, Dk.38 (Pen.) Şükrü Güneş, Dk.50+1 Musa Kahraman (Suev İnşaat)

Kırmızı Kartlar: Dk.49 Adil Yazıcı, Dk.50 Burhan Kıral (Entosav İlaçlama)

---

Sporpoint: 13-Kayar Sucuk: 5

Hakem: Zeki Erdem Şen

Sporpoint: İrfan Çelik, Davut Arslan, Ali Said Tekin, Ali Akardaş,. Kadir Demir, Birol Bal, Musa Avcı, Muharrem Suel, Nihat Aşık

Antrenör: Arif Hasekioğlu

Kayar Sucuk: Barış Çalışkan, Mustafa Ay, Özay Akgün, Fatih Nogay, Hakan Tosun, Berk Canbulat, Mustafa Yücel, Hasan Özder

Antrenör: Abdullah Kestane

Goller: Dk.2-3-45-49 Kadir Demir, Dk.8 Ali Said Tekin, Dk.26 Hasan Özder (K.Kalesine), Dk.28 Mustafa Ay (K.Kalesine), Dk.30-31 Muharrem Suel, Dk.33 Nihat Aşık, Dk.41 Davut Arslan, Dk.47-50 Birol Bal (Sporpoint), Dk.15-20 Berk Canbulat, Dk.17-44 Özay Akgün, Dk.49 Mustafa Ay (Kayar Sucuk)

---

Turnuva Programı

7 Temmuz 2015 Salı (Ramazan)

Saat 23.30 Eski Reji-1837 Sapanca Mercan İnşaat

Saat 00.30 TÜVASAŞ-Aydın Gıda

8 Temmuz 2015 Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Umpa Gıda-Cumhur Çelik&Adayıldız Makine

Saat 00.30 Ertaş Harita-Suev İnşaat

9 Temmuz 2015 Perşembe (Ramazan)

Saat 23.30 Düzce Rafting-Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı İnşaat

Saat 00.30 Bosna Pırıldar Adapey-Hun İlaçlama

10 Temmuz 2015 Cuma (Ramazan)

Saat 23.30 Kuzey Yıldızı-Kocaali Demir Emlak

Saat 00.30 Merkez Oto-Milli Eğitim

11 Temmuz 2015 Cumartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Osman Halil Madencilik-NTK Yapı

Saat 00.30 Kocaali Aktaşspor-Sakarya İz Reklam

12 Temmuz 2015 Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Seyyidoğulları Kuruyemiş-Alkan İç Giyim&Katlı Pazar

Saat 00.30 Akyazıspor-Dem-Ak Harita

13 Temmuz 2015 Pazartesi (Ramazan)

Kadir gecesi münasebetiyle maç yapılmayacaktır.

14 Temmuz 2015 Salı (Ramazan)

Saat 23.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Ata Metal Simitçiii

Saat 00.30 Kaynarca Birand Beton-Mahsa İnşaat

15 Temmuz 2015 Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Akyazıspor-Tarım Kredi

Saat 00.30 İdes Elektronik-Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları

16 Temmuz 2015 Perşembe (Ramazan)

Arife günü olması nedeniyle maç yapılmayacaktır.

17 Temmuz 2015 Cuma

Ramazan Bayramı münasebetiyle maç yapılmayacaktır.

18 Temmuz 2015 Cumartesi

Ramazan Bayramı münasebetiyle maç yapılmayacaktır.

19 Temmuz 2015 Pazar

Ramazan Bayramı münasebetiyle maç yapılmayacaktır.

20 Temmuz 2015 Pazartesi

Saat 20.00 Yıldız Yemek-Adaçağ İnşaat&Coşkunspor

Saat 21.00 Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk-İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk

21 Temmuz Salı

Saat 19.30 1837 Sapanca Mercan İnşaat-Ertaş Harita

Saat 20.30 Santaş İnşaat-Kayar Sucuk

Saat 21.30 Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı İnşaat-Umpa Gıda

Saat 22.30 Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret-Suev İnşaat

Saat 23.30 Sporpoint-Sessan Makine

22 Temmuz 2015 Çarşamba

Saat 19.30 NTK Yapı-TÜVASAŞ

Saat 20.30 Entosav İlaçlama-Kuzey Yıldızı

Saat 21.30 Suev İnşaat-Düzce Rafting

Saat 22.30 Kocaeli Mastırlar-Hun İlaçlama

Saat 23.30 Cumhur Çelik&Adayıldız Makine-Eski Reji

23 Temmuz 2015 Perşembe

Saat 19.30 Sakarya İz Reklam-Seyyidoğulları Kuruyemiş

Saat 20.30 Adaçağ İnşaat&Coşkunspor-Osman Halil Madencilik

Saat 21.30 Kocaali Demir Emlak-Bosna Pırıldar Adapey

Saat 22.30 Milli Eğitim-Kocaali Aktaşspor

Saat 23.30 İmren Ciğercisi-FAMEC Raylı Sistemler

24 Temmuz 2015 Cuma

Saat 19.30 Tarım Kredi-Yıldız Yemek

Saat 20.30 Mahsa İnşaat-Akyazıspor

Saat 21.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Merkez Oto

Saat 22.30 Aydın Gıda-Akyazıspor

Saat 23.30 Alkan İç Giyim&Katlı Pazar-Ata Metal Simitçiii

25 Temmuz 2015 Cumartesi

Final Grubu müsabakaları öncesi bir günlük izin olduğu için maç yapılmayacaktır.

Bu haber toplam 435 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Sakaryaspor'dan naklen yayın kararı14 Ocak 2017 Cumartesi 18:23
  • Alaağaç Spor’lu Adem Altun bir koltukta 4 Karpuz taşıyor14 Ocak 2017 Cumartesi 13:33
  • İmamlar’ da Şampiyon Akyazı Merkez13 Ocak 2017 Cuma 13:05
  • Amatör Lig'de Haftanın Programı12 Ocak 2017 Perşembe 13:57
  • Sakaryaspor-Elazığspor:0-109 Ocak 2017 Pazartesi 19:49
  • As Akyazı Yükseliş Trendini sürdürecek07 Ocak 2017 Cumartesi 11:19
  • Amatör Lig maçları ertelendi07 Ocak 2017 Cumartesi 10:25
  • Sakaryaspor Antalya kampına golle başladı 4-005 Ocak 2017 Perşembe 17:31
  • Toçoğlu'ndan Transfer Müjdesi05 Ocak 2017 Perşembe 16:59
  • Süper Amatör'de ikinci yarı başlıyor04 Ocak 2017 Çarşamba 14:29
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Akyazı | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0264 418 10 04 | Faks : 0264 418 10 04 | Haber Yazılımı: CM Bilişim