• BIST 82.300
  • Altın 147,981
  • Dolar 3,8287
  • Euro 4,0719
  • Sakarya : 6 °C

Olgunlar'da 35'nci akşam sonuçları

Olgunlar'da 35'nci akşam sonuçları
Bu yıl 28'ncisi düzenlenen Olgunlar Futbol Turnuvası 35. akşam maçlarında bu sonuçlar alındı

Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon: 6-Kahve Dükkanı: 4
Hakem: Murat Taşçıkar
Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon: Olcay Yücel, Servet Duman, Haydar Koç, Sinan Sarı, Serkan Gümüşel, Orhan Haklı
Antrenör: Suat Onar
Kahve Dükkanı: Emre Gülter, Mithat Ismarlayıcı, Volkan Bakan, Emre Akkuş, Yunus Emre Şişman, Yiğit Ayav, Metin Surmaz
Antrenör: Yok
Goller: Dk.6-7 Volkan Bakan, Dk.23-48 Emre Akkuş (Kahve Dükkanı), Dk.11-38 Serkan Gümüşel, Dk.12-30 Sinan Sarı, Dk.21 Haydar Koç, Dk.34 Servet Duman (Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon)
---
Akın Koç Un Fabrikaları: 7-Seyyidoğulları Kuruyemiş: 4
Hakem: Oğuzhan Yiğit Karpuz
Akın Koç Un Fabrikaları: Alpaslan Gündüz, Tuncay Budakin, Kenan Güneş, Hüseyin Akın, Sabri Kovancı, Tansu Okan, Emin Koç, Oğuz Ay
Antrenör: Resul Ersöz
Seyyidoğulları Kuruyemiş: Yılmaz Berke, Adnan Işık, Fatih Işık, Kenan Adıgüzel, Mikail Kaya, Kazım Turgut, Serkan Doğan, Özkan Tırağan, Savaş Aşık
Antrenör: İsmet Bayraktar
Goller: Dk.2 (K.Kalesine) Mikail Kaya, Dk.11-36-44 Emin Koç, Dk.16 Tuncay Budakin, Dk.19-50 Oğuz Ay (Akın Koç Un Fabrikaları), Dk.34-42-48 Adnan Işık, Dk.35 Kazım Turgut (Seyyidoğulları Kuruyemiş)
Sarı Kart: Dk.32 Sabri Kovancı (Akın Koç Un Fabrikaları)
---
Emre Demircioğlu İnşaat: 8-Merkez Oto: 6
Hakem: Levent Gümüşdere
Emre Demircioğlu İnşaat: Uğur Beler, Özgür Yusufreisoğlu, Serkan Kamçı, Hasan Kan, Adil Tank, Ayhan Kalyoncu, Ümit Teke, Uğur Keskin
Antrenör: Hayrettin Kandaz
Merkez Oto: Güngör İçer, İsa Mercan, Osman Gümüştaş, Ramazan Küçük, Tekin Yılmazkaya, Muzaffer Aydınlı, Mehmet Gümüştaş, Birol Yavuz
Antrenör: Şahin Celep
Goller: Dk.5 Ramazan Küçük, Dk.18-26 Mehmet Gümüştaş, Dk.43-49 Osman Gümüştaş, Dk.46 Birol Yavuz (Merkez Oto), Dk.6-19-38 Ümit Teke, Dk.29-32-35 Serkan Kamçı, Dk.30 Adil Tank, Dk.36 Ayhan Kalyoncu (Emre Demircioğlu İnşaat)
Sarı Kart: Dk.41 Osman Gümüştaş (Merkez Oto)
---
Akyazı ANC Mobilya: 8-Hendek Cadde Market: 0
Hakem: Muhammed Ömür****
Akyazı ANC Mobilya: Şener Dönmez, Hasan Ali Yamak, Recep Koşar, Fatih Sarman, Sinan Bakır, İlyas Asan, Osman Salim Saruhan
Antrenör: Osman Pirinç
Hendek Cadde Market: Yusuf Uygun, İbrahim Akturan, Çetin Akpınar, Serkan Karagöz, Can Dağlıoğlu, Ahmet Kurt, Hakan Tezer, Mesut İsen, Erdem Demir
Antrenör: Yok
Goller: Dk.4-26 Recep Koşar, Dk.19-30-43 İlyas Asan, Dk.37 Fatih Sarman, Dk.38 Sinan Bakır, Dk.45 Hasan Ali Yamak (Akyazı ANC Mobilya)
---
Genç Olgunlar Kategorisinde İkinci Tur (Çeyrek Final) Grupları
1nci Grup
1-(A1) İz Reklam&İmparator Turizm
2-(B2) Akyazı ANC Mobilya
3-(C3) Hendek Cadde Market
2nci Grup
1-(B1) Turyap&Aydınlı Ticaret
2-(C2) Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon
3-(D3) Kahve Dükkanı
3ncü Grup
1-(C1) Toy Aydınlatma
2-(D2) Seyyidoğulları Kuruyemiş
3-(A3) Akın Koç Un Fabrikaları
4ncü Grup
1-(D1) Sapanca 1837
2-(A2) Emre Demircioğlu İnşaat
3-(B3) Merkez Oto
---
Olgunlar Kategorisinde İkinci Tur (Çeyrek Final) Grupları
1nci Grup
1-(A1) Akyazı Dostlar
2-(B2) Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu
3-(C3) Oto Aydeniz
2nci Grup
1-(B1) Gazi Metal Karasuspor
2-(C2) Detay Harita İnşaat
3-(A3) FAMEC Raylı Sistemler
3ncü Grup
1-?C1) Suev İnşaat
2-(A2) Gebze Master
3-(B3) Bosna Pırıldar Market&Er Yapı
---
Tecrübeli Olgunlar Kategorisinde Yarı Finale Yükselen Takımlar
1-Remax Hür
2-Çiftçi Kardeşler
3-Kayarlar Grup
4-Doğukan Tekstil
---
Turnuvanın Programı
22 Ağustos Pazartesi
Saat 20.00 Detay Harita İnşaat-Gazi Metal Karasuspor (Olgunlar)
Saat 21.00 Gebze Master-Suev İnşaat (Olgunlar)
Saat 22.00 Remax Hür-Doğukan Tekstil (Tecrübeli Olgunlar)
Saat 23.00 Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu-Oto Aydeniz (Olgunlar)
23 Ağustos Salı
Saat 20.00 Seyyidoğulları Kuruyemiş-Toy Aydınlatma (Gençler)
Saat 21.00 Emre Demircioğlu İnşaat-Sapanca 1837 (Gençler)
Saat 22.00 Akyazı ANC Mobilya-İz Reklam&İmparator Turizm (Gençler)
Saat 23.00 Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon-Turyap&Aydınlı Ticaret (Gençler)
24 Ağustos Çarşamba
Saat 20.00 Gebze Master-Bosna Pırıldar Market&Er Yapı (Olgunlar)
Saat 21.00 Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu-Akyazı Dostlar (Olgunlar)
Saat 22.00 Çiftçi Kardeşler-Kayarlar Grup (Tecrübeli Olgunlar)
Saat 23.00 Detay Harita İnşaat-FAMEC Raylı Sistemler (Olgunlar)
---

 
Bu haber toplam 268 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Sakaryaspor'dan naklen yayın kararı14 Ocak 2017 Cumartesi 18:23
  • Alaağaç Spor’lu Adem Altun bir koltukta 4 Karpuz taşıyor14 Ocak 2017 Cumartesi 13:33
  • İmamlar’ da Şampiyon Akyazı Merkez13 Ocak 2017 Cuma 13:05
  • Amatör Lig'de Haftanın Programı12 Ocak 2017 Perşembe 13:57
  • Sakaryaspor-Elazığspor:0-109 Ocak 2017 Pazartesi 19:49
  • As Akyazı Yükseliş Trendini sürdürecek07 Ocak 2017 Cumartesi 11:19
  • Amatör Lig maçları ertelendi07 Ocak 2017 Cumartesi 10:25
  • Sakaryaspor Antalya kampına golle başladı 4-005 Ocak 2017 Perşembe 17:31
  • Toçoğlu'ndan Transfer Müjdesi05 Ocak 2017 Perşembe 16:59
  • Süper Amatör'de ikinci yarı başlıyor04 Ocak 2017 Çarşamba 14:29
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Akyazı | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0264 418 10 04 | Faks : 0264 418 10 04 | Haber Yazılımı: CM Bilişim