• BIST 83.048
  • Altın 146,881
  • Dolar 3,7605
  • Euro 4,0391
  • Sakarya : -6 °C

Olgunlar'da 34. akşam sonuçları

Olgunlar'da 34. akşam sonuçları
Bu yıl 28.'si düzenlenen Olgunlar Futbol Turnuvası'nda 34. akşam maçları da oynandı

28nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası

34ncü Akşam Maçları

 

Akyazı Dostlar: 4-Oto Aydeniz: 4

Hakem: Murat Baş

Akyazı Dostlar: Ömer Dere, Murat Çavdar, Ayhan Özcan, Muammer Hikmet, Erkan Canbakan, Sadullah Yılmaz, Mustafa Sağlam, Hüseyin Kalyoncu, Mustafa Yavuz, Şener Berk, Serkan Kopya

Antrenör: Cemil Kurtoğlu

Oto Aydeniz: Behçet Al, Süleyman Bektaş, Enver Deniz, Rıfat Demir, Cemal İdikut, Hakan Muti, Seyhan Dinç, Erdoğan Talay, Ferruh Karataş, Halit Bulut, Erkan Bozkurt

Antrenör: Savaş Kılınç

Goller: Dk.9Ferruh Karataş, Dk.13-25 Seyhan Dinç, Dk.18 Rıfat Demir (Oto Aydeniz), Dk.11 Sadullah Yılmaz, Dk.23-45 Şener Berk, Dk.28 Muammer Hikmet (Akyazı Dotlar)

Sarı Kartlar: Dk.47 Sadullah Yılmaz ve Şener Berk (Akyazı Dostlar)

---

FAMEC Raylı Sistemler: 2-Gazi Metal Karasuspor: 2

Hakem: Harun Pekyürek

FAMEC Raylı Sistemler: Metin Akpınar, Ahmet Öksüz, İdris Kaymak, Şükrü Kara, Aydın Güzel, Soner Çalışkan, Selahattin Arslan, Faruk Sarman, Serkan Kunduz, Hakan Ergünoğlu

Antrenör: Ömer Karadirim

Gazi Metal Karasuspor: Recep Eşkin (K.Kart), Beyler Gökçe, Salim Demir, Köksal Ok, Yahya Celep, Şaban Erbaş, Şenol Kargün, Yıldıray Altun, İrfan Gökçe, Halil Karaaslan

Antrenör: Mustafa Püskül

Goller: Dk.7 Halil Karaaslan, Dk.49 Şenol Kargün (Gazi Metal Karasuspor), Dk.8 Faruk Sarman, Dk.28 Hakan Ergünoğlu (FAMEC Raylı Sistemler)

Sarı Kartlar: Dk.36 Recep Eşkin, Dk.47 Şaban Erbaş (Gazi Metal Karasuspor), Dk.45 Aydın Güzel, Dk.46 Faruk Sarman (FAMEC Raylı Sistemler)

Kırmızı Kart: Dk.50 (2nci Sarıdan) Recep Eşkin (Gazi Metal Karasuspor)

---

Bosna Pırıldar Market&Er Yapı: 2-Suev İnşaat: 1

Hakem: Özgür Ömez

Bosna Pırıldar Market&Er Yapı: Ferruh Bayram, Doğan Yüksel, Ali Alyüz, Çetin Tunçat, Nihat İçyüz, Derya Sökmenberk, Cevat Koç, Erdoğan Yavuz, Murat Alan, Metin Öztürk

Antrenör: Suat Onar

Suev İnşaat: Tuncay Pamuklar, Sedat Memiş, Turgut Okan, Turan Taşkın, Musa Kahraman, Yusuf Gergin, Soner Büyükergun, Ayhan Yeniay, Ahmet Uçar, Şükrü Güneş, Aykut Okan, Cavit Salpat

Antrenör: Selçuk Başak

Goller: Dk.42 Derya Sökmenberk, Dk.44 Nihat İçyüz (Bosna Pırıldar Market&Er Yapı), Dk.50+2 Turan Taşkın (Suev İnşaat)

Sarı Kartlar: Dk.26 Derya Sökmenberk (Bosna Pırıldar Market&Er Yapı), Dk.34 Turan Taşkın (Suev İnşaat)

---

Genç Olgunlar Kategorisinde İkinci Tur (Çeyrek Final) Grupları

1nci Grup

1-(A1) İz Reklam&İmparator Turizm

2-(B2) Akyazı ANC Mobilya

3-(C3) Hendek Cadde Market

2nci Grup

1-(B1) Turyap&Aydınlı Ticaret

2-(C2) Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon

3-(D3) Kahve Dükkanı

3ncü Grup

1-(C1) Toy Aydınlatma

2-(D2) Seyyidoğulları Kuruyemiş

3-(A3) Akın Koç Un Fabrikaları

4ncü Grup

1-(D1) Sapanca 1837

2-(A2) Emre Demircioğlu İnşaat

3-(B3) Merkez Oto

---

Olgunlar Kategorisinde İkinci Tur (Çeyrek Final) Grupları

1nci Grup

1-(A1) Akyazı Dostlar

2-(B2) Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu

3-(C3) Oto Aydeniz

2nci Grup

1-(B1) Gazi Metal Karasuspor

2-(C2) Detay Harita İnşaat

3-(A3) FAMEC Raylı Sistemler

3ncü Grup

1-?C1) Suev İnşaat

2-(A2) Gebze Master

3-(B3) Bosna Pırıldar Market&Er Yapı

---

Tecrübeli Olgunlar Kategorisinde Yarı Finale Yükselen Takımlar

1-Remax Hür

2-Çiftçi Kardeşler

3-Kayarlar Grup

4-Doğukan Tekstil

---

Turnuvanın Programı

21 Ağustos Pazar

Saat 20.00 Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon-Kahve Dükkanı (Gençler)

Saat 21.00 Seyyidoğulları Kuruyemiş-Akın Koç Un Fabrikaları (Gençler)

Saat 22.00 Emre Demircioğlu İnşaat-Merkez Oto (Gençler)

Saat 23.00 Akyazı ANC Mobilya-Hendek Cadde Market (Gençler)

22 Ağustos Pazartesi

Saat 20.00 Detay Harita İnşaat-Gazi Metal Karasuspor (Olgunlar)

Saat 21.00 Gebze Master-Suev İnşaat (Olgunlar)

Saat 22.00 Remax Hür-Doğukan Tekstil (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 23.00 Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu-Oto Aydeniz (Olgunlar)

23 Ağustos Salı

Saat 20.00 Seyyidoğulları Kuruyemiş-Toy Aydınlatma (Gençler)

Saat 21.00 Emre Demircioğlu İnşaat-Sapanca 1837 (Gençler)

Saat 22.00 Akyazı ANC Mobilya-İz Reklam&İmparator Turizm (Gençler)

Saat 23.00 Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon-Turyap&Aydınlı Ticaret (Gençler)

24 Ağustos Çarşamba

Saat 20.00 Gebze Master-Bosna Pırıldar Market&Er Yapı (Olgunlar)

Saat 21.00 Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu-Akyazı Dostlar (Olgunlar)

Saat 22.00 Çiftçi Kardeşler-Kayarlar Grup (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 23.00 Detay Harita İnşaat-FAMEC Raylı Sistemler (Olgunlar)

Bu haber toplam 276 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Akyazı | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0264 418 10 04 | Faks : 0264 418 10 04 | Haber Yazılımı: CM Bilişim