• BIST 90.061
  • Altın 144,927
  • Dolar 3,6135
  • Euro 3,9003
  • Sakarya : 6 °C

Olgunlar'da 34. akşam maçları nefes kesti!

Olgunlar'da 34. akşam maçları nefes kesti!
Bu yıl 27.'si düzenlenen ve şehirdeki futbolseverler tarafından ilgiyle takip edilen Olgunlar Turnuvası'nda 34. akşam maçları da geride kaldı. İşte sonuçlar
 

 

İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk: 10-Sessan Makine: 3

Hakem: Engin Bıçak

İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk: Yılmaz Ünlü, Hasan Kol, Yusuf Gergin, Sedat Memiş, Şenol Çetin, Kürşad Kaan Habalı

Antrenör: Ceyhun Sarı

Sessan Makine: Behçet Al, Recep Yıldız, Cihan Yıldız, Selami Demir, Murat Özen, Fevzi Uzel, Selçuk Gürel

Antrenör: Murtaza Ordu

Goller: Dk.10-22-38 Yusuf Gergin, Dk.14-41 Şenol Çetin, Dk.17 Kürşad Kaan Habalı, Dk.24-36-45-47 Sedat Memiş (İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk), Dk.18 Recep Yıldız, Dk.30 Murat Özen, Dk.34 Selçuk Gürel (Sessan Makine)

---

Kocaeli Mastırlar: 3-Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret: 4

Hakem: Barış Görgün

Kocaeli Mastırlar: Hayrettin Kasım Apatay, İbrahim Akgün, Hasan Öztürk, Göksel Ali Argun, Ünal Dilek, Yüksel Gümüş (K.Kart), Aytekin Kebelioğlu, İsmail Işıksoy, Soner Boz

Antrenör: Ahmet Akkaya

Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret: Mustafa Arslan, Cihan Şen, Erdoğan Özcan, Salih Baş, Sedat Pınar, Cengiz Kuybulu, Cengiz Yazıcı

Antrenör: Mustafa Öztürk

Goller: Dk. 17 Erdoğan Özcan, Dk.21-50 Cengiz Yazıcı, Dk.48 Salih Baş (Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret), Dk.26 Göksel Ali Argun, Dk.27 Ünal Dilek, Dk.30 Yüksel Gümüş (Kocaeli Mastırlar)

Kırmızı Kart: Dk.50 Yüksel Gümüş (Kocaeli Mastırlar)

---

NOT: Gebze Marmara Gazetesi Turnuvadan ihraç edildiğinden, FAMEC Raylı Sistemler ile Kaynarca Birand Beton Takımlarına, 3?er puan verilmiştir. 4 Temmuz Cumartesi akşamı maçlarının da dahil edildiği Puan Cetveli, son haliyle ektedir.

---

Turnuva Programı

5 Temmuz 2015 Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk-İdes Elektronik

Saat 00.30 Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları-Santaş İnşaat

6 Temmuz 2015 Pazartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Suev İnşaat-Entosav İlaçlama

Saat 00.30 Kayar Sucuk-Sporpoint

7 Temmuz 2015 Salı (Ramazan)

Saat 23.30 Eski Reji-1837 Sapanca Mercan İnşaat

Saat 00.30 TÜVASAŞ-Aydın Gıda

8 Temmuz 2015 Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Umpa Gıda-Cumhur Çelik&Adayıldız Makine

Saat 00.30 Ertaş Harita-Suev İnşaat

9 Temmuz 2015 Perşembe (Ramazan)

Saat 23.30 Düzce Rafting-Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı İnşaat

Saat 00.30 Bosna Pırıldar Adapey-Hun İlaçlama

10 Temmuz 2015 Cuma (Ramazan)

Saat 23.30 Kuzey Yıldızı-Kocaali Demir Emlak

Saat 00.30 Merkez Oto-Milli Eğitim

11 Temmuz 2015 Cumartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Osman Halil Madencilik-NTK Yapı

Saat 00.30 Kocaali Aktaşspor-Sakarya İz Reklam

12 Temmuz 2015 Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Seyyidoğulları Kuruyemiş-Alkan İç Giyim&Katlı Pazar

Saat 00.30 Akyazıspor-Dem-Ak Harita

13 Temmuz 2015 Pazartesi (Ramazan)

Kadir gecesi münasebetiyle maç yapılmayacaktır.

14 Temmuz 2015 Salı (Ramazan)

Saat 23.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Ata Metal Simitçiii

Saat 00.30 Kaynarca Birand Beton-Mahsa İnşaat

15 Temmuz 2015 Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Akyazıspor-Tarım Kredi

Saat 00.30 İdes Elektronik-Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları

16 Temmuz 2015 Perşembe (Ramazan)

Arife günü olması nedeniyle maç yapılmayacaktır.

17 Temmuz 2015 Cuma

Ramazan Bayramı münasebetiyle maç yapılmayacaktır.

18 Temmuz 2015 Cumartesi

Ramazan Bayramı münasebetiyle maç yapılmayacaktır.

19 Temmuz 2015 Pazar

Ramazan Bayramı münasebetiyle maç yapılmayacaktır.

20 Temmuz 2015 Pazartesi

Saat 20.00 Yıldız Yemek-Adaçağ İnşaat&Coşkunspor

Saat 21.00 Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk-İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk

21 Temmuz Salı

Saat 19.30 1837 Sapanca Mercan İnşaat-Ertaş Harita

Saat 20.30 Santaş İnşaat-Kayar Sucuk

Saat 21.30 Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı İnşaat-Umpa Gıda

Saat 22.30 Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret-Suev İnşaat

Saat 23.30 Sporpoint-Sessan Makine

22 Temmuz 2015 Çarşamba

Saat 19.30 NTK Yapı-TÜVASAŞ

Saat 20.30 Entosav İlaçlama-Kuzey Yıldızı

Saat 21.30 Suev İnşaat-Düzce Rafting

Saat 22.30 Kocaeli Mastırlar-Hun İlaçlama

Saat 23.30 Cumhur Çelik&Adayıldız Makine-Eski Reji

23 Temmuz 2015 Perşembe

Saat 19.30 Sakarya İz Reklam-Seyyidoğulları Kuruyemiş

Saat 20.30 Adaçağ İnşaat&Coşkunspor-Osman Halil Madencilik

Saat 21.30 Kocaali Demir Emlak-Bosna Pırıldar Adapey

Saat 22.30 Milli Eğitim-Kocaali Aktaşspor

Saat 23.30 İmren Ciğercisi-FAMEC Raylı Sistemler

24 Temmuz 2015 Cuma

Saat 19.30 Tarım Kredi-Yıldız Yemek

Saat 20.30 Mahsa İnşaat-Akyazıspor

Saat 21.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Merkez Oto

Saat 22.30 Aydın Gıda-Akyazıspor

Saat 23.30 Alkan İç Giyim&Katlı Pazar-Ata Metal Simitçiii

25 Temmuz 2015 Cumartesi

Final Grubu müsabakaları öncesi bir günlük izin olduğu için maç yapılmayacaktır.

Bu haber toplam 724 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Akyazı | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0264 418 10 04 | Faks : 0264 418 10 04 | Haber Yazılımı: CM Bilişim