• BIST 106.711
  • Altın 143,580
  • Dolar 3,5587
  • Euro 4,1404
  • Sakarya : 30 °C

Olgunlar'da 32. akşam sonuçları

Olgunlar'da 32. akşam sonuçları
Bu yıl 27.'si düzenlenen ve futbolseverler tarafından yakından takip edilen Olgunlar Turnuvası'nda 32. akşam maçları da geride kaldı. İşte sonuçlarKayalar Tarım Sakarya 27nci Olgunlar Futbol TurnuvasıOtuz ikinci Akşam Maçları

Milli Eğitim: 4-Ata Metal Simitçiii: 3

Hakem: Hasan Işık

Milli Eğitim: İlker Yıldız, Atilla Çolak, Serdar Pamuklar, Cihan Kaptanlar, İskender Keskin, Sadık Adatepe, Recep Karamehmet

Antrenör: İlhan Muslu

Ata Metal Simitçiii: Süleyman Yetim, Cem Korkmaz, Erol Ekşi, Aytaç Akın, Süleyman Şahin, Sinan Güler, Kerim Ekşi, Abdurrahman İşgüven, Hakan Yılmaz

Antrenör: İbrahim Koşutan

Goller: Dk.10-42-50 Serdar Pamuklar, Dk.21 Recep Karamehmet (Milli Eğitim), Dk.11-33-37 Cem Korkmaz (Ata Metal Simitçiii)

---

Yıldız Yemek: 2-NTK Yapı: 12

Hakem: Erdi Öz

Yıldız Yemek: Muhammed Yazar, İsmet Patan, Mithat Başar, Bülent Uyarım, Hasan Yıldız, Aydın Tarım, Hasan Memiş, Güven Bektaş, Hüseyin Başar

Antrenör: İsmail Ağca

NTK Yapı: Ender Özdemir, Latif Yan, Münür Uçar, Sebahattin Kıyak, Recep Durak, Adnan Öztürk, Recai Yan, Hüseyin Çoban, Yavuz Şahin, Cemil Kocacık, Güngör Öztürk

Antrenör: Fahri Kılıç

Goller: Dk.2-21-44 Sebahattin Kıyak, Dk.9-12-24-28 Hüseyin Çoban, Dk.32-50 Güngör Öztürk, Dk.34 Recep Durak, Dk.36-37 Adnan Öztürk (NTK Yapı), Dk.23 Bülent Uyarım, Dk.49 Hasan Memiş (Yıldız Yemek)

---

Turnuva Programı

3 Temmuz 2015 Cuma (Ramazan)

Saat 23.30 Mahsa İnşaat-FAMEC Raylı Sistemler

Saat 00.30 Tarım Kredi-Adaçağ İnşaat&Coşkunspor

4 Temmuz 2015 Cumartesi (Ramazan)
Saat 23.30 Sessan Makine-İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk

Saat 00.30 Kocaeli Mastırlar-Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret

5 Temmuz 2015 Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk-İdes Elektronik

Saat 00.30 Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları-Santaş İnşaat

6 Temmuz 2015 Pazartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Suev İnşaat-Entosav İlaçlama

Saat 00.30 Kayar Sucuk-Sporpoint

7 Temmuz 2015 Salı (Ramazan)

Saat 23.30 Eski Reji-1837 Sapanca Mercan İnşaat

Saat 00.30 TÜVASAŞ-Aydın Gıda

8 Temmuz 2015 Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Umpa Gıda-Cumhur Çelik&Adayıldız Makine

Saat 00.30 Ertaş Harita-Suev İnşaat

9 Temmuz 2015 Perşembe (Ramazan)

Saat 23.30 Düzce Rafting-Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı İnşaat

Saat 00.30 Bosna Pırıldar Adapey-Hun İlaçlama

10 Temmuz 2015 Cuma (Ramazan)

Saat 23.30 Kuzey Yıldızı-Kocaali Demir Emlak

Saat 00.30 Merkez Oto-Milli Eğitim

11 Temmuz 2015 Cumartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Osman Halil Madencilik-NTK Yapı

Saat 00.30 Kocaali Aktaşspor-Sakarya İz Reklam

12 Temmuz 2015 Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Seyyidoğulları Kuruyemiş-Alkan İç Giyim&Katlı Pazar

Saat 00.30 Akyazıspor-Dem-Ak Harita

13 Temmuz 2015 Pazartesi (Ramazan)

Kadir gecesi münasebetiyle maç yapılmayacaktır.

14 Temmuz 2015 Salı (Ramazan)

Saat 23.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Ata Metal Simitçiii

Saat 00.30 Kaynarca Birand Beton-Mahsa İnşaat

15 Temmuz 2015 Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Akyazıspor-Tarım Kredi

Saat 00.30 İdes Elektronik-Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları

16 Temmuz 2015 Perşembe (Ramazan)

Arife günü olması nedeniyle maç yapılmayacaktır.

17 Temmuz 2015 Cuma

Ramazan Bayramı münasebetiyle maç yapılmayacaktır.

18 Temmuz 2015 Cumartesi

Ramazan Bayramı münasebetiyle maç yapılmayacaktır.

19 Temmuz 2015 Pazar

Ramazan Bayramı münasebetiyle maç yapılmayacaktır.

20 Temmuz 2015 Pazartesi

Saat 20.00 Yıldız Yemek-Adaçağ İnşaat&Coşkunspor

Saat 21.00 Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk-İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk

21 Temmuz Salı

Saat 19.30 1837 Sapanca Mercan İnşaat-Ertaş Harita

Saat 20.30 Santaş İnşaat-Kayar Sucuk

Saat 21.30 Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı İnşaat-Umpa Gıda

Saat 22.30 Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret-Suev İnşaat

Saat 23.30 Sporpoint-Sessan Makine

22 Temmuz 2015 Çarşamba

Saat 19.30 NTK Yapı-TÜVASAŞ

Saat 20.30 Entosav İlaçlama-Kuzey Yıldızı

Saat 21.30 Suev İnşaat-Düzce Rafting

Saat 22.30 Kocaeli Mastırlar-Hun İlaçlama

Saat 23.30 Cumhur Çelik&Adayıldız Makine-Eski Reji

23 Temmuz 2015 Perşembe

Saat 19.30 Sakarya İz Reklam-Seyyidoğulları Kuruyemiş

Saat 20.30 Adaçağ İnşaat&Coşkunspor-Osman Halil Madencilik

Saat 21.30 Kocaali Demir Emlak-Bosna Pırıldar Adapey

Saat 22.30 Milli Eğitim-Kocaali Aktaşspor

Saat 23.30 İmren Ciğercisi-FAMEC Raylı Sistemler

24 Temmuz 2015 Cuma

Saat 19.30 Tarım Kredi-Yıldız Yemek

Saat 20.30 Mahsa İnşaat-Akyazıspor

Saat 21.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Merkez Oto

Saat 22.30 Aydın Gıda-Akyazıspor

Saat 23.30 Alkan İç Giyim&Katlı Pazar-Ata Metal Simitçiii

25 Temmuz 2015 Cumartesi

Final Grubu müsabakaları öncesi bir günlük izin olduğu için maç yapılmayacaktır.

---

Bu haber toplam 608 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Sizleri geçmişe götürecek Akyazı’nın Futbol tarihi. Slayt10 Temmuz 2017 Pazartesi 17:49
  • Sakaryaspor'un 2.Lig'deki rakipleri belli oldu10 Temmuz 2017 Pazartesi 15:48
  • Güreşte Kupaların En Büyüğü Akyazı’nın07 Temmuz 2017 Cuma 10:24
  • Yeni stadyumda can sıkan manzara!05 Temmuz 2017 Çarşamba 10:40
  • Akyazılı Serhat Baştan Tokat spora gidiyor28 Haziran 2017 Çarşamba 16:59
  • Sakaryaspor transfer yasağı ile karşı karşıya23 Haziran 2017 Cuma 03:29
  • Sakaryaspor'da gençler gözden çıkarıldı22 Haziran 2017 Perşembe 14:09
  • Yeni Statta koltuk montajı başladı21 Haziran 2017 Çarşamba 16:17
  • Akyazı Spor Camiası İftarda Buluştu19 Haziran 2017 Pazartesi 16:07
  • Sakaryaspor'da imza haftası19 Haziran 2017 Pazartesi 14:12
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Akyazı | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0264 418 10 04 | Faks : 0264 418 10 04 | Haber Yazılımı: CM Bilişim