• BIST 106.736
  • Altın 141,224
  • Dolar 3,5208
  • Euro 4,0963
  • Sakarya : 26 °C

Olgunlarda 27nci akşam sonuçları

Olgunlarda 27nci akşam sonuçları
26ncı Olgunlar Futbol Turnuvasında 27nci akşam oynana maç sonuçları ve bugün oynanacak maçların programı şöyle,

Suev İnşaat: 3-Sakarya İz Reklam&Toy Aydınlatma: 2

Hakem: Engin Bıçak

Suev İnşaat: Şener Dönmez, Serhat Sütlü, Yasin Yılmaz, Turan Taşkın, İshak Topçu, Tuncay Budakin, İlker Karanis, Celal Yavaş

Antrenör: Ayhan Yeniay

Sakarya İz Reklam&Toy Aydınlatma: Engin Kalyoncu, Ahmet Kara, Atilla Tünel, Ali Uzuner, Ferit Karayazı, Seçkin Toy, Hasan Öztürk, Selami Taşın

Antrenör: Şükrü Kara

Goller: Dk.3-29 İshak Topçu, Dk.40 Serhat Sütlü (Suev İnşaat), Dk.25 Ferit Karayazı, Dk.37 Hasan Öztürk (Sakarya İz Reklam&Toy Aydınlatma)

---

Simge Eşarp: 4-Orkar Lojistik: 9

Hakem: Tayfun Güz

Simge Eşarp: Bilal Akçay, Ahmet Solmaz, Vedat Tapan, Cahit Gürkaynak (K.Kart), Metin Söyler, Ali İhsan Tarım, Ercüment Akagündüz, Nizamettin Demirci

Antrenör: Cahit Gürkaynak

Orkar Lojistik: Nihat Yenilmez, İsmail Işıksoy, Abdullah Azizoğlu, Ünal Dilek, Hasan Öztürk, Yüksel Gümüş, Orhan Uzel, Soner Boz, Osman Karakaya

Antrenör: Tayfun Güz

Goller: Dk.1-11 Hasan Öztürk, Dk.9-22 Abdullah Azizoğlu, Dk.30-42-47-48 Yüksel Gütmüş, Dk.37 Soner Boz (Orkar Lojistik), Dk.5 Cahit Gürkaynak, Dk.21-43-49 Metin Söyler (Simge Eşarp)

Kırmızı Kart: Dk.23 Cahit Gürkaynak (Simge Eşarp)

---

Milli Eğitim: 8-Paksan Kireç: 5

Hakem: Hüseyin Uçar

Milli Eğitim: Ekrem Kahvecioğlu, Ayhan Muşmuloğlu, Engin Yılmaz, Eser Balaban, Özgür Yusufreisoğlu, Sadık Adatepe, Murat Kantarcıoğlu, İlyas Asan, Abdullah İleli

Antrenör: İlhan Sütlü

Paksan Kireç: Ercan Aktaş, Cem Korkmaz, Kerim Ekşi, Furkan Köseoğlu, Aytaç Akın, Akın Mergül, Engin Hocalar, Cemil Toç

Antrenör: Vedat Havalı

Goller: Dk.10-26-37 Cem Korkmaz, Dk.44-50+1 Furkan Köseoğlu (Paksan Kireç), Dk.17 Abdullah İleli, Dk.30-34-50 İlyas Asan, Dk.39-49 Eser Balaban, Dk.45-47 Ayhan Muşmuloğlu (Milli Eğitim)

---

Merkez Ceyhan Oto: 6-Milli Eğitim: 2

Hakem: Gökhan Üresin

Merkez Ceyhan Oto: Taner Yazıcı, Yılmaz İpek, Yalçın Demir, Muzaffer Özbalaban, Naim Sarı, Yusuf Demirbaş, Nahit Kurt, Vahit Akbaş, Halil Tomtom, Hüseyin Polat

Antrenör: Özcan Tanıl

Mili Eğitim: Hüseyin Yöntem, Hasan Çelik, Necmi Sağıroğlu, Dündar Keskin, Atilla Eken, Atilla Ölge, İlhan Muslu, İskender Keskin

Antrenör: Nurettin Elmacı

Goller: Dk.14 Naim Sarı, Dk.25 Vahit Akbaş, Dk.26-39-45 Yusuf Demirbaş, Dk.47 Muzaffer Özbalaban (Merkez Ceyhan Oto), Dk.37-50 Dündar Keskin (Milli Eğitim)

---

26ncı Olgunlar Futbol Turnuvası İlk Tur Fikstürü

24 Haziran Salı

Saat 20.00 Tostçu Baba Sapakspor-Modern Kuyumculuk&Turyap (Olgunlar)

Saat 21.00 Faydalı Kuyumculuk&Kaşif Dergisi-Tok Kardeşler TG Yapı (Genç Olgunlar)

Saat 22.00 Protek Mühendislik-STC Duş (Olgunlar)

Saat 23.00 Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita-Emrah Unlu Mamulleri&Doğan Halı Yıkama (Genç Olgunlar)

25 Haziran Çarşamba

Saat 20.00 Hakemler Derneği-Uzman Kimya (Genç Olgunlar)

Saat 21.00 Dem-Ak Harita-Bosna Pırıldar Market (Olgunlar)

Saat 22.00 Aktaş Süpermarket&Beyaz Fırın-Ertaş Harita (Genç Olgunlar)

Saat 23.00 Şöhret Yatak Gün İnşaat Coşkunspor-Kaynarca Alkışlar Beton (Olgunlar)

26 Haziran Perşembe

Saat 20.00 AFS Teknik-Eski Reji (Genç Olgunlar)

Saat 21.00 Çiftçi Kardeşler Kasabı-Hun İlaçlama (Olgunlar)

Saat 22.00 Gökhan Korkmaz Yapı Dünyası-İmparator Turizm (Genç Olgunlar)

Saat 23.00 Çapa Eşarp Katlı Pazaryeri-Suev İnşaat (Genç Olgunlar)

27 Haziran Cuma

Saat 20.00 Milli Eğitim-Özel Alüminyum (Genç Olgunlar)

Saat 21.00 Orkar Lojistik-Merkez Ceyhan Oto (Olgunlar)

Saat 22.00 Sakarya İz Reklam&Toy Aydınlatma-Paksan Kireç (Genç Olgunlar)

Saat 23.00 Ceytem-Simge Eşarp (Olgunlar)

28 Haziran Cumartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Milli Eğitim-Hacı Arif Lokantası (Olgunlar

Saat 00.30 Turport Denizcilik İstanbul-Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita (Genç Olgunlar)

29 Haziran Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Uzman Kimya-Faydalı Kuyumculuk&Kaşif Dergisi (Genç Olgunlar)

Saat 00.30 Modern Kuyumculuk&Turyap-Protek Mühendislik (Olgunlar)

30 Haziran Pazartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Bosna Pırıldar Market-Şöhret Yatak Gün İnşaat Coşkunspor (Olgunlar)

Saat 00.30 Emrah Unlu Mamulleri&Doğan Halı Yıkama-Hakemler Derneği (Genç Olgunlar)

1 Temmuz Salı (Ramazan)

Saat 23.30 Göçmen Börekçisi-AFS Teknik (Genç Olgunlar)

Saat 00.30 STC Duş-Dem-Ak Harita (Olgunlar)

2 Temmuz Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Kaynarca Alkışlar Beton-Tostçu Baba Sapakspor (Olgunlar)

Saat 00.30 İmparator Turizm-Aktaş Süpermarket&Beyaz Fırın (Genç Olgunlar)

NOT: Üst Grup Maçları 4 Temmuz Cuma gününden itibaren oynanacaktır.

Bu haber toplam 835 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Sakaryaspor'un 2.Lig'deki rakipleri belli oldu10 Temmuz 2017 Pazartesi 15:48
  • Güreşte Kupaların En Büyüğü Akyazı’nın07 Temmuz 2017 Cuma 10:24
  • Yeni stadyumda can sıkan manzara!05 Temmuz 2017 Çarşamba 10:40
  • Akyazılı Serhat Baştan Tokat spora gidiyor28 Haziran 2017 Çarşamba 16:59
  • Sakaryaspor transfer yasağı ile karşı karşıya23 Haziran 2017 Cuma 03:29
  • Sakaryaspor'da gençler gözden çıkarıldı22 Haziran 2017 Perşembe 14:09
  • Yeni Statta koltuk montajı başladı21 Haziran 2017 Çarşamba 16:17
  • Akyazı Spor Camiası İftarda Buluştu19 Haziran 2017 Pazartesi 16:07
  • Sakaryaspor'da imza haftası19 Haziran 2017 Pazartesi 14:12
  • Harunusta Spor’dan muhteşem kupa töreni19 Haziran 2017 Pazartesi 12:19
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Akyazı | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0264 418 10 04 | Faks : 0264 418 10 04 | Haber Yazılımı: CM Bilişim