• BIST 106.843
  • Altın 142,689
  • Dolar 3,5367
  • Euro 4,1209
  • Sakarya : 17 °C

Olgunlar'da 20nci akşam

Olgunlar'da 20nci akşam
27nci Olgunlar Futbol Turnuvasının 20nci akşamında oynanan maçlarda alınan sonuçlar ve turnuvada maç programı şöyle..

1837 Sapanca Mercan İnşaat: 0-Suev İnşaat: 5

Hakem: Gökhan Kahyacık

1837 Sapanca Mercan İnşaat: Hüseyin Fındıkçı, Efkan Akarlar, Serkan Koçak, Cem Başar, Savaş Başar, Ünal Ozan Alemdar, Celal Yavaş, Erhan Tanta

Antrenör: Buğra Cebeci

Suev İnşaat: Haldun Elbirlik, Faruk Sarman, Turan Taşkın, Tuncay Budakin, Mehmet Akdemir, İlhan Var, Ayhan Yeniay, Mesut Saka, Serdar Uysal

Antrenör: Selçuk Başak

Goller: Dk.13 Turan Taşkın, Dk.21-44 Mesut Saka, Dk.47 Tuncay Budakin, Dk.48 Ayhan Yeniay (Suev İnşaat)
---

Dem-Ak Harita: 0-FAMEC Raylı Sistemler: 6

Hakem: Zeki Erdem Şen

Dem-Ak Harita: Güngör İçer, Yakup Vergül, İsmail Acar, Özcan Dönmez, Erdal İnce, Soner Büyükergün, Ahmet Öksüz, Nail Kurt, Seçkin Günay

Antrenör: Murat Çiçek

FAMEC Raylı Sistemler: Metin Akpınar, İdris Kaymak, Şükrü Kara, Aydın Güzel, Soner Çalışkan, Şemsettin Ege, Selahattin Arslan, Yusuf Diril, Serkan Kunduz, Hakan Ergünoğlu

Antrenör: Ömer Karadirim

Goller: Dk.11 Selahattin Arslan, Dk.12 Yakup Vergül (K.Kalesine), Dk.20 Aydın Güzel, Dk.24 Şükrü Kara, Dk.27 Hakan Ergünoğlu, Dk.29 İdris Kaymak (FAMEC Raylı Sistemler)

-

Turnuva Programı

21 Haziran 2015 Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Kaynarca Birand Beton-Akyazıspor

Saat 00.30 Ata Metal Simitçiii-Kocaali Aktaşspor

 

22 Haziran 2015 Pazartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Alkan İç Giyim&Katlı Pazar-Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak

Saat 00.30 İdes Elektronik-Santaş İnşaat

 

23 Haziran 2015 Salı (Ramazan)

Saat 23.30 Adaçağ İnşat&Coşkunspor-NTK Yapı

Saat 00.30 Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk-Sessan Makine

 

24 Haziran 2015 Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Sporpoint-Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları

Saat 00.30 İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk-Kayar Sucuk

 

25 Haziran 2015 Perşembe (Ramazan)

Saat 23.30 Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret-Entosan İlaçlama

Saat 00.30 Umpa Gıda-Düzce Rafting

 

26 Haziran 2015 Cuma (Ramazan)

Saat 23.30 Aydın Gıda-Osman Halil Madencilik

Saat 00.30 Suev İnşaat-Eski Reji

 

27 Haziran 2015 Cumartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Kaynarca&Kandıra Beton&Nuvos Yapı İnşaat-Ertaş Harita

Saat 00.30 Hun İlaçlama-Kuzey Yıldızı

 

28 Haziran 2015 Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Kocaeli Mastırlar-Bosna Pırıldar Adapey

Saat 00.30 Cumhur Çelik&Adayıldız Makine-1837 Sapanca Mercan İnşaat

 

29 Haziran 2015 Pazartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Akyazıspor-TÜVASAŞ

Saat 00.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Seyyidoğulları Kuruyemiş

 

30 Haziran 2015 Salı (Ramazan)

Saat 23.30 Kocaali Aktaşspor-Merkez Oto

Saat 00.30 Kocaali Demir Emlak-Suev İnşaat

 

1 Temmuz 2015 Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Dem-Ak Harita-Kaynarca Birand Beton

Saat 00.30 Alkan İç Giyim&Katlı Pazar-Sakarya İz Reklam

 

2 Temmuz 2015 Perşembe (Ramazan)

Saat 23.30 Ata Metal Simitçiii-Milli Eğitim

Saat 00.30 NTK Yapı-Yıldız Yemek

 

3 Temmuz 2015 Cuma (Ramazan)

Saat 23.30 Mahsa İnşaat-FAMEC Raylı Sistemler

Saat 00.30 Tarım Kredi-Adaçağ İnşaat&Coşkunspor

 

4 Temmuz 2015 Cumartesi (Ramazan)
Saat 23.30 Sessan Makine-İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk

Saat 00.30 Kocaeli Mastırlar-Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret

 

5 Temmuz 2015 Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk-İdes Elektronik

Saat 00.30 Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları-Santaş İnşaat

 

6 Temmuz 2015 Pazartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Suev İnşaat-Entosan İlaçlama

Saat 00.30 Kayar Sucuk-Sporpoint

 

7 Temmuz 2015 Salı (Ramazan)

Saat 23.30 Eski Reji-1837 Sapanca Mercan İnşaat

Saat 00.30 TÜVASAŞ-Aydın Gıda

 

8 Temmuz 2015 Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Umpa Gıda-Cumhur Çelik&Adayıldız Makine

Saat 00.30 Ertaş Harita-Suev İnşaat

 

9 Temmuz 2015 Perşembe (Ramazan)

Saat 23.30 Düzce Rafting-Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı İnşaat

Saat 00.30 Bosna Pırıldar Adapey-Hun İlaçlama

 

10 Temmuz 2015 Cuma (Ramazan)

Saat 23.30 Kuzey Yıldızı-Kocaali Demir Emlak

Saat 00.30 Merkez Oto-Milli Eğitim

 

11 Temmuz 2015 Cumartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Osman Halil Madencilik-NTK Yapı

Saat 00.30 Kocaali Aktaşspor-Sakarya İz Reklam

 

12 Temmuz 2015 Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Seyyidoğulları Kuruyemiş-Alkan İç Giyim&Katlı Pazar

Saat 00.30 Akyazıspor-Dem-Ak Harita

 

13 Temmuz 2015 Pazartesi (Ramazan)

Kadir gecesi münasebetiyle maç yapılmayacaktır.

 

14 Temmuz 2015 Salı (Ramazan)

Saat 23.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Ata Metal Simitçiii

Saat 00.30 Kaynarca Birand Beton-Mahsa İnşaat

 

15 Temmuz 2015 Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Akyazıspor-Tarım Kredi

Saat 00.30 İdes Elektronik-Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları

 

16 Temmuz 2015 Perşembe (Ramazan)

Arife günü olması nedeniyle maç yapılmayacaktır.

 

17 Temmuz 2015 Cuma

Ramazan Bayramı münasebetiyle maç yapılmayacaktır.

 

18 Temmuz 2015 Cumartesi

Ramazan Bayramı münasebetiyle maç yapılmayacaktır.

 

19 Temmuz 2015 Pazar

Ramazan Bayramı münasebetiyle maç yapılmayacaktır.

 

20 Temmuz 2015 Pazartesi

Saat 20.00 Yıldız Yemek-Adaçağ İnşaat&Coşkunspor

Saat 21.00 Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk-İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk

 

21 Temmuz Salı

Saat 19.30 1837 Sapanca Mercan İnşaat-Ertaş Harita

Saat 20.30 Santaş İnşaat-Kayar Sucuk

Saat 21.30 Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı İnşaat-Umpa Gıda

Saat 22.30 Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret-Suev İnşaat

Saat 23.30 Sporpoint-Sessan Makine

 

22 Temmuz 2015 Çarşamba

Saat 19.30 NTK Yapı-TÜVASAŞ

Saat 20.30 Entosan İlaçlama-Kuzey Yıldızı

Saat 21.30 Suev İnşaat-Düzce Rafting

Saat 22.30 Kocaeli Mastırlar-Hun İlaçlama

Saat 23.30 Cumhur Çelik&Adayıldız Makine-Eski Reji

 

23 Temmuz 2015 Perşembe

Saat 19.30 Sakarya İz Reklam-Seyyidoğulları Kuruyemiş

Saat 20.30 Adaçağ İnşaat&Coşkunspor-Osman Halil Madencilik

Saat 21.30 Kocaali Demir Emlak-Bosna Pırıldar Adapey

Saat 22.30 Milli Eğitim-Kocaali Aktaşspor

Saat 23.30 İmren Ciğercisi-FAMEC Raylı Sistemler

 

24 Temmuz 2015 Cuma

Saat 19.30 Tarım Kredi-Yıldız Yemek

Saat 20.30 Mahsa İnşaat-Akyazıspor

Saat 21.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Merkez Oto

Saat 22.30 Aydın Gıda-Akyazıspor

Saat 23.30 Alkan İç Giyim&Katlı Pazar-Ata Metal Simitçiii

 

25 Temmuz 2015 Cumartesi

Final Grubu müsabakaları öncesi bir günlük izin olduğu için maç yapılmayacaktır.

Bu haber toplam 563 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Sizleri geçmişe götürecek Akyazı’nın Futbol tarihi. Slayt10 Temmuz 2017 Pazartesi 17:49
  • Sakaryaspor'un 2.Lig'deki rakipleri belli oldu10 Temmuz 2017 Pazartesi 15:48
  • Güreşte Kupaların En Büyüğü Akyazı’nın07 Temmuz 2017 Cuma 10:24
  • Yeni stadyumda can sıkan manzara!05 Temmuz 2017 Çarşamba 10:40
  • Akyazılı Serhat Baştan Tokat spora gidiyor28 Haziran 2017 Çarşamba 16:59
  • Sakaryaspor transfer yasağı ile karşı karşıya23 Haziran 2017 Cuma 03:29
  • Sakaryaspor'da gençler gözden çıkarıldı22 Haziran 2017 Perşembe 14:09
  • Yeni Statta koltuk montajı başladı21 Haziran 2017 Çarşamba 16:17
  • Akyazı Spor Camiası İftarda Buluştu19 Haziran 2017 Pazartesi 16:07
  • Sakaryaspor'da imza haftası19 Haziran 2017 Pazartesi 14:12
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Akyazı | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0264 418 10 04 | Faks : 0264 418 10 04 | Haber Yazılımı: CM Bilişim