• BIST 83.048
  • Altın 146,881
  • Dolar 3,7605
  • Euro 4,0391
  • Sakarya : -4 °C

Olgunlar'da 19. akşam sonuçları!

Olgunlar'da 19. akşam sonuçları!
Bu yıl 27. kez düzenlenene ve futbol tutkunlarının ilgiyle takip ettiği Olgunlar Turnuvası'nda 19. akşam da geride kaldı. İşte sonuçlar

Kayalar Tarım Sakarya 27nci Olgunlar Futbol Turnuvası
On dokuzuncu Akşam Maçları


Suev İnşaat: 4-Hun İlaçlama: 2
Hakem: Engin Bıçak
Suev İnşaat: Nihat Köksal, Turgut Okan, Şükrü Güneş, Kemal Güven, Aykut Okan, Cavit Salpat, Turan Varkan, İrfan Şimşek, Adem Tandoğan, Selçuk Başak, Murat Tunçlar, Güngör Açıkgöz
Antrenör: Ayhan Yeniay
Hun İlaçlama: Selçuk Başyazıcı, Gürsu Başpınar, Bülent Bulut, Mustafa Deverenli, Ahmet Hun, Erkan Çetin, Teyfik Öztürk, Yılmaz Karaaslan, Atilla Başyazıcı
Antrenör: Serkan Altunsoy
Goller: Dk.12-24 (Pen.) Atilla Başyazıcı (Hun İlaçlama), Dk.15-17 Cavit Salpat, Dk.27 Şükrü Güneş, Dk.30 Aykut Okan (Suev İnşaat)
---


Tarım Kredi: 2-TÜVASAŞ: 4
Hakem: Uğur Garan
Tarım Kredi: Erdoğan Kara, İbrahim Ceylan, Resul Nebioğlu, Asım Dorak, Sinan Kahraman, İsa Müslim, Abdullah Şentürk, Rıdvan İzgi
Antrenör: Ömer Biler
TÜVASAŞ: İrfan Arkan, Engin Özdemir, Hüseyin Toç, Aydın Kurucu, Mehmet Ali Çalışkan (!), Kenan Çetinkaya, İbrahim Topçu, İbrahim Kunduracı, Gökhan Millet
Antrenör: Murat Çiçek
Goller: Dk.8 Sinan Kahraman, Dk.10 Asım Dorak (Tarım Kredi), Dk.12-45 Aydın Kurucu, Dk.30 Hüseyin Toç, Dk.37 Kenan Çetinkaya (TÜVASAŞ)
---
Turnuva Programı
20 Haziran 2015 Cumartesi (Ramazan)
Saat 23.30 1837 Sapanca Mercan İnşaat-Suev İnşaat
Saat 00.30 FAMEC Raylı Sistemler-Dem-Ak Harita
21 Haziran 2015 Pazar (Ramazan)
Saat 23.30 Kaynarca Birand Beton-Akyazıspor
Saat 00.30 Ata Metal Simitçiii-Kocaali Aktaşspor
22 Haziran 2015 Pazartesi (Ramazan)
Saat 23.30 Alkan İç Giyim&Katlı Pazar-Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak
Saat 00.30 İdes Elektronik-Santaş İnşaat
23 Haziran 2015 Salı (Ramazan)
Saat 23.30 Adaçağ İnşat&Coşkunspor-NTK Yapı
Saat 00.30 Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk-Sessan Makine
24 Haziran 2015 Çarşamba (Ramazan)
Saat 23.30 Sporpoint-Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları
Saat 00.30 İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk-Kayar Sucuk
25 Haziran 2015 Perşembe (Ramazan)
Saat 23.30 Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret-Entosan İlaçlama
Saat 00.30 Umpa Gıda-Düzce Rafting
26 Haziran 2015 Cuma (Ramazan)
Saat 23.30 Aydın Gıda-Osman Halil Madencilik
Saat 00.30 Suev İnşaat-Eski Reji
27 Haziran 2015 Cumartesi (Ramazan)
Saat 23.30 Kaynarca&Kandıra Beton&Nuvos Yapı İnşaat-Ertaş Harita
Saat 00.30 Hun İlaçlama-Kuzey Yıldızı
28 Haziran 2015 Pazar (Ramazan)
Saat 23.30 Kocaeli Mastırlar-Bosna Pırıldar Adapey
Saat 00.30 Cumhur Çelik&Adayıldız Makine-1837 Sapanca Mercan İnşaat
29 Haziran 2015 Pazartesi (Ramazan)
Saat 23.30 Akyazıspor-TÜVASAŞ
Saat 00.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Seyyidoğulları Kuruyemiş
30 Haziran 2015 Salı (Ramazan)
Saat 23.30 Kocaali Aktaşspor-Merkez Oto
Saat 00.30 Kocaali Demir Emlak-Suev İnşaat
1 Temmuz 2015 Çarşamba (Ramazan)
Saat 23.30 Dem-Ak Harita-Kaynarca Birand Beton
Saat 00.30 Alkan İç Giyim&Katlı Pazar-Sakarya İz Reklam
2 Temmuz 2015 Perşembe (Ramazan)
Saat 23.30 Ata Metal Simitçiii-Milli Eğitim
Saat 00.30 NTK Yapı-Yıldız Yemek
3 Temmuz 2015 Cuma (Ramazan)
Saat 23.30 Mahsa İnşaat-FAMEC Raylı Sistemler
Saat 00.30 Tarım Kredi-Adaçağ İnşaat&Coşkunspor
4 Temmuz 2015 Cumartesi (Ramazan)
Saat 23.30 Sessan Makine-İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk
Saat 00.30 Kocaeli Mastırlar-Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret
5 Temmuz 2015 Pazar (Ramazan)
Saat 23.30 Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk-İdes Elektronik
Saat 00.30 Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları-Santaş İnşaat
6 Temmuz 2015 Pazartesi (Ramazan)
Saat 23.30 Suev İnşaat-Entosan İlaçlama
Saat 00.30 Kayar Sucuk-Sporpoint
7 Temmuz 2015 Salı (Ramazan)
Saat 23.30 Eski Reji-1837 Sapanca Mercan İnşaat
Saat 00.30 TÜVASAŞ-Aydın Gıda
8 Temmuz 2015 Çarşamba (Ramazan)
Saat 23.30 Umpa Gıda-Cumhur Çelik&Adayıldız Makine
Saat 00.30 Ertaş Harita-Suev İnşaat
9 Temmuz 2015 Perşembe (Ramazan)
Saat 23.30 Düzce Rafting-Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı İnşaat
Saat 00.30 Bosna Pırıldar Adapey-Hun İlaçlama
10 Temmuz 2015 Cuma (Ramazan)
Saat 23.30 Kuzey Yıldızı-Kocaali Demir Emlak
Saat 00.30 Merkez Oto-Milli Eğitim
11 Temmuz 2015 Cumartesi (Ramazan)
Saat 23.30 Osman Halil Madencilik-NTK Yapı
Saat 00.30 Kocaali Aktaşspor-Sakarya İz Reklam
12 Temmuz 2015 Pazar (Ramazan)
Saat 23.30 Seyyidoğulları Kuruyemiş-Alkan İç Giyim&Katlı Pazar
Saat 00.30 Akyazıspor-Dem-Ak Harita
13 Temmuz 2015 Pazartesi (Ramazan)
Kadir gecesi münasebetiyle maç yapılmayacaktır.
14 Temmuz 2015 Salı (Ramazan)
Saat 23.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Ata Metal Simitçiii
Saat 00.30 Kaynarca Birand Beton-Mahsa İnşaat
15 Temmuz 2015 Çarşamba (Ramazan)
Saat 23.30 Akyazıspor-Tarım Kredi
Saat 00.30 İdes Elektronik-Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları
16 Temmuz 2015 Perşembe (Ramazan)
Arife günü olması nedeniyle maç yapılmayacaktır.
17 Temmuz 2015 Cuma
Ramazan Bayramı münasebetiyle maç yapılmayacaktır.
18 Temmuz 2015 Cumartesi
Ramazan Bayramı münasebetiyle maç yapılmayacaktır.
19 Temmuz 2015 Pazar
Ramazan Bayramı münasebetiyle maç yapılmayacaktır.
20 Temmuz 2015 Pazartesi
Saat 20.00 Yıldız Yemek-Adaçağ İnşaat&Coşkunspor
Saat 21.00 Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk-İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk
21 Temmuz Salı
Saat 19.30 1837 Sapanca Mercan İnşaat-Ertaş Harita
Saat 20.30 Santaş İnşaat-Kayar Sucuk
Saat 21.30 Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı İnşaat-Umpa Gıda
Saat 22.30 Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret-Suev İnşaat
Saat 23.30 Sporpoint-Sessan Makine
22 Temmuz 2015 Çarşamba
Saat 19.30 NTK Yapı-TÜVASAŞ
Saat 20.30 Entosan İlaçlama-Kuzey Yıldızı
Saat 21.30 Suev İnşaat-Düzce Rafting
Saat 22.30 Kocaeli Mastırlar-Hun İlaçlama
Saat 23.30 Cumhur Çelik&Adayıldız Makine-Eski Reji
23 Temmuz 2015 Perşembe
Saat 19.30 Sakarya İz Reklam-Seyyidoğulları Kuruyemiş
Saat 20.30 Adaçağ İnşaat&Coşkunspor-Osman Halil Madencilik
Saat 21.30 Kocaali Demir Emlak-Bosna Pırıldar Adapey
Saat 22.30 Milli Eğitim-Kocaali Aktaşspor
Saat 23.30 İmren Ciğercisi-FAMEC Raylı Sistemler
24 Temmuz 2015 Cuma
Saat 19.30 Tarım Kredi-Yıldız Yemek
Saat 20.30 Mahsa İnşaat-Akyazıspor
Saat 21.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Merkez Oto
Saat 22.30 Aydın Gıda-Akyazıspor
Saat 23.30 Alkan İç Giyim&Katlı Pazar-Ata Metal Simitçiii
25 Temmuz 2015 Cumartesi
Final Grubu müsabakaları öncesi bir günlük izin olduğu için maç yapılmayacaktır.
---

Bu haber toplam 395 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Akyazı | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0264 418 10 04 | Faks : 0264 418 10 04 | Haber Yazılımı: CM Bilişim