• BIST 104.341
  • Altın 145,340
  • Dolar 3,4840
  • Euro 4,1760
  • Sakarya : 21 °C

Olgunlar'da 18. akşam sonuçları

Olgunlar'da 18. akşam sonuçları
Her yıl düzenlenen ve şehrin yakından takip ettiği Olgunlar Tunuvası'nda 18. akşam da geride kaldı. İşte sonuçlar

Umpa Gıda: 5-Ertaş Harita: 3

Hakem: Engin Bıçak

Umpa Gıda: Emre Karaaslan, Uğur Beler, Fatih Kanbur, Cemalettin Parlak, Murat Özkan, Mehmet Gümüştaş, Zülküf Turan, Engin Uğurkan

Antrenör: Yusuf Yıldız

Ertaş Harita: Orhan Haklı, Engin İrdem, Güvenir Kılıç, Şevket Duman, Yusuf Yıldırım, Osman Sağır, Metin Aydınlı, Birol Yavuz, Fatih Faruşoğlu

Antrenör: Eyüp Berk

Goller: Dk.1-30 Metin Aydınlı, Dk.22 Şevket Duman (Ertaş Harita), Dk.15-29-50+1 Mehmet Gümüştaş, Dk.43 Cemalettin Parlak, Dk.50 Fatih Kanbur (Umpa Gıda)

---

Milli Eğitim: 8-Seyyidoğulları Kuruyemiş: 4

Hakem: Hasan Uzel

Milli Eğitim: Murat Çelebi, Özgür Yusufreisoğlu, Levent Cengiz, Serdar Pamuklar, Atilla Çolak, Abdullah İleli, İskender Keskin, Cihan Sayım Kardan, Recep Karamehmet

Antrenör: İlhan Sütlü

Seyyidoğulları Kuruyemiş: Kenan Adıgüzel, Serkan Doğan, Şahin Çoker, Fatih Işık, Adnan Işık, Mikail Kaya, Mustafa Yılmaz

Antrenör: Ethem Kundo

Goller: Dk.5 Mikail Kaya, Dk.14 Adnan Işık, Dk.33-39 Serkan Doğan (Seyyidoğulları Kuruyemiş), Dk.11-20 Levent Cengiz, Dk.15-18-40 Serdar Pamuklar, Dk.17-30 Özgür Yusufreisoğlu, Dk.37 Abdullah İleli (Milli Eğitim)

---

Turnuva Programı

19 Haziran 2015 Cuma (Ramazan)

Saat 23.30 Suev İnşaat-Hun İlaçlama

Saat 00.30 Tarım Kredi-TÜVASAŞ

20 Haziran 2015 Cumartesi (Ramazan)

Saat 23.30 1837 Sapanca Mercan İnşaat-Suev İnşaat

Saat 00.30 FAMEC Raylı Sistemler-Dem-Ak Harita

21 Haziran 2015 Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Kaynarca Birand Beton-Akyazıspor

Saat 00.30 Ata Metal Simitçiii-Kocaali Aktaşspor

22 Haziran 2015 Pazartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Alkan İç Giyim&Katlı Pazar-Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak

Saat 00.30 İdes Elektronik-Santaş İnşaat

23 Haziran 2015 Salı (Ramazan)

Saat 23.30 Adaçağ İnşat&Coşkunspor-NTK Yapı

Saat 00.30 Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk-Sessan Makine

24 Haziran 2015 Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Sporpoint-Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları

Saat 00.30 İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk-Kayar Sucuk

25 Haziran 2015 Perşembe (Ramazan)

Saat 23.30 Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret-Entosan İlaçlama

Saat 00.30 Umpa Gıda-Düzce Rafting

26 Haziran 2015 Cuma (Ramazan)

Saat 23.30 Aydın Gıda-Osman Halil Madencilik

Saat 00.30 Suev İnşaat-Eski Reji

27 Haziran 2015 Cumartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Kaynarca&Kandıra Beton&Nuvos Yapı İnşaat-Ertaş Harita

Saat 00.30 Hun İlaçlama-Kuzey Yıldızı

28 Haziran 2015 Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Kocaeli Mastırlar-Bosna Pırıldar Adapey

Saat 00.30 Cumhur Çelik&Adayıldız Makine-1837 Sapanca Mercan İnşaat

29 Haziran 2015 Pazartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Akyazıspor-TÜVASAŞ

Saat 00.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Seyyidoğulları Kuruyemiş

30 Haziran 2015 Salı (Ramazan)

Saat 23.30 Kocaali Aktaşspor-Merkez Oto

Saat 00.30 Kocaali Demir Emlak-Suev İnşaat

1 Temmuz 2015 Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Dem-Ak Harita-Kaynarca Birand Beton

Saat 00.30 Alkan İç Giyim&Katlı Pazar-Sakarya İz Reklam

2 Temmuz 2015 Perşembe (Ramazan)

Saat 23.30 Ata Metal Simitçiii-Milli Eğitim

Saat 00.30 NTK Yapı-Yıldız Yemek

3 Temmuz 2015 Cuma (Ramazan)

Saat 23.30 Mahsa İnşaat-FAMEC Raylı Sistemler

Saat 00.30 Tarım Kredi-Adaçağ İnşaat&Coşkunspor

4 Temmuz 2015 Cumartesi (Ramazan)
Saat 23.30 Sessan Makine-İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk

Saat 00.30 Kocaeli Mastırlar-Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret

5 Temmuz 2015 Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk-İdes Elektronik

Saat 00.30 Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları-Santaş İnşaat

6 Temmuz 2015 Pazartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Suev İnşaat-Entosan İlaçlama

Saat 00.30 Kayar Sucuk-Sporpoint

7 Temmuz 2015 Salı (Ramazan)

Saat 23.30 Eski Reji-1837 Sapanca Mercan İnşaat

Saat 00.30 TÜVASAŞ-Aydın Gıda

8 Temmuz 2015 Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Umpa Gıda-Cumhur Çelik&Adayıldız Makine

Saat 00.30 Ertaş Harita-Suev İnşaat

9 Temmuz 2015 Perşembe (Ramazan)

Saat 23.30 Düzce Rafting-Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı İnşaat

Saat 00.30 Bosna Pırıldar Adapey-Hun İlaçlama

10 Temmuz 2015 Cuma (Ramazan)

Saat 23.30 Kuzey Yıldızı-Kocaali Demir Emlak

Saat 00.30 Merkez Oto-Milli Eğitim

11 Temmuz 2015 Cumartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Osman Halil Madencilik-NTK Yapı

Saat 00.30 Kocaali Aktaşspor-Sakarya İz Reklam

12 Temmuz 2015 Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Seyyidoğulları Kuruyemiş-Alkan İç Giyim&Katlı Pazar

Saat 00.30 Akyazıspor-Dem-Ak Harita

13 Temmuz 2015 Pazartesi (Ramazan)

Kadir gecesi münasebetiyle maç yapılmayacaktır.

14 Temmuz 2015 Salı (Ramazan)

Saat 23.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Ata Metal Simitçiii

Saat 00.30 Kaynarca Birand Beton-Mahsa İnşaat

15 Temmuz 2015 Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Akyazıspor-Tarım Kredi

Saat 00.30 İdes Elektronik-Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları

16 Temmuz 2015 Perşembe (Ramazan)

Arife günü olması nedeniyle maç yapılmayacaktır.

17 Temmuz 2015 Cuma

Ramazan Bayramı münasebetiyle maç yapılmayacaktır.

18 Temmuz 2015 Cumartesi

Ramazan Bayramı münasebetiyle maç yapılmayacaktır.

19 Temmuz 2015 Pazar

Ramazan Bayramı münasebetiyle maç yapılmayacaktır.

20 Temmuz 2015 Pazartesi

Saat 20.00 Yıldız Yemek-Adaçağ İnşaat&Coşkunspor

Saat 21.00 Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk-İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk

21 Temmuz Salı

Saat 19.30 1837 Sapanca Mercan İnşaat-Ertaş Harita

Saat 20.30 Santaş İnşaat-Kayar Sucuk

Saat 21.30 Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı İnşaat-Umpa Gıda

Saat 22.30 Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret-Suev İnşaat

Saat 23.30 Sporpoint-Sessan Makine

22 Temmuz 2015 Çarşamba

Saat 19.30 NTK Yapı-TÜVASAŞ

Saat 20.30 Entosan İlaçlama-Kuzey Yıldızı

Saat 21.30 Suev İnşaat-Düzce Rafting

Saat 22.30 Kocaeli Mastırlar-Hun İlaçlama

Saat 23.30 Cumhur Çelik&Adayıldız Makine-Eski Reji

23 Temmuz 2015 Perşembe

Saat 19.30 Sakarya İz Reklam-Seyyidoğulları Kuruyemiş

Saat 20.30 Adaçağ İnşaat&Coşkunspor-Osman Halil Madencilik

Saat 21.30 Kocaali Demir Emlak-Bosna Pırıldar Adapey

Saat 22.30 Milli Eğitim-Kocaali Aktaşspor

Saat 23.30 İmren Ciğercisi-FAMEC Raylı Sistemler

24 Temmuz 2015 Cuma

Saat 19.30 Tarım Kredi-Yıldız Yemek

Saat 20.30 Mahsa İnşaat-Akyazıspor

Saat 21.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Merkez Oto

Saat 22.30 Aydın Gıda-Akyazıspor

Saat 23.30 Alkan İç Giyim&Katlı Pazar-Ata Metal Simitçiii

25 Temmuz 2015 Cumartesi

Final Grubu müsabakaları öncesi bir günlük izin olduğu için maç yapılmayacaktır.

Bu haber toplam 645 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Sakaryaspor 10 kişi kaldığı maçtan galip ayrıldı !... 2-116 Eylül 2017 Cumartesi 18:49
  • Mücadelede ilk gol sesi geldi!... 1-016 Eylül 2017 Cumartesi 16:58
  • Hacettepe maçı Olimpiyat Stadı'nda oynanacak!14 Eylül 2017 Perşembe 13:53
  • Sizden çok şey mi istiyoruz!14 Eylül 2017 Perşembe 11:42
  • Akyazı'nın Emekli Güreşçilerine Milli Görev13 Eylül 2017 Çarşamba 13:27
  • Sakaryaspor - Hacettepe maçı yeni stadyumda!12 Eylül 2017 Salı 17:01
  • Çınarlık Gençlikspor Sezona Hazır11 Eylül 2017 Pazartesi 17:35
  • Akyazı güçlü Serdar Pazarköy’le anlaştı11 Eylül 2017 Pazartesi 12:30
  • Sakaryaspor-Bugsaşspor maç özeti11 Eylül 2017 Pazartesi 09:51
  • Maç sonrası bu görüntüler kaydedildi11 Eylül 2017 Pazartesi 09:50
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Akyazı | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0264 418 10 04 | Faks : 0264 418 10 04 | Haber Yazılımı: CM Bilişim