• BIST 89.282
  • Altın 145,897
  • Dolar 3,6363
  • Euro 3,8917
  • Sakarya : 4 °C

Olgunlar'da 17. akşam sonuçları

Olgunlar'da 17. akşam sonuçları
Bu yıl 28.'si düzenlenen Olgunlar Futbol Turnuvası'nda 17. akşam maçları da oynandı. İşte sonuçlar

Gazi Metal 28nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası

17nci Akşam Maçları

 

Merkez Oto: 7-Bosna Er Yapı: 4

 

Hakem: Arif Sucuoğlu

 

Merkez Oto: Güngör İçer, Ömer Çomaklı, Osman Gümüştaş, Ertugan Özkan, Eray Kırgöz, Ramazan Küçük, Tekin Yılmazkaya, Mehmet Gümüştaş

Antrenör: Şahin Celep

 

Bosna Er Yapı: Engin İrdem, Cem Korkmaz, Musa Avcı, Haluk Yılmaz (K.Kart), Serkan Gümüşel, Murat Bayram, Birol Yavuz

Antrenör: Suat Onar

 

Goller: Dk.6-21-44-50 Mehmet Gümüştaş, Dk.8 Tekin Yılmazkaya, Dk.20-24 Ertugan Özkan (Merkez Oto), Dk.16-29 Murat Bayram, Dk.17 Cem Korkmaz, Dk.42 Birol Yavuz (Bosna Er Yapı)

 

Sarı Kartlar: Dk.38 Birol Yavuz (Bosna Er Yapı), Dk.38 Mehmet Gümüştaş, Dk.45 Tekin Yılmazkaya (Merkez Oto)

Kırmızı Kart: Dk.49 Haluk Yılmaz (Bosna Er Yapı)

---

YILKO Grafik&Sakarya İz Reklam: 3-Karasu Doğalgaz&Mermer: 5

Hakem: Zeki Erdem Şen

 

YILKO Grafik&Sakarya İz Reklam: Erkan Çetin, Metin Bayram, Ahmet Demir, Ahmet Polat, İsmail Acar, Naim Çınar, Nail Kurt, Fuat Karadağ

Antrenör: Ahmet Öksüz

 

Karasu Doğalgaz&Mermer: Süleyman Yetim, Mehmet Genç, Ömer Kaya, Recep Çetin, Ali Küçük, Şerafettin Beyaz, Ergün Demir, Bülent Algül, Kazım Çakır, Osman Atalar

Antrenör: Ünal Engin

 

Goller: Dk.6 İsmail Acar, Dk.38 Ahmet Demir, Dk.41 Nail Kurt (YILKO Grafik&Sakarya İz Reklam), Dk.12-43 Recep Çetin, Dk.13-24 Kazım Çakır (Karasu Doğalgaz&Mermer)

---

Sevgi Polikliniği: 1-Toy Aydınlatma: 4

 

Hakem: Semih Kahraman

Sevgi Polikliniği: İlhan Sezgin, Kasım Çoker, Sezgin Cumhur, Gökhan Tetik, Tekin Işık, Hakan Sezvan, Turgay Koçkar, Murat Dorak

Antrenör: Sami Aydın

 

Toy Aydınlatma: Muharrem Dardağan, Sinan Özalp, Yavuz Çangır, Fehmi Demirci, Erdal Narin, Arif Sucuoğlu, Eyüp Berk, Hasan Öztürk

Antrenör: Ahmet Kara

 

Goller: Dk.20-32-40 Eyüp Berk, Dk.43 Yavuz Çangır (Toy Aydınlatma), Dk.44 Hakan Sezvan (Sevgi Polikliniği)

---

Akyazı Alaağaç Yumurta: 1-FAMEC Raylı Sistemler: 16

Hakem: Anıl Garan

 

Akyazı Alaağaç Yumurta: Bülent Dönmez, Yener Dönmez, Ali Dertli, Alim Gül, Soydan Kap, Aydın Birincioğlu, İbrahim Bostan, Mustafa Aydın

 

Antrenör: Yılmaz Dertli

FAMEC Raylı Sistemler: Metin Akpınar, Ahmet Öksüz, İdris Kaymak, Şükrü Kara, Aydın Güzel, Soner Çalışkan, Çetin Karabulut, Selahattin Arslan, Faruk Sarman, Serkan Kunduz, Hakan Ergünoğlu, Özkan Kaval, Erdem Baykan

 

Antrenör: Ömer Karadirim

Goller: Dk.2 Şükrü Kara, Dk.5-20 Faruk Sarman, Dk.8 Aydın Güzel, Dk.16-24 Soner Çalışkan, Dk.29 Selahattin Arslan, Dk.30-32-33-37-42-45-49-50 Hakan Ergünoğlu, Dk.47 Erdem Baykan (FAMEC Raylı Sistemler), Dk.19 Yener Dönmez (Akyazı Alaağaç Yumurta)

 

---

Turnuva Programı

01 Ağustos Pazartesi

Saat 20.00 Başak Traktör-Eski Reji (Gençler)

Saat 21.00 Adaçağ İnşaat&Çoşkunspor-Çiftçi Kardeşler (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 22.00 Hendek Cadde Market-Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon (Gençler)

Saat 23.00 Doğukan Tekstil-Akyazıspor (Tecrübeli Olgunlar)

 

02 Ağustos Salı

Saat 20.00 Seyidoğulları Kuruyemiş-Sapanca 1837 Mido Botanik (Gençler)

Saat 21.00 Suev&Düzce Hacı Alibey-Süel Yapı&Beyaz Köşk (Olgunlar)

Saat 22.00 Kaynarca Ali Yoldaş Kuruyemiş-Domin Spor Malzemeleri (Gençler)

Saat 23.00Altanlar Mobilya Sapakspor-Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu (Gençler)

 

03 Ağustos Çarşamba

Saat 20.00 Gazi Metal Karasuspor-Bosna Pırıldar Market&Er Yapı (Olgunlar)

Saat 21.00 Akın Koç Un Fabrikası-Milli Eğitim (Gençler)

Saat 22.00 UMPA Gıda-Kocaali Murat Duman Emlak (Gençler)

Saat 23.00 Ada Çit Sistemleri-Kahve Dükkanı (Gençler)

 

04 Ağustos Perşembe

Saat 20.00 Akyazıspor-Oto Aydeniz (Olgunlar)

Saat 21.00 Yıldız Yemek-Kayarlar Grup (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 22.00 Suev İnşaat-Detay Harita İnşaat (Gençler)

Saat 23.00 Altınhan AVM-Emre Demircioğlu İnşaat (Gençler)

 

05 Ağustos Cuma

Saat 20.00 Adaçağ İnşaat&Çoşkunspor-Remax Hür (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 21.00 Uzman Kimya-Safamder (Gençler)

Saat 22.00 Akyazı Spor-Çiftçi Kardeşler (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 23.00 Bosna Er Yapı-Çapa Eşarpları (Gençler)

 

06 Ağustos Cumartesi

Saat 20.00 Akyazı ANC Mobilya-Turyap&Aydınlı Ticaret (Gençler)

Saat 21.00 Başak Traktör-Sevgi Polikliniği (Gençler)

Saat 22.00 Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon-Eski Reji (Gençler)

Saat 23.00 Toy Aydınlatma-Lider Reno &Zenginler İnşaat (Gençler)

 

7 Ağustos Pazar

Saat 20.00 Gebze Master-FAMEC Raylı Sistemler (Olgunlar)

Saat 21.00 Akyazı Dostlar-Karasu Doğalgaz&Mermer (Olgunlar)

Saat 22.00 Emre Demircioğlu İnşaat-İz Reklam&İmparator Turizm (Gençler)

Saat 23.00 Akın Koç Un Fabrikası-UMPA Gıda (Gençler)

 

8 Ağustos Pazartesi

Saat 20.00 Kocaali Murat Duman Emlak-Altınhan AVM (Gençler)

Saat 21.00 Çapa Eşarpları-Merkez Oto (Gençler)

Saat 22.00 Akyazı Alaağaç Yumurta-YILKO Grafik&Sakarya İz Reklam (Olgunlar)

Saat 23.00 Altanlar Mobilya Sapakspor-Suev&Düzce Hacı Alibey (Olgunlar)

 

9 Ağustos Salı

Saat 20.00 SAFAMDER-Bosna Er Yapı (Gençler)

Saat 21.00 Çiftçi Kardeşler-Doğukan Tekstil (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 22.00 Adaçağ İnşaat&Coşkunspor-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 23.00 Kayarlar Grup-Akyazıspor (Tecrübeli Olgunlar)

 

10 Ağustos Çarşamba

Saat 20.00 Eski Reji-Hendek Cadde Market (Gençler)

Saat 21.00 Gazi Metal Karasuspor-Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu (Olgunlar)

Saat 22.00 Başak Traktör-Toy Aydınlatma (Gençler)

Saat 23.00 Akyazı ANC Mobilya-Uzman Kimya (Gençler)

 

11 Ağustos Perşembe

Saat 20.00 Lider Reno&-Zenginler İnşaat-Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon (Gençler)

Saat 21.00 Ada Çit Sistemleri-Seyidoğulları Kuruyemiş (Gençler)

Saat 22.00 Detay Harita İnşaat-Umut Oto (Olgunlar)

Saat 23.00 Bosna Pırıldar Market&Er Yapı-Süel Yapı&Beyaz Köşk (Olgunlar)

 

12 Ağustos Cuma

Saat 20.00 Kaynarca Ali Yoldaş Kuruyemiş-Kahve Dükkanı (Gençler)

Saat 21.00 Suev İnşaat-Oto Aydeniz (Olgunlar)

Saat 22.00 Dominspor Malzemeleri-Sapanca 1837 Mido Botanik (Olgunlar)

Saat 23.00 Milli Eğitim-Emre Demircioğlu İnşaat (Gençler)

 

13 Ağustos Cumartesi

Saat 20.00 İz Reklam&İmparator Turizm-Kocaali Murat Duman Emlak (Gençler)

Saat 21.00 Altınhan AVM-UMPA Gıda (Gençler)

Saat 22.00 Doğukan Tekstil-Kayarlar Grup (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 23.00 Remax Hür-Çiftçi Kardeşler (Tecrübeli Olgunlar)

 

14 Ağustos Pazar

Saat 20.00 Akyazıspor-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 21.00 Turyap&Aydınlı Ticaret-Çapa Eşarpları (Gençler)

Saat 22.00 Bosna Er Yapı-Uzman Kimya (Gençler)

Saat 23.00 Merkez Oto-SAFAMDER (Gençler

 

15 Ağustos Pazartesi

Saat 19.30 Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon-Toy Aydınlatma (Gençler)

Saat 20.30 Hendek Cadde Market-Lider Reno&Zenginler İnşaat (Gençler)

Saat 21.30 Sevgi Polikliniği-Eski Reji (Gençler)

Saat 22.30 Kayarlar Grup-Remax Hür (Tecrübeli Olgunlar-20.dakikadan itibaren)

Saat 23.00 Karasu Doğalgaz&Mermer-Gebze Master (Olgunlar)

İLK TUR SONU

---

 

Bu haber toplam 494 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Akyazı | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0264 418 10 04 | Faks : 0264 418 10 04 | Haber Yazılımı: CM Bilişim