• BIST 102.886
  • Altın 148,391
  • Dolar 3,5412
  • Euro 4,1747
  • Sakarya : 20 °C

Olgunlar'da 17. akşam sonuçları!

Olgunlar'da 17. akşam sonuçları!
Her yıl düzenlenen ve şehrin yakından takip ettiği Olgunlar Tunuvası'nda 17. akşam da geride kaldı. İşte sonuçlar

Kocaali Demir Emlak: 2-Entosav İlaçlama: 7

Hakem: Bahadır İleri

Kocaali Demir Emlak: Fatih Özaltun, İsmail Demir, Temel Tarım, Varol Keleş, Beyler Gökçe, Yılmaz Koç, Ejder İkiz, Salim Demir, Yaşar Kamber

Antrenör: Ali Tarım

Entosav İlaçlama: Mesut Özkan, Sedat Kuçin, Mustafa Şenol, Metin Kılıç, Salih Yüksek (K.Kart), Adil Yazıcı, Ahmet Uçar, Fuat Karadağ, Ümit Karabaş, Mesut Yıldırır, Burhan Kıral

Antrenör: Hüseyin Karamehmetoğlu

Goller: Dk.1-37 Burhan Kıral, Dk.10-21-32-44 Ümit Karabaş, Dk.29 Ahmet Uçar (Entosav İlaçlama). Dk.15 İsmail Demir, Dk.17 Temel Tarım (Kocaali Demir Emlak)

Kırmızı Kart: Dk.50 Salih Yüksek (Entosav İlaçlama)

---

Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk: 21-Kayar Sucuk: 3

Hakem: Hüseyin Kaçar

Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk: Talip Toprak, Tuna Koçoğlu, Ceyhun Erdem Azgı, Cengiz Reis, Haydar Koç, Yasin Çelik, Ömer Gündostu, Bora Marangoz, Hasan Tuncel

Antrenör: Turan Varkan

Kayar Sucuk: Barış Çalışkan, Mustafa Yücel, Mustafa Ay, Özay Akgün, Fatih Nogay, Hasan Özder, Hakan Tosun, Berk Canbulat, Serbülent Atlı

Antrenör: Abdullah Kestane

Goller: Dk.6-8-9-14-15-16-21-22-27-29-36-37-38-42-45-46-48 (Yasin Çelik, Dk.7-12 Ceyhun Erdem Azgı, Dk.28 Hasan Tuncel, Dk.50 Haydar Koç (Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk), Dk.10-15 Berk Canbulat, Dk.43 Özay Akgün (Kayar Sucuk)

---

Akyazıspor: 4-Osman Halil Madencilik: 2

Hakem: Hasan Işık

Akyazıspor: Yaşar Yılmaz, Mehmet Temizalay, Ahmet Kahveci, Orhan Yıldırım, Hasan Akcan, Levent Genç, Erol Yıldırım, Abdullah Uzungüngör, Nail Kahveci, Metin Kılıç, Miktat Bakırcı, Nejat Ersin

Antrenör: Bülent Kasım

Osman Halil Madencilik: Süleyman Yavaş, Ali Fuat Erdoğan, Ali Abanoz, İzzet Yaldız, Erdoğan Hızır, Tacettin Karabulut, Recep Levent Alkan, Aydın Günaydın, Mustafa Özbey

Antrenör: Mustafa Özbey

Goller: Dk.2-32 Erdoğan Hızır (Osman Halil Madencilik), Dk.20-21-38 Hasan Akcan, Dk.37 (Pen.) Nejat Ersin (Akyazıspor)

---

Kaynarca-Kandıra Beton&Nuvos Yapı İnşaat: 9-Eski Reji: 9

Hakem: Gökhan Kahyacık

Kaynarca-Kandıra Beton&Nuvos Yapı İnşaat: İsmail Yazgan, Ali Zabun, Fatih Şaşmaz, Tayfun Özbay, Hüseyin Arslan, Mehmet Sınmaz, Ertugan Özkan, Hüseyin Koca

Antrenör: Nusret Türkmen

Eski Reji: Ahmet Kurten, Erdem Azap, Recep Gürses, Özkan Özdemir, Murat Turunç, Orhan Bulama, Tolga Güreş, Ömer Örçün, Murat İyem, Serkan Çelik

Antrenör: Nuri Akkaş

Goller: Dk.2-12 Ertugan Özkan, Dk.4-32-38 Hüseyin Arslan, Dk.17-45 Fatih Şaşmaz, Dk.23 Ali Zabun, Dk.47 Tayfun Özbay (Kaynarca-Kandıra Beton&Nuvos Yapı İnşaat), Dk.9-11-16-21 Orhan Bulama, Dk.14-44 Serkan Çelik, Dk.29 Ömer Örçün, Dk.40 Tolga Güreş, Dk.41 Recep Gürses (Eski Reji)

---

Mahsa İnşaat: 2-İmren Ciğercisi: 8

Hakem: Uğur Garan

Mahsa İnşaat: Sebahattin Ege, Derya Mehmet Sökmenberk, Doğan Yüksel, Ali Alyüz, Erdoğan Yavuz, Ahmet Demir, İhsan Sezer, Tuncay Pamuklar, Levent Berber, Ensar Saltabaş, İlhami Akkaya, Orhan Sert, Hamza Balcılar

Antrenör: İlhami Akkaya

İmren Ciğercisi: Ekrem Taşdemir, Erol Çağlın, Yener Ersoy, Habib Aydın, Selim Karaaslaner, Yusuf Yazıcı, Sinan Kahraman, Tuncay Gülay, Vedat Tapan

Antrenör: Akif Arslan

Goller: Dk.8-38 Sinan Kahraman, Dk.14 Yusuf Yazıcı, Dk.29-36 Tuncay Gülay, Dk.34-47-48 Habib Aydın (İmren Ciğercisi), Dk.22 Doğan Yüksel, Dk.32 Tuncay Pamuklar (Mahsa İnşaat)

---

Turnuva Programı

18 Haziran 2015 Perşembe (Ramazan)

Saat 23.30 Ertaş Harita-Umpa Gıda

Saat 00.30 Milli Eğitim-Seyyidoğulları Kuruyemiş

19 Haziran 2015 Cuma (Ramazan)

Saat 23.30 Suev İnşaat-Hun İlaçlama

Saat 00.30 Tarım Kredi-TÜVASAŞ

20 Haziran 2015 Cumartesi (Ramazan)

Saat 23.30 1837 Sapanca Mercan İnşaat-Suev İnşaat

Saat 00.30 FAMEC Raylı Sistemler-Dem-Ak Harita

21 Haziran 2015 Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Kaynarca Birand Beton-Akyazıspor

Saat 00.30 Ata Metal Simitçiii-Kocaali Aktaşspor

22 Haziran 2015 Pazartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Alkan İç Giyim&Katlı Pazar-Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak

Saat 00.30 İdes Elektronik-Santaş İnşaat

23 Haziran 2015 Salı (Ramazan)

Saat 23.30 Adaçağ İnşat&Coşkunspor-NTK Yapı

Saat 00.30 Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk-Sessan Makine

24 Haziran 2015 Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Sporpoint-Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları

Saat 00.30 İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk-Kayar Sucuk

25 Haziran 2015 Perşembe (Ramazan)

Saat 23.30 Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret-Entosan İlaçlama

Saat 00.30 Umpa Gıda-Düzce Rafting

26 Haziran 2015 Cuma (Ramazan)

Saat 23.30 Aydın Gıda-Osman Halil Madencilik

Saat 00.30 Suev İnşaat-Eski Reji

27 Haziran 2015 Cumartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Kaynarca&Kandıra Beton&Nuvos Yapı İnşaat-Ertaş Harita

Saat 00.30 Hun İlaçlama-Kuzey Yıldızı

28 Haziran 2015 Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Kocaeli Mastırlar-Bosna Pırıldar Adapey

Saat 00.30 Cumhur Çelik&Adayıldız Makine-1837 Sapanca Mercan İnşaat

29 Haziran 2015 Pazartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Akyazıspor-TÜVASAŞ

Saat 00.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Seyyidoğulları Kuruyemiş

30 Haziran 2015 Salı (Ramazan)

Saat 23.30 Kocaali Aktaşspor-Merkez Oto

Saat 00.30 Kocaali Demir Emlak-Suev İnşaat

1 Temmuz 2015 Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Dem-Ak Harita-Kaynarca Birand Beton

Saat 00.30 Alkan İç Giyim&Katlı Pazar-Sakarya İz Reklam

2 Temmuz 2015 Perşembe (Ramazan)

Saat 23.30 Ata Metal Simitçiii-Milli Eğitim

Saat 00.30 NTK Yapı-Yıldız Yemek

3 Temmuz 2015 Cuma (Ramazan)

Saat 23.30 Mahsa İnşaat-FAMEC Raylı Sistemler

Saat 00.30 Tarım Kredi-Adaçağ İnşaat&Coşkunspor

4 Temmuz 2015 Cumartesi (Ramazan)
Saat 23.30 Sessan Makine-İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk

Saat 00.30 Kocaeli Mastırlar-Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret

5 Temmuz 2015 Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk-İdes Elektronik

Saat 00.30 Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları-Santaş İnşaat

6 Temmuz 2015 Pazartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Suev İnşaat-Entosan İlaçlama

Saat 00.30 Kayar Sucuk-Sporpoint

7 Temmuz 2015 Salı (Ramazan)

Saat 23.30 Eski Reji-1837 Sapanca Mercan İnşaat

Saat 00.30 TÜVASAŞ-Aydın Gıda

8 Temmuz 2015 Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Umpa Gıda-Cumhur Çelik&Adayıldız Makine

Saat 00.30 Ertaş Harita-Suev İnşaat

9 Temmuz 2015 Perşembe (Ramazan)

Saat 23.30 Düzce Rafting-Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı İnşaat

Saat 00.30 Bosna Pırıldar Adapey-Hun İlaçlama

10 Temmuz 2015 Cuma (Ramazan)

Saat 23.30 Kuzey Yıldızı-Kocaali Demir Emlak

Saat 00.30 Merkez Oto-Milli Eğitim

11 Temmuz 2015 Cumartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Osman Halil Madencilik-NTK Yapı

Saat 00.30 Kocaali Aktaşspor-Sakarya İz Reklam

12 Temmuz 2015 Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Seyyidoğulları Kuruyemiş-Alkan İç Giyim&Katlı Pazar

Saat 00.30 Akyazıspor-Dem-Ak Harita

13 Temmuz 2015 Pazartesi (Ramazan)

Kadir gecesi münasebetiyle maç yapılmayacaktır.

14 Temmuz 2015 Salı (Ramazan)

Saat 23.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Ata Metal Simitçiii

Saat 00.30 Kaynarca Birand Beton-Mahsa İnşaat

15 Temmuz 2015 Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Akyazıspor-Tarım Kredi

Saat 00.30 İdes Elektronik-Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları

16 Temmuz 2015 Perşembe (Ramazan)

Arife günü olması nedeniyle maç yapılmayacaktır.

17 Temmuz 2015 Cuma

Ramazan Bayramı münasebetiyle maç yapılmayacaktır.

18 Temmuz 2015 Cumartesi

Ramazan Bayramı münasebetiyle maç yapılmayacaktır.

19 Temmuz 2015 Pazar

Ramazan Bayramı münasebetiyle maç yapılmayacaktır.

20 Temmuz 2015 Pazartesi

Saat 20.00 Yıldız Yemek-Adaçağ İnşaat&Coşkunspor

Saat 21.00 Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk-İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk

21 Temmuz Salı

Saat 19.30 1837 Sapanca Mercan İnşaat-Ertaş Harita

Saat 20.30 Santaş İnşaat-Kayar Sucuk

Saat 21.30 Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı İnşaat-Umpa Gıda

Saat 22.30 Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret-Suev İnşaat

Saat 23.30 Sporpoint-Sessan Makine

22 Temmuz 2015 Çarşamba

Saat 19.30 NTK Yapı-TÜVASAŞ

Saat 20.30 Entosan İlaçlama-Kuzey Yıldızı

Saat 21.30 Suev İnşaat-Düzce Rafting

Saat 22.30 Kocaeli Mastırlar-Hun İlaçlama

Saat 23.30 Cumhur Çelik&Adayıldız Makine-Eski Reji

23 Temmuz 2015 Perşembe

Saat 19.30 Sakarya İz Reklam-Seyyidoğulları Kuruyemiş

Saat 20.30 Adaçağ İnşaat&Coşkunspor-Osman Halil Madencilik

Saat 21.30 Kocaali Demir Emlak-Bosna Pırıldar Adapey

Saat 22.30 Milli Eğitim-Kocaali Aktaşspor

Saat 23.30 İmren Ciğercisi-FAMEC Raylı Sistemler

24 Temmuz 2015 Cuma

Saat 19.30 Tarım Kredi-Yıldız Yemek

Saat 20.30 Mahsa İnşaat-Akyazıspor

Saat 21.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Merkez Oto

Saat 22.30 Aydın Gıda-Akyazıspor

Saat 23.30 Alkan İç Giyim&Katlı Pazar-Ata Metal Simitçiii

25 Temmuz 2015 Cumartesi

Final Grubu müsabakaları öncesi bir günlük izin olduğu için maç yapılmayacaktır.

Bu haber toplam 696 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Akyazı | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0264 418 10 04 | Faks : 0264 418 10 04 | Haber Yazılımı: CM Bilişim