• BIST 81.712
  • Altın 147,398
  • Dolar 3,8050
  • Euro 4,0356
  • Sakarya : 2 °C

Olgunlar'da 16. akşam sonuçları

Olgunlar'da 16. akşam sonuçları
Bu yıl 28. kez düzenlenen Olgunlar Futbol Turnuvası'nda 16. akşam maçları da oynandı. İşte sonuçlar

Gazi Metal 28nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası

16ncı Akşam Maçları

 

İz Reklam&İmparator Turizm: 17-Altınhan AVM: 3

Hakem: Uğur Muslu

İz Reklam&İmparator Turizm: Kerim Kılıçaslan, Kenan Topçu, Osman Gencer, Ali Uzuner, Gökhan Yıldız, Yasin Usta, Hakan Sanlı, Ahmet Kara

Antrenör: Şükrü Kara

Altınhan AVM: İlyas Al, Bilal Akbulut, Hakan Korkmaz, Ersin Kaya, Nail Dağhan, Ender Öken, Fatih Demir

Antrenör: Ali Dereli

Goller: Dk.3-22-38 Hakan Sanlı, Dk.9-34-42-46-47 Ahmet Kara, Dk.10-19 Gökhan Yıldız, Dk.11-45 Yasin Usta, Dk.19-35-36-43 Ali Uzuner, Dk.26 (Pen.) Kerim Kılıçaslan (İz Reklam&İmparator Turizm), Dk.29-41 Nail Dağhan, Dk.44 Ender Öken (Altınhan AVM)

 

---

Turyap&Aydınlı Ticaret: 18-Uzman Kimya: 4

Hakem: Semih Kahraman

Turyap&Aydınlı Ticaret: Fatih Kosovalı, Ceyhun Erdem Azgı, Ömer Gündostu, Serhat Sütlü, Talip Toprak, Bora Marangoz, Hasan Tunçel, Yasin Çelik, Güven Avcı

Antrenör: Turan Varkan

Uzman Kimya: Orhan Arduç, Faruk Kavakçı, Erhan Cesur, Rasim Süha Sarı, Orhan Tok, Emrah Toylar, Fatih Kavakçı, Bedri Gel, Egemen Abuç

Antrenör: Fatih Yener

Goller: Dk.1 (15nci Saniye)-11 Bedri Gel, Dk.6 Emrah Toylar, Dk.17 Fatih Kavakçı (Uzman Kimya), Dk.5 (Pen.)-21-29-33-36-38-39-43-44-46-49 Yasin Çelik, Dk.13-14-16-17 Hasan Tunçel, Dk.25 Bora Marangoz, Dk.45 Güven Avcı, Dk.48 Serhat Sütlü (Turyap&Aydınlı Ticaret)

 

---

Akyazı ANC Mobilya: 6-Çapa Eşarpları: 0

Hakem: Tayfun Topuzayak

Akyazı ANC Mobilya: Şener Dönmez, Hasan Ali Yamak, Osman Bilgin, Recep Koşar, Sinan Bakır, İlyas Asan, Ayhan Muşmuloğlu, Osman Salim Saruhan

Antrenör: Ozan Pirinç

Çapa Eşarpları: Adem Sobacı, Erol Özbahçeli, Ferdi Tüfekçi. Önder Batmacı, Hakan Öncü, Kadir Mestanlı, Cengiz Kuybulu, Mustafa Zaimoğlu, Sezai Çapa, Şükrü Yavuz

Antrenör: Ayhan Sevinç

Goller: Dk.6 Osman Bilgin, Dk.9 Sinan Bakır, Dk.16-41-46 Hasan Ali Yamak, Dk.32 İlyas Asan (Akyazı ANC Mobilya)

Sarı Kartlar: Dk.19 Osman Salim Saruhan, Dk.42 Şener Dönmez, Dk.43 Hasan Ali Yamak (Akyazı ANC Mobilya)

 

---

Remax Hür: 13-Yıldız Yemek: 0

Hakem: Şuayip Bayhan Yeşil

Remax Hür: İrfan Arkan, Muhsin Öztunç, Engin Özdemir, İbrahim Topçu, Hüseyin Toç, Ünal Dilek, Vahit Akbaş, Orhan Uzel, Recai Eker, Aydın Günaydın, Aydın Kurucu, Mehmet Ali Çalışkan, Mevlüt Akbaş

Antrenör: Murat Çiçek

Yıldız Yemek: Selami Demir, Recep yılmaz, Turan Alaz, İsa Müslim, Sinan Kahraman, Aydın Tarım, Hasan Yıldız, Sebahattin Orhan

Antrenör: İsmail Ağaca

Goller: Dk.3-17-38-42 Recai Eker, Dk.5-33-45 Aydın Kurucu, Dk.16-22 Ünal Dilek, Dk.25 Orhan Uzel, Dk.31-39-46 Mehmet Ali Çalışkan (Remax Hür)

---

 

Turnuva Programı

31 Temmuz Pazar

Saat 20.00 Merkez Oto-Bosna Er Yapı (Gençler)

Saat 21.00 YILKO Grafik&Sakarya İz Reklam-Karasu Doğalgaz&Mermer (Gençler)

Saat 22.00 Sevgi Polikliniği-Toy Aydınlatma (Gençler)

Saat 23.00 Akyazı Alaağaç Yumurta-FAMEC Raylı Sistemler (Olgunlar)

 

01 Ağustos Pazartesi

Saat 20.00 Başak Traktör-Eski Reji (Gençler)

Saat 21.00 Adaçağ İnşaat&Çoşkunspor-Çiftçi Kardeşler (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 22.00 Hendek Cadde Market-Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon (Gençler)

Saat 23.00 Doğukan Tekstil-Akyazıspor (Tecrübeli Olgunlar)

 

02 Ağustos Salı

Saat 20.00 Seyidoğulları Kuruyemiş-Sapanca 1837 Mido Botanik (Gençler)

Saat 21.00 Suev&Düzce Hacı Alibey-Süel Yapı&Beyaz Köşk (Olgunlar)

Saat 22.00 Kaynarca Ali Yoldaş Kuruyemiş-Domin Spor Malzemeleri (Gençler)

Saat 23.00Altanlar Mobilya Sapakspor-Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu (Gençler)

 

03 Ağustos Çarşamba

Saat 20.00 Gazi Metal Karasuspor-Bosna Pırıldar Market&Er Yapı (Olgunlar)

Saat 21.00 Akın Koç Un Fabrikası-Milli Eğitim (Gençler)

Saat 22.00 UMPA Gıda-Kocaali Murat Duman Emlak (Gençler)

Saat 23.00 Ada Çit Sistemleri-Kahve Dükkanı (Gençler)

 

04 Ağustos Perşembe

Saat 20.00 Akyazıspor-Oto Aydeniz (Olgunlar)

Saat 21.00 Yıldız Yemek-Kayarlar Grup (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 22.00 Suev İnşaat-Detay Harita İnşaat (Gençler)

Saat 23.00 Altınhan AVM-Emre Demircioğlu İnşaat (Gençler)

 

05 Ağustos Cuma

Saat 20.00 Adaçağ İnşaat&Çoşkunspor-Remax Hür (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 21.00 Uzman Kimya-Safamder (Gençler)

Saat 22.00 Akyazı Spor-Çiftçi Kardeşler (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 23.00 Bosna Er Yapı-Çapa Eşarpları (Gençler)

 

06 Ağustos Cumartesi

Saat 20.00 Akyazı ANC Mobilya-Turyap&Aydınlı Ticaret (Gençler)

Saat 21.00 Başak Traktör-Sevgi Polikliniği (Gençler)

Saat 22.00 Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon-Eski Reji (Gençler)

Saat 23.00 Toy Aydınlatma-Lider Reno &Zenginler İnşaat (Gençler)

 

7 Ağustos Pazar

Saat 20.00 Gebze Master-FAMEC Raylı Sistemler (Olgunlar)

Saat 21.00 Akyazı Dostlar-Karasu Doğalgaz&Mermer (Olgunlar)

Saat 22.00 Emre Demircioğlu İnşaat-İz Reklam&İmparator Turizm (Gençler)

Saat 23.00 Akın Koç Un Fabrikası-UMPA Gıda (Gençler)

 

8 Ağustos Pazartesi

Saat 20.00 Kocaali Murat Duman Emlak-Altınhan AVM (Gençler)

Saat 21.00 Çapa Eşarpları-Merkez Oto (Gençler)

Saat 22.00 Akyazı Alaağaç Yumurta-YILKO Grafik&Sakarya İz Reklam (Olgunlar)

Saat 23.00 Altanlar Mobilya Sapakspor-Suev&Düzce Hacı Alibey (Olgunlar)

 

9 Ağustos Salı

Saat 20.00 SAFAMDER-Bosna Er Yapı (Gençler)

Saat 21.00 Çiftçi Kardeşler-Doğukan Tekstil (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 22.00 Adaçağ İnşaat&Coşkunspor-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 23.00 Kayarlar Grup-Akyazıspor (Tecrübeli Olgunlar)

 

10 Ağustos Çarşamba

Saat 20.00 Eski Reji-Hendek Cadde Market (Gençler)

Saat 21.00 Gazi Metal Karasuspor-Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu (Olgunlar)

Saat 22.00 Başak Traktör-Toy Aydınlatma (Gençler)

Saat 23.00 Akyazı ANC Mobilya-Uzman Kimya (Gençler)

 

11 Ağustos Perşembe

Saat 20.00 Lider Reno&-Zenginler İnşaat-Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon (Gençler)

Saat 21.00 Ada Çit Sistemleri-Seyidoğulları Kuruyemiş (Gençler)

Saat 22.00 Detay Harita İnşaat-Umut Oto (Olgunlar)

Saat 23.00 Bosna Pırıldar Market&Er Yapı-Süel Yapı&Beyaz Köşk (Olgunlar)

 

12 Ağustos Cuma

Saat 20.00 Kaynarca Ali Yoldaş Kuruyemiş-Kahve Dükkanı (Gençler)

Saat 21.00 Suev İnşaat-Oto Aydeniz (Olgunlar)

Saat 22.00 Dominspor Malzemeleri-Sapanca 1837 Mido Botanik (Olgunlar)

Saat 23.00 Milli Eğitim-Emre Demircioğlu İnşaat (Gençler)

 

13 Ağustos Cumartesi

Saat 20.00 İz Reklam&İmparator Turizm-Kocaali Murat Duman Emlak (Gençler)

Saat 21.00 Altınhan AVM-UMPA Gıda (Gençler)

Saat 22.00 Doğukan Tekstil-Kayarlar Grup (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 23.00 Remax Hür-Çiftçi Kardeşler (Tecrübeli Olgunlar)

 

14 Ağustos Pazar

Saat 20.00 Akyazıspor-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 21.00 Turyap&Aydınlı Ticaret-Çapa Eşarpları (Gençler)

Saat 22.00 Bosna Er Yapı-Uzman Kimya (Gençler)

Saat 23.00 Merkez Oto-SAFAMDER (Gençler

 

15 Ağustos Pazartesi

Saat 19.30 Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon-Toy Aydınlatma (Gençler)

Saat 20.30 Hendek Cadde Market-Lider Reno&Zenginler İnşaat (Gençler)

Saat 21.30 Sevgi Polikliniği-Eski Reji (Gençler)

Saat 22.30 Kayarlar Grup-Remax Hür (Tecrübeli Olgunlar-20.dakikadan itibaren)

Saat 23.00 Karasu Doğalgaz&Mermer-Gebze Master (Olgunlar)

İLK TUR SONU

Bu haber toplam 378 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • İmamlar’ da Şampiyon Akyazı Merkez13 Ocak 2017 Cuma 13:05
  • Amatör Lig'de Haftanın Programı12 Ocak 2017 Perşembe 13:57
  • Sakaryaspor-Elazığspor:0-109 Ocak 2017 Pazartesi 19:49
  • As Akyazı Yükseliş Trendini sürdürecek07 Ocak 2017 Cumartesi 11:19
  • Amatör Lig maçları ertelendi07 Ocak 2017 Cumartesi 10:25
  • Sakaryaspor Antalya kampına golle başladı 4-005 Ocak 2017 Perşembe 17:31
  • Toçoğlu'ndan Transfer Müjdesi05 Ocak 2017 Perşembe 16:59
  • Süper Amatör'de ikinci yarı başlıyor04 Ocak 2017 Çarşamba 14:29
  • Güreş Turnuvasında Kamil Özdağ Farkı26 Aralık 2016 Pazartesi 11:30
  • Yaşar Zımba'ya Uluslararası Görev22 Aralık 2016 Perşembe 11:23
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Akyazı | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0264 418 10 04 | Faks : 0264 418 10 04 | Haber Yazılımı: CM Bilişim