• BIST 89.282
  • Altın 145,897
  • Dolar 3,6363
  • Euro 3,8917
  • Sakarya : 3 °C

Olgunlar'da 16. akşam sonuçları!

Olgunlar'da 16. akşam sonuçları!
Bu yıl 27. kez düzenlenen Olgunlar Turnuvası'nda 16. akşam da geride kaldı. İşte sonuçlar...

Kayalar Tarım Sakarya 27nci Olgunlar Futbol Turnuvası
On altıncı Akşam Maçları
Santaş: 6-Sporpoint: 6
Hakem: Yunus Aytekin Atabek
Santaş: Özgür Akpınar, Erhan Turunç, Engin Bıyık, Özgür Ömez, Devrim Dede, Gürcan Alkan, Alper Günaydın
Antrenör: Tolga Şahin
Sporpoint: İrfan Çelik, Yasin Koç, Davut Arslan, Ali Akardaş, Ali Said Tekin, Musa Avcı, Muharrem Suel, Cumhur Öcal, Haluk Samsa, Kadir Demir, Nihat Aşık
Antrenör: Ramiz Şengül
Goller: Dk.3-14-50 Özgür Ömez, Dk.19-33 Alper Günaydın, Dk.47 Gürcan Alkan (Santaş), Dk.7-43 Davut Arslan, Dk.14-17-29 Muharrem Suel, Dk.30 Musa Avcı (Sporpoint)
---
Aydın Gıda: 7-Yıldız Yemek: 3
Hakem: Semih Kahraman
Aydın Gıda: Nuri Çelik, Ömer Uluköylü, İmdat Kum, Ali Paşa Fazlıoğlu, Celal Çevik, Zihni Demirbaş, Ali Uğur Özen, Hakan Baykal
Antrenör: Fikret Karakaş
Yıldız Yemek: Muhammed Yazar, Cemal Çavuşlar, Hasan Memiş, Mithat Başar, Ramazan Göçer, Aydın Tarım, Hasan Yıldız, Bülent Uyarım, Hüseyin Başar, İsmet Patan, Güven Bektaş
Antrenör: İsmail Ağca
Goller: Dk.1-20 Ali Uğur Özen, Dk.9-47 Ali Paşa Fazlıoğlu, Dk.27 Cemal Çavuşlar (K.Kalesine), Dk.29-40 Hakan Baykal (Aydın Gıda), Dk.17 Güven Bektaş, Dk.32 Hüseyin Başar, Dk.50 Bülent Uyarım (Yıldız Yemek)
---
Kocaeli Mastırlar: 13-Kuzey Yıldızı: 4
Hakem: Rahmi Utku Kocaer
Kocaeli Mastırlar: Kasım Apatay, Göksel Ali Argun, Yüksel Gümüş, Ünal Dilek, Orhan Uzel, Aytekin Kebelioğlu, İbrahim Akgün, Hasan Öztürk
Antrenör: Ahmet Akkaya
Kuzey Yıldızı: Mustafa Yılmaz, Köksal Ok, Kazım Çakır, Şerafettin Beyaz, Şaban Kara, Sezai Arık, Hasan Sayılı, Metin İngenç, Selim Kır, Mesut Hancı
Antrenör: Kenan Tiryaki
Goller: Dk.6-20-25-30-32-42 Yüksel Gümüş, Dk.10-17-50 Göksel Ali Argun, Dk.12 Ünal Dilek, Dk.16-30 İbrahim Akgün, Dk.43 Orhan Uzel (Kocaeli Mastırlar), Dk.7 Kazım Çakır, Dk.37-44-48 Metin İngenç (Kuzey Yıldızı)
---
Düzce Rafting: 3-Cumhurçelik&Adayıldız Makine: 6
Hakem: Engin Bıçak
Düzce Rafting: Önder Gökdemir, Engin Akyıldız, Tamer Yüksel, Eser Balaban, Murat Balaban, Şaban Yıldırım, Özkan Akbulut, Yiğit Ayav
Antrenör: Hakan Turan
Cumhurçelik&Adayıldız Makine: Metin Kaya, Hakan Sezvan, Engin Vatan, Özcan Tanıl, Akan Mıhçı, Haluk Ürkmez, Berat Ferik, Nihat Aktaş, Nadir Kurt
Antrenör: Mehmet Emin Dertli
Goller: Dk.13 Hakan Sezvan, Dk.15-20-39-41 Engin Vatan, Dk.35 Nadir Kurt (Cumhurçelik&Adayıldız Makine), Dk.14 Şaban Yıldırım, Dk.31 (Pen.) Tamer Yüksel, Dk.42 Eser Balaban (Düzce Rafting)
---
Merkez Oto: 8-Sakarya İz Reklam: 1
Hakem: Zeki Erdem Şen
Merkez Oto: Veysel Beşik, İsa Mercan, Yavuz Çangır, Yasin Yılmaz, Kazım Turgut, Gökhan Yıldız, Selim Çatalbaş, Bülent Belat, Aydın Şahin, Osman Gümüştaş
Antrenör: Kamil Tantaoğlu
Sakarya İz Reklam: Birol Beşiroğlu, Hasan Öztürk, Sadettin Gül, Ali Uzuner, Akın Mergül, Ahmet Kara, İbrahim Altuntaş, Bülent Ecevit Kara
Antrenör: Şükrü Kara
Goller: Dk.2-9-25 Gökhan Yıldız, Dk.6-12-31-32-39 Selim Çatalbaş (Merkez Oto), Dk.15 İbrahim Altuntaş (Sakarya İz Reklam)
---
Turnuva Programı
17 Haziran 2015 Çarşamba
Saat 19.30 Entosan İlaçlama-Kocaali Demir Emlak
Saat 20.30 Kayar Sucuk-Bu Yapı&Hamarat Kuyumculuk
Saat 21.30 Osman Halil Madencilik-Akyazıspor
Saat 22.30 Eski Reji-Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı
Saat 23.30 İmren Ciğercisi-Mahsa İnşaat
18 Haziran 2015 Perşembe (Ramazan)
Saat 23.30 Ertaş Harita-Umpa Gıda
Saat 00.30 Milli Eğitim-Seyyidoğulları Kuruyemiş
19 Haziran 2015 Cuma (Ramazan)
Saat 23.30 Suev İnşaat-Hun İlaçlama
Saat 00.30 Tarım Kredi-TÜVASAŞ
20 Haziran 2015 Cumartesi (Ramazan)
Saat 23.30 1837 Sapanca Mercan İnşaat-Suev İnşaat
Saat 00.30 FAMEC Raylı Sistemler-Dem-Ak Harita
21 Haziran 2015 Pazar (Ramazan)
Saat 23.30 Kaynarca Birand Beton-Akyazıspor
Saat 00.30 Ata Metal Simitçiii-Kocaali Aktaşspor
22 Haziran 2015 Pazartesi (Ramazan)
Saat 23.30 Alkan İç Giyim&Katlı Pazar-Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak
Saat 00.30 İdes Elektronik-Santaş İnşaat
23 Haziran 2015 Salı (Ramazan)
Saat 23.30 Adaçağ İnşat&Coşkunspor-NTK Yapı
Saat 00.30 Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk-Sessan Makine
24 Haziran 2015 Çarşamba (Ramazan)
Saat 23.30 Sporpoint-Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları
Saat 00.30 İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk-Kayar Sucuk
25 Haziran 2015 Perşembe (Ramazan)
Saat 23.30 Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret-Entosan İlaçlama
Saat 00.30 Umpa Gıda-Düzce Rafting
26 Haziran 2015 Cuma (Ramazan)
Saat 23.30 Aydın Gıda-Osman Halil Madencilik
Saat 00.30 Suev İnşaat-Eski Reji
27 Haziran 2015 Cumartesi (Ramazan)
Saat 23.30 Kaynarca&Kandıra Beton&Nuvos Yapı İnşaat-Ertaş Harita
Saat 00.30 Hun İlaçlama-Kuzey Yıldızı
28 Haziran 2015 Pazar (Ramazan)
Saat 23.30 Kocaeli Mastırlar-Bosna Pırıldar Adapey
Saat 00.30 Cumhur Çelik&Adayıldız Makine-1837 Sapanca Mercan İnşaat
29 Haziran 2015 Pazartesi (Ramazan)
Saat 23.30 Akyazıspor-TÜVASAŞ
Saat 00.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Seyyidoğulları Kuruyemiş
30 Haziran 2015 Salı (Ramazan)
Saat 23.30 Kocaali Aktaşspor-Merkez Oto
Saat 00.30 Kocaali Demir Emlak-Suev İnşaat
1 Temmuz 2015 Çarşamba (Ramazan)
Saat 23.30 Dem-Ak Harita-Kaynarca Birand Beton
Saat 00.30 Alkan İç Giyim&Katlı Pazar-Sakarya İz Reklam
2 Temmuz 2015 Perşembe (Ramazan)
Saat 23.30 Ata Metal Simitçiii-Milli Eğitim
Saat 00.30 NTK Yapı-Yıldız Yemek
3 Temmuz 2015 Cuma (Ramazan)
Saat 23.30 Mahsa İnşaat-FAMEC Raylı Sistemler
Saat 00.30 Tarım Kredi-Adaçağ İnşaat&Coşkunspor
4 Temmuz 2015 Cumartesi (Ramazan)
Saat 23.30 Sessan Makine-İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk
Saat 00.30 Kocaeli Mastırlar-Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret
5 Temmuz 2015 Pazar (Ramazan)
Saat 23.30 Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk-İdes Elektronik
Saat 00.30 Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları-Santaş İnşaat
6 Temmuz 2015 Pazartesi (Ramazan)
Saat 23.30 Suev İnşaat-Entosan İlaçlama
Saat 00.30 Kayar Sucuk-Sporpoint
7 Temmuz 2015 Salı (Ramazan)
Saat 23.30 Eski Reji-1837 Sapanca Mercan İnşaat
Saat 00.30 TÜVASAŞ-Aydın Gıda
8 Temmuz 2015 Çarşamba (Ramazan)
Saat 23.30 Umpa Gıda-Cumhur Çelik&Adayıldız Makine
Saat 00.30 Ertaş Harita-Suev İnşaat
9 Temmuz 2015 Perşembe (Ramazan)
Saat 23.30 Düzce Rafting-Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı İnşaat
Saat 00.30 Bosna Pırıldar Adapey-Hun İlaçlama
10 Temmuz 2015 Cuma (Ramazan)
Saat 23.30 Kuzey Yıldızı-Kocaali Demir Emlak
Saat 00.30 Merkez Oto-Milli Eğitim
11 Temmuz 2015 Cumartesi (Ramazan)
Saat 23.30 Osman Halil Madencilik-NTK Yapı
Saat 00.30 Kocaali Aktaşspor-Sakarya İz Reklam
12 Temmuz 2015 Pazar (Ramazan)
Saat 23.30 Seyyidoğulları Kuruyemiş-Alkan İç Giyim&Katlı Pazar
Saat 00.30 Akyazıspor-Dem-Ak Harita
13 Temmuz 2015 Pazartesi (Ramazan)
Kadir gecesi münasebetiyle maç yapılmayacaktır.
14 Temmuz 2015 Salı (Ramazan)
Saat 23.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Ata Metal Simitçiii
Saat 00.30 Kaynarca Birand Beton-Mahsa İnşaat
15 Temmuz 2015 Çarşamba (Ramazan)
Saat 23.30 Akyazıspor-Tarım Kredi
Saat 00.30 İdes Elektronik-Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları
16 Temmuz 2015 Perşembe (Ramazan)
Arife günü olması nedeniyle maç yapılmayacaktır.
17 Temmuz 2015 Cuma
Ramazan Bayramı münasebetiyle maç yapılmayacaktır.
18 Temmuz 2015 Cumartesi
Ramazan Bayramı münasebetiyle maç yapılmayacaktır.
19 Temmuz 2015 Pazar
Ramazan Bayramı münasebetiyle maç yapılmayacaktır.
20 Temmuz 2015 Pazartesi
Saat 20.00 Yıldız Yemek-Adaçağ İnşaat&Coşkunspor
Saat 21.00 Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk-İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk
21 Temmuz Salı
Saat 19.30 1837 Sapanca Mercan İnşaat-Ertaş Harita
Saat 20.30 Santaş İnşaat-Kayar Sucuk
Saat 21.30 Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı İnşaat-Umpa Gıda
Saat 22.30 Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret-Suev İnşaat
Saat 23.30 Sporpoint-Sessan Makine
22 Temmuz 2015 Çarşamba
Saat 19.30 NTK Yapı-TÜVASAŞ
Saat 20.30 Entosan İlaçlama-Kuzey Yıldızı
Saat 21.30 Suev İnşaat-Düzce Rafting
Saat 22.30 Kocaeli Mastırlar-Hun İlaçlama
Saat 23.30 Cumhur Çelik&Adayıldız Makine-Eski Reji
23 Temmuz 2015 Perşembe
Saat 19.30 Sakarya İz Reklam-Seyyidoğulları Kuruyemiş
Saat 20.30 Adaçağ İnşaat&Coşkunspor-Osman Halil Madencilik
Saat 21.30 Kocaali Demir Emlak-Bosna Pırıldar Adapey
Saat 22.30 Milli Eğitim-Kocaali Aktaşspor
Saat 23.30 İmren Ciğercisi-FAMEC Raylı Sistemler
24 Temmuz 2015 Cuma
Saat 19.30 Tarım Kredi-Yıldız Yemek
Saat 20.30 Mahsa İnşaat-Akyazıspor
Saat 21.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Merkez Oto
Saat 22.30 Aydın Gıda-Akyazıspor
Saat 23.30 Alkan İç Giyim&Katlı Pazar-Ata Metal Simitçiii
25 Temmuz 2015 Cumartesi
Final Grubu müsabakaları öncesi bir günlük izin olduğu için maç yapılmayacaktır.

Bu haber toplam 505 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Akyazı | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0264 418 10 04 | Faks : 0264 418 10 04 | Haber Yazılımı: CM Bilişim