• BIST 108.052
  • Altın 143,033
  • Dolar 3,5299
  • Euro 4,1310
  • Sakarya : 23 °C

Olgunlar'da 15. akşam da geride kaldı

Olgunlar'da 15. akşam da geride kaldı
Bu yıl 27.'si düzenlenen Olgunlar Turnuvası'nda 15. akşam da geride kaldı. İşte son akşam oynanan maçların sonuçları...

Kayalar Tarım Sakarya 27nci Olgunlar Futbol Turnuvası
On beşinci Akşam Maçları


Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret: 6-Bosna Pırıldar Adapey: 1
Hakem: Gökhan Tezgel
Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret: Mustafa Arslan, Nedim Akbulut, Cihan Şen, Erdoğan Özcan, Salih Baş, Sedat Pınar, Cengiz Kuybulu, Cengiz Yazıcı, Yavuz Öztürk
Antrenör: Mustafa Öztürk
Bosna Pırıldar Adapey: Ferruh Bayram, Nuh Develi, Metin Öztürk, Çetin Tunçat, Cevat Koç, Erdem Baykan, Erdoğan Talay, Hakan Muti (K.Kart), Metin Söyler, Mustafa Çabuk
Antrenör: Asım Dorak
Goller: Dk.6 Cengiz Yazıcı, Dk.20-50 Nedim Akbulut, Dk.30 (Pen.)-37-41 Erdoğan Özcan (Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret), Dk.45 Cevat Koç (Bosna Pırıldar Adapey)
Kırmızı Kart: Dk.47 Hakan Muti (Bosna Pırıldar Adapey)
---


Kocaali Aktaşspor: 5-Seyyidoğulları Kuruyemiş: 1
Hakem: Zeynel Abidin Erdoğan
Kocaali Aktaşspor: Rahmi Avcı, Halil Karaaslan, Erdal Narin, Mustafa Ateş, Eyüp Berk, Ayhan Kalyoncu, Cenk Burak Çankaya, Murat Şengül
Antrenör: Cengiz Gündüz
Seyyidoğulları Kuruyemiş: Adem Zayıf, Adem Işık, Fatih Işık, Kenan Adıgüzel, Şahin Çoker, Erkan Reçber, Mustafa Yılmaz, Yasin Kula, Serkan Doğan
Antrenör: Ethem Kundo
Goller: Dk.4-26-42 Halil Karaaslan, Dk.45 Ayhan Kalyoncu, Dk.50 Mustafa Ateş (Kocaali Aktaşspor), Dk.15 Serkan Doğan (Seyyidoğulları Kuruyemiş)
---
İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk: 7-Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları: 4


Hakem: Uğur Garan
İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk: Yılmaz Ünlü, Hakan Varnalı, Serdar Özbay, Hasan Kol, Serdar Göçerler, Yusuf Gergin, Zeki Taş, Sedat Memiş, Şenol Çetin, Kürşad Kaan Habalı
Antrenör: Ceyhun Sarı
Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları: Özhan Pehlivan, Okan Öz, Tansu Okan, Kenan Güneş, Ceyhun Güzel, Ayhan Oyan, Hüseyin Akın
Antrenör: Resul Ersöz
Goller: Dk.15 Hüseyin Akın, Dk.17 Kenan Güneş, Dk.47 Tansu Okan, Dk.49 Ayhan Oyan (Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları), Dk.22 Yusuf Gergin, Dk.32 Serdar Göçerler, Dk.33-48 Şenol Çetin, Dk.41 Hakan Varnalı, Dk.50-50+1 Kürşad Kaan Habalı (İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk)
---
Alkan İç Giyim&Katlı Pazar: 5-Milli Eğitim: 9


Hakem: Engin Bıçak
Alkan İç Giyim&Katlı Pazar: Ersin Giray, Hakan Öncü, Aydın Alkan, Erol Özbahçeli, Kadir Mestanlı, Sezai Çapa, Cemal Şen, Fatih Şen, Abdullah Şiran, Önder Batmacı
Antrenör: Cihan Öncü
Milli Eğitim: Murat Çelebi, İlker Yıldız, Serdar Pamuklar, Sadık Adatepe, Cihan Kaptan, Atilla Çolak, Abdullah İleli, Murat Kantarcıoğlu, Recep Karamehmetoğlu, Levent Cengiz, Özgür Yusufreisoğlu, İskender Keskin
Antrenör: İlhan Sütlü
Goller: Dk.7 Murat Kantarcıoğlu, Dk.9 Abdullah İleli, Dk.10-12-13 Serdar Pamuklar, Dk.15 Atilla Çolak, Dk.20-21 İskender Keskin, Dk.25 Recep Karamehmetoğlu (Milli Eğitim), Dk.19 Sezai Çapa, Dk.26 Hakan Öncü, Dk.27 Aydın Alkan, Dk.36 Fatih Şen, Dk.39 Önder Batmacı (Alkan İç Giyim&Katlı Pazar)
---
Sessan Makine: 1-İdes Elektronik: 11


Hakem: Erdi Öz
Sessan Makine: Behçet Al, Selami Demir, Cemil Şahin, Fevzi Uzel, Selçuk Gürel, Recep Yıldız, Cihan Yıldız
Antrenör: Murtaza Ordu
İdes Elektronik: Mehmet Erdem, Osman Gürdal (K.Kart), Yasin Usta, Şaban Özdem, Mücahit Ak, Serkan Dededağlılar, Zafer Güleryüz, Kemal Karagül, Ferdi Aksakal
Antrenör: Akan Mıhçı
Goller: Dk.4-7-9-17-18-34-41-44-47 Ferdi Aksakal, Dk.14-21 Şaban Özdem (İdes Elektronik), Dk.27 Cemil Şahin (Sessan Makine)
Kırmızı Kart: Dk.38 Osman Gürdal (Sessan Makine)
---
Turnuva Programı
16 Haziran 2015 Salı
Saat 19.30 Santaş İnşaat-Sporpoint
Saat 20.30 Yıldız Yemek-Aydın Gıda
Saat 21.30 Kocaeli Mastırlar-Kuzey Yıldızı
Saat 22.30 Cumhur Çelik&Adayıldız Makine-Düzce Rafting
Saat 23.30 Sakarya İz Reklam-Merkez Oto


17 Haziran 2015 Çarşamba
Saat 19.30 Entosan İlaçlama-Kocaali Demir Emlak
Saat 20.30 Kayar Sucuk-Bu Yapı&Hamarat Kuyumculuk
Saat 21.30 Osman Halil Madencilik-Akyazıspor
Saat 22.30 Eski Reji-Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı
Saat 23.30 İmren Ciğercisi-Mahsa İnşaat


18 Haziran 2015 Perşembe (Ramazan)
Saat 23.30 Ertaş Harita-Umpa Gıda
Saat 00.30 Milli Eğitim-Seyyidoğulları Kuruyemiş


19 Haziran 2015 Cuma (Ramazan)
Saat 23.30 Suev İnşaat-Hun İlaçlama
Saat 00.30 Tarım Kredi-TÜVASAŞ


20 Haziran 2015 Cumartesi (Ramazan)
Saat 23.30 1837 Sapanca Mercan İnşaat-Suev İnşaat
Saat 00.30 FAMEC Raylı Sistemler-Dem-Ak Harita


21 Haziran 2015 Pazar (Ramazan)
Saat 23.30 Kaynarca Birand Beton-Akyazıspor
Saat 00.30 Ata Metal Simitçiii-Kocaali Aktaşspor


22 Haziran 2015 Pazartesi (Ramazan)
Saat 23.30 Alkan İç Giyim&Katlı Pazar-Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak
Saat 00.30 İdes Elektronik-Santaş İnşaat


23 Haziran 2015 Salı (Ramazan)
Saat 23.30 Adaçağ İnşat&Coşkunspor-NTK Yapı
Saat 00.30 Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk-Sessan Makine


24 Haziran 2015 Çarşamba (Ramazan)
Saat 23.30 Sporpoint-Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları
Saat 00.30 İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk-Kayar Sucuk


25 Haziran 2015 Perşembe (Ramazan)
Saat 23.30 Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret-Entosan İlaçlama
Saat 00.30 Umpa Gıda-Düzce Rafting


26 Haziran 2015 Cuma (Ramazan)
Saat 23.30 Aydın Gıda-Osman Halil Madencilik
Saat 00.30 Suev İnşaat-Eski Reji


27 Haziran 2015 Cumartesi (Ramazan)
Saat 23.30 Kaynarca&Kandıra Beton&Nuvos Yapı İnşaat-Ertaş Harita
Saat 00.30 Hun İlaçlama-Kuzey Yıldızı


28 Haziran 2015 Pazar (Ramazan)
Saat 23.30 Kocaeli Mastırlar-Bosna Pırıldar Adapey
Saat 00.30 Cumhur Çelik&Adayıldız Makine-1837 Sapanca Mercan İnşaat


29 Haziran 2015 Pazartesi (Ramazan)
Saat 23.30 Akyazıspor-TÜVASAŞ
Saat 00.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Seyyidoğulları Kuruyemiş


30 Haziran 2015 Salı (Ramazan)
Saat 23.30 Kocaali Aktaşspor-Merkez Oto
Saat 00.30 Kocaali Demir Emlak-Suev İnşaat


1 Temmuz 2015 Çarşamba (Ramazan)
Saat 23.30 Dem-Ak Harita-Kaynarca Birand Beton
Saat 00.30 Alkan İç Giyim&Katlı Pazar-Sakarya İz Reklam


2 Temmuz 2015 Perşembe (Ramazan)
Saat 23.30 Ata Metal Simitçiii-Milli Eğitim
Saat 00.30 NTK Yapı-Yıldız Yemek


3 Temmuz 2015 Cuma (Ramazan)
Saat 23.30 Mahsa İnşaat-FAMEC Raylı Sistemler
Saat 00.30 Tarım Kredi-Adaçağ İnşaat&Coşkunspor


4 Temmuz 2015 Cumartesi (Ramazan)
Saat 23.30 Sessan Makine-İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk
Saat 00.30 Kocaeli Mastırlar-Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret


5 Temmuz 2015 Pazar (Ramazan)
Saat 23.30 Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk-İdes Elektronik
Saat 00.30 Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları-Santaş İnşaat


6 Temmuz 2015 Pazartesi (Ramazan)
Saat 23.30 Suev İnşaat-Entosan İlaçlama
Saat 00.30 Kayar Sucuk-Sporpoint


7 Temmuz 2015 Salı (Ramazan)
Saat 23.30 Eski Reji-1837 Sapanca Mercan İnşaat
Saat 00.30 TÜVASAŞ-Aydın Gıda


8 Temmuz 2015 Çarşamba (Ramazan)
Saat 23.30 Umpa Gıda-Cumhur Çelik&Adayıldız Makine
Saat 00.30 Ertaş Harita-Suev İnşaat


9 Temmuz 2015 Perşembe (Ramazan)
Saat 23.30 Düzce Rafting-Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı İnşaat
Saat 00.30 Bosna Pırıldar Adapey-Hun İlaçlama


10 Temmuz 2015 Cuma (Ramazan)
Saat 23.30 Kuzey Yıldızı-Kocaali Demir Emlak
Saat 00.30 Merkez Oto-Milli Eğitim


11 Temmuz 2015 Cumartesi (Ramazan)
Saat 23.30 Osman Halil Madencilik-NTK Yapı
Saat 00.30 Kocaali Aktaşspor-Sakarya İz Reklam


12 Temmuz 2015 Pazar (Ramazan)
Saat 23.30 Seyyidoğulları Kuruyemiş-Alkan İç Giyim&Katlı Pazar
Saat 00.30 Akyazıspor-Dem-Ak Harita


13 Temmuz 2015 Pazartesi (Ramazan)
Kadir gecesi münasebetiyle maç yapılmayacaktır.


14 Temmuz 2015 Salı (Ramazan)
Saat 23.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Ata Metal Simitçiii
Saat 00.30 Kaynarca Birand Beton-Mahsa İnşaat


15 Temmuz 2015 Çarşamba (Ramazan)
Saat 23.30 Akyazıspor-Tarım Kredi
Saat 00.30 İdes Elektronik-Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları


16 Temmuz 2015 Perşembe (Ramazan)
Saat 23.30 Yıldız Yemek-Adaçağ İnşaat&Coşkunspor
Saat 00.30 Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk-İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk


17 Temmuz 2015 Cuma
Ramazan Bayramı münasebetiyle maç yapılmayacaktır.


18 Temmuz 2015 Cumartesi
Ramazan Bayramı münasebetiyle maç yapılmayacaktır.


19 Temmuz 2015 Pazar
Ramazan Bayramı münasebetiyle maç yapılmayacaktır.


20 Temmuz 2015 Pazartesi
Saat 19.30 1837 Sapanca Mercan İnşaat-Ertaş Harita
Saat 20.30 Santaş İnşaat-Kayar Sucuk
Saat 21.30 Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı İnşaat-Umpa Gıda
Saat 22.30 Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret-Suev İnşaat
Saat 23.30 Sporpoint-Sessan Makine


21 Temmuz 2015 Salı
Saat 19.30 NTK Yapı-TÜVASAŞ
Saat 20.30 Entosan İlaçlama-Kuzey Yıldızı
Saat 21.30 Suev İnşaat-Düzce Rafting
Saat 22.30 Kocaeli Mastırlar-Hun İlaçlama
Saat 23.30 Cumhur Çelik&Adayıldız Makine-Eski Reji


22 Temmuz 2015 Çarşamba
Saat 19.30 Sakarya İz Reklam-Seyyidoğulları Kuruyemiş
Saat 20.30 Adaçağ İnşaat&Coşkunspor-Osman Halil Madencilik
Saat 21.30 Kocaali Demir Emlak-Bosna Pırıldar Adapey
Saat 22.30 Milli Eğitim-Kocaali Aktaşspor
Saat 23.30 İmren Ciğercisi-FAMEC Raylı Sistemler


23 Temmuz 2015 Perşembe
Saat 19.30 Tarım Kredi-Yıldız Yemek
Saat 20.30 Mahsa İnşaat-Akyazıspor
Saat 21.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Merkez Oto
Saat 22.30 Aydın Gıda-Akyazıspor
Saat 23.30 Alkan İç Giyim&Katlı Pazar-Ata Metal Simitçiii


24 Temmuz 2015 Cuma
Final Grubu müsabakaları öncesi bir günlük izin olduğu için maç yapılmayacaktır.
---

Bu haber toplam 527 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Akyazı | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0264 418 10 04 | Faks : 0264 418 10 04 | Haber Yazılımı: CM Bilişim