• BIST 107.041
  • Altın 143,194
  • Dolar 3,5623
  • Euro 4,1506
  • Sakarya : 31 °C

Olgunlar'da 14. akşam sonuçları

Olgunlar'da 14. akşam sonuçları
Her yıl düzenlenen ve şehrin yakından takip ettiği Olgunlar Tunuvası'nda 14. akşam da geride kaldı. İşte sonuçlar

Merkez Oto: 10-Ata Metal Simitçiii: 7

Hakem: Hüseyin Kaçar

Merkez Oto: Veysel Beşik, İsa Mercan, Zafer Demiray, Bülent Belat, Selim Çatalbaş, Osman Gümüştaş, Aydın Şahin, Yavuz Çangır, Turgay Baylan, Kazım Turgut, Gökhan Yıldız

Antrenör: Kamil Tantaoğlu

Ata Metal Simitçiii: Süleyman Yetim, Cem Korkmaz, Erol Ekşi, Selçuk Delikara, Aytaç Akın, Süleyman Şahin, Kerim Ekşi, Abdurrahman İşgüven, Hakan Yılmaz, Sinan Güler

Antrenör: İbrahim Koşutan

Goller: Dk.2-7-40-42-50 Selim Çatalbaş, Dk.10-13-33 Zafer Demiray, Dk.27 Gökhan Yıldız, Dk.30 Kazım Turgut (Merkez Oto), Dk.15 Selçuk Delikara, Dk.20-25-38-45 Cem Korkmaz, Dk.22-24 Aytaç Akın (Ata Metal Simitçiii)

---

TÜVASAŞ: 4-Osman Halil Madencilik: 0

Hakem: Bahadır İleri

TÜVASAŞ: İrfan Arkan, Recai Eker, Mehmet Ali Çalışkan, Hüseyin Toç, İbrahim Topçu, Aydın Kurucu, Mevlüt Akbaş, Gökhan Millet, Engin Özdemir, Kenan Çetinkaya

Antrenör: Murat Çiçek

Osman Halil Madencilik: Osman Tandoğan, Ali Abanoz, Ali Fuat Eren, İzzet Yaldız, Vedat Uysal, Erdoğan Hızır, Tacettin Karabulut, Recep Levent Alkan, Mustafa Özbey

Antrenör: Mustafa Özbey

Goller: Dk.2 Mehmet Ali Çalışkan, Dk.25 Recai Eker, Dk.30 Aydın Kurucu, Dk.42 Kenan Çetinkaya (TÜVASAŞ)

---

Kaynarca-Kandıra Beton&Nuvos Yapı İnşaat: 2-1837 Sapanca Mercan İnşaat: 3

Hakem: Gökhan Tezgel

Kaynarca-Kandıra Beton&Nuvos Yapı İnşaat: Yusuf Bozkurt, İsmail Yazgan, Ali Zabun, Fatih Şaşmaz, Tayfun Özbay, Hüseyin Arslan, Mehmet Sınmaz, Ertugan Özkan, Hüseyin Koca

Antrenör: Nusret Türkmen

1837 Sapanca Mercan İnşaat: Hüseyin Fındıkçı, Ünal Ozan Alemdar, Erhan Tanta, Erhan Kuran, Efkan Akarlar, Cem Başar, Savaş Başar, Celal Yavaş, Serkan Koçak

Antrenör: Buğra Cebeci

Goller: Dk.17-34 Celal Yavaş, Dk.40 Efkan Kaçarlar (1837 Sapanca Mercan İnşaat), Dk.25 Hüseyin Arslan, Dk.50 İsmail Yazgan (Kaynarca-Kandıra Beton&Nuvos Yapı İnşaat)

---

Tarım Kredi: 3-NTK Yapı: 6

Hakem: Engin Bıçak

Tarım Kredi: Erdoğan Kara, Asım Dorak, Sinan Kahraman, Abdullah Şentürk, Yüksel Kadıoğlu, İbrahim Ceylan, Rıdvan İzgi, İsa Müslim

Antrenör: Ömer Diler

NTK Yapı: Ender Özdemir, Latif Yan, Münür Uçar, Sebahattin Kıyak, Recep Durak, Nevzat Özbay, Adnan Öztürk, Recai Yan, Cemil Kocacık, Yavuz Şahin, Kamil Altun

Antrenör: Muammer Alataş

Goller: Dk.20-38 Asım Dorak, Dk.39 Sinan Kahraman (Tarım Kredi), Dk.24 Münür Uçar, Dk.26-35 Recai Yan, Dk.29-32 Sebahattin Kıyak, Dk.47 Nevzat Özbay (NTK Yapı)

---

Eski Reji: 1-Umpa Gıda: 6

Hakem: Arif Sucuoğlu

Eski Reji: Erdem Azap, Ahmet Kurten, Tarık Kurnazca, Recep Gürses, Orhan Bulama, Tolga Güreş, Tuna Başarişlek, Murat İyem, Özkan Özdemir, Murat Tunç

Antrenör: Nuri Akkaş

Umpa Gıda: Emre Karaaslan, Engin Kan, Cemalettin Parlak, Murat Özkan, Mehmet Gümüştaş, Engin Uğurkan, Fatih Kanbur, Zülküf Turan

Antrenör: Yusuf Yıldız

Goller: Dk.5 Murat Özkan, Dk.28 Fatih Kanbur, Dk.41 Tuna Başarişlek (K.Kalesine), Dk.45-48-50 Engin Uğurkan (Umpa Gıda), Dk.25 Recep Gürses (Eski Reji)

---

Turnuva Programı

15 Haziran 2015 Pazartesi

Saat 19.30 Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret-Bosna Pırıldar&Adapey

Saat 20.30 Kocaali Aktaşspor-Seyyidoğulları Kuruyemiş

Saat 21.30 Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikası-İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk

Saat 22.30 Milli Eğitim-Alkan İç Giyim&Katlı Pazar

Saat 23.30 İdes Elektronik-Sessan Makine

16 Haziran 2015 Salı

Saat 19.30 Santaş İnşaat-Sporpoint

Saat 20.30 Yıldız Yemek-Aydın Gıda

Saat 21.30 Kocaeli Mastırlar-Kuzey Yıldızı

Saat 22.30 Cumhur Çelik&Adayıldız Makine-Düzce Rafting

Saat 23.30 Sakarya İz Reklam-Merkez Oto

17 Haziran 2015 Çarşamba

Saat 19.30 Entosan İlaçlama-Kocaali Demir Emlak

Saat 20.30 Kayar Sucuk-Bu Yapı&Hamarat Kuyumculuk

Saat 21.30 Osman Halil Madencilik-Akyazıspor

Saat 22.30 Eski Reji-Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı

Saat 23.30 İmren Ciğercisi-Mahsa İnşaat

18 Haziran 2015 Perşembe (Ramazan)

Saat 23.30 Ertaş Harita-Umpa Gıda

Saat 00.30 Milli Eğitim-Seyyidoğulları Kuruyemiş

19 Haziran 2015 Cuma (Ramazan)

Saat 23.30 Suev İnşaat-Hun İlaçlama

Saat 00.30 Tarım Kredi-TÜVASAŞ

20 Haziran 2015 Cumartesi (Ramazan)

Saat 23.30 1837 Sapanca Mercan İnşaat-Suev İnşaat

Saat 00.30 FAMEC Raylı Sistemler-Dem-Ak Harita

21 Haziran 2015 Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Kaynarca Birand Beton-Akyazıspor

Saat 00.30 Ata Metal Simitçiii-Kocaali Aktaşspor

22 Haziran 2015 Pazartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Alkan İç Giyim&Katlı Pazar-Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak

Saat 00.30 İdes Elektronik-Santaş İnşaat

23 Haziran 2015 Salı (Ramazan)

Saat 23.30 Adaçağ İnşat&Coşkunspor-NTK Yapı

Saat 00.30 Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk-Sessan Makine

24 Haziran 2015 Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Sporpoint-Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları

Saat 00.30 İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk-Kayar Sucuk

25 Haziran 2015 Perşembe (Ramazan)

Saat 23.30 Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret-Entosan İlaçlama

Saat 00.30 Umpa Gıda-Düzce Rafting

26 Haziran 2015 Cuma (Ramazan)

Saat 23.30 Aydın Gıda-Osman Halil Madencilik

Saat 00.30 Suev İnşaat-Eski Reji

27 Haziran 2015 Cumartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Kaynarca&Kandıra Beton&Nuvos Yapı İnşaat-Ertaş Harita

Saat 00.30 Hun İlaçlama-Kuzey Yıldızı

28 Haziran 2015 Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Kocaeli Mastırlar-Bosna Pırıldar Adapey

Saat 00.30 Cumhur Çelik&Adayıldız Makine-1837 Sapanca Mercan İnşaat

29 Haziran 2015 Pazartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Akyazıspor-TÜVASAŞ

Saat 00.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Seyyidoğulları Kuruyemiş

30 Haziran 2015 Salı (Ramazan)

Saat 23.30 Kocaali Aktaşspor-Merkez Oto

Saat 00.30 Kocaali Demir Emlak-Suev İnşaat

1 Temmuz 2015 Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Dem-Ak Harita-Kaynarca Birand Beton

Saat 00.30 Alkan İç Giyim&Katlı Pazar-Sakarya İz Reklam

2 Temmuz 2015 Perşembe (Ramazan)

Saat 23.30 Ata Metal Simitçiii-Milli Eğitim

Saat 00.30 NTK Yapı-Yıldız Yemek

3 Temmuz 2015 Cuma (Ramazan)

Saat 23.30 Mahsa İnşaat-FAMEC Raylı Sistemler

Saat 00.30 Tarım Kredi-Adaçağ İnşaat&Coşkunspor

4 Temmuz 2015 Cumartesi (Ramazan)
Saat 23.30 Sessan Makine-İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk

Saat 00.30 Kocaeli Mastırlar-Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret

5 Temmuz 2015 Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk-İdes Elektronik

Saat 00.30 Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları-Santaş İnşaat

6 Temmuz 2015 Pazartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Suev İnşaat-Entosan İlaçlama

Saat 00.30 Kayar Sucuk-Sporpoint

7 Temmuz 2015 Salı (Ramazan)

Saat 23.30 Eski Reji-1837 Sapanca Mercan İnşaat

Saat 00.30 TÜVASAŞ-Aydın Gıda

8 Temmuz 2015 Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Umpa Gıda-Cumhur Çelik&Adayıldız Makine

Saat 00.30 Ertaş Harita-Suev İnşaat

9 Temmuz 2015 Perşembe (Ramazan)

Saat 23.30 Düzce Rafting-Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı İnşaat

Saat 00.30 Bosna Pırıldar Adapey-Hun İlaçlama

10 Temmuz 2015 Cuma (Ramazan)

Saat 23.30 Kuzey Yıldızı-Kocaali Demir Emlak

Saat 00.30 Merkez Oto-Milli Eğitim

11 Temmuz 2015 Cumartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Osman Halil Madencilik-NTK Yapı

Saat 00.30 Kocaali Aktaşspor-Sakarya İz Reklam

12 Temmuz 2015 Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Seyyidoğulları Kuruyemiş-Alkan İç Giyim&Katlı Pazar

Saat 00.30 Akyazıspor-Dem-Ak Harita

13 Temmuz 2015 Pazartesi (Ramazan)

Kadir gecesi münasebetiyle maç yapılmayacaktır.

14 Temmuz 2015 Salı (Ramazan)

Saat 23.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Ata Metal Simitçiii

Saat 00.30 Kaynarca Birand Beton-Mahsa İnşaat

15 Temmuz 2015 Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Akyazıspor-Tarım Kredi

Saat 00.30 İdes Elektronik-Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları

16 Temmuz 2015 Perşembe (Ramazan)

Saat 23.30 Yıldız Yemek-Adaçağ İnşaat&Coşkunspor

Saat 00.30 Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk-İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk

17 Temmuz 2015 Cuma

Ramazan Bayramı münasebetiyle maç yapılmayacaktır.

18 Temmuz 2015 Cumartesi

Ramazan Bayramı münasebetiyle maç yapılmayacaktır.

19 Temmuz 2015 Pazar

Ramazan Bayramı münasebetiyle maç yapılmayacaktır.

20 Temmuz 2015 Pazartesi

Saat 19.30 1837 Sapanca Mercan İnşaat-Ertaş Harita

Saat 20.30 Santaş İnşaat-Kayar Sucuk

Saat 21.30 Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı İnşaat-Umpa Gıda

Saat 22.30 Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret-Suev İnşaat

Saat 23.30 Sporpoint-Sessan Makine

21 Temmuz 2015 Salı

Saat 19.30 NTK Yapı-TÜVASAŞ

Saat 20.30 Entosan İlaçlama-Kuzey Yıldızı

Saat 21.30 Suev İnşaat-Düzce Rafting

Saat 22.30 Kocaeli Mastırlar-Hun İlaçlama

Saat 23.30 Cumhur Çelik&Adayıldız Makine-Eski Reji

22 Temmuz 2015 Çarşamba

Saat 19.30 Sakarya İz Reklam-Seyyidoğulları Kuruyemiş

Saat 20.30 Adaçağ İnşaat&Coşkunspor-Osman Halil Madencilik

Saat 21.30 Kocaali Demir Emlak-Bosna Pırıldar Adapey

Saat 22.30 Milli Eğitim-Kocaali Aktaşspor

Saat 23.30 İmren Ciğercisi-FAMEC Raylı Sistemler

23 Temmuz 2015 Perşembe

Saat 19.30 Tarım Kredi-Yıldız Yemek

Saat 20.30 Mahsa İnşaat-Akyazıspor

Saat 21.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Merkez Oto

Saat 22.30 Aydın Gıda-Akyazıspor

Saat 23.30 Alkan İç Giyim&Katlı Pazar-Ata Metal Simitçiii

24 Temmuz 2015 Cuma

Final Grubu müsabakaları öncesi bir günlük izin olduğu için maç yapılmayacaktır.

Bu haber toplam 620 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Akyazı | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0264 418 10 04 | Faks : 0264 418 10 04 | Haber Yazılımı: CM Bilişim