• BIST 83.048
  • Altın 146,881
  • Dolar 3,7605
  • Euro 4,0391
  • Sakarya : -4 °C

Olgunlar'da 11. akşam sonuçları!

Olgunlar'da 11. akşam sonuçları!
Her yıl düzenlenen ve şehrin yakından takip ettiği Olgunlar Tunuvası'nda 11. akşam da geride kaldı. İşte sonuçlar.gecenin maçında Yıldız Yemek'i:8- 1-Akyazıspor: da Başkan Akcan 3 gol attı.

On birinci Akşam Maçları
Yıldız Yemek: 1-Akyazıspor: 8
Hakem: Zeynel Abidin Erdoğan
Yıldız Yemek: Muhammet Yazar, İsmet Patan, Kasım Efe, Mithat Başar, Bülent Uyarım, Hasan Yıldız, Cemal Çavuşlar, Aydın Tarım, Hasan Memiş, Güven Bektaş, Ramazan Göçerler
Antrenör: İsmail Ağa
Akyazıspor: M.Yaşar Yılmaz, Mehmet Temizalay, Orhan Yıldırım, Hasan Akcan, Levent Genç, Erol Yıldırım, Abdullah Uzungüngör, Nail Kahveci, Metin Kılıç, Miktat Bakırcı, Nejat Ersin
Antrenör: Bülent Kasım
Goller: Dk.1 Abdullah Uzungüngör, Dk.15-44-50 Hasan Akcan, Dk.37-49 Levent Genç, Dk.43 Nail Kahveci, Dk.45 Nejat Ersin (Akyazıspor), Dk.33 Hasan Yıldız (Yıldız Yemek)
---
Düzce Rafting: 2-Ertaş Harita: 5
Hakem: Talha Yıldırım
Düzce Rafting: Önder Gökdemir, Yiğit Ayav, Eser Balaban, Osman Bektaş (K.Kart), Tamer Yüksel, Şerif Ali Karanfil (K.Kart), Şaban Yıldırım, Yusuf Açıkyörük
Antrenör: Hakan Turan
Ertaş Harita: Engin İrdem, Orhan Haklı, Güvenir Kılıç, Servet Duman, Yusuf Yıldırım, Osman Sağır, Metin Aydınlı, Birol Yavuz, Fatih Faruşoğlu, Sinan Özalp
Antrenör: Eyüp Berk
Goller: Dk.19-30 Fatih Faruşoğlu, Dk.20 Güvenir Kılıç, Dk.50 Metin Aydınlı, Dk.50+1 Servet Duman (Ertaş Harita), Dk.25-30 Tamer Yüksel (Düzce Rafting)
Kırmızı Kartlar: Dk.40 Şerif Ali Karanfil, Dk.45 Osman Bektaş (Düzce Rafting)
---
Suev İnşaat: 6-Kocaeli Mastırlar: 3
Hakem: Gökhan Kahyacık
Suev İnşaat: Adem Beşli, Kemal Güven, Güngör Açıkgöz, Selçuk Başak, Aykut Okan, Şükrü Güneş, Turgut Okan, Cavit Salpat, İrfan Şimşek, Murat Tunçlar, Adem Tandoğan
Antrenör: Ayhan Yeniay
Kocaeli Mastırlar: Hayrettin Kasım Apatay, İbrahim Akgün, Göksel Ali Argun, Ünal Dilek, Yüksel Gümüş, Aytekin Kebelioğlu, Ceyhun Beşer, İsmail Işıksoy, Soner Boz
Antrenör: Ahmet Akkaya
Goller: Dk.2-27-29-31 Cavit Salpat, Dk.22 Turgut Okan, Dk.45 Adem Tandoğan (Suev İnşaat), Dk.11 Soner Boz, Dk.23 Ünal Dilek, Dk.50 Aytekin Kebelioğlu (Kocaeli Mastırlar)
---
Sporpoint: 2-İdes Elektronik: 4
Hakem: Engin Bıçak
Sporpoint: İrfan Çelik, Musa Avcı, Nihat Aşık, Ali Said Tekin, Ali Akardaş, Cumhur Öcal, Kadir Demir, Muharrem Suel, Haluk Samsa
Antrenör: Arif Hasekioğlu
İdes Elektronik: Mehmet Erdem, Yasin Usta, Şaban Özdem, Tayip Aydın, Mücahit Ak, Serkan Dededağlılar, Zafer Güleryüz, Ferdi Aksakal, Osman Gürdal
Antrenör: Bülent Uyarım
Goller: Dk.4 Nihat Aşık, Dk.49 Haluk Samsa (Sporpoint), Dk.11 Tayip Aydın, Dk.30 Ferdi Aksakal, Dk.35-45 Yasin Usta (İdes Elektronik)
---
Kocaali Demir Emlak: 4-Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret: 2
Hakem: Yunus Aytekin Atabek
Kocaali Demir Emlak: Fatih Özaltun, Salim Demir, Hasan Yılmaz Koç, Temel Tarım, Beyler Gögce, İrfan Gögce, Varol Keleş, Ejder İkiz, İsmail Demir
Antrenör: Okan Yılmaz
Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret: Mustafa Arslan, Nedim Akbulut, Cihan Şen, Erdoğan Özcan, Sedat Pınar, Cengiz Kuybulu, Cengiz Yazıcı, Salih Baş, Bahattin Kurt
Antrenör: Mustafa Öztürk
Goller: Dk.34 Varol Keleş, Dk.36-38 Beyler Gögce, Dk.37 Ejder İkiz (Kocaali Demir Emlak), Dk.47 Nedim Akbulut, Dk.50 Sedat Pınar (Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret)
---
Turnuva Programı
12 Haziran 2015 Cuma
Saat 19.30 Bu Yapı&Hamarat Kuyumculuk-Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikası
Saat 20.30 Hun İlaçlama-Entosan İlaçlama
Saat 21.30 Sessan Makine-Kayar Sucuk
Saat 22.30 İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk-Santaş İnşaat
Saat 23.30 Mahsa İnşaat: 3-Gebze Marmara Gazetesi: 0 (Hükmen)
13 Haziran 2015 Cumartesi
Saat 19.30 Akyazıspor-Famec Raylı Sistemleri
Saat 20.30 Suev İnşaat-Cumhur Çelik&Adayıldız Makine
Saat 21.30 Dem-Ak harita-İmren Ciğercisi
Saat 22.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Sakarya İz Reklam
Saat 23.30 Aydın Gıda-Adaçağ İnşaat&Coşkunspor
14 Haziran 2015 Pazar
Saat 19.30 Merkez Oto-Ata Metal&Simitçiii
Saat 20.30 TÜVASAŞ-Osman Halil Madencilik
Saat 21.30 Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı-1837 Sapanca Mercan İnşaat
Saat 22.30 NTK Yapı-Tarım kredi
Saat 23.30 Umpa Gıda-Eski Reji
15 Haziran 2015 Pazartesi
Saat 19.30 Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret-Bosna Pırıldar&Adapey
Saat 20.30 Kocaali Aktaşspor-Seyyidoğulları Kuruyemiş
Saat 21.30 Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikası-İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk
Saat 22.30 Milli Eğitim-Alkan İç Giyim&Katlı Pazar
Saat 23.30 İdes Elektronik-Sessan Makine
16 Haziran 2015 Salı
Saat 19.30 Santaş İnşaat-Sporpoint
Saat 20.30 Yıldız Yemek-Aydın Gıda
Saat 21.30 Kocaeli Mastırlar-Kuzey Yıldızı
Saat 22.30 Cumhur Çelik&Adayıldız Makine-Düzce Rafting
Saat 23.30 Sakarya İz reklam-Merkez Oto
17 Haziran 2015 Çarşamba
Saat 19.30 Entosan İlaçlama-Kocaali Demir Emlak
Saat 20.30 Kayar Sucuk-Bu Yapı-Hamarat Kuyumculuk
Saat 21.30 Osman Halil Madencilik-Akyazıspor
Saat 22.30 Eski Reji-Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı
Saat 23.30 İmren Ciğercisi-Mahsa İnşaat

Bu haber toplam 499 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Akyazı | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0264 418 10 04 | Faks : 0264 418 10 04 | Haber Yazılımı: CM Bilişim