• BIST 89.695
  • Altın 145,860
  • Dolar 3,6136
  • Euro 3,9258
  • Sakarya : 0 °C

Olgunlar'da 11. akşam sonuçları!

Olgunlar'da 11. akşam sonuçları!
Her yıl düzenlenen ve şehrin yakından takip ettiği Olgunlar Tunuvası'nda 11. akşam da geride kaldı. İşte sonuçlar.gecenin maçında Yıldız Yemek'i:8- 1-Akyazıspor: da Başkan Akcan 3 gol attı.

On birinci Akşam Maçları
Yıldız Yemek: 1-Akyazıspor: 8
Hakem: Zeynel Abidin Erdoğan
Yıldız Yemek: Muhammet Yazar, İsmet Patan, Kasım Efe, Mithat Başar, Bülent Uyarım, Hasan Yıldız, Cemal Çavuşlar, Aydın Tarım, Hasan Memiş, Güven Bektaş, Ramazan Göçerler
Antrenör: İsmail Ağa
Akyazıspor: M.Yaşar Yılmaz, Mehmet Temizalay, Orhan Yıldırım, Hasan Akcan, Levent Genç, Erol Yıldırım, Abdullah Uzungüngör, Nail Kahveci, Metin Kılıç, Miktat Bakırcı, Nejat Ersin
Antrenör: Bülent Kasım
Goller: Dk.1 Abdullah Uzungüngör, Dk.15-44-50 Hasan Akcan, Dk.37-49 Levent Genç, Dk.43 Nail Kahveci, Dk.45 Nejat Ersin (Akyazıspor), Dk.33 Hasan Yıldız (Yıldız Yemek)
---
Düzce Rafting: 2-Ertaş Harita: 5
Hakem: Talha Yıldırım
Düzce Rafting: Önder Gökdemir, Yiğit Ayav, Eser Balaban, Osman Bektaş (K.Kart), Tamer Yüksel, Şerif Ali Karanfil (K.Kart), Şaban Yıldırım, Yusuf Açıkyörük
Antrenör: Hakan Turan
Ertaş Harita: Engin İrdem, Orhan Haklı, Güvenir Kılıç, Servet Duman, Yusuf Yıldırım, Osman Sağır, Metin Aydınlı, Birol Yavuz, Fatih Faruşoğlu, Sinan Özalp
Antrenör: Eyüp Berk
Goller: Dk.19-30 Fatih Faruşoğlu, Dk.20 Güvenir Kılıç, Dk.50 Metin Aydınlı, Dk.50+1 Servet Duman (Ertaş Harita), Dk.25-30 Tamer Yüksel (Düzce Rafting)
Kırmızı Kartlar: Dk.40 Şerif Ali Karanfil, Dk.45 Osman Bektaş (Düzce Rafting)
---
Suev İnşaat: 6-Kocaeli Mastırlar: 3
Hakem: Gökhan Kahyacık
Suev İnşaat: Adem Beşli, Kemal Güven, Güngör Açıkgöz, Selçuk Başak, Aykut Okan, Şükrü Güneş, Turgut Okan, Cavit Salpat, İrfan Şimşek, Murat Tunçlar, Adem Tandoğan
Antrenör: Ayhan Yeniay
Kocaeli Mastırlar: Hayrettin Kasım Apatay, İbrahim Akgün, Göksel Ali Argun, Ünal Dilek, Yüksel Gümüş, Aytekin Kebelioğlu, Ceyhun Beşer, İsmail Işıksoy, Soner Boz
Antrenör: Ahmet Akkaya
Goller: Dk.2-27-29-31 Cavit Salpat, Dk.22 Turgut Okan, Dk.45 Adem Tandoğan (Suev İnşaat), Dk.11 Soner Boz, Dk.23 Ünal Dilek, Dk.50 Aytekin Kebelioğlu (Kocaeli Mastırlar)
---
Sporpoint: 2-İdes Elektronik: 4
Hakem: Engin Bıçak
Sporpoint: İrfan Çelik, Musa Avcı, Nihat Aşık, Ali Said Tekin, Ali Akardaş, Cumhur Öcal, Kadir Demir, Muharrem Suel, Haluk Samsa
Antrenör: Arif Hasekioğlu
İdes Elektronik: Mehmet Erdem, Yasin Usta, Şaban Özdem, Tayip Aydın, Mücahit Ak, Serkan Dededağlılar, Zafer Güleryüz, Ferdi Aksakal, Osman Gürdal
Antrenör: Bülent Uyarım
Goller: Dk.4 Nihat Aşık, Dk.49 Haluk Samsa (Sporpoint), Dk.11 Tayip Aydın, Dk.30 Ferdi Aksakal, Dk.35-45 Yasin Usta (İdes Elektronik)
---
Kocaali Demir Emlak: 4-Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret: 2
Hakem: Yunus Aytekin Atabek
Kocaali Demir Emlak: Fatih Özaltun, Salim Demir, Hasan Yılmaz Koç, Temel Tarım, Beyler Gögce, İrfan Gögce, Varol Keleş, Ejder İkiz, İsmail Demir
Antrenör: Okan Yılmaz
Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret: Mustafa Arslan, Nedim Akbulut, Cihan Şen, Erdoğan Özcan, Sedat Pınar, Cengiz Kuybulu, Cengiz Yazıcı, Salih Baş, Bahattin Kurt
Antrenör: Mustafa Öztürk
Goller: Dk.34 Varol Keleş, Dk.36-38 Beyler Gögce, Dk.37 Ejder İkiz (Kocaali Demir Emlak), Dk.47 Nedim Akbulut, Dk.50 Sedat Pınar (Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret)
---
Turnuva Programı
12 Haziran 2015 Cuma
Saat 19.30 Bu Yapı&Hamarat Kuyumculuk-Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikası
Saat 20.30 Hun İlaçlama-Entosan İlaçlama
Saat 21.30 Sessan Makine-Kayar Sucuk
Saat 22.30 İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk-Santaş İnşaat
Saat 23.30 Mahsa İnşaat: 3-Gebze Marmara Gazetesi: 0 (Hükmen)
13 Haziran 2015 Cumartesi
Saat 19.30 Akyazıspor-Famec Raylı Sistemleri
Saat 20.30 Suev İnşaat-Cumhur Çelik&Adayıldız Makine
Saat 21.30 Dem-Ak harita-İmren Ciğercisi
Saat 22.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Sakarya İz Reklam
Saat 23.30 Aydın Gıda-Adaçağ İnşaat&Coşkunspor
14 Haziran 2015 Pazar
Saat 19.30 Merkez Oto-Ata Metal&Simitçiii
Saat 20.30 TÜVASAŞ-Osman Halil Madencilik
Saat 21.30 Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı-1837 Sapanca Mercan İnşaat
Saat 22.30 NTK Yapı-Tarım kredi
Saat 23.30 Umpa Gıda-Eski Reji
15 Haziran 2015 Pazartesi
Saat 19.30 Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret-Bosna Pırıldar&Adapey
Saat 20.30 Kocaali Aktaşspor-Seyyidoğulları Kuruyemiş
Saat 21.30 Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikası-İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk
Saat 22.30 Milli Eğitim-Alkan İç Giyim&Katlı Pazar
Saat 23.30 İdes Elektronik-Sessan Makine
16 Haziran 2015 Salı
Saat 19.30 Santaş İnşaat-Sporpoint
Saat 20.30 Yıldız Yemek-Aydın Gıda
Saat 21.30 Kocaeli Mastırlar-Kuzey Yıldızı
Saat 22.30 Cumhur Çelik&Adayıldız Makine-Düzce Rafting
Saat 23.30 Sakarya İz reklam-Merkez Oto
17 Haziran 2015 Çarşamba
Saat 19.30 Entosan İlaçlama-Kocaali Demir Emlak
Saat 20.30 Kayar Sucuk-Bu Yapı-Hamarat Kuyumculuk
Saat 21.30 Osman Halil Madencilik-Akyazıspor
Saat 22.30 Eski Reji-Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı
Saat 23.30 İmren Ciğercisi-Mahsa İnşaat

Bu haber toplam 533 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Sakaryaspor güle oynaya...! 5-025 Mart 2017 Cumartesi 17:02
  • Çark'ta 'Eymen Bebek' sesleri! Tatangalar yine inletti25 Mart 2017 Cumartesi 15:55
  • Şehirde tuhaf bir kavga...25 Mart 2017 Cumartesi 15:53
  • As Akyazı heyeti barış için Karasu’ya gidiyor24 Mart 2017 Cuma 20:29
  • Haydi Sakarya!.. Bu maç Eymen bebek için!23 Mart 2017 Perşembe 17:30
  • As Akyazı Farklı mağlup.5-022 Mart 2017 Çarşamba 17:14
  • Kardeşlik, Dostluk ve Dayanışma Çağrımız22 Mart 2017 Çarşamba 14:56
  • As Akyazıspor-Kocaalispor maçı canlı yayın22 Mart 2017 Çarşamba 14:02
  • Haydi Maça21 Mart 2017 Salı 19:30
  • As Akyazıspor-Kocaalispor maçı canlı yayın21 Mart 2017 Salı 19:04
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Akyazı | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0264 418 10 04 | Faks : 0264 418 10 04 | Haber Yazılımı: CM Bilişim