• BIST 108.352
  • Altın 143,327
  • Dolar 3,5324
  • Euro 4,1408
  • Sakarya : 28 °C

Olgunlar'da 10. akşam maçları nefes kesti!

Olgunlar'da 10. akşam maçları nefes kesti!
Bu yıl 27.'si düzenlenen Olgunlar Turnuvası tüm heyecanıyla devam ediyor. Turnuvada 10. hafta maçları geride kalırken, son oynanan mücadeleleler nefes kesti...

Kocaali Aktaşspor: 16-Alkan İç Giyim&Katlı Pazar: 2

Hakem: Barış Görgün

Kocaali Aktaşspor: Rahmi Avcı, Mürsel Yüksel, Halil Karaaslan, Erdal Narin, Mustafa Ateş, Eyüp Berk, Ayhan Kalyoncu, Orhan Tok, Cenk Burak Çankaya, Murat Şengül

Antrenör: Cengiz Gündüz

Alkan İç Giyim&Katlı Pazar: Alper Demir, Aydın Alkan, Hakan Öncü, Kadir Mestanlı, Sezai Çapa, Erol Özbahçeli, Abdullah Şiran, Önder Batmacı, Fatih Şen

Antrenör: Mustafa Agah Şen

Goller: Dk.2-30 Ayhan Kalyoncu, Dk.12-41-43-44-45 Eyüp Berk, Dk.13 Halil Karaaslan, Dk.15-39 Cenk Burak Çankaya, Dk.16-38 Mustafa Ateş, Dk.17-32 Erdal Narin, Dk.23-42 Orhan Tok (Kocaali Aktaşspor), Dk.46 Önder Batmacı, Dk.49 Hakan Öncü (Alkan İç Giyim&Katlı Pazar)

---

Aydın Gıda: 1-NTK Yapı: 8

Hakem: Uğur Garan

Aydın Gıda: Nuri Çelik, Engin Tantan, İmdat Kum, Ömer Uluköylü, Ali Paşa Fazlıoğlu, Celal Çevik, Semih Bilgin, Metin Barut, A.Uğur Özen

Antrenör: Fikret Karakaş

NTK Yapı: Ender Özdemir, Latif Yan, Münür Uçar, Sebahattin Kıyak, Recep Durak, Nevzat Özbay, Adnan Öztürk, Recai Yan, Güngör Öztürk, Hüseyin Çoban

Antrenör: Fahri Kılıç

Goller: Dk.14 Recai Yan, Dk.20-23-30 Hüseyin Çoban, Dk.32-40-49 Nevzat Özbay, Dk.36 Sebahattin Kıyak (NTK Yapı), Dk.22 Semih Bilgin (Aydın Gıda)

---

Ata Metal Simitçiii: 5-Sakarya İz Reklam: 13

Hakem: Engin Bıçak

Ata Metal Simitçiii: Taner Karaoğlan, Cem Korkmaz, Erol Ekşi, Selçuk Delikara, Aytaç Akın, Sinan Güler, Kerim Ekşi, Hakan Yılmaz, Suat Anuş

Antrenör: İbrahim Koşutan

Sakarya İz Reklam: Birol Beşiroğlu, Sadettin Gül, Ali Uzuner, Ahmet Kara, Hasan Öztürk, Akın Mergül, Bülent Ecevit Kara, İbrahim Altuntaş

Antrenör: Erol Yıldırım

Goller: Dk.2-19 Hasan Öztürk, Dk.3-41 İbrahim Altuntaş, Dk.14-20-32-45 Ali Uzuner, Dk.23-24-39 Bülent Ecevit Kara, Dk.42-49 Ahmet Kara (Sakarya İz Reklam), Dk.6-10-48 Sinan Güler, Dk.13 Kerim Ekşi, Dk.34 (Pen.) Cem Korkmaz (Ata Metal Simitçiii)

---

Bosna Pırıldar Adapey: 14-Kuzey Yıldızı: 2

Hakem: Zeynel Abidin Erdoğan

Bosna Pırıldar Adapey: Ferruh Bayram, Nuh Develi, Mustafa Çabuk, Erdem Baykan, Hakan Muti, Erdoğan Talay, Cevat Koç, Metin Öztürk, Çetin Tunçat, Metin Söyler

Antrenör: Asım Dorak

Kuzey Yıldızı: Recep Eşkin, Köksal Ok, Mesut Hancı, Mustafa Zaimoğlu, Kazım Çakır, Şerafettin Beyaz, Metin İngenç, Osman Talar

Antrenör: Kenan Tiryaki

Goller: Dk.1 Metin Söyler, Dk.15-22-34-37-43 Erdoğan Talay, Dk.18-30-44 Mustafa Çabuk, Dk.26-33-48 Cevat Koç, Dk.32 Çetin Tunçat, Dk.40 Erdem Baykan (Bosna Pırıldar Adapey), Dk.7 Mesut Hancı, Dk.12 Şerafettin Beyaz (Kuzey Yıldızı)

---

Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak: 5-Milli Eğitim: 4

Hakem: Tayfun Güz

Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak: Erdem Koç, Bünyamin Kahveci, Birol Karga, Kadir Kerim, Recep Koşar, İlyas Asan, Hasan Ali Yamak, Özcan Bulut

Antrenör: Yakup Aynacı

Milli Eğitim: Mehmet Ali Şahan, Murat Kantarcı, Atilla Çolak, Levent Cengiz, Sadık Adatepe, Abdullah İleli, Serdar Pamuklar, Özgür Yusufreisoğlu

Antrenör: İlhan Sütlü

Goller: Dk.4 Atilla Çolak, Dk.32-46 Serdar Pamuklar, Dk.40 (Pen.) Murat Kantarcı (Milli Eğitim), Dk.7-34-50+1 Kadir Kerim, Dk.37 Bünyamin Kahveci, Dk.47 İlyas Asan (Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak)

---

Turnuva Programı

11 Haziran 2015 Perşembe

Saat 19.30 Akyazıspor-Yıldız Yemek

Saat 20.30 Düzce Rafting-Ertaş Harita

Saat 21.30 Kocaeli Mastırlar-Suev İnşaat

Saat 22.30 Sporpoint-İdes Elektronik

Saat 23.30 Kocaali Demir Emlak-Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret

12 Haziran 2015 Cuma

Saat 19.30 Bu Yapı&Hamarat Kuyumculuk-Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikası

Saat 20.30 Hun İlaçlama-Entosan İlaçlama

Saat 21.30 Sessan Makine-Kayar Sucuk

Saat 22.30 Mahsa İnşaat-Gebze Marmara Gazetesi

Saat 23.30 İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk-Santaş İnşaat

13 Haziran 2015 Cumartesi

Saat 19.30 Akyazıspor-Famec Raylı Sistemleri

Saat 20.30 Suev İnşaat-Cumhur Çelik&Adayıldız Makine

Saat 21.30 Dem-Ak harita-İmren Ciğercisi

Saat 22.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Sakarya İz Reklam

Saat 23.30 Aydın Gıda-Adaçağ İnşaat&Coşkunspor

14 Haziran 2015 Pazar

Saat 19.30 Merkez Oto-Ata Metal&Simitçiii

Saat 20.30 TÜVASAŞ-Osman Halil Madencilik

Saat 21.30 Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı-1837 Sapanca Mercan İnşaat

Saat 22.30 NTK Yapı-Tarım kredi

Saat 23.30 Umpa Gıda-Eski Reji

15 Haziran 2015 Pazartesi

Saat 19.30 Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret-Bosna Pırıldar&Adapey

Saat 20.30 Kocaali Aktaşspor-Seyyidoğulları Kuruyemiş

Saat 21.30 Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikası-İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk

Saat 22.30 Milli Eğitim-Alkan İç Giyim&Katlı Pazar

Saat 23.30 İdes Elektronik-Sessan Makine

16 Haziran 2015 Salı

Saat 19.30 Santaş İnşaat-Sporpoint

Saat 20.30 Yıldız Yemek-Aydın Gıda

Saat 21.30 Kocaeli Mastırlar-Kuzey Yıldızı

Saat 22.30 Cumhur Çelik&Adayıldız Makine-Düzce Rafting

Saat 23.30 Sakarya İz reklam-Merkez Oto

17 Haziran 2015 Çarşamba

Saat 19.30 Entosan İlaçlama-Kocaali Demir Emlak

Saat 20.30 Kayar Sucuk-Bu Yapı-Hamarat Kuyumculuk

Saat 21.30 Osman Halil Madencilik-Akyazıspor

Saat 22.30 Eski Reji-Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı

Saat 23.30 İmren Ciğercisi-Mahsa İnşaat

---

Bu haber toplam 804 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Akyazı | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0264 418 10 04 | Faks : 0264 418 10 04 | Haber Yazılımı: CM Bilişim