• BIST 106.843
  • Altın 142,630
  • Dolar 3,5367
  • Euro 4,1209
  • Sakarya : 17 °C

Olgunlar Turnuvasında heyecan devam ediyor

Olgunlar Turnuvasında heyecan devam ediyor
Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 6ncı Akşam maçları tamamlandı

Bu yıl 29. düzenlenen Sakarya OIgunlar Futbol Turnuvasında  heyecan devam ediyor. Oldukça çekişmeli maçların oynandığı turnuvada 6. akşam maçları dün yapılan müsabakalarla sona erdi.

 

 

Güneşoğlu Süt Ürünleri: 6-Kocaali Çarşı: 1

Hakem: Furkan Kocayıldız

 

Güneşoğlu Süt Ürünleri: Fatih Kosovalı, İsmail Akdeniz, Metin Surmaz, Yasin Yılmaz, Cemil Gümüş, Kazım Turgut, Ayhan İlhan, Kadir Küçük

 

Antrenör: Emre Kayın

 

Kocaali Çarşı: Cihan Kalaycı, Barış Turgut, Volkan Zehir, Uğur Tarakçı, Kani Genç, Yasin Emecan, Salih Batman, Yakup Yılmaz, Erkan Turgut

 

Antrenör: Erkan Güner

 

Goller: Dk.17-41-46 Kazım Turgut, Dk.26 Kadir Küçük, Dk.32 İsmail Akdeniz, Dk.48 Ayhan İlhan (Güneşoğlu Süt Ürünleri), Dk.22 Volkan Zehir (Kocaali Çarşı)

Sarı Kart: Dk.34 İsmail Akdeniz (Güneşoğlu Süt Ürünleri)

---

Akyazı Akbaş İnşaat: 3-Adaçağ İnşaat Coşkunspor: 4

Hakem: Uğur Muslu

 

Akyazı Akbaş İnşaat: Sami Yılmaz, Sedat Kardeş, Mustafa Sağlam, Abdullah Uzungüngör, Yılmaz Yavuz, Zihni Demirbaş, Hasan Cengiz, Ömer Uluköylü, Erol Yıldırım, İlyas Torun, Nail Kahveci

 

Antrenör: Celal Çevik

 

Adaçağ İnşaat Coşkunspor: Recep Durak, Şakir Öztürk, Vedat Uysal, Tamer Arancı, Ferdi Tapşın, Şehmuz Aluş, Tansel Oktar, Soner Boz, İmdat Kum, Erol Tolga

 

Antrenör: Fevzi Çapkınlar

 

Goller: Dk.10 İmdat Kum, Dk.20 Soner Boz, Dk.26 Tansel Oktar, Dk.39 Erol Tolga (Adaçağ İnşaat Coşkunspor), Dk.33 Abdullah Uzungüngör, Dk.44 Zihni Demirbaş, Dk.46 Mustafa Sağlam (Akyazı Akbaş İnşaat)

---

Limandere Turan Fındık: 1-Akyazı Öztürkler Market: 5

Hakem: Anıl Garan

 

Limandere Turan Fındık: Hakan Aydın, Behzat Tosun, Recep Erbaş, Şaban Erbaş, Yahya Celep, Ergün Demir, Yusuf Baki, Bayram Erbaş, Muhammed Ali İskender

 

Antrenör: Abdurrahman Yılmaz

 

Akyazı Öztürkler Market: Şener Dönmez, Yusuf Demiralay, Yusuf Demirbaş, Sadettin Dağlı, Ali Dülger, Habib Aydın, Muammer Hikmet, Fahrettin Berk, Ayhan Muşmuloğlu

 

Antrenör: İrfan Dinçer

 

Goller: Dk.14 Sadettin Dağlı, Dk.21-22 Ayhan Muşmuloğlu, Dk.35-39 Habib Aydın (Akyazı Öztürkler Market), Dk.36 Şaban Erbaş (Limandere Turan Fındık)

 

Sarı Kartlar: Dk.32 Muammer Hikmet, Dk.45 Fahrettin Berk, Dk.49 Sadettin Dağlı (Akyazı Öztürkler Market)

---

Doruk Koleji: 3-Çiğ Köftecim Genel Merkez: 6

Hakem: Ertuğrul Kardeş

 

Doruk Koleji: Erkan Aydoğan, Musa Avcı, Enis Tort, Fevzi Çolak, İbrahim Türk, Mustafa Kolat, Gürkan Kurtuluş, Doğan Konuklar, Melih Uzunözmen

 

Antrenör: Namık Yılmaz

 

Çiğ Köftecim Genel Merkez: Önder Gökdemir, Eser Balaban, Rasim Süha Sarı, Volkan Bakan, Emre Kibar, Faruk Kavakçı, Rüstem Baş, Fatih Kavakçı, Bedri Gel

 

Antrenör: Fatih Yener

 

Goller: Dk.9 Rasim Süha Sarı, Dk.30 Volkan Bakan, Dk.32-33 Fatih Kavakçı, Dk.35 Eser Balaban, Dk.46 Emre Kibar (Çiğ Köftecim Genel Merkez), Dk.47-49-50 Mustafa Kolat (Doruk Koleji)

 

Sarı Kartlar: Dk.10 Musa Avcı (Doruk Koleji), Dk.35 Faruk kavakçı (Çiğ Köftecim Genel Merkez)

---

Yeni Cami Efsane Akyazı Samastı İnşaat: 1-Doruk Koleji: 6

Hakem: Halit Musaoğlu

 

Yeni Cami Efsane Akyazı Samastı İnşaat: Mesut Özkan, Sadullah Yılmaz, Nadir Orsavaş, Nihat İçyüz, Hasan Öztürk, Hasan Sabri Yılmaz, Taşkın Orsavaş, Mustafa Yavuz, Hasan Altuntaş, Recep Sarı

 

Antrenör: Cemil Kurtoğlu

 

Doruk Koleji: Necmi Baltaoğlu, Murat Balaban, Yüksel Yılmaz, Aydın Özmert, İsa Hocalar, Vedat Tapan. İhsan Odabaşı, Fuat Karadağ, Ahmet Polat, Burak Çankaya, Fatih Kıstak

 

Antrenör: Namık Yılmaz

 

Goller: Dk.13 Hasan Sabri Yılmaz (Yeni Cami Efsane Akyazı Samastı İnşaat), Dk.17 Murat Balaban, Dk.26 Aydın Özmert, Dk.32-49 Vedat Tapan, Dk.39 Yüksel Yılmaz, Dk.42 İhsan Odabaşı (Doruk Koleji)

 

Sarı Kartlar: Dk.36 Ahmet Polat, Dk.41 Aydın Özmert (Doruk Koleji)

---

TURNUVA PROGRAMI

11 Temmuz Salı

Saat 19.30 Milli Eğitim-SAYTEM Temizlik&Emin Koruma (Olgunlar)

Saat 20.30 Sapanca Mustafa Mercan İnşaat-Şanlı Apart (Gençler)

Saat 21.30 Köftecim Erdal-Rodi Burger (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 22.30 Remax Hür Gayrimenkul-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 23.30 Kaynarca Duran Teknik-EKM Grup (Gençler)

12 Temmuz Çarşamba

Saat 19.30 Temiz İş Alarm-Gürdal Turizm (Olgunlar)

Saat 20.30 Ada Çit-1837 Sapanca Balkaya Tekstil (Gençler)

Saat 21.30 Sakarya Sanatkarlar Odası-Oto Aydeniz (Olgunlar)

Saat 22.30 Milli Eğitim-Er Yapı Bosna (Gençler)

Saat 23.30 Ada Şen Oto&Seçkin Makina-Ertaş Harita (Gençler)

13 Temmuz Perşembe

Saat 19.30 Sakarya İz Reklam-Toy Aydınlatma (Gençler)

Saat 20.30 Kocaali Demir Emlak-Süel Yapı&Beyaz Köşk (Olgunlar)

Saat 21.30 Kuyudibi Savaşspor-Eski Reji (Genç Olgunlar)

Saat 22.30 Hunca Masterlar-Orta Evden Eve Nakliyat Sapakspor (Olgunlar)

Saat 23.30 Has Traktör-BAİ Yapı (Genç Olgunlar)

14 Temmuz Cuma

Saat 19.30 Suev İnşaat-Sude Gıda (Olgunlar)

Saat 20.30 Göynüklü Ömer Usta Dondurmaları-Boşhoku (Gençler)

Saat 21.30 Düzce Veteranlar-Er Yapı Bosna (Olgunlar)

Saat 22.30 Kocaali Çarşı-Proda (Genç Olgunlar)

Saat 23.30 Sabri Çocuk Giyim Katlı Pazar-Güneşoğlu Süt Ürünleri (Gençler)

15 Temmuz Cumartesi

Ülkemizde yaşanan hain darbe girişiminin yıldönümü olduğundan maç yapılmayacaktır.

16 Temmuz Pazar

Saat 19.30 Kaynarca Duran Teknik-Sapanca Mustafa Mercan İnşaat (Gençler)

Saat 20.30 Rodi Burger-Remax Hür Gayrimenkul (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 21.30 Esmer AVM-EKP Grup (Genç Olgunlar)

Saat 22.30 Şanlı Apart-Doruk Koleji (Genç Olgunlar)

Saat 23.30 Lezita Yıldırım Piliç-Adaçağ İnşaat Coşkunspor (Tecrübeli Ogunlar)

17 Temmuz Pazartesi

Saat 19.30 Ertaş Harita-Ada Çit (Genç Olgunlar)

Saat 20.30 Akyazı Samastı İnşaat-Milli Eğitim (Olgunlar)

Saat 21.30 Akyazı Akbaş İnşaat-Köftecim Erdal (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 22.30 Milli Eğitim-Adaşen Oto&Seçkin Makina (Genç Olgunlar)

Saat 23.30 Uzman Kimya-Er Yapı Bosna (Genç Olgunlar)

18 Temmuz Salı

Saat 19.30 Umut Oto-Doruk Koleji (Olgunlar)

Saat 20.30 Kocaeli Masterlar-Toy Aydınlatma (Genç Olgunlar)

Saat 21.30 Limandere Turan Fındık-SAYTEM Temizlik&Emin Koruma (Olgunlar)

Saat 22.30 Eski Reji-Has Traktör (Genç Olgunlar)

Saat 23.30 Sakarya İz Reklam-Kuyudibi Savaşspor (Genç Olgunlar)

19 Temmuz Çarşamba

Saat 19.30 Proda-Sabri Çocuk Giyim Katlı Pazar (Genç Olgunlar)

Saat 20.30 Temiz İş Alarm-Sakarya Sanatkarlar Odası (Olgunlar)

Saat 21.30 Boşhoku-Kocaali Çarşı (Genç Olgunlar)

Saat 22.30 Eski Dostlar-Güneşoğlu Süt Ürünleri (Gençler)

Saat 23.30 Orta Evden Eve Nakliyat Sapakspor-Gürdal Turizm (Olgunlar)

20 Temmuz Perşembe

Saat 19.30 Süel Yapı&Beyaz Köşk-Er Yapı Bosna (Olgunlar)

Saat 20.30 EKM Grup-Çiğ Köftecim Genel Merkez (Genç Olgunlar)

Saat 21.30 Kaynarca Duran Teknik-Esmer AVM (Genç Olgunlar)

Saat 22.30 Oto Aydeniz-Hunca Mestarler (Olgunlar)

Saat 23.30 Doruk Koleji-Sapanca Mustafa Mercan İnşaat (Gençler)

Bu haber toplam 331 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Sakaryaspor'un 2.Lig'deki rakipleri belli oldu10 Temmuz 2017 Pazartesi 15:48
  • Güreşte Kupaların En Büyüğü Akyazı’nın07 Temmuz 2017 Cuma 10:24
  • Yeni stadyumda can sıkan manzara!05 Temmuz 2017 Çarşamba 10:40
  • Akyazılı Serhat Baştan Tokat spora gidiyor28 Haziran 2017 Çarşamba 16:59
  • Sakaryaspor transfer yasağı ile karşı karşıya23 Haziran 2017 Cuma 03:29
  • Sakaryaspor'da gençler gözden çıkarıldı22 Haziran 2017 Perşembe 14:09
  • Yeni Statta koltuk montajı başladı21 Haziran 2017 Çarşamba 16:17
  • Akyazı Spor Camiası İftarda Buluştu19 Haziran 2017 Pazartesi 16:07
  • Sakaryaspor'da imza haftası19 Haziran 2017 Pazartesi 14:12
  • Harunusta Spor’dan muhteşem kupa töreni19 Haziran 2017 Pazartesi 12:19
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Akyazı | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0264 418 10 04 | Faks : 0264 418 10 04 | Haber Yazılımı: CM Bilişim