• BIST 89.603
  • Altın 146,133
  • Dolar 3,6103
  • Euro 3,9292
  • Sakarya : 7 °C

Olgunlar Turnuvasında Akyazı galip

Olgunlar Turnuvasında Akyazı galip
26ncu Olgunlar Futbol turnuvasının 3ncü akşamı oynanan maçlarda bu sonuçlar alındı.Akyazı takımları ilk maçta galip geldiler

Ceyhan Oto: 0-Ceytem: 8

Hakem: Özgür Ömez

Ceyhan Oto: Şahin Celep, Yılmaz İpek, Ayhan Coşkun, Yalçın Demir, Uğur Tellioğlu, Hüseyin Polat, Yusuf Demirbaş, Naim Sarı, Muzaffer Özbalaban, Nahit Kurt, Vahit Akbaş

Antrenör: Özcan Tanıl

Ceytem: Mesut Özkan, Şükrü Kara, İhsan Sezer, Ahmet Demir, Hasan Sabri Yılmaz, Uğur Çelikarslan, Mustafa Şenol, Nadir Orsavaş, Mehmet Ali Halil, İbrahim Yakut

Antrenör: Nurettin Çelikarslan

Goller: Dk.23 Ahmet Demir, Dk.26 Mustafa Şenol, Dk.29 Nadir Orsavaş, Dk.40-43 Hasan Sabri Yılmaz, Dk.41-50 İbrahim Yakut, Dk.50+1 Uğur Çelikarslan (Ceytem)

---

Sakarya İz Reklam&Toy Aydınlatma: 8-Özel Alüminyum: 1

Hakem: Ertuğrul Kardeş

Sakarya İz Reklam&Toy Aydınlatma: Engin Kalyoncu, Hasan Öztürk, Ahmet Kara, Ferit Karayazı, Ali Uzuner, Murat Duman, Seçkin Toy, Atilla Tünel, İbrahim Altuntaş

Antrenör: Ender Sönmez

Özel Alüminyum: Birol Beşiroğlu, Recai Kandemir, Barış Adalı, İsmail Certel, Aydın Yılmaz, Tamer Güler, Sinan Esentürk, Gökhan Göksu, Doğan Cambasoğlu, Nail Dağhan

Antrenör: Sebahattin Can

Goller: Dk.4-7 İbrahim Altuntaş, Dk.9-10-17-23 Ali Uzuner, Dk.44 Ahmet Kara, Dk.47 Murat Duman (Sakarya İz Reklam&Toy Aydınlatma), Dk.32 Doğan Cambasoğlu (Özel Alüminyum)

---

Tarım Kredi: 2-Akyazıspor: 3

Hakem: Buğra Can Semercioğlu

Tarım Kredi: Erdoğan Kara, İbrahim Ceylan, Bülent Erdi, Ömer Akdeniz, Sinan Kahraman, İsa Müslim, Güngör Öztürk, Ender Dinç, Resul Nebioğlu, Hüseyin Zahit Tataroğlu, Bahadır Özdemir

Antrenör: Yahya Akyol

Akyazıspor: Erdinç Canbaz, Yavuz Sultan Anat, Adnan Öztürk, Erol Yıldırım, Alaattin Akcan, Hasan Kılıçkeser, Celal Çevik, Recai Yan, Nail Kahveci

Antrenör: Nuri Sait Okur

Goller: Dk.22 Ömer Akdeniz, Dk.24 Hüseyin Zahit Tataroğlu (Tarım Kredi), Dk.39 Alaattin Akcan, Dk.40 Hasan Kılıçkeser, Dk.50 (K.Kalesine) İsa Müslim (Akyazıspor)

---

Milli Eğitim: 4-Orkar Lojistik: 11

Hakem: Bahadır Başalı

Milli Eğitim: Cemal Çetinkaya, Fikri Demir, Ayhan Panta, Necmi Sağıroğlu, Dündar Keskin, Atilla Eken, Atilla Örge, Adnan Şekerci, İlhan Muslu, İskender Keskin, Hasan Çelik

Antrenör: Nurettin Elmacı

Orkar Lojistik: Nihat Yenilmez, Hasan Öztürk, Soner Boz, Yüksel Gümüş, Orhan Uzel, Osman Karakaya, Ünal Dilek, Abdullah Azizoğlu, Göksel Ali Argun

Antrenör: Necip Öztaş

Goller: Dk.8-35 Atilla Örge, Dk.36 Ayhan Panta, Dk.47 Adnan Şekerci (Milli Eğitim), Dk.14-24-42-45 Ünal Dilek, Dk.15 Soner Boz, Dk.25 Osman Karakaya, Dk.30-32-34-38-49 Yüksel Gümüş (Orkar Lojistik)

---

26ncı Olgunlar Futbol Turnuvası İlk Tur Fikstürü

30 Mayıs Cuma

Saat 20.00 Sanayispor-Kayarlar Grup (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 21.00 Tok Kardeşler TG Yapı-Uzman Kimya (Genç Olgunlar)

Saat 22.00 Protek Mühendislik-Tostçu Baba Sapakspor (Olgunlar)

Saat 23.00 Hakemler Derneği-Turport Denizcilik İstanbul (Genç Olgunlar)

31 Mayıs Cumartesi

Saat 21.00 Faydalı Kuyumculuk&Kaşif Dergisi-Emrah Unlu Mamulleri&Doğan Halı Yıkama (Genç Olgunlar)

Saat 22.00 Şöhret Yatak Gün İnşaat Coşkunspor-STC Duş (Olgunlar)

Saat 23.00 Ertaş Harita-İmparator Turizm (Genç Olgunlar)

1 Haziran Pazar

Saat 20.00 Gökhan Korkmaz Yapı Dünyası-Göçmen Börekçisi (Genç Olgunlar)

Saat 21.00 Bosna Pırıldar Market-Kaynarca Alkışlar Beton (Olgunlar)

Saat 22.00 Aktaş Süpermarket&Beyaz Fırın-Eski Reji (Genç Olgunlar)

Saat 23.00 Çiftçi Kardeşler Kasabı-Merkez Ceyhan Oto (Olgunlar)

2 Haziran Pazartesi

Saat 20.00 Hacı Arif Lokantası-Simge Eşarp (Olgunlar)

Saat 21.00 Tarım Kredi-Sanayispor (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 22.00 Suev İnşaat-Paksan Kireç (Genç Olgunlar)

Saat 23.00 Ceytem-Orkar Lojistik (Olgunlar)

3 Haziran Salı

Saat 20.00 Sakarya İz Reklam&Toy Aydınlatma-Umpa Gıda (Genç Olgunlar)

Saat 21.00 Milli Eğitim-Hun İlaçlama (Olgunlar)

Saat 22.00 Çapa Eşarp-Katı Pazaryeri-Özel Alüminyum (Genç Olgunlar)

Saat 23.00 Kayarlar Grup-Akyazıspor (Tecrübeli Olgunlar)

4 Haziran Çarşamba

Saat 20.00 Modern Kuyumculuk&Turyap-Şöhret Yatak Gün İnşaat Coşkunspor (Olgunlar)

Saat 21.00 Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita-Hakemler Derneği (Genç Olgunlar)

Saat 22.00 Tostçu Baba Sapakspor-Dem-Ak Harita (Olgunlar)

Saat 23.00 Emrah Unlu Mamulleri&Doğan Halı Yıkama-Tok Kardeşler TG Yapı (Genç Olgunlar)

5 Haziran Perşembe

Saat 20.00 Turport Denizcilik İstanbul-Faydalı Kuyumculuk&Kaşif Dergisi (Genç Olgunlar)

Saat 21.00 STC Duş-Bosna Pırıldar Market (Olgunlar)

Saat 22.00 AFS Teknik-Gökhan Korkmaz Yapı Dünyası (Genç Olgunlar)

Saat 23.00 Kaynarca Alkışlar Beton-Protek Mühendislik (Olgunlar)

6 Haziran Cuma

Saat 20.00 Akyazıspor-Sanayispor (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 21.00 Eski Reji-Ertaş Harita (Genç Olgunlar)

Saat 22.00 Simge Eşarp-Hun İlaçlama (Olgunlar)

Saat 23.00 Göçmen Börekçisi-Aktaş Süpermarket&Beyaz Fırın (Genç Olgunlar)

7 Haziran Cumartesi

Saat 20.00 Milli Eğitim-Sakarya İz Reklam&Toy Aydınlatma (Genç Olgunlar)

Saat 21.00 Merkez Ceyhan Oto-Hacı Arif Lokantası (Olgunlar)

Saat 22.00 Özel Alüminyum-Suev İnşaat (Genç Olgunlar)

Saat 23.00 Kayarlar Grup-Tarım Kredi (Tecrübeli Olgunlar)

8 Haziran Pazar

Saat 20.00 Orkar Lojistik-Çiftçi Kardeşler Kasabı (Olgunlar)

Saat 21.00 Umpa Gıda-Çapa Eşarp Katlı Pazaryeri (Olgunlar)

Saat 22.00 Ceytem-Milli Eğitim (Olgunlar)

Saat 23.00 Uzman Kimya-Emrah Unlu Mamulleri&Doğan Halı Yıkama (Genç Olgunlar)

9 Haziran Pazartesi

Saat 20.00 Faydalı Kuyumculuk&Kaşif Dergisi-Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita (Genç Olgunlar)

Saat 21.00 Dem-Ak Harita-Protek Mühendislik (Olgunlar)

Saat 22.00 Tok Kardeşler TG Yapı-Turport Denizcilik İstanbul (Genç Olgunlar)

Saat 23.00 Şöhret Yatak Gün İnşaat Coşkunspor-Tostçu Baba Sapakspor (Olgunlar)

10 Haziran Salı

Saat 20.00 Bosna Pırıldar Market-Modern Kuyumculuk&Turyap (Olgunlar)

Saat 21.00 İmparator Turizm-Eski Reji (Genç Olgunlar)

Saat 22.00 Akyazıspor-Tarım Kredi (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 23.00 Aktaş Süpermarket&Beyaz Fırın-AFS Teknik (Genç Olgunlar)

11 Haziran Çarşamba

Saat 20.00 STC Duş-Kaynarca Alkışlar Beton (Olgunlar)

Saat 21.00 Sanayispor-Kayarlar Grup (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 22.00 Ertaş Harita-Göçmen Börekçisi (Genç Olgunlar)

Saat 23.00 Çiftçi Kardeşler Kasabı-Ceytem (Olgunlar)

12 Haziran Perşembe

Regaip Kandili münasebetiyle maç yoktur.

13 Haziran Cuma

Saat 20.00 Paksan Kireç-Özel Alüminyum (Genç Olgunlar)

Saat 21.00 Hacı Arif Lokantası-Orkar Lojistik (Olgunlar)

Saat 22.00 Çapa Eşarp Katlı Pazaryeri-Milli Eğitim (Genç Olgunlar)

Saat 23.00 Hun İlaçlama-Merkez Ceyhan Oto (Olgunlar)

14 Haziran Cumartesi

Saat 20.00 Milli Eğitim-Simge Eşarp (Olgunlar)

Saat 21.00 Suev İnşaat-Umpa Gıda (Genç Olgunlar)

Saat 22.00 Modern Kuyumculuk&Turyap-STC Duş (Olgunlar)

Saat 23.00 Hakemler Derneği-Faydalı Kuyumculuk&Kaşif Dergisi (Genç Olgunlar)

15 Haziran Pazar

Saat 20.00 Turport Denizcilik İstanbul-Uzman Kimya (Genç Olgunlar)

Saat 21.00 Tostçu Baba Sapakspor-Bosna Pırıldar Market (Olgunlar)

Saat 22.00 Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita-Tok Kardeşler TG Yapı (Genç Olgunlar)

Saat 23.00 Tarım Kredi-Sanayispor (Tecrübeli Olgunlar)

16 Haziran Pazartesi

Saat 20.00 Kayarlar Grup-Akyazıspor (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 21.00 Gökhan Korkmaz Yapı Dünyası-Aktaş Süpermarket&Beyaz Fırın (Genç Olgunlar)

Saat 22.00 Protek Mühendislik-Şöhret Yatak Gün İnşaat Coşkunspor (Olgunlar)

Saat 23.00 Göçmen Börekçisi-İmparator Turizm (Genç Olgunlar)

17 Haziran Salı

Saat 20.00 AFS Teknik-Ertaş Harita (Genç Olgunlar)

Saat 21.00 Kaynarca Alkışlar Beton-Dem-Ak Harita (Olgunlar)

Saat 22.00 Sakarya İz Reklam&Toy Aydınlatma-Çapa Eşarp Katlı Pazaryeri (Genç Olgunlar)

Saat 23.00 Merkez Ceyhan Oto-Simge Eşarp (Olgunlar)

18 Haziran Çarşamba

Saat 20.00 Orkar Lojistik-Hun İlaçlama (Olgunlar)

Saat 21.00 Umpa Gıda-Paksan Kireç (Genç Olgunlar)

Saat 22.00 Ceytem-Hacı Arif Lokantası (Olgunlar)

Saat 23.00 Milli Eğitim-Suev İnşaat (Genç Olgunlar)

19 Haziran Perşembe

Saat 20.00 Emrah Unlu Mamulleri&Doğan Halı Yıkama-Turport Denizcilik İstanbul (Genç Olgunlar)

Saat 21.00 Akyazıspor-Sanayispor (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 22.00 Milli Eğitim-Çiftçi Kardeşler Kasabı (Olgunlar)

Saat 23.00 Tok Kardeşler TG Yapı-Hakemler Derneği (Genç Olgunlar)

20 Haziran Cuma

Saat 20.00 Uzman Kimya-Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita (Genç Olgunlar)

Saat 21.00 Şöhret Yatak Gün İnşaat Coşkunspor-Dem-Ak Harita (Olgunlar)

Saat 22.00 Kayarlar Grup-Tarım Kredi (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 23.00 Bosna Pırıldar Market-Protek Mühendislik (Olgunlar)

21 Haziran Cumartesi

Saat 20.00 STC Duş-Tostçu Baba Sapakspor (Olgunlar)

Saat 21.00 Eski Reji-Göçmen Börekçisi (Genç Olgunlar)

Saat 22.00 Kaynarca Alkışlar Beton-Modern Kuyumculuk&Turyap (Olgunlar)

Saat 23.00 Ertaş Harita-Gökhan Korkmaz Yapı Dünyası (Genç Olgunlar)

22 Haziran Pazar

Saat 20.00 İmparator Turizm-AFS Teknik (Genç Olgunlar)

Saat 21.00 Hacı Arif Lokantası-Çiftçi Kardeşler Kasabı (Olgunlar)

Saat 22.00 Özel Alüminyum-Umpa Gıda (Genç Olgunlar)

Saat 23.00 Hun İlaçlama-Ceytem (Olgunlar)

23 Haziran Pazartesi

Saat 20.00 Suev İnşaat-Sakarya İz Reklam&Toy Aydınlatma (Genç Olgunlar)

Saat 21.00 Simge Eşarp-Orkar Lojistik (Olgunlar)

Saat 22.00 Paksan Kireç-Milli Eğitim (Genç Olgunlar)

Saat 23.00 Merkez Ceyhan Oto-Milli Eğitim (Olgunlar)

24 Haziran Salı

Saat 20.00 Tostçu Baba Sapakspor-Modern Kuyumculuk&Turyap (Olgunlar)

Saat 21.00 Faydalı Kuyumculuk&Kaşif Dergisi-Tok Kardeşler TG Yapı (Genç Olgunlar)

Saat 22.00 Protek Mühendislik-STC Duş (Olgunlar)

Saat 23.00 Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita-Emrah Unlu Mamulleri&Doğan Halı Yıkama (Genç Olgunlar)

25 Haziran Çarşamba

Saat 20.00 Hakemler Derneği-Uzman Kimya (Genç Olgunlar)

Saat 21.00 Dem-Ak Harita-Bosna Pırıldar Market (Olgunlar)

Saat 22.00 Aktaş Süpermarket&Beyaz Fırın-Ertaş Harita (Genç Olgunlar)

Saat 23.00 Şöhret Yatak Gün İnşaat Coşkunspor-Kaynarca Alkışlar Beton (Olgunlar)

26 Haziran Perşembe

Saat 20.00 AFS Teknik-Eski Reji (Genç Olgunlar)

Saat 21.00 Çiftçi Kardeşler Kasabı-Hun İlaçlama (Olgunlar)

Saat 22.00 Gökhan Korkmaz Yapı Dünyası-İmparator Turizm (Genç Olgunlar)

Saat 23.00 Çapa Eşarp Katlı Pazaryeri-Suev İnşaat (Genç Olgunlar)

27 Haziran Cuma

Saat 20.00 Milli Eğitim-Özel Alüminyum (Genç Olgunlar)

Saat 21.00 Orkar Lojistik-Merkez Ceyhan Oto (Olgunlar)

Saat 22.00 Sakarya İz Reklam&Toy Aydınlatma-Paksan Kireç (Genç Olgunlar)

Saat 23.00 Ceytem-Simge Eşarp (Olgunlar)

28 Haziran Cumartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Milli Eğitim-Hacı Arif Lokantası (Olgunlar

Saat 00.30 Turport Denizcilik İstanbul-Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita (Genç Olgunlar)

29 Haziran Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Uzman Kimya-Faydalı Kuyumculuk&Kaşif Dergisi (Genç Olgunlar)

Saat 00.30 Modern Kuyumculuk&Turyap-Protek Mühendislik (Olgunlar)

30 Haziran Pazartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Bosna Pırıldar Market-Şöhret Yatak Gün İnşaat Coşkunspor (Olgunlar)

Saat 00.30 Emrah Unlu Mamulleri&Doğan Halı Yıkama-Hakemler Derneği (Genç Olgunlar)

1 Temmuz Salı (Ramazan)

Saat 23.30 Göçmen Börekçisi-AFS Teknik (Genç Olgunlar)

Saat 00.30 STC Duş-Dem-Ak Harita (Olgunlar)

2 Temmuz Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Kaynarca Alkışlar Beton-Tostçu Baba Sapakspor (Olgunlar)

Saat 00.30 İmparator Turizm-Aktaş Süpermarket&Beyaz Fırın (Genç Olgunlar)

NOT: Üst Grup Maçları 4 Temmuz Cuma gününden itibaren oynanacaktır.

 

 
Bu haber toplam 822 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Sakaryaspor güle oynaya...! 5-025 Mart 2017 Cumartesi 17:02
  • Çark'ta 'Eymen Bebek' sesleri! Tatangalar yine inletti25 Mart 2017 Cumartesi 15:55
  • Şehirde tuhaf bir kavga...25 Mart 2017 Cumartesi 15:53
  • As Akyazı heyeti barış için Karasu’ya gidiyor24 Mart 2017 Cuma 20:29
  • Haydi Sakarya!.. Bu maç Eymen bebek için!23 Mart 2017 Perşembe 17:30
  • As Akyazı Farklı mağlup.5-022 Mart 2017 Çarşamba 17:14
  • Kardeşlik, Dostluk ve Dayanışma Çağrımız22 Mart 2017 Çarşamba 14:56
  • As Akyazıspor-Kocaalispor maçı canlı yayın22 Mart 2017 Çarşamba 14:02
  • Haydi Maça21 Mart 2017 Salı 19:30
  • As Akyazıspor-Kocaalispor maçı canlı yayın21 Mart 2017 Salı 19:04
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Akyazı | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0264 418 10 04 | Faks : 0264 418 10 04 | Haber Yazılımı: CM Bilişim