• BIST 83.154
  • Altın 146,708
  • Dolar 3,7984
  • Euro 4,0449
  • Sakarya : 5 °C

Maç sonuçları ve Puan durumları..

Maç sonuçları ve Puan durumları..
Sakarya Bal,1.inci Süper Amatör,1.inci Amatör maç sonuçları ve Puan durumları.
Sakarya Bal,1.inci Süper Amatör,1.inci Amatör maç sonuçları ve Puan durumları.


Bölgesel Amatör Lig 10.Grup Puan Cetveli
Takım O G B M A Y P
1.Adapazarıspor 2 2 0 0 4 2 6
2.K.Dumlupınar Üniv. 2 2 0 0 2 0 6
3.Düzce Beyköy B. 2 1 1 0 5 3 4
4.Kocaalispor 2 1 1 0 3 2 4
5.Düzce Akçakoca 2 1 0 1 3 3 3
6.Kütahyaspor 2 1 0 1 1 1 3
7.Eskişehir Sağlık 2 1 0 1 1 1 3
8.İstanbul Dikilitaş 2 0 2 0 4 4 2
9.İstanbul Çatalca 2 0 2 0 3 3 2
10.As Akyazıspor 2 0 2 0 2 2 2
11.İstanbul Çıksalık 2 0 1 1 1 2 1
12.İstanbulspor 2 0 1 1 1 2 1
13.Eskişehir Demir 2 0 0 2 1 3 0
14.K.Sera Şeker 2 0 0 2 1 4 0

Toplu sonuçlar
İstanbul Dikilitaş: 2 Düzce Beyköy B.: 2
As Akyazıspor: 1 İstanbul Çatalca: 1
Eskişehir Demir: 1 Kocaalispor: 2
K.Dumlupınar Üniv.: 1 Eskişehir Sağlık : 0
Adapazarıspor: 1 İstanbul Çıksalın: 0
Akçakocaspor: 1 K. Sera Şekerspor: 0
İstanbulspor: 0 Kütahyaspor: 1
Haftanın maçları
14 Ekim 2012 14:30
Düzce Beyköy B.-As Akyazıspor
İstanbul Çıksalın-Akçakocaspor
Kütahyaspor-Adapazarıspor
Eskişehir Sağlık-İstanbulspor
Kocaalispor -K.Dumlupınar Üniv.
İstanbul Çatalca-Eskişehir Demir
K.Sera Şeker-İstanbul Dikilitaş



Süper Amatör Lig A Grubu Puan Cetveli
Takım O G B M A Y P
1-Erenlerspor 1 1 0 0 4 0 3
2-Kırkpınarspor 1 1 0 0 2 0 3
3-Şekerspor 1 1 0 0 2 0 3
4-Pamukovaspor 1 1 0 0 1 0 3
5-Harmanlıkspor 1 1 0 0 3 2 3
6-Sapanca Kurtköy 1 0 1 0 1 1 1
7-Karasu Aziziye 1 0 1 0 1 1 1
8-Kuzulukspor 1 0 0 1 0 1 0
9-Serdivanspor 1 0 0 1 2 3 0
10-Yeni Hendek 1 0 0 1 0 2 0
11-İl Özel İdaresi 1 0 0 1 0 2 0
12-Kocaali Sahil 1 0 0 1 0 4 0

Toplu sonuçlar
Pamukovaspor: 1 Kuzulukspor: 0
Harmanlıkspor: 3 Serdivanspor: 2
Erenlerspor: 4 Kocaali Sahil: 0
Sapanca Kurtköy: 1 Karasu Aziziye: 1
Yeni Hendek: 0 Şekerspor: 2
Kırkpınarspor: 2 İl Özel İdaresi : 0
Haftanın Programı
Kuzulukspor-Harmanlıkspor
Şekerspor-Kırkpınarspor
Karasu Aziziye-Yeni Hendek
Kocaali Sahil-Sapanca Kurtköy
Serdivanspor-Erenlerspor
İl Özel İdaresi-Pamukovaspor


Süper Amatör Lig B Grubu Puan Cetveli
Takım O G B M A Y P
1-Karasuspor 1 1 0 0 3 0 3
2-Sapanca Gençlik 1 1 0 0 1 0 3
3-Garajlar Taç 1 0 1 0 0 0 1
4-Hacıkışlaspor 1 0 1 0 0 0 1
5-Söğütlüspor 1 0 1 0 1 1 1
6-Yıldırımspor 1 0 1 0 1 1 1
7-TEKspor 1 0 1 0 0 0 1
8-Bekirpaşaspor 1 0 1 0 1 1 1
9-Demirspor 1 0 1 0 1 1 1
10-Harb-İş Tank 1 0 1 0 0 0 1
11-Nuriosmaniye 1 0 0 1 0 1 0
12-Hendek Gençlik 1 0 0 1 0 3 0

Toplu sonuçlar
Hacıkışlaspor: 0 Garajlar Taç: 0
Karasuspor: 3 Hendek Gençlik: 0
Söğütlüspor: 1 Demirspor: 1
Nuriosmaniye: 0 Sapanca Gençlik: 1
Yıldırımspor: 1 Bekirpaşaspor: 1
Tekspor: 0 Harbiş Tankspor: 0
Haftanın Programı
Garajlar Taçspor-Karasuspor
Bekirpaşaspor-TEKspor
Sapanca Gençlik-Yıldırımspor
Demirspor-Nuriosmaniyespor
Hendek Gençlik-Söğütlüspor
Harbiş Tank-Hacıkışlaspor

1nci Amatör Lig A Grubu Puan Cetveli
Takım O G B M A Y P
1-Kışlaçayspor 1 1 0 0 4 0 3
2-Ozanlargücü 1 1 0 0 2 0 3
3-Çınarlık Gençlik 1 1 0 0 3 1 3
4-Ferizli Karadeniz 1 1 0 0 2 1 3
5-Karaaptiler Akın 1 1 0 0 2 1 3
6-Karapürçekspor 1 0 1 0 0 0 1
7-Büyükdere Şahin 1 0 1 0 0 0 1
8-Söğütlü Kale 1 0 0 1 1 2 0
9-Hızırtepe Özen 1 0 0 1 1 2 0
10-Yeşilyurt Belde 1 0 0 1 1 3 0
11-Alaağaçspor 1 0 0 1 0 2 0
12-Kuyumculuspor 1 0 0 1 0 4 0

Toplu Sonuçlar
Söğütlü Kale: 1 Ferizli Karadeniz: 2
Ozanlargücüspor:2 Alaağaçspor : 0
Kuyumculuspor: 0 Kışlaçayspor: 4
Yeşilyurt Belde: 1 Çınarlık Gençlik: 3
Hızırtepe Özen: 1 Karaaptiler Akın: 2
Karapürçek: 0 Büyükdere Şahin: 0
Haftanın maçları
Ferizli Karadeniz-Ozanlargücüspor
Karaaptiler Akın-Karapürçekspor
Çınarlık Gençlik-Hızırtepe Özenspor
Kışlaçayspor-Yeşilyurt Beldespor
Alaağaçspor-Kuyumculuspor
Büyükdere Şahin-Söğütlü Kale

1nci Amatör Lig B Grubu Puan Cetveli
Takım O G B M A Y P
1-Arifiye Doğan 1 1 0 0 9 0 3
2-Ferizlispor 1 1 0 0 7 1 3
3-Akyazıgücü 1 1 0 0 3 0 3
4-Pamukova G.Gücü 1 1 0 0 3 0 3
5-Yuvalıderespor 1 1 0 0 2 0 3
6-Alifuatpaşa 1 1 0 0 2 1 3
7-Çaykışlaspor 1 0 0 1 1 2 0
8-Taşkısığıspor 1 0 0 1 0 2 0
9-Karaçamspor 1 0 0 1 0 3 0
10-Küçücek Belde 1 0 0 1 0 3 0
11-Hendek Akova 1 0 0 1 1 7 0
12-Hendek Boğaz 1 0 0 1 0 9 0

Toplu sonuçlar
Yuvalıderespor: 2 0 Taşkısığıspor: 0
Karaçam: 0 Pamukova Gençlergücü: 3
Ferizlispor: 7 Hendek Akovaspor: 1
Arifiye Doğan: 9 Hendek Boğazspor: 0
Alifuatpaşaspor: 2 Çaykışlaspor : 1
Akyazıgücü: 3 Küçücek Belde: 0 (H)
Haftanın maçları
Taşkısığıspor-Karaçamspor
Çaykışlaspor-Akyazıgücüspor
Hendek Boğaz-Alifuatpaşaspor
Hendek Akovaspor-Arifiye Doğan
Pamukova Gençlergücü-Ferizlispor
Küçücek Beldespor-Yuvalıderespor


1nci Amatör Lig C Grubu Puan Cetveli
Takım O G B M A Y P
1-Taraklıspor 1 1 0 0 7 1 3
2-Çamlıca Belde 1 1 0 0 6 1 3
3-Akyazıspor 1 1 0 0 3 0 3
4-Pazarköy Eğitim 1 1 0 0 3 0 3
5-Kaynarcaspor 1 0 1 0 1 1 1
6-Sahil Karadeniz 1 0 1 0 1 1 1
7-Limanderespor 1 0 1 0 0 0 1
8-Kalaycıspor 1 0 1 0 0 0 1
9-Hacımercanspor 1 0 0 1 0 3 0
10-Akçayspor 1 0 0 1 0 3 0
11-Altınderespor 1 0 0 1 1 6 0
12-Fevziyespor 1 0 0 1 1 7 0

Toplu Sonuçlar
Sahil Karadeniz: 1 Kaynarcaspor: 1
Akyazıspor: 3 Akçayspor: 0 (H)
Limanderespor: 0 Kalaycıspor: 0
Altınderespor: 1 Çamlıca Belde: 6
Fevziyespor: 1 Taraklıspor: 7
Hacımercan: 0 Pazarköy Eğitim: 3 (H)
Haftanın programı
Kaynarcaspor-Akyazıspor
Taraklıspor-Hacımercanspor
Çamlıca Belde-Fevziyespor
Kalaycıspor-Altınderespor
Akçayspor-Limanderespor
Pazarköy Eğitim-Sahil Karadeniz


1nci Amatör Lig D Grubu Puan Cetveli
Takım O G B M A Y P
1-Bayatspor 1 1 0 0 3 0 3
2-Hendek Dereköy 1 1 0 0 2 1 3
3-Taşburunspor 1 1 0 0 1 0 3
4-Kuyudibi Barbaros 1 0 1 0 2 2 1
5-Kuzuluk Ersoy 1 0 1 0 1 1 1
6-Mekecespor 1 0 1 0 1 1 1
7-Hanlı Belde 1 0 1 0 1 1 1
8-Aşağı Kirazca 1 0 1 0 1 1 1
9-Sapanca Akademi 1 0 1 0 2 2 1
10-Eskibedilspor 1 0 0 1 1 2 0
11-Kazımiyespor 1 0 0 1 0 1 0
12-Taşlık İ.Yurdu 1 0 0 1 0 3 0


Toplu Sonuçlar
Hendek Dereköy: 2 Eskibedilspor: 1
Taşburunspor: 1 Kazımiyespor: 0
K.Barbaros: 2 Sapanca Akademi: 2
Kuzuluk Ersoy: 1 Aşağı Kirazca: 1
Mekecespor: 1 Hanlı Belde: 1
Taşlık İ.Yurdu: 0 Geyve Bayat: 3
Haftanın maçları
Eskibedilspor-Taşburunspor
Hanlı Beldespor-Taşlık İ.Yurdu
Aşağı Kirazcaspor-Mekecespor
Sapanca Akademi-kuzuluk Ersoy
Kazımiyespor-Kuyudi Bibarbaros
Bayatspor-Hendek Dereköyspor


Bu haber toplam 1891 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Sakaryaspor'dan naklen yayın kararı14 Ocak 2017 Cumartesi 18:23
  • Alaağaç Spor’lu Adem Altun bir koltukta 4 Karpuz taşıyor14 Ocak 2017 Cumartesi 13:33
  • İmamlar’ da Şampiyon Akyazı Merkez13 Ocak 2017 Cuma 13:05
  • Amatör Lig'de Haftanın Programı12 Ocak 2017 Perşembe 13:57
  • Sakaryaspor-Elazığspor:0-109 Ocak 2017 Pazartesi 19:49
  • As Akyazı Yükseliş Trendini sürdürecek07 Ocak 2017 Cumartesi 11:19
  • Amatör Lig maçları ertelendi07 Ocak 2017 Cumartesi 10:25
  • Sakaryaspor Antalya kampına golle başladı 4-005 Ocak 2017 Perşembe 17:31
  • Toçoğlu'ndan Transfer Müjdesi05 Ocak 2017 Perşembe 16:59
  • Süper Amatör'de ikinci yarı başlıyor04 Ocak 2017 Çarşamba 14:29
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Akyazı | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0264 418 10 04 | Faks : 0264 418 10 04 | Haber Yazılımı: CM Bilişim