• BIST 82.352
  • Altın 148,034
  • Dolar 3,8356
  • Euro 4,0738
  • Sakarya : 7 °C

İşte SATSO'nun yeni meslek komiteleri

İşte SATSOnun yeni meslek komiteleri
Sabahın erken saatlerinde SATSO binasına akın eden üyelerin yoğun ilgi gösterdiği seçimler sonucu meslek komiteleri şöyle belirlendi

 Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) meslek komiteleri ve meclis üyeliği seçimleri yapıldı. Mahmut Kösemusul'un üstünlük sağladığı seçimler nezih bir ortamda gerçekleşti.
Sabahın erken saatlerinde SATSO binasına akın eden üyelerin yoğun ilgi gösterdiği seçimler sonucu meslek komiteleri şöyle belirlendi:

1. MESLEK KOMİTESİ

Çelik Kardeşler (Meclis Asil Üyesi)

Karya Park Fidancılık (Meclis Asil Üyesi)
Onur Gübre Gıda (Meclis Yedek Üyesi)


Samet İnşaat (Meclis Yedek Üyesi)

Dinler Tarım

2. MESLEK KOMİTESİ

Gençler İnşaat Taahhüt (Meclis Asil Üyesi)

Dünyalar Asfalt (Meclis Asil Üyesi)

KRG Madencilik (Meclis Yedek Üyesi)

Arıdil Konut ve Otomotiv Pazarlama (Meclis Yedek Üyesi)

Akif Mermer Sanayi

3. MESLEK KOMİTESİ

Öztürk Zahirecilik (Meclis Asil Üyesi)

Sandıkçılar Gıda (Meclis Asil Üyesi)

Esmer Alışveriş Merkezi (Meclis Asil Üyesi)

Sakmar Gıda (Meclis Yedek Üyesi)

Geltat Süpermarket (Meclis Yedek Üyesi)

MB Yılmazlar Gıda (Meclis Yedek Üyesi)

Beygıda Gıda

4. MESLEK KOMİTESİ

Şenpiliç Gıda (Meclis Asil Üyesi)

Güreş Tavukçuluk (Meclis Asil Üyesi)

Ser-Naz Danışmanlık (Meclis Asil Üyesi)

Özmert Et (Meclis Yedek Üyesi)

Sakarya İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği (Meclis Yedek Üyesi)

Göktepe ve Taşkısığı Kalkınma Kooperatifi (Meclis Yedek Üyesi)

Çakıroğlu Çiftliği Et ve Et Mamülleri

5. MESLEK KOMİTESİ

Çark Star Turizm İşletme (Meclis Asil Üyesi)

Seçkin Sezer (Seçkin Otel) (Meclis Asil Üyesi)

Süvari Konaklama (Meclis Asil Üyesi)

Köftecis Yemek Gıda (Meclis Yedek Üyesi)

Gülümse Yemek Gıda (Meclis Yedek Üyesi)

Murat Şevket Kan (Meclis Yedek Üyesi)

Atasoy Otel İşletmeleri

6. MESLEK KOMİTESİ

Renkler Tekstil Sanayi (Meclis Asil Üyesi)

Cengiz Kaçar (Meclis Asil Üyesi)

Sakarya Özel Giyim Tekstil (Meclis Asil Üyesi)

Mümin Mercan (Meclis Yedek Üyesi)

Hamdi Hoşgör (Meclis Yedek Üyesi)

Erzat İnce (Meclis Yedek Üyesi)

Bazaar Ayakkabıcılık

7. MESLEK KOMİTESİ

Hak İş Sıhhi Kalorifer (Meclis Asil Üyesi)

Zirve Teknik Mühendislik (Meclis Asil Üyesi)

Beyaz &Han Mühendislik (Meclis Yedek Üyesi)

CDM Cihan Doğalgaz (Meclis Yedek Üye)

Mustafa Çiftçi (MCM Klima)

8. MESLEK KOMİTESİ

Adamob Mobilya (Meclis Asil Üyesi)

Karacalar Halı (Meclis Asil Üyesi)

Çokal Mobilya Halı (Meclis Yedek Üyesi)

GNY Pazarlama (Meclis Yedek Üyesi)

Sunan Mobilya

9. MESLEK KOMİTESİ

Müftüoğlu Kardeşler (Meclis Asil Üyesi)

Ömer Arslan (Meclis Asil Üyesi)

Mehmet Mustafa Kulaksız (Meclis Yedek Üyesi)

Nizamettin Aydın (Meclis Yedek Üyesi)

Erol Çiçek

10. MESLEK KOMİTESİ

Yılka Elektronik (Meclis Asil Üyesi)

Aksoy Elektromarket (Meclis Asil Üyesi)

Grupel Elektrik (Meclis Yedek Üyesi)

Entek Endüstriyel (Meclis Yedek Üyesi)

Elektrotek Endüstriyel

11. MESLEK GRUBU

Altıniş Altın Mamüller (Meclis Asil Üyesi)

Güleryüz Kuyumculuk (Meclis Asil Üyesi)

İsmail Hakkı Kahyaoğlu (Meclis Yedek Üyesi)

Adapazarı Ada Kuyumculuk (Meclis Yedek Üyesi)

Artan Kuyumculuk

12. MESLEK KOMİTESİ

Saray Kırtasiye (Meclis Asil Üyesi)

Sakarya Hüner Gazete Matbaacılık (Meclis Asil Üyesi)

Ada Barış Kitabevi (Meclis Yedek Üyesi)

Uyan Ofset Matbaacılık (Meclis Yedek Üyesi)

Levent Özbaş

13. MESLEK KOMİTESİ

Yeşilyurt İnşaat (Meclis Asil Üyesi)

Artok Gaz Makine (Meclis Asil Üyesi)

Hayrettin Kovacıoğlu (Meclis Asil Üyesi)

Kanber Yapı (Meclis Yedek Üyesi)

Dost Makine (Meclis Yedek Üyesi)

Filizfidan Yapı (Meclis Yedek Üyesi)

Karasu Mermer

14. MESLEK KOMİTESİ

Mikron Makine Ticaret (Meclis Asil Üyesi)

Yılgenci Sanayi (Meclis Asil Üyesi)

Semaksan Global İş Makinaları (Meclis Asil Üyesi)

Alnal Teknik (Meclis Yedek Üyesi)

Osebsan Makine (Meclis Yedek Üyesi)

Aksal Traktör ve Tarım Makinaları (Meclis Yedek Üyesi)

Halil Kayıkçı

15. MESLEK KOMİTESİ

KMS Medikal (Meclis Asil Üyesi)

Semih Çokay (Çokay Plastik) (Meclis Asil Üyesi)

Seçkin Sandıkyapan (Seçkin Analiz Laboratuvarı) (Meclis Asil Üyesi)

Şakarlar Ambalaj ve Temizlik (Meclis Yedek Üyesi)

Donatım Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi (Meclis Yedek Üyesi)

Nihat Dama (Nama Medikal)

İsa Dede (Şamil Ambalaj)

16. MESLEK KOMİTESİ

Tekneciler Sigorta (Meclis Asil Üyesi)

Zafer Yıldırım Sigortacılık (Meclis Asil Üyesi)

Sakarya Vizyon Sigorta (Meclis Asil Üyesi)

Dörtyol Sanayi Çarşıları Kredi ve Kefalet Kooperatifi (Meclis Yedek Üyesi)

Fazilet Meşe Akma (Rota Sigorta) (Meclis Yedek Üyesi)

İbrahim Adıyaman Sigorta (Meclis Yedek Üyesi)

17. MESLEK KOMİTESİ

Bortek Mühendislik Elektrik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (Meclis Asil
Üyesi)

S.S.Seçkin Evler Denizkent Konut yapı Kooperatifi (Meclis Asil Üyesi)

S.S.Yiğitkent Konut Yapı Kooperatifi (Meclis Asil Üyesi)

Sezerler Harfiyat Nakliyat Taahhüt ve Ticaret Ltd.Şti. (Meclis Yedek Üyesi)

Mevlüt Çelik-Çeliktaş Pazarlama ve Taahhüt İşleri (Meclis Yedek Üyesi)

Namık İşcan-Saray Harfiyat Nakliyat Ticaret (Meclis Yedek Üyesi)

S.S.Sahil Yolu Karasu Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi



18. MESLEK KOMİTESİ

Şafakarı İnşaat Mühendislik (Meclis Asil Üyesi)

Çalışkanlar Harita (Meclis Asil Üyesi)

Erdal Yıldırım (Yıldırım Mimarlık) (Meclis Asil Üyesi)

Ada Bilge Yapı Denetim (Meclis Yedek Üyesi)

İsmail Koç (İsmail Koç Mühendislik) (Meclis Yedek Üyesi)

Akgüner İnşaat Hafriyat (Meclis Yedek Üyesi)

Delta Su Arıtma Sistemleri

19. MESLEK KOMİTESİ

Sakarya Can Lojistik (Meclis Asil Üyesi)

Aytur Turizm (Meclis Asil Üyesi)

Sakarya Asil Tur (Meclis Asil Üyesi)

37. Nolu VİB Otobüsçüler Kooperatifi (Meclis Yedek Üyesi)

Halit Evin (Grand Evin Travel) (Meclis Yedek Üyesi)

Dayıoğlu Nakliyat (Meclis Yedek Üyesi)

SS 17 NOLU Geyve Taşıt kooperatifi

20. MESLEK KOMİTESİ

Öz Nida Petrol ve Petrol ürünleri Pazarlama (Meclis Asil Üyesi)

Besim Kıratlı (Kıratlıoğlulları Akaryakıt) (Meclis Asil Üyesi)

Hayri Diyarbekirlioğlu Akaryakıt (Meclis Asil Üyesi)

Yıldız Kardeşler (Meclis Yedek Üyesi)

Kirmanoğlu Akaryakıt (Meclis Yedek Üyesi)

Erenkar Petrol Ürünleri (Meclis Yedek Üyesi)

Arnak Otomotiv

21. MESLEK KOMİTESİ

Asya Otomotiv (Meclis Asil Üyesi)

Akçamlar Otomotiv (Meclis Asil Üyesi)

Bayraktarlar Taşımacılık (Meclis Asil Üyesi)

Melih Kaykayoğlu (Meclis Yedek Üyesi)

Tek Otomotiv (Meclis Yedek Üyesi)

Sandıkçı Motorlu Taşıtlar (Meclis Yedek Üyesi)

Bayraktar Otomotiv

22. MESLEK KOMİTESİ

Yazar Taşıt Koltukları (Meclis Asil Üyesi)

Sakarya Vagon Sanayi (Meclis Asil Üyesi)

Otokar Otomotiv Arifiye Fabrikası (Meclis Yedek Üyesi)

Toyota Otomotiv (Meclis Yedek Üyesi)

CTS Treyler Sanayi

23. Meslek Komitesi

Ürmaksan Makina (Meclis Asil Üyesi)

Modern Döküm Makine İnşaat (Meclis Asil Üyesi)

Kimpa Kimya Plastik (Meclis Asil Üyesi)

Yeğenoğulları Yapı (Meclis Yedek Üyesi)

Nihat Cinoğlu Kesin Makine (Meclis Yedek Üyesi)

Gürsan Oto Yedek Parça (Meclis Yedek Üyesi)

Kamil Üstün

24. MESLEK KOMİTESİ

Adanakış Desen Dokuma (Meclis Asil Üyesi)

Saje Tekstil (Meclis Asil Üyesi)

Mehmet Atak Atak Broderi (Meclis Yedek Üyesi)

Cumhur İplik Bobin İnşaat (Meclis Yedek Üyesi)

Keskin Brode

25. MESLEK KOMİTESİ

Kuriş Orman Ürünleri (Meclis Asil Üyesi)

Bayrak Grup Orman Ürünleri (Meclis Asil Üyesi)

Alaçam Ambalaj Orman Ürünleri (Meclis Yedek Üyesi)

Sarp İnşaat Mobilya (Meclis Yedek Üyesi)

Sartaş Ağaç Sanayi

26. MESLEK KOMİTESİ

Teverler Metal Ağaç (Meclis Asil Üyesi)

Sakarya Kurtuluş Orman Ürünleri (Meclis Asil Üyesi)

İsmet Durak (Meclis Yedek Üyesi)

Balıkçıoğlu Orman Ürünleri (Meclis Yedek Üyesi)

Günay Orman Ürünleri

27. MESLEK KOMİTESİ

Güneş Süt Ürünleri (Meclis Asil Üyesi)

Çoruh Ekmekçilik (Meclis Asil Üyesi)

Demet Demircioğlu Et ve Süt Ürünleri (Meclis Asil Üyesi)

Gök-Taş Gıda (Meclis Yedek Üyesi)

Adapazarı Elbirlik Yem (Meclis Yedek Üyesi)

Nissin Yıldız Gıda (Meclis Yedek Üyesi)

Çatalbaş Petrol Gıda

28. MESLEK KOMİTESİ

Emrullah Terzioğlu Emlak Gayrimenkul (Meclis Asil Üyesi)

Değişim Danışmanlık Belgelendirme (Meclis Asil Üyesi)

SCG Koruma ve Güvenlik Hizmetleri (Meclis Asil Üyesi)

Sakarya Ada Madencilik Nakliye (Meclis Yedek Üyesi)

DTS Teknoloji Ar-GE Yazılım (Meclis Yedek Üyesi)

Karyab İşletme Destek ve Yönetim (Meclis Yedek Üyesi)

Rota Yeminli Mali Müşavirlik

29. MESLEK KOMİTESİ

Özel Sakarya Gelişim Eğitim (Meclis Asil Üyesi)

Özel Gülenyüz Gıda Tekstil (Meclis Asil Üyesi)

Özel Mais Eğitim Hizmetleri (Meclis Yedek Üyesi)

Ebru Kırtaş (Meclis Yedek Üyesi)

Özel Şahin Sürücü Kursu

30. MESLEK KOMİTESİ

Cemre Ekelojik Sebze (Meclis Asil Üyesi)

Bayram Ali Çatalbaş (Meclis Asil Üyesi)

İdris Toska (Meclis Yedek Üyesi)

Altıntaş Tarım Ürünleri (Meclis Yedek Üyesi)

Selami Alar

31. MESLEK KOMİTESİ

Behlül Bayrak (Meclis Asil Üyesi)

Esbi Bilişim ve Telekomünikasyon (Meclis Asil Üyesi)

Arabul İletişim (Meclis Yedek Üyesi)

Mengen İletişim (Meclis Yedek Üyesi)

Enes Sevindik



32. MESLEK KOMİTESİ

Yaprakpen PVC Alüminyum (Meclis Asil Üyesi)

Yunus Zor (meclis Asil Üyesi)

Aydın Panjur Kepenk (Meclis Yedek Üyesi)

Ada Yılmaz PVC Alüminyum (Meclis Yedek Üyesi)

Diva Yapı Sistemleri Sanayi

32. MESLEK KOMİTESİ

Sintaş Plastik ve Metal (Meclis Asil Üyesi)

Kardeşler Alüminyum (Meclis Asil Üyesi)

Çift cam imalat İnşaat (Altanlar İnşaat) (Meclis Yedek Üyesi)

Ercüment Tokal – Tarakçıoğulları Elyaf (Meclis Yedek Üyesi)

Nazım Balçık – BLC Yapı

33. MESLEK KOMİTESİ

FGİ İnşaat Taahhüt ve Yapı Malzeme (Meclis Asil Üyesi)

Peymak Gıda ve Süt Endüstrisi ( Meclis Asil Üyesi)

STK Makine Gıda (Meclis Yedek Üyesi)

Atamak Makine (Meclis Yedek Üyesi)

Daloğlu Mühendislik Makine

34. MESLEK ÜYESİ

Kadir Savaş (Meclis Asil Üyesi)

Yüksel Avşar (Meclis Asil Üyesi)

İnko İnşaat Sanayi (Meclis Asil Üyesi)

Alkanlılar İnşaat (Meclis Yedek Üyesi)

Alper Tatlı Turizm (Meclis Yedek Üyesi)

Çepniler İnşaat Sanayi

Hüseyin Yavuzyiğit


SEÇİME KATILAN TÜM LİSTELER
1, MESLEK KOMİTESİ
Çelik Kardeşler (Meclis Asil Üyesi)
Karya Park Fidancılık(Meclis Asil Üyesi)
Onur Gübre Gıda (Meclis Yedek Üyesi)
Samet İnşaat (Meclis Yedek Üyesi)
Dinler Tarım
2 MESLEK KOMİTESİ
Yılkar İnşaat (Meclis Asil Üyesi)
Vedat Temizel (Meclis Asil Üyesi)
Ada Torf Sanayi (Meclis Yedek Üyesi)
Öz İstanbul Mermer ve Mermer Taşı (Meclis Yedek Üyesi)
Irmak Kum Nakliyat
2. MESLEK KOMİTESİ
Gençler İnşaat Taahhüt (Meclis Asil Üyesi)
Dünyalar Asfalt (Meclis Asil Üyesi)
KRG Madencilik (Meclis Yedek Üyesi)
Arıdil Konut ve Otomotiv Pazarlama (Meclis Yedek Üyesi)
Akif Mermer Sanayi
2. MESLEK KOMİTESİ
İnciler İnşaat (Meclis Asil Üyesi)
General Mermer Madencilik (Meclis Asil Üyesi)
Dağ İş Madencilik Nakliyat (Meclis Yedek Üyesi)
Demircioğlu Kum İnşaat (Meclis Yedek Üyesi)
Ektaş Madencilik İmalat Hafriyat
3. MESLEK KOMİTESİ
Öztürk Zahirecilik (Meclis Asil Üyesi)
Sandıkçılar Gıda (Meclis Asil Üyesi)
Esmer Alışveriş Merkezi (Meclis Asil Üyesi)
Sakmar Gıda (Meclis Yedek Üyesi)
Geltat Süpermarket (Meclis Yedek Üyesi)
MB Yılmazlar Gıda (Meclis Yedek Üyesi)
Beygıda Gıda
4. MESLEK KOMİTESİ
Şenpiliç Gıda (Meclis Asil Üyesi)
Güreş Tavukçuluk (Meclis Asil Üyesi)
Ser-Naz Danışmanlık (Meclis Asil Üyesi)
Özmert Et (Meclis Yedek Üyesi)
Sakarya İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği (Meclis Yedek Üyesi)
Göktepe ve Taşkısığı Kalkınma Kooperatifi (Meclis Yedek Üyesi)
Çakıroğlu Çiftliği Et ve Et Mamülleri
5. MESLEK KOMİTESİ
Çark Star Turizm İşletme (Meclis Asil Üyesi)
Seçkin Sezer (Seçkin Otel) (Meclis Asil Üyesi)
Süvari Konaklama (Meclis Asil Üyesi)
Köftecis Yemek Gıda (Meclis Yedek Üyesi)
Gülümse Yemek Gıda (Meclis Yedek Üyesi)
Murat Şevket Kan (Meclis Yedek Üyesi)
Atasoy Otel İşletmeleri
6. MESLEK KOMİTESİ
Renkler Tekstil Sanayi (Meclis Asil Üyesi)
Cengiz Kaçar (Meclis Asil Üyesi)
Sakarya Özel Giyim Tekstil (Meclis Asil Üyesi)
Mümin Mercan (Meclis Yedek Üyesi)
Hamdi Hoşgör (Meclis Yedek Üyesi)
Erzat İnce (Meclis Yedek Üyesi)
Bazaar Ayakkabıcılık
7. MESLEK KOMİTESİ
Hak İş Sıhhi Kalorifer (Meclis Asil Üyesi)
Zirve Teknik Mühendislik (Meclis Asil Üyesi)
Beyaz &Han Mühendislik (Meclis Yedek Üyesi)
CDM Cihan Doğalgaz (Meclis Yedek Üye)
Mustafa Çiftçi (MCM Klima)
7. MESLEK KOMİTESİ
Ecoterm Enerji Sistemleri (Meclis Asil Üyesi)
Taşöz Dekorasyon (Meclis Asil Üyesi)
Suat Kayaalp (Meclis Yedek Üyesi)
Ömer Balaman (Balaman Mühendislik) (Meclis Yedek Üyesi)
Diyar Mühendislik
8. MESLEK KOMİTESİ
Adamob Mobilya (Meclis Asil Üyesi)
Karacalar Halı (Meclis Asil Üyesi)
Çokal Mobilya Halı (Meclis Yedek Üyesi)
GNY Pazarlama (Meclis Yedek Üyesi)
Sunan Mobilya
8. MESLEK KOMİTESİ
KESKA Kestane Kardeşler (Meclis Asil Üyesi)
Aygünler Tekstil (Meclis Asil Üyesi)
Veysel Durduran (Meclis Yedek Üyesi)
Serkan Ok- Elif Mutfak (Meclis Yedek Üyesi)
Atakur Mobilya


9. MESLEK KOMİTESİ
Müftüoğlu Kardeşler (Meclis Asil Üyesi)
Ömer Arslan (Meclis Asil Üyesi)
Mehmet Mustafa Kulaksız (Meclis Yedek Üyesi)
Nizamettin Aydın (Meclis Yedek Üyesi)
Erol Çiçek
9. MESLEK KOMİTESİ
Mehmet Yılmaz (Meclis Asil Üyesi)
Mücahit Arslan (Meclis Asil Üyesi)
Birol Öner (Meclis Yedek Üyesi)
Fahri Eymen Atabek (Meclis Yedek Üyesi)
Makili Dayanıklı Tüketim Malları
10. MESLEK KOMİTESİ
Pegasus Makine (Meclis Asil Üyesi)
Santral Elektrik (Meclis Asil Üyesi)
Akışık Elektrik (Meclis Yedek Üyesi)
Zafer Reklam (Meclis Yedek Üyesi)
Özel Ada Elit Diş Laboratuvarı
10. MESLEK KOMİTESİ
Yılka Elektronik (Meclis Asil Üyesi)
Aksoy Elektromarket (Meclis Asil Üyesi)
Grupel Elektrik (Meclis Yedek Üyesi)
Entek Endüstriyel (Meclis Yedek Üyesi)
Elektrotek Endüstriyel
11. MESLEK GRUBU
Altıniş Altın Mamüller (Meclis Asil Üyesi)
Güleryüz Kuyumculuk (Meclis Asil Üyesi)
İsmail Hakkı Kahyaoğlu (Meclis Yedek Üyesi)
Adapazarı Ada Kuyumculuk (Meclis Yedek Üyesi)
Artan Kuyumculuk
12. MESLEK KOMİTESİ
Saray Kırtasiye (Meclis Asil Üyesi)
Sakarya Hüner Gazete Matbaacılık (Meclis Asil Üyesi)
Ada Barış Kitabevi (Meclis Yedek Üyesi)
Uyan Ofset Matbaacılık (Meclis Yedek Üyesi)
Levent Özbaş
12. MESLEK KOMİTESİ
Terzioğlu Mühendislik İnşaat (Meclis Asil Üyesi)
Sakarya Gelişim Ofset (Meclis Asil Üyesi)
Pak Ajans Radyo (Meclis Yedek Üyesi)
Markam Reklam (Meclis Yedek Üyesi)
Zafer Basın Yayın
12. MESLEK KOMİTESİ
Ömür Açba (Meclis Asil Üyesi)
Tunahan Ofset (Meclis Asil Üyesi)
Serdar Ofset (Meclis Yedek Üyesi)
Yavuz Kağıt Ambalaj (Meclis Yedek Üyesi)
Terzioğlu Kırtasiyecilik
13. MESLEK KOMİTESİ
Abdurrahman Sadi Tanış- Tanış Ticaret (Meclis Asil Üyesi)
Adayapı İnşaat Malzemeleri (Meclis Asil Üyesi)
Ece İnşaat (Meclis Asil Üyesi)
Nihat Bayraktar (Meclis Yedek Üyesi)
Korkmaz Yapı Sıhhi Tesisat (Meclis Yedek Üyesi)
Tabanlı Yapı Malzemeleri (Meclis Yedek Üyesi)
Dolaş Cıvata
13. MESLEK KOMİTESİ
Yeşilyurt İnşaat (Meclis Asil Üyesi)
Artok Gaz Makine (Meclis Asil Üyesi)
Hayrettin Kovacıoğlu (Meclis Asil Üyesi)
Kanber Yapı (Meclis Yedek Üyesi)
Dost Makine (Meclis Yedek Üyesi)
Filizfidan Yapı (Meclis Yedek Üyesi)
Karasu Mermer
14. MESLEK KOMİTESİ
Mikron Makine Ticaret (Meclis Asil Üyesi)
Yılgenci Sanayi (Meclis Asil Üyesi)
Semaksan Global İş Makinaları (Meclis Asil Üyesi)
Alnal Teknik (Meclis Yedek Üyesi)
Osebsan Makine (Meclis Yedek Üyesi)
Aksal Traktör ve Tarım Makinaları (Meclis Yedek Üyesi)
Halil Kayıkçı
15. MESLEK KOMİTESİ
KMS Medikal (Meclis Asil Üyesi)
Semih Çokay (Çokay Plastik) (Meclis Asil Üyesi)
Seçkin Sandıkyapan (Seçkin Analiz Laboratuvarı) (Meclis Asil Üyesi)
Şakarlar Ambalaj ve Temizlik (Meclis Yedek Üyesi)
Donatım Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi (Meclis Yedek Üyesi)
Nihat Dama (Nama Medikal)
İsa Dede (Şamil Ambalaj)
15. MESLEK KOMİTESİ
Murat Kılıç (Rüyam Kozmetik) Meclis Asil Üyesi
Özel Pınaray Sağlık (Meclis Asil Üyesi)
Azizler Veterinerlik (Meclis Asil Üyesi)
Leta Kimya (Meclis Yedek Üyesi)
Şifa Medikal (Meclis Yedek Üyesi)
Orimed Medikal (Meclis Yedek Üyesi)
Muharrem Gürsoy (Set Tıbbi)
15. MESLEK KOMİTESİ
Özel Ada Palmiye (Meclis Asil Üyesi)
Bektem Temizlik (Meclis Asil Üyesi)
AdaVet Ecza Deposu (Meclis Asil Üyesi)
Niyazi Akarsu (Meclis Yedek Üyesi)
Latif Yalçın (Elfi Sağlık) Meclis Yedek Üyesi
CFTC TUR MEDİCOTERAPHY (Meclis Yedek Üyesi)
Neutec Chem Kimyevi Maddeler
16. MESLEK KOMİTESİ
Arif Pırıldar (Pırıldar Sigorta) (Meclis Asil Üyesi)
Ervah Sigorta (Meclis Asil Üyesi)
Almira Sigortacılık (Meclis Asil Üyesi)
Adafinans Sigorta (Meclis Yedek Üyesi)
Ergün Muzoğlu (Meclis Yedek Üyesi)
Hilal Çizmeciler (Meclis Yedek Üyesi)
Sandıkçı Kardeşler
16. MESLEK KOMİTESİ
Terzioğlu Sigorta (Meclis Asil Üyesi)
Adanet Sigorta (Meclis Asil Üyesi)
Öz Ada Sigorta (Meclis Asil Üyesi)
Leyla Ak Sigorta Acenteliği (Meclis Yedek Üyesi)
Elbirlik Sigorta (Meclis Yedek Üyesi)
Turnalar Sigorta (Meclis Yedek Üyesi)
Hüseyin İsen
16. MESLEK KOMİTESİ
Tekneciler Sigorta (Meclis Asil Üyesi)
Zafer Yıldırım Sigortacılık (Meclis Asil Üyesi)
Sakarya Vizyon Sigorta (Meclis Asil Üyesi)
Dörtyol Sanayi Çarşıları Kredi ve Kefalet Kooperatifi (Meclis Yedek Üyesi)
Fazilet Meşe Akma (Rota Sigorta) (Meclis Yedek Üyesi)
İbrahim Adıyaman Sigorta (Meclis Yedek Üyesi)
17. MESLEK KOMİTESİ
Bortek Mühendislik Elektrik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (Meclis Asil Üyesi)
S.S.Seçkin Evler Denizkent Konut yapı Kooperatifi (Meclis Asil Üyesi)
S.S.Yiğitkent Konut Yapı Kooperatifi (Meclis Asil Üyesi)
Sezerler Harfiyat Nakliyat Taahhüt ve Ticaret Ltd.Şti. (Meclis Yedek Üyesi)
Mevlüt Çelik-Çeliktaş Pazarlama ve Taahhüt İşleri (Meclis Yedek Üyesi)
Namık İşcan-Saray Harfiyat Nakliyat Ticaret (Meclis Yedek Üyesi)
S.S.Sahil Yolu Karasu Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi

17. MESLEK KOMİTESİ
Ölmez Çelik Mühendislik İnşaat Petrol Harfiyat Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. Adliye Şubesi (Meclis Asil Üyesi)
Çağrı Dekorasyon Boya İmalat İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. (Meclis Asil Üyesi)
Sakarya Konut Yapı Kooperatifleri Birliği (Meclis Asil Üyesi)
Öner-Şener Hafriyat (Meclis Yedek Üyesi)
Model Çelik Yapı (Meclis Yedek Üyesi)
Ahdem Gıda Tekstil (Meclis Yedek Üyesi)
Sa-Ni Zemin Sanayi ve Ticaret
18. MESLEK KOMİTESİ
Şafakarı İnşaat Mühendislik (Meclis Asil Üyesi)
Çalışkanlar Harita (Meclis Asil Üyesi)
Erdal Yıldırım (Yıldırım Mimarlık) (Meclis Asil Üyesi)
Ada Bilge Yapı Denetim (Meclis Yedek Üyesi)
İsmail Koç (İsmail Koç Mühendislik) (Meclis Yedek Üyesi)
Akgüner İnşaat Hafriyat (Meclis Yedek Üyesi)
Delta Su Arıtma Sistemleri
18. MESLEK KOMİTESİ
Yahya Büyüksaraçoğlu (Meclis Asil Üyesi)
Zeki Yapı Denetim (Meclis Asil Üyesi)
Semih Uçar (Meclis Asil Üyesi)
İlker Ergül (Meclis Yedek Üyesi)
Tömekçe İnşaat (Meclis Yedek Üyesi)
Baştürk Mühendislik Çevre Teknolojileri (Meclis Yedek Üyesi)
5-S Eğitim Danışmanlık
19. MESLEK KOMİTESİ
Sakarya Can Lojistik (Meclis Asil Üyesi)
Aytur Turizm (Meclis Asil Üyesi)
Sakarya Asil Tur (Meclis Asil Üyesi)
37. Nolu VİB Otobüsçüler Kooperatifi (Meclis Yedek Üyesi)
Halit Evin (Grand Evin Travel) (Meclis Yedek Üyesi)
Dayıoğlu Nakliyat (Meclis Yedek Üyesi)
SS 17 NOLU Geyve Taşıt kooperatifi
20. MESLEK KOMİTESİ
İnci Petrol Ürünleri (Meclis Asil Üyesi)
Açıkdeniz Gıda Petrol Ürünleri (Meclis Asil Üyesi)
Çapoğlu Petrol (Meclis Asil Üyesi)
Han-Pet Petrol ( Meclis Yedek Üyesi)
Nevzat Genç (Meclis Yedek Üyesi)
Parla Yamanlar Petrol Ürünleri (Meclis Yedek Üyesi)
Koyuncugil LPG Petrol Ürünleri
20. MESLEK KOMİTESİ
Öz Nida Petrol ve Petrol ürünleri Pazarlama (Meclis Asil Üyesi)
Besim Kıratlı (Kıratlıoğlulları Akaryakıt) (Meclis Asil Üyesi)
Hayri Diyarbekirlioğlu Akaryakıt (Meclis Asil Üyesi)
Yıldız Kardeşler (Meclis Yedek Üyesi)
Kirmanoğlu Akaryakıt (Meclis Yedek Üyesi)
Erenkar Petrol Ürünleri (Meclis Yedek Üyesi)
Arnak Otomotiv
21. MESLEK KOMİTESİ
Asya Otomotiv (Meclis Asil Üyesi)
Akçamlar Otomotiv (Meclis Asil Üyesi)
Bayraktarlar Taşımacılık (Meclis Asil Üyesi)
Melih Kaykayoğlu (Meclis Yedek Üyesi)
Tek Otomotiv (Meclis Yedek Üyesi)
Sandıkçı Motorlu Taşıtlar (Meclis Yedek Üyesi)
Bayraktar Otomotiv
21. MESLEK KOMİTESİ
Otokur Otomotiv İnşaat (Meclis Asil Üyesi)
Vedat Yaşlıca Kaya Ticaret (Meclis Asil Üyesi)
Ahmet Hacıeyüpoğlu (Meclis Asil Üyesi)
Taner Belge (Meclis Yedek Üyesi)
Kırmızı Yeşil Turizm (Meclis Yedek Üyesi)
Ahmet Pehlivan (Meclis Yedek Üyesi)
Metay Otomotiv Sanayi
22. MESLEK KOMİTESİ
Yazar Taşıt Koltukları (Meclis Asil Üyesi)
Sakarya Vagon Sanayi (Meclis Asil Üyesi)
Otokar Otomotiv Arifiye Fabrikası (Meclis Yedek Üyesi)
Toyota Otomotiv (Meclis Yedek Üyesi)
CTS Treyler Sanayi
23. Meslek Komitesi
Ürmaksan Makina (Meclis Asil Üyesi)
Modern Döküm Makine İnşaat (Meclis Asil Üyesi)
Kimpa Kimya Plastik (Meclis Asil Üyesi)
Yeğenoğulları Yapı (Meclis Yedek Üyesi)
Nihat Cinoğlu Kesin Makine (Meclis Yedek Üyesi)
Gürsan Oto Yedek Parça (Meclis Yedek Üyesi)
Kamil Üstün
23. MESLEK KOMİTESİ
Çakır Çelik Sanayi (Meclis Asil Üyesi)
Ada Gürsoy Demir Doğrama (Meclis Asil Üyesi)
Tunç Özüuğurlu Cancan (Meclis Asil Üyesi)
Karakaya Pazarlama (Meclis Yedek Üyesi)
Adaduş Duşakabin (Meclis Yedek Üyesi)
Orhan Özkan (Özkan Kardeşler) (Meclis Yedek Üyesi)
Seyit Babagil (Güven Makine)
24. MESLEK KOMİTESİ
Adanakış Desen Dokuma (Meclis Asil Üyesi)
Saje Tekstil (Meclis Asil Üyesi)
Mehmet Atak Atak Broderi (Meclis Yedek Üyesi)
Cumhur İplik Bobin İnşaat (Meclis Yedek Üyesi)
Keskin Brode
24. MESLEK KOMİTESİ
Panoteks Örme (Meclis Asil Üyesi)
Sırma Nakış (Meclis Asil Üyesi)
Ahmet Melih Pekçetin (Meclis Yedek Üyesi)
Balkancıoğlu Tekstil (Meclis Yedek Üyesi)
Otom Oto Tekstili
25. MESLEK KOMİTESİ
Özcan Kardeşler Ambalaj (Meclis Asil Üyesi)
Sabri Acar Kerestecilik (Meclis Asil Üyesi)
Kibar Kereste (Meclis Yedek Üyesi)
Doğan Güneş Orman Ürünleri (Meclis Yedek Üyesi)
Veysel Yıldırım Kerestecilik
25. MESLEK KOMİTESİ
Kuriş Orman Ürünleri (Meclis Asil Üyesi)
Bayrak Grup Orman Ürünleri (Meclis Asil Üyesi)
Alaçam Ambalaj Orman Ürünleri (Meclis Yedek Üyesi)
Sarp İnşaat Mobilya (Meclis Yedek Üyesi)
Sartaş Ağaç Sanayi
26. MESLEK KOMİTESİ
Teverler Metal Ağaç (Meclis Asil Üyesi)
Sakarya Kurtuluş Orman Ürünleri (Meclis Asil Üyesi)
İsmet Durak (Meclis Yedek Üyesi)
Balıkçıoğlu Orman Ürünleri (Meclis Yedek Üyesi)
Günay Orman Ürünleri
26. MESLEK KOMİTESİ
Özlem Çelik Büro Mobilyaları (Meclis Asil Üyesi)
Atilla Akgün (Meclis Asil Üyesi)
Öner Ev Aletleri (Meclis Yedek Üyesi)
Yurduseven Mobilya Oturma Grupları (Meclis Yedek Üyesi)
Okuyan Masa Sofra Ticaret
26. MESLEK KOMİTESİ
Erdoğan Öztürk (Meclis Asil Üyesi)
Fidanoğlu Mobilya (Meclis Asil Üyesi)
Evim Mobilya (Meclis Yedek Üyesi)
Mobena Mobilya (Meclis Yedek Üyesi)
İsmet Durak
27. MESLEK KOMİTESİ
Güneş Süt Ürünleri (Meclis Asil Üyesi)
Çoruh Ekmekçilik (Meclis Asil Üyesi)
Demet Demircioğlu Et ve Süt Ürünleri (Meclis Asil Üyesi)
Gök-Taş Gıda (Meclis Yedek Üyesi)
Adapazarı Elbirlik Yem (Meclis Yedek Üyesi)
Nissin Yıldız Gıda (Meclis Yedek Üyesi)
Çatalbaş Petrol Gıda
27. MESLEK KOMİTESİ
Niyazi Bölükbaşı (Örnek Gıda) (Meclis Asil Üyesi)
Murat Süt Ürünleri (Meclis Asil Üyesi)
Mustafa Aykut (Aykut Ekmek Sanayi) (Meclis Asil Üyesi)
Ak Ay Turizm Nakliye Akaryakıt (Meclis Yedek Üyesi)
Kaynarca Makine Yem Ürünleri (Meclis Yedek Üyesi)
Kemal Aslan Gıda ( Meclis Yedek Üyesi)
Uğur Çakır
28. MESLEK KOMİTESİ
Bir Özel Güvenlik (Meclis Asil Üyesi)
Tanıtım Referans Eğitim (Meclis Asil Üyesi)
İsmail Başsavcı – İşte Emlak (Meclis Asil Üyesi)
Şengülay Yurtkal (Bashka Organizasyon) (Meclis Yedek Üyesi)
Global Patent Marka (Meclis Yedek Üyesi)
Şentürk Organizasyon Araç Kiralam (Meclis Yedek Üyesi)
Ali Gür Adapazarı Kuaför Kozmetik
28. MESLEK KOMİTESİ
Bilal Kuriş (Kuriş İnşaat) (Meclis Asil Üyesi)
Alparslan Gürses (Meclis Asil Üyesi)
Sakarya Patent Kalite Danışmanlık (Meclis Asil Üyesi)
Şahindur Gayrimenkul (Meclis Yedek Üyesi)
Alp Boyacılık Güzellik Merkezi (Meclis Yedek Üyesi)
Adasaray Yapı Sanayi (Meclis Yedek Üyesi)
Nuryol Turizm
28. MESLEK KOMİTESİ
Emrullah Terzioğlu Emlak Gayrimenkul (Meclis Asil Üyesi)
Değişim Danışmanlık Belgelendirme (Meclis Asil Üyesi)
SCG Koruma ve Güvenlik Hizmetleri (Meclis Asil Üyesi)
Sakarya Ada Madencilik Nakliye (Meclis Yedek Üyesi)
DTS Teknoloji Ar-GE Yazılım (Meclis Yedek Üyesi)
Karyab İşletme Destek ve Yönetim (Meclis Yedek Üyesi)
Rota Yeminli Mali Müşavirlik
29. MESLEK KOMİTESİ
Özel Sakarya Gelişim Eğitim (Meclis Asil Üyesi)
Özel Gülenyüz Gıda Tekstil (Meclis Asil Üyesi)
Özel Mais Eğitim Hizmetleri (Meclis Yedek Üyesi)
Ebru Kırtaş (Meclis Yedek Üyesi)
Özel Şahin Sürücü Kursu
29. MESLEK KOMİTESİ
Özel Tüm Eğitim Hizmetleri (Meclis Asil Üyesi)
Özel Sakarya Değişim Eğitim Kurumları (Meclis Asil Üyesi)
Özel Yöntem 2000 Eğitim Hizmetleri (Meclis Yedek Üyesi)
Özel Akademi Anaokulu İşletmeciliği (Meclis Yedek Üyesi)
Mefaret Hoşbay
30. MESLEK KOMİTESİ
Cemre Ekelojik Sebze (Meclis Asil Üyesi)
Bayram Ali Çatalbaş (Meclis Asil Üyesi)
İdris Toska (Meclis Yedek Üyesi)
Altıntaş Tarım Ürünleri (Meclis Yedek Üyesi)
Selami Alar
31. MESLEK KOMİTESİ
Behlül Bayrak (Meclis Asil Üyesi)
Esbi Bilişim ve Telekomünikasyon (Meclis Asil Üyesi)
Arabul İletişim (Meclis Yedek Üyesi)
Mengen İletişim (Meclis Yedek Üyesi)
Enes Sevindik

32. MESLEK KOMİTESİ
Yaprakpen PVC Alüminyum (Meclis Asil Üyesi)
Yunus Zor (meclis Asil Üyesi)
Aydın Panjur Kepenk (Meclis Yedek Üyesi)
Ada Yılmaz PVC Alüminyum (Meclis Yedek Üyesi)
Diva Yapı Sistemleri Sanayi
32. MESLEK KOMİTESİ
Sintaş Plastik ve Metal (Meclis Asil Üyesi)
Kardeşler Alüminyum (Meclis Asil Üyesi)
Çift cam imalat İnşaat (Altanlar İnşaat) (Meclis Yedek Üyesi)
Ercüment Tokal – Tarakçıoğulları Elyaf (Meclis Yedek Üyesi)
Nazım Balçık – BLC Yapı
33. MESLEK KOMİTESİ
FGİ İnşaat Taahhüt ve Yapı Malzeme (Meclis Asil Üyesi)
Peymak Gıda ve Süt Endüstrisi ( Meclis Asil Üyesi)
STK Makine Gıda (Meclis Yedek Üyesi)
Atamak Makine (Meclis Yedek Üyesi)
Daloğlu Mühendislik Makine
34. MESLEK ÜYESİ
Kadir Savaş (Meclis Asil Üyesi)
Yüksel Avşar (Meclis Asil Üyesi)
İnko İnşaat Sanayi (Meclis Asil Üyesi)
Alkanlılar İnşaat (Meclis Yedek Üyesi)
Alper Tatlı Turizm (Meclis Yedek Üyesi)
Çepniler İnşaat Sanayi
Hüseyin Yavuzyiğit
34. MESLEK KOMİTESİ
Er Pınar Mühendislik İnşaat (Meclis Asil Üyesi)
Akyüz İnşaat (Meclis Asil Üyesi)
Utku İnşaat (Meclis Asil Üyesi)
Arsoy Mühendislik (Meclis Yedek Üyesi)
Sivişoğlu İnşaat (Meclis Yedek Üyesi)
Osas Yapı İnşaat (Meclis Yedek Üyesi) 

 


Bu haber toplam 1762 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Akyazı | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0264 418 10 04 | Faks : 0264 418 10 04 | Haber Yazılımı: CM Bilişim