• BIST 110.932
  • Altın 174,897
  • Dolar 4,0605
  • Euro 4,9845
  • Sakarya : 19 °C

‘Gerçek sınavın provası ÖZEL Deneme sınavları’

‘Gerçek sınavın provası ÖZEL Deneme sınavları’
Altın uyarılarda bulunan Akyazı Cihan Medya Müdürü Abdullah Takı ”Öğrenmenin bir yolu da deneme sınavlarıdır. Özel hazırlanan YGS-LYS ve TEOG sınavlarında başarıyı Zaman Denemeleri ile yakalayın”

‘Gerçek sınavın provası ÖZEL Deneme sınavları’

ZAMAN’DAN KAZANDIRAN HABER

Altın uyarılarda bulunan Akyazı Cihan Medya Müdürü Abdullah Takı ”Öğrenmenin bir yolu da deneme sınavlarıdır. Özel hazırlanan YGS-LYS ve TEOG sınavlarında başarıyı Zaman Denemeleri ile yakalayın”

Gerçek sınavın provası olduğunun altını çizen Takı” Öğrencilerin hayatının yönünü belirleyen sınavların da provası da deneme sınavlarıdır. Deneme sınavlarına giren aday, gerçek sınavda ne yapacağını bilir, gerçek sınavda karşılaşacağı durumlarla daha önceden yaşayacağından dolayı gerçek sınav tecrübesi edinecektir. Bu nedenle Zaman deneme sınavlarının dikkatle uygulanması gerekir. ”dedi.

‘Kendinizi Test Edin’

Uzman 60 Eğitimci Yazar tarafından hazırlanan Özel Zaman deneme sınavları ve Soru bankası kitapçığı ile DVD çözümleri eğitime katkı sağlayacağını dikkat çeken Müdür Takı ”Kaliteli ve hiçbir yerde yayınlanmamış orijinal sorular, Türkiye genelinde,100 binlerce öğrenciyle; her hafta yarışarak gerçek sınav ortamında kendinizi test edin! Konu analizli karne uygulamasıyla eksik olan bilgilerinizi öğrenin, durumunuzu görün! Çözemediğiniz tüm soruların çözüm videolarını, sinav.zaman.com.tr ’den izleyin! Gerçek sınavda yerinizi tespiti imkânını yakalayınız” uyarısı yaptı.

‘Zaman Deneme sınavları bir fırsattır’

Deneme sınavları öğrencinin boy aynası olduğunu vurgulayan Abdullah Takı” Öncelikle öğrenciler deneme sınavları ile bilgi ve kavramaya yönelik eksikliklerini belirleyecek, gerçek sınavda çıkması muhtemel soru tiplerini kavrayacaklardır. Deneme sınavları ile bir taraftan zamanı uygun kullanma becerisi kazanırken diğer taraftan öğrenmeyi etkileyen kaygıyı kontrol altına almayı öğreneceklerdir. Deneme sınavlarının öğrencilere diğer kazanımı bilişsel gelişimlerine yönelik geri bildirimleri sunmasıdır. Belirli aralıklarla olunan sınavlarla öğrenciler kendi gelişimini değer olarak görme imkânına sahip olacaktır. Deneme sınavları da öğrencinin sınava hazırlık düzeyini ölçer. Alınan puanların hedefe ulaşıp ulaşamayacağını görür. ”şeklinde konuştu.

‘Zaman’dan 7450 soru Bankası ile Kazandıran Abonelik’

YGS Güvender Set Özel Soru Bankası, FEMset Özel YGS Hazırlık, Körfez Ayset Soru Bankası Özel Kitapçık hazırlandığı duyurusu yapan Abdullah Takı ”Toplam 7450 soru ve DVD çözümleri ile her hafta deneme dergisi fırsatı ile rakiplerinize fark atacaksınız ”dedi.

Bu Bir ilandır

pazwLA.jpg vuWo3Bi.jpg Zq1bHgneC.jpg qkZEB.jpg KYVlgxo.jpg

Bu haber toplam 1952 defa okunmuştur
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Akyazı | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0264 418 10 04 | Faks : 0264 418 10 04 | Haber Yazılımı: CM Bilişim