• BIST 90.383
  • Altın 144,409
  • Dolar 3,6117
  • Euro 3,9021
  • Sakarya : 4 °C

Bugün oynanacak olan Amatör Lig maçları.

Bugün oynanacak olan Amatör Lig maçları.
Amatör Lig’de Cumartesi (Bugün)oynanacak olan maçları,Sahaları,Hakemleri ve Saatleri

Taşburun Sahası Saat 16:30

Taşburunspor-Alaağaçspor

(Gökhan Kahyacık-Zeki Erdem Şen-Ali Can Özen) (Tekin Doğan)

Sapanca Atatürk Stadı Saat 16:30 Sapanca Akademi-Hacımercan

Akyazı Atatürk Stadı Saat 16:30 Küçücek Belde-As Kuzuluk

(Talha Yıldırım-Gökhan Tezgel-Berat Fehmi Akkaya) (Hasan Konak)

(Arif Sucuoğlu-Erdi Öz-Z.Abidin Erdoğan) (Reşat Mısır)

Akyazı Pazarköy Sahası Saat 16:30 Pazarköy Eğitim-Altındere

(Yunus Aytekin Atabek-Enes Can Orhan-Furkan Aydar) (Abdülkerim Koşar)

Arifiye Suni Çim Saha Saat 16:30 Arifiye Kalaycı-Arifiyespor

(Atilla Karaoğlan-Bahadır İleri-Hakan Adlı) (Nihat Savaş)

Hendek Akova Sahası Saat 16:30 Hendek Akova-Ferizli Karadeniz

(Oğuzhan Şenler-Barış Görgün-M.Egemen Gürses) (Şaban Keskin)

Erenler Suni Çim Saha Saat 16:30 Yenikent Fırat-Adapazarıspor

(Yunus Eren-Hasan Şatır-Muhammed Ömür) (Burhan Çakar)

1nci Amatör Lig ‘de 19 Eylül 2015 Cumartesi maçları

Karaman Suni Çim Saha Saat 16:30 S.Kuyudibi-Hızırtepe Özen

(Levent Gümüşdere-Behlül Kocacık-Sinem Çetin) (H.Önder Olcar)

Karaman Suni Çim Saha Saat 18:30 Yazlıkspor-Hendek Gençlik

(R.Utku Kocaer-Behlül Kocacık-Ertan Bozdemir) (Eyüp Akyıldız)

 

Karaman Suni Çim Saha Saat 20:30 Sakarya TEKspor-Pamukova

(Ahmet Özdemir-Hasan Işık-Ertan Bozdemir) (Eyüp Akyıldız)

 

Yuvalıdere Sahası Saat 16:30 Yuvalıdere-Limanderespor

(Yusuf Yıldırım-Ozan Gürleyük-Batuhan Güz) (Mevlüt Berberoğlu)

 

Erenler Sentetik Saha Saat 14:30 Sakarya SHÇEK-Harmanlık

(Recep Yılmaz-Uğur Muslu-Enes Küçükarslan) (Süleyman Özkan)

 

Erenler Sentetik Saha Saat 18:30 Çaykışlaspor-Karaçamspor

(Semih Kahraman-Murat Taşçıkar-Muhammed Ömür) (Asım Dorak)

 

Erenler Sentetik Saha Saat 20:30 Yıldırımspor-Akçayspor

(Burak Olcar-Murat Taşçıkar-Semih Kahraman) (Tanju Saraylı)

 

Pamukova Atatürk Stadı Saat 16:30 Şeyhvarmaz-Bayatspor

(Şuayip Bayhan Yeşil-Hasan Taha Kılıç-Mustafa Kaymul) (Serkan Korkmaz)

 

Karasu Suni Çim Saha Saat 16:30 K.Kültür G.-Kuzuluk Ersoy

(Suat Güz-Furkan Şen-Erdem Deniz) (Ömer Arık)

Bu haber toplam 914 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Akyazı | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0264 418 10 04 | Faks : 0264 418 10 04 | Haber Yazılımı: CM Bilişim