• BIST 106.736
  • Altın 141,095
  • Dolar 3,5210
  • Euro 4,0955
  • Sakarya : 19 °C

Bugün oynanacak olan Amatör Lig maçları.

Bugün oynanacak olan Amatör Lig maçları.
Amatör Lig’de Cumartesi (Bugün)oynanacak olan maçları,Sahaları,Hakemleri ve Saatleri

Taşburun Sahası Saat 16:30

Taşburunspor-Alaağaçspor

(Gökhan Kahyacık-Zeki Erdem Şen-Ali Can Özen) (Tekin Doğan)

Sapanca Atatürk Stadı Saat 16:30 Sapanca Akademi-Hacımercan

Akyazı Atatürk Stadı Saat 16:30 Küçücek Belde-As Kuzuluk

(Talha Yıldırım-Gökhan Tezgel-Berat Fehmi Akkaya) (Hasan Konak)

(Arif Sucuoğlu-Erdi Öz-Z.Abidin Erdoğan) (Reşat Mısır)

Akyazı Pazarköy Sahası Saat 16:30 Pazarköy Eğitim-Altındere

(Yunus Aytekin Atabek-Enes Can Orhan-Furkan Aydar) (Abdülkerim Koşar)

Arifiye Suni Çim Saha Saat 16:30 Arifiye Kalaycı-Arifiyespor

(Atilla Karaoğlan-Bahadır İleri-Hakan Adlı) (Nihat Savaş)

Hendek Akova Sahası Saat 16:30 Hendek Akova-Ferizli Karadeniz

(Oğuzhan Şenler-Barış Görgün-M.Egemen Gürses) (Şaban Keskin)

Erenler Suni Çim Saha Saat 16:30 Yenikent Fırat-Adapazarıspor

(Yunus Eren-Hasan Şatır-Muhammed Ömür) (Burhan Çakar)

1nci Amatör Lig ‘de 19 Eylül 2015 Cumartesi maçları

Karaman Suni Çim Saha Saat 16:30 S.Kuyudibi-Hızırtepe Özen

(Levent Gümüşdere-Behlül Kocacık-Sinem Çetin) (H.Önder Olcar)

Karaman Suni Çim Saha Saat 18:30 Yazlıkspor-Hendek Gençlik

(R.Utku Kocaer-Behlül Kocacık-Ertan Bozdemir) (Eyüp Akyıldız)

 

Karaman Suni Çim Saha Saat 20:30 Sakarya TEKspor-Pamukova

(Ahmet Özdemir-Hasan Işık-Ertan Bozdemir) (Eyüp Akyıldız)

 

Yuvalıdere Sahası Saat 16:30 Yuvalıdere-Limanderespor

(Yusuf Yıldırım-Ozan Gürleyük-Batuhan Güz) (Mevlüt Berberoğlu)

 

Erenler Sentetik Saha Saat 14:30 Sakarya SHÇEK-Harmanlık

(Recep Yılmaz-Uğur Muslu-Enes Küçükarslan) (Süleyman Özkan)

 

Erenler Sentetik Saha Saat 18:30 Çaykışlaspor-Karaçamspor

(Semih Kahraman-Murat Taşçıkar-Muhammed Ömür) (Asım Dorak)

 

Erenler Sentetik Saha Saat 20:30 Yıldırımspor-Akçayspor

(Burak Olcar-Murat Taşçıkar-Semih Kahraman) (Tanju Saraylı)

 

Pamukova Atatürk Stadı Saat 16:30 Şeyhvarmaz-Bayatspor

(Şuayip Bayhan Yeşil-Hasan Taha Kılıç-Mustafa Kaymul) (Serkan Korkmaz)

 

Karasu Suni Çim Saha Saat 16:30 K.Kültür G.-Kuzuluk Ersoy

(Suat Güz-Furkan Şen-Erdem Deniz) (Ömer Arık)

Bu haber toplam 1005 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Sakaryaspor'un 2.Lig'deki rakipleri belli oldu10 Temmuz 2017 Pazartesi 15:48
  • Güreşte Kupaların En Büyüğü Akyazı’nın07 Temmuz 2017 Cuma 10:24
  • Yeni stadyumda can sıkan manzara!05 Temmuz 2017 Çarşamba 10:40
  • Akyazılı Serhat Baştan Tokat spora gidiyor28 Haziran 2017 Çarşamba 16:59
  • Sakaryaspor transfer yasağı ile karşı karşıya23 Haziran 2017 Cuma 03:29
  • Sakaryaspor'da gençler gözden çıkarıldı22 Haziran 2017 Perşembe 14:09
  • Yeni Statta koltuk montajı başladı21 Haziran 2017 Çarşamba 16:17
  • Akyazı Spor Camiası İftarda Buluştu19 Haziran 2017 Pazartesi 16:07
  • Sakaryaspor'da imza haftası19 Haziran 2017 Pazartesi 14:12
  • Harunusta Spor’dan muhteşem kupa töreni19 Haziran 2017 Pazartesi 12:19
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Akyazı | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0264 418 10 04 | Faks : 0264 418 10 04 | Haber Yazılımı: CM Bilişim